Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трумп :facepalm1:

Re: Трумп  :facepalm1:

а нащо Україну Америці склонять к миру? Америка допомагає Україні, зберігає світовий порядок і одночасно знищує Рашку… всім добре.  Але що має офіс президента( який гавкає на одну з партій Америки) до цього? Прийдуть Респи до влади, скажуть Зеленському розігнати цю Єрмаковську контору,  він за 1 годину набере других…

это все логично только при одном условии... если "WHO IS TRAMP?" lev © реальность. Но как видишь многие с тобой не согласны. И если твой прогноз ошибочный, то как раз все как  пишет Rhino . Когда в интересах одного придурка рыжего, могут создать много проблем Украине.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

3. Ми влітаємо в страшенну ресесію( депресію) при Байдені. .
маніпулятивна заява. Трамп значить розкидався грошима щоб погасити цю пожежу?  :laugh:
загалом від кожного їх майже нічого не залежало. це глобальний цикл. тому не пиши нісенітниці.


   
Re: Трумп  :facepalm1:

sorry я мав написати Ron DeSantis… фамілії співзвучні…

его помоему к "трампистам" относили  :)  дас... въелся трампизм в политику США серьезно!!!
   
Re: Трумп  :facepalm1:

знаешь что считаю гут... то что сейчас, никто так вопросы не поднимает. может быть конечно чего то не знаю, но насколько вижу со стороны никто не рискует склонять Украину к миру, или там никто не устанавливает свои правила, прокуроров, против кого и что заводить. Видимо эти времена закончились ( дай бог). И почему бы это? Думаю дело в УКРАИНЕ!!!

Не знаю. Мені тоді дуже не сподобалося як Байден куєм по губах Петру поводив і дав декілька годин на те що б зняти "сина суки" себто Генпрокурора України. А Петро проковтнув і сказав що було смачно.

Я не забув як при кожному приїзді він поливав нас гівном що ми всі продажні тварюки, корупціонери і шахраї не гідні цивілізованого світу. Після чого надравшись ліз на карачках отримати свої 10% від Буризми.

Повторюсь. Дякую сенілу що хоч не кацапам допомага, проте це куйово хоч від когось залежати. Дуже куйово.

Останнє редагування: 9 жовтня 2022 23:42:21 від outsider
   
Re: Трумп  :facepalm1:

его помоему к "трампистам" относили  :)  дас... въелся трампизм в политику США серьезно!!!

За цей пост було заплачено 15 рублів :)
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Украине нужно бояться законной, демократической власти в США? не совсем понятны намеки спарц, да и твои тоже.
Украіні потрібна допомога двох партій США.  Дякую Байдену, демократам.. і закрити пельку дебілам, які критикують республіканців, про що говорить Спартц
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Не знаю. Мені тоді дуже не сподобалося як Байден куєм по губах Петру поводив і дав декілька годин на те що б зняти "сина суки" себто Гентокурора України. А Петро проковтнув і сказав що було смачно.

Я не забув як при кожному приїзді він поливав нас гівном що ми всі продажні тварюки, корупціонери і шахраї не гідні цивілізованого світу. Після чого надравшись ліз на карачках отримати свої 10% від Буризми.

Повторюсь. Дякую сенілу що хоч не кацапам допомага, проте це куйово хоч від когось залежати. Дуже куйово.
Beggers can’t be choosers..  ставай сильним економічно, військово і не будеш залежати від нікого.( як там ?вже є держ замовлення на укр. Зимову форму чи укр. Дрони?).  А як ти бідний, босий то зціпи зуби, впокори гординю і слухайся порад розумних людей.  І закрий пельку людям (Єрмака) які кусають руку, яка тебе кормить
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Нам залишається сподіватися, що Трампанзе наїбнеться до 2025, а то буде нам як полякам у 39
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Beggers can’t be choosers..  ставай сильним економічно, військово і не будеш залежати від нікого.( як там ?вже є держ замовлення на укр. Зимову форму чи укр. Дрони?).  А як ти бідний, босий то зціпи зуби, впокори гординю і слухайся порад розумних людей.  І закрий пельку людям (Єрмака) які кусають руку, яка тебе кормить

Дай, будь ласка, приклади, як Офіс президента "гавкає на одну з партій"
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Украіні потрібна допомога двох партій США.  Дякую Байдену, демократам.. і закрити пельку дебілам, які критикують республіканців, про що говорить Спартц

ты вероятно читал комменты  УКРАИНЦЕВ  тому тексту от Спарц. Думаю среди комментаторов возможно полпроцента симпатиков Ермака. Но мало кто там поддерживает спитч Спартц ( мягко говорят, многие просто посылают ее. И опять же, это не заслуга ермака... это простая и логичная реакция на такие тексты.

ты скажешь что ради поддержки от республиканцев стоит целовать ее в попу???  Мое мнение: не стоит этого делать!
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Beggers can’t be choosers..  ставай сильним економічно, військово і не будеш залежати від нікого.( як там ?вже є держ замовлення на укр. Зимову форму чи укр. Дрони?).  А як ти бідний, босий то зціпи зуби, впокори гординю і слухайся порад розумних людей.  І закрий пельку людям (Єрмака) які кусають руку, яка тебе кормить

Так. Нас наїпали. Почнаючи принаймі з Будапештського меморандуму, під дружнє поляскування по плечу. Безумовно самі винні.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

ты вероятно читал комменты  УКРАИНЦЕВ  тому тексту от Спарц. Думаю среди комментаторов возможно полпроцента симпатиков Ермака. Но мало кто там поддерживает спитч Спартц ( мягко говорят, многие просто посылают ее. И опять же, это не заслуга ермака... это простая и логичная реакция на такие тексты.

ты скажешь что ради поддержки от республиканцев стоит целовать ее в попу???  Мое мнение: не стоит этого делать!

А хто вона сред респів? По-моєму прищ на жопі. Чергові 15 рублів за її рекламу?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

не читай зомбі—татусів наніч… в Україні ніхто дуже розуміється на амер. політиці, тому вам Спартц пояснила, що осінню будете мати справу з республіканцями, тому не гавкайте, не розуміючи хто є хто….
Не буде Україна прогинатися під хуйлячку СпарZ. На нахуй.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Beggers can’t be choosers..  ставай сильним економічно, військово і не будеш залежати від нікого.( як там ?вже є держ замовлення на укр. Зимову форму чи укр. Дрони?).  А як ти бідний, босий то зціпи зуби, впокори гординю і слухайся порад розумних людей.  І закрий пельку людям (Єрмака) які кусають руку, яка тебе кормить

целование руки тех кто тебя кормит не помогло еще не одной власти в Украине. Жертвовали всем что только можно и вместо уважения получали затрещины за затрещинами, унижения за унижениями. То, что сейчас делает наша страна, в принципе не решались делать богатые и типа сильные страны. Кроме защиты своего суверенитета Украина защищает полевропы, а в глобальном плане мировую демократию и элементарные международные нормы.  Собирательный образ мировой демократии обосрался в этом. Война еще не закончилась, и только история покажет... кто кому принес больше, кто  со складов отправлял форму или кто жизнями солдат и мирных жителей  бился за весь остальной мир.  Ну и насчет порад розумных людей. так как это делает Спарц... это рекет и шантаж, но не порада розумных людей.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Украіні потрібна допомога двох партій США.  Дякую Байдену, демократам.. і закрити пельку дебілам, які критикують республіканців, про що говорить Спартц
СпарZ була проти "зернової угоди" по якій Україна експортує збіжя. Слухати цю хуйловку?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

А хто вона сред респів? По-моєму прищ на жопі. Чергові 15 рублів за її рекламу?

вы уж там разберитесь.... один говорит... спарц - чуть ли не от имени республиканской партии указывает украинской власти что ей делать. Другой ( ты) спрашиваешь кто такая Спарц?.  оба выглядите такими себе серьезными аналитиками в американской политике.... но это  какой то странный шпагат.  я мало понимаю в американских реалиях и из ваших постов пытаюсь сложить картинку... ты блин представляешь что там за "пикассо" получается???
   
Re: Трумп  :facepalm1:

СпарZ була проти "зернової угоди" по якій Україна експортує збіжя. Слухати цю хуйловку?
можна доказ будь ласка?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

а по твіту тої Спарц чи як її

можна тут реготати і клясти її останніми словами
але не дай Бог вона попаде в список тих хто буде приймати рішення про надання зброї України
що ви клоуни патєшні будете робити?
хай Зеленський з Резніковим за вас дурнів розгрібають?

То що сталося з наративом «Віка Кульгейко – великий друх України, намагається допомогти де тільки може»?
Щось вона як друх не виглядає, а навпаки, намагається вставляти палки у колеса де тільки вдається. :eyes:
На трампаноїдів надії нема, але я вірю в українській народ, нас трампанзи й так у лютому «списали» повністю.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Beggers can’t be choosers..
Як не трампонавт так скрізь кацапськи наративи  :bueee:
   
Re: Трумп  :facepalm1:

То що сталося з наративом «Віка Кульгейко – великий друх України, намагається допомогти де тільки може»?
Щось вона як друх не виглядає, а навпаки, намагається вставляти палки у колеса де тільки вдається. :eyes:
На трампаноїдів надії нема, але я вірю в українській народ, нас трампанзи й так у лютому «списали» повністю.

Как там у Тараса Григоровича - своя гнида?

Я Ермаку вводную дам - несмотря на все ее выкрутасы, она является гражданкой Украины. Посему впаять ей статейку - плёвое дело. Нехай бегает по судам. :)
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Як не трампонавт так скрізь кацапськи наративи  :bueee:
:facepalm: валянок, це амер. приказка
   
Re: Трумп  :facepalm1:

валянок, це амер. приказка
Ти тварюка назвав Українців "попрошайками"
Цей наратив во всю юзають кацапи
Те що ти використав амер. приказку для цього не змінює факта що ти гандон
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Как там у Тараса Григоровича - своя гнида?

Я Ермаку вводную дам - несмотря на все ее выкрутасы, она является гражданкой Украины. Посему впаять ей статейку - плёвое дело. Нехай бегает по судам. :)

Наш Єрмак – на все мастак!  [ua]
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Довбойоб Трамп звинуватив Джорджа Буша старшого, бувшого президента США що помер в 2018 році, в тому що той забрав секретні матеріали в китайський ресторан.  :fool:

Цитувати
Trump then falsely claimed that former President George H.W. Bush, "took millions and millions of documents to a former bowling alley pieced together with what was then an old and broken Chinese restaurant. They put them together. And it had a broken front door and broken windows. Other than that it was quite secure."

https://www.businessinsider.com/trump-george-bush-secret-documents-chinese-restaurant-bowling-alley-2022-10
   
Re: Трумп  :facepalm1:

можна доказ будь ласка?

Американська конгресвумен українського походження Вікторія Спартц надіслала генеральному секретарю ООН Антоніу Гутеррешу листа, в якому закликавши його призупинити "зернову угоду", допоки Україна не отримає належних заходів безпеки. Про таке йдеться у тексті документа, оприлюдненого на офіційній сторінці члена Конгресу.
"Зернова угода", яка не має належних механізмів виконання, може дуже дорого коштувати Україні. Як вам добре відомо, через кілька годин після підписання цієї угоди Росія вдарила крилатими ракетами по українському порту в Одесі. Це ще раз підтверджує, що Росії не можна довіряти, і вона фактично заперечує цю угоду", – зазначила  Спартц у листі до Гутерреша.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Американська конгресвумен українського походження Вікторія Спартц надіслала генеральному секретарю ООН Антоніу Гутеррешу листа, в якому закликавши його призупинити "зернову угоду", допоки Україна не отримає належних заходів безпеки. Про таке йдеться у тексті документа, оприлюдненого на офіційній сторінці члена Конгресу.
"Зернова угода", яка не має належних механізмів виконання, може дуже дорого коштувати Україні. Як вам добре відомо, через кілька годин після підписання цієї угоди Росія вдарила крилатими ракетами по українському порту в Одесі. Це ще раз підтверджує, що Росії не можна довіряти, і вона фактично заперечує цю угоду", – зазначила  Спартц у листі до Гутерреша.


До Спартц гарно підходить приказка "застав дурня Богу молитись, то він лоба розіб'є".
Вона своїми спробами "допомогти" постійно робить лише гірше.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

До Спартц гарно підходить приказка "застав дурня Богу молитись, то він лоба розіб'є".
Вона своїми спробами "допомогти" постійно робить лише гірше.
Не впевнений що це з добрими намірами.
Наскільки мені відомо, конгрес американських українців сам в шоці від неї і не розуміє її мотиву.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Liga написала. Група друзів вже не ховається.
Код: [Select]
Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан закликав до переговорів між РФ та США для закінчення війни Росії проти України. Він зазначив, що розраховує на 45-го президента США Дональда Трампа, адже не вважає чинного президента США Джо Байдена "відповідним переговорником"
   
Re: Трумп  :facepalm1:

А чи не можуть американці вчинити з трампадзі так як вчинили пронацистськими рухами в США під час другої світової?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

А чи не можуть американці вчинити з трампадзі так як вчинили пронацистськими рухами в США під час другої світової?
для цього треба кацапів оголосити терористами - ХОЧА Б. але Байден того не хоче бо то порушить економічні зв'язки. після цього - якщо це відбудеться- всі прокацапники автоматом підпадають під підтримувачів тероризму
   
Re: Трумп  :facepalm1:

А чи не можуть американці вчинити з трампадзі так як вчинили пронацистськими рухами в США під час другої світової?
Там наоборот все идет к тому, что следующий, уже контролируеммый Трампом Конгресс, объявит Байдену импичмент, обвинив его в том, что он не проследил, куда были расходованы деньги американских налогоплательщиков, выделенные для помощи Украине.
Все эти нарративы на счет "Ермака", "коррупции в Украине", "разворовывания помощи" не просто так создаются. Ну и Хантера Байдена и его "коррупцию" в Украине обязательно каким-то боком притянут.
Для начала будут расследования в Конгрессе, начнут максимально ставить палки в колеса администрации Байдена во всем что касается помощи Украине. А ближе к выборам 2024 и импичмент объявят.
Трамписты будут убивать этим двух зайцев - мочить Байдена и прекращать помощь Украине под благовидным для их избирателей, которые все еще частично поддерживают Украину, предлогом.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Там наоборот все идет к тому, что следующий, уже контролируеммый Трампом Конгресс, объявит Байдену импичмент, обвинив его в том, что он не проследил, куда были расходованы деньги американских налогоплательщиков, выделенные для помощи Украине.

Вони не назбирають дві третини сенату за такими надуманими звинуваченнями
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Там наоборот все идет к тому, что следующий, уже контролируеммый Трампом Конгресс, объявит Байдену импичмент, обвинив его в том, что он не проследил, куда были расходованы деньги американских налогоплательщиков, выделенные для помощи Украине.
Все эти нарративы на счет "Ермака", "коррупции в Украине", "разворовывания помощи" не просто так создаются. Ну и Хантера Байдена и его "коррупцию" в Украине обязательно каким-то боком притянут.
Для начала будут расследования в Конгрессе, начнут максимально ставить палки в колеса администрации Байдена во всем что касается помощи Украине. А ближе к выборам 2024 и импичмент объявят.
Трамписты будут убивать этим двух зайцев - мочить Байдена и прекращать помощь Украине под благовидным для их избирателей, которые все еще частично поддерживают Украину, предлогом.

Кевін Маккарті сказав, що він проти імпічментів Байдену
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Кевін Маккарті сказав, що він проти імпічментів Байдену
Его никто спрашивать не будет. Даже если Трамп и оставит его формально лидером республиканского большинства (что не факт) решать Маккарти уже будет не больше, чем решает какой-нибудь володин у хуйла. Остатки демократии в своей партии республиканцы уже просрали, и теперь будут экспортировать это на всю страну.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Его никто спрашивать не будет. Даже если Трамп и оставит его формально лидером республиканского большинства (что не факт) решать Маккарти уже будет не больше, чем решает какой-нибудь володин у хуйла. Остатки демократии в своей партии республиканцы уже просрали, и теперь будут экспортировать это на всю страну.

Я завжди казав, що Трамп - це загроза існуванню США.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Трамп голосно заявив, що Росія і Україна повинні досягти припинення вогню, навіть припустивши в один момент, що він може бути залучений до переговорів.

Публічні призиви колишнього президента до певного перемир’я суперечать громадським поглядам багатьох республіканців, які підтримують Україну у війні, і відображають розколи всередині партії між Трампом і його найзапеклішими захисниками та іншими відомими консерваторами.
https://thehill.com/policy/international/3681794-trump-pushes-for-russian-ukraine-talks-complicating-gop-politics/
 
   
Re: Трумп  :facepalm1:
den

Цікаво чи Рейган свого часу в подібній ситуації закликав би до негайного перемир'я

Чи продовжив би постачати стінгери афганцям ?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Не впевнений що це з добрими намірами.
Наскільки мені відомо, конгрес американських українців сам в шоці від неї і не розуміє її мотиву.
мотив одинг-трампанзе і їй до сраки Україна коли вибори на носі.Своя сорочка-а вона в руках додіка і його прихильнгиків. не буде їх підтримки і вона НІХТО.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Респ на стороні України!
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Я завжди казав, що Трамп - це загроза існуванню США.

ваша займкленість на ньому це також загроза існуванню. думайте про всю Америку а не лише про Каліфорнію.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія