Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трумп :facepalm1:

Re: Трумп  :facepalm1:

Кацпські пропагандони вчергове почали пропихати мульку "трамп вже був презoм ніякого армагедону не сталось", так само ці пропагандони в 2022-му  пропихали лозунги "респи прийдуть, зброя піде".
Зараз ми бачимо результат, завдяки блокуванню респами допомоги Україні  кацами змогли захопити Авдіївку.
Результатом "трамп вже був презoм ніякого армагедону не сталось" буде повна капітуляйія і окупація України.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Ти і так вже сереш за Трампа.  :fuck:
Кацапи тобі заплатили скільки ща це?  :bueee:

Х.його знає скільки йому заплатили, але на дрони ЗСУ він не перевів ;o
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Після всіх заяв Трампа про здачу територій України , після цілеспрямованого блокування респами допомоги Україні,  після обсирання України і візитів до хуйла Такером Карсоном, я не можу повірити, що ще є люди які щиро вірять в те що "респи прийдуть, зброя піде" та "трамп вже був, армагедону не сталось".

Це гарантовано, проплачені кацапські пропагандони або свідомі кацапи, що ненавидять Україну.   :bueee:
   
Re: Трумп  :facepalm1:

прямо і неодноразово заявляв, що примусить Україну визнати окуповані територіїбкацапськи ми.

Прапорщик ты как всегда пиzдишь.

Цитувати
Байден гарно справляється із своїми обов'язками президента, тому демократи його і висувають знову

Белая горячка. Delusional statement. Но я поправлю, нужно читать "..обов'язками ширмы и громотвода для Обамы" и далее по тексту.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Кацапський пропагандон валік вже засвітився.  :fuck:
   
Re: Трумп  :facepalm1:

А чо того Трамлєна не посодють? Заклик на штурм КапіТолія був ...нарід побіг...де Відповідальність 8-)
   
Re: Трумп  :facepalm1:

А чо того Трамлєна не посодють? Заклик на штурм КапіТолія був ...нарід побіг...де Відповідальність 8-)

Суди йдуть, але це дуже довгий процес.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Тим часом замість того щоб надати допомогу Україні чи проголосувати бюджет США, трампанзівська наволоч пробує пропихнути імпічмент Байдену.
Вже навіть ведучі з ФоксНьюз (канал респівської пропаганди) з них сміються

Цитувати
Fox News co-host Jessica Tarlov mocked House Republicans on Wednesday for their pursuit of impeachment charges against President Biden.

This is the path that they’ve chosen to take, and honestly I’m surprised that they have this high of a threshold for humiliation,” Tarlov said during an appearance on the network. “Every witness they have called has decimated their argument.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

А чо того Трамлєна не посодють? Заклик на штурм КапіТолія був ...нарід побіг...де Відповідальність 8-)
усі суди то фікція тупо щоб зробити з трампа образ жертви. і щоб трамп переміг своїх конкурентів. трапи це єдиний хто може програти байдену.

тому демси штучно створюють цю ситуацію- вибір без вибора. голосуй за старого синільного виблядка що злив Україну хуйлу або за рудого покидька що продовжить справу старого пенсіонера.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Алі, ти вже обісрався з тим кацапським фейком в своїй гілочці, тепер прийшов, щоб тебе натовкли мордою в лайно ще й тут? :fuck:
   
Re: Трумп  :facepalm1:

   
Re: Трумп  :facepalm1:

https://t.me/operativnoZSU/137695

Там кого із трампанзів не копни, всюди кацапське бабло вилізе.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

трамп вже був презoм ніякого армагедону не сталось, тому можеш засунути свої страшилки трампу в дупу, хуйло до речі каже, що йому більше пасує байден, то ти виглядає топиш за кацапську підстилку байдена, який щось там домовився з xуйлом в женеві і не стримав хуйла в нападі на нас?

Але, бронепоезд, катастрофа ковида и последующий экономический коллапс благодаря рыжемордому идиоту.
   
Re: Трумп  :facepalm1:


а який шанс дименційному поліцейському отримати взагалі роботу яка зобовазує піклуватись безпекою їнших?

Это в каком документе прописано? :)
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Это в каком документе прописано? :)

у вас в поліцію беруть без жодних health checks/mental assessments?  ;o 
   
Re: Трумп  :facepalm1:

у вас в поліцію беруть без жодних health checks/mental assessments?  ;o 

Это в каком документе прописано, что Штаты - мировой полицейский?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Нью-йоркський суддя офіційно зобов’язав Дональда Трампа виплатити понад 454 мільйони доларів після того, як він був визнаний відповідальним за маніпулювання його статками у цивільній справі про шахрайство, порушеній генеральним прокурором штату Нью-Йорк.

Платіж включає штраф у розмірі $354,9 мільйонa, який суддя Артур Енгорон із суду штату Манхеттен постановив 16 лютого, плюс відсотки після судового розгляду без участі присяжних, який розтягнувся на три місяці.
Тепер - якщо до 16 березня Трамп не виплатить цей штраф - шеріф арештує його власність і її стануть продавати
Без Дрампфа
https://www.timesofisrael.com/liveblog_entry/trump-hit-with-454m-judgment-in-new-york-fraud-case/
   
Re: Трумп  :facepalm1:

А я завтра пойду в праймариз голосовать за пана Дональда. В принципе, дуре Хейли в Южной Каролине ничего не светит и без моего голоса. Её  тут слишком  хорошо знают. Но все равно схожу для очистки совести.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

схожу для очистки совести.
не допоможе.
Совість або є, або її немає.
Участь в голосуванні на праймеріз ніяк не може її «очистити».
   
Re: Трумп  :facepalm1:

не допоможе.
Совість або є, або її немає.
Участь в голосуванні на праймеріз ніяк не може її «очистити».

Может. Очень много проблем возникает от того, что люди не ходят на выборы. Нормальные адекватные люди с правильным мировоззрением. А на выборы им ходить лень. Дескать и без меня проголосуют. И я вот такой же. В сущности, бардак в США и нa Украине - это и моя вина тоже. Вот вы там всё на Пyтина валите, а между тем виноваты ленивые (как я) американские избиратели. Будем эту вину искупать не деле.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Может. Очень много проблем возникает от того, что люди не ходят на выборы. Нормальные адекватные люди с правильным мировоззрением. А на выборы им ходить лень. Дескать и без меня проголосуют. И я вот такой же. В сущности, бардак в США и нa Украине - это и моя вина тоже. Вот вы там всё на Пyтина валите, а между тем виноваты ленивые (как я) американские избиратели. Будем эту вину искупать не деле.
невже ти полінувався в 2020 році «на вибори піти», хоча в США і зараз, і тим більше, тоді, можна було не ходити, але проголосувати).
Щось не віриться, чотири роки тому був лінивий, а тепер вирішив виправитися?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Цитата: Ixtli  (link=topic=1126773.msg27808078#msg27808078 date=1708746148
Вот вы там всё на Пyтина валите
  (tu)
   
Re: Трумп  :facepalm1:

бардак в США и нa Украине
  (tu)
Модератор - лінивий кіт. Мишей не ловить
   
Re: Трумп  :facepalm1:
den

Час  Трампа
- блм
- срака економічна ( по ковіду )
- ковід ( реакція на нього )
- друк грошей в мега масштабах що призвело до інфляційного п..ца
- скорочення податків для багатих
- домовленість з талібами в обхід уряду Афганістану
- спроба захоплення влади
- імпічмент ( за використання свого положення для тиску на Україну щоб боротись з політичним конкурентом )
-  вихід з домовленостей в тихоокеанському регіоні

   
Re: Трумп  :facepalm1:

>Щось не віриться, чотири роки тому був лінивий, а тепер вирішив виправитися?

Тем не менее, это так и есть. Не ходил голосовать лет 30.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Это в каком документе прописано, что Штаты - мировой полицейский?

Теодор Рузвельт: "Роби те, що можеш, з тим, що маєш, і там, де ти є"

Цю цитату можна вважати життєвим кредо  Теодора Рузвельта (27 жовтня 1858 — 6 січня 1919) — 26-го президента США, лідера Республіканської та Прогресивної партій, а також лауреата Нобелівської премії миру 1906 року (за посередництво в укладенні Портсмутського мирного договору).

Як президент Теодор Рузвельт запам'ятався  продовживженням  курсу свого попередника на відмову від ізоляціонізму і становлення Америки як активної світової потуги. Саме йому належать висловлювання, які характеризували політику США на міжнародній арені - «політика великого кийка» і «світовий поліцейський».

Американська історія та політика

#АІП_Теодор_Рузвельт #АІП_27_жовтня

але для теперішніх байден-трампів нє па сєньке шапка, і пох те, що весь світовий порядок на наших очах іде в тотальний рознос
   
Re: Трумп  :facepalm1:

А я завтра пойду в праймариз голосовать за пана Дональда.

Як я і казав, за хуйловську підстилку Трампа голосують або ідіоти, або кацапи.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

нa Украине

От і спалився кацапчик
   
Re: Трумп  :facepalm1:

От і спалився кацапчик

А він і не ховався.
Ixtli завжди прямо казав, що він кацап і за хуйла.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

А він і не ховався.
Ixtli завжди прямо казав, що він кацап і за хуйла.

Не выдумывайте. Я всегда говорил, что я американец и я за Трампа.
А еще я всегда говорил, что в США разрешается поддерживать любого кандидата и открыто об этом сообщать.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Не выдумывайте. Я всегда говорил, что я американец и я за Трампа.
А еще я всегда говорил, что в США разрешается поддерживать любого кандидата и открыто об этом сообщать.

За Трампа - це значить за хуйла.
Ти раніше також признавався, що кацап.

Треба віддати тобі належне, ти ворог, але не приховуєш цього, на відміну від кацапських пропагандонів типу валіка.

   
Re: Трумп  :facepalm1:

Мужик сказал, мужик сделал.

   
Re: Трумп  :facepalm1:

>Ти раніше також признавався, що кацап.

Ссылочки не нашлось?
Я так и знал!
   
Re: Трумп  :facepalm1:

>Ти раніше також признавався, що кацап.

Ссылочки не нашлось?
Я так и знал!

Що вже також почав стидатись?  :facepalm1:


   
Re: Трумп  :facepalm1:

Не выдумывайте. Я всегда говорил, что я американец и я за Трампа.
А еще я всегда говорил, что в США разрешается поддерживать любого кандидата и открыто об этом сообщать.

тю мля...

у любій нації є певний відсоток дурнів.


пс. там типа за рішенням суду трумп скоро стане голодранец.
дасте йому грошей, аби спасти від турми?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

тю мля...

у любій нації є певний відсоток дурнів.


пс. там типа за рішенням суду трумп скоро стане голодранец.
дасте йому грошей, аби спасти від турми?

Да. Это просто назвать миллионы людей дуракам, лишь потому, что у них другое мнение.
Тоже коммунист как Tatus?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Да. Это просто назвать миллионы людей дуракам, лишь потому, что у них другое мнение.
Тоже коммунист как Tatus?
що ти несеш, є окремий жанр ютюбу - інтерв'ю трампонів на зборищах. Так, це обмежені ідіоти, легко маніпульовані ідіоти з психіатрією що хочуть сильного культового лідєра який резонує з їх психіатрією. Звичайно їми маніпулють не ідіоти а натуральні психопати в яких влада понад усе, а ідеальна суспільна організація це помісь хуйлостану з християнським талібаном. Майбутнє світу, європ і окремих країн не повинно бути в руках легко маніпульованих американських ідіотів які як глина в руках психопатів.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Проектувати свої сподівання і батхьорти, свою іраціональну забиту сутність на старого шахрая нарциса в якого взагалі ніяких норм не існує, да ще якщо ти трейлерна рабоча скотина яку він щиро зневажає, це клініка і вирок американській системі контролю бидла. Права шиза догралась до повної фашизації граючи на дрімучих інкстинках маси. Зараз праву шизу що стояла за машиною правої пропаганди що так гарно грала на прихованому расизмі, бажанні раб бидла насрать хоч на когось, тоталітарній ментальності і іншій психіатричній клініці мас поступово відсувають від годівниці, а на перший план виходять люди ще більш відморожені і безпринципні. Люди що не бачать нічого поганого в хуйловщині, а скоріше навпаки.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Это просто назвать миллионы людей дуракам

в світі взагалі МІЛЬЯРДИ дурней...
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Йес!
Мы победили. Трамп только что толкнул победную речь. После слов "Убирайся Джо, ты уволен", толпа пришла в экстаз. Эх, я не догадался живьем на митинг явиться. Я просто о нем не знал. Тут совсем рядом.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія