Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трумп :facepalm1:

Re: Трумп  :facepalm1:

Мені "Ваня Українець" нагадав про цей твіт Спартц, теж із залякуваннями, бо їй скрізь ввижається Єрмак.


У коментарях їй написали "А цей Єрмак - він зараз з вами в одній кімнаті?"  :weep:
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Мені "Ваня Українець" нагадав про цей твіт Спартц, теж із залякуваннями, бо їй скрізь ввижається Єрмак.

https://twitter.com/view/status/1576939137290338304
У коментарях їй написали "А цей Єрмак - він зараз з вами в одній кімнаті?"  :weep:



то що ти робиш, перейшовши на особистість і спотворивши нік видає тебе з головою

до речі ти давно на українську перейшов , кацапе?
чого раніше не переходив? челюсть вилікував чи що?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

а по твіту тої Спарц чи як її

можна тут реготати і клясти її останніми словами
але не дай Бог вона попаде в список тих хто буде приймати рішення про надання зброї України
що ви клоуни патєшні будете робити?
хай Зеленський з Резніковим за вас дурнів розгрібають?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Акуєть скільки у школяра з Харкова є часу на Трампа :)

А цей школяр з Харкова, він зараз з тобою в одній кімнаті?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

що ви клоуни патєшні будете робити?
хай Зеленський з Резніковим за вас дурнів розгрібають?
Ой как страшно стало.
Русский Иван а не пошёл бы ты просто на..уй
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Ой как страшно стало.
Русский Иван а не пошёл бы ты просто на..уй

тобі там компанії не вистачає?
якось переб"єшся там один чи з ким ти там
   
Re: Трумп  :facepalm1:

а Твітер це вже український медіа-ресурс?

ти на головну УП давно заходив?

Політичний форум там бачив такий заголовок?
в Твітері щось таке є?

Я правильно пойняв, шо кожен з дописувачів данного форуму автоматично прирівнюється до народного депутата Верховної Ради? То куди обращацця за посвідченням і приложенними к ньому льготвми?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

а по твіту тої Спарц чи як її

можна тут реготати і клясти її останніми словами
але не дай Бог вона попаде в список тих хто буде приймати рішення про надання зброї України
що ви клоуни патєшні будете робити?
хай Зеленський з Резніковим за вас дурнів розгрібають?
Злі язики подекують, трампадzі - люті вороги України. Це правда?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Злі язики подекують, трампадzі - люті вороги України. Це правда?

Мені здається, з цього руху MAGA багато хто не має нічого проти України, але вони вимушені повторювати за своїм лідером - якщо Трамп проти допомоги Україні, то і вони проти. Тому кажуть маячню на зразок "Юкрейн гуд, Раша бед, але ми маємо багато проблем в себе вдома", хоча на допомогу Україні йде мізерна частина бюджету
   
Re: Трумп  :facepalm1:

хйз чи тут дописують офіційні особи - спитай модерів краще
але головне що офіційні особи читають то що тут пишуть і цього вистачає з головою
чи ти думаєш що не знайдеться "дабрадєтєлєй" котрі передадуть цю писанину за адресою? якщо вже не передали
ну-ну, наївний ти наш
тому я і кажу
після обсеру Пороха треба вивчити урок і нах такі гілки зносити якщо обговорюються вибори в США
тим більше громадянами США  чи з подвійним громадянством на УКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ

Ти пропонуєш забанити всіх кацапських пропагандонів, які тут розповсюджують брехню і кацапські наратив про діючого президента США?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Мені "Ваня Українець" нагадав про цей твіт Спартц, теж із залякуваннями, бо їй скрізь ввижається Єрмак.

https://twitter.com/view/status/1576939137290338304
У коментарях їй написали "А цей Єрмак - він зараз з вами в одній кімнаті?"  :weep:

Бля…
   
Re: Трумп  :facepalm1:

трампадzі - люті вороги України
Не только Украины. Это типичные подхуйлятники, вроде орбана. Самые трампоголовые из них даже голосовали против вступления Финляндии и Швеции в НАТО:
https://www.businessinsider.com/18-republicans-voted-against-sweden-finland-joining-nato-2022-7
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Злі язики подекують, трампадzі - люті вороги України. Це правда?
не читай зомбі—татусів наніч… в Україні ніхто дуже розуміється на амер. політиці, тому вам Спартц пояснила, що осінню будете мати справу з республіканцями, тому не гавкайте, не розуміючи хто є хто….

Останнє редагування: 9 жовтня 2022 21:25:47 від andy lev
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Руде падло вимагає мир, а то Хуйло нападе і буде кінець світу.

Trump: We must demand the immediate negotiation of a peaceful end to the war in Ukraine, or we will end up in World War 3 and there will be nothing left of our planet.

https://twitter.com/view/status/1578942613381877760
что еще украинцам нужно знать про эту мразь?  :facepalm1:
   
Re: Трумп  :facepalm1:

не читай зомбі—татусів наніч… в Україні ніхто дуже розуміється на амер. політиці, тому вам Спартц пояснила, що осінню будете мати справу з республіканцями, тому не гавкайте, не розуміючи хто є хто….

То що ми всі маємо розуміти? Відкрий нам очі)
   
Re: Трумп  :facepalm1:

То що ми всі маємо розуміти? Відкрий нам очі)

Спарц голосувала проти виділення грошей на зброю для України.
Ось і все що треба розуміти
   
Re: Трумп  :facepalm1:

ФБР найшло на віллі Трампа 48 пустих папок з маркіровкою СЕКРЕТНО, тому МінЮст вважає що Трамп все ще ховає багато секретних документів
Це несе великі проблеми для державних інтересів і безпеки США, каже в минулому директор ЦРУ John Brennan
Можливо буде ще один обшук маєтків Трампа або навіть його арешт
https://youtu.be/t6m-cWccuto
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Цитата: Келаврик link=topic=1126773.msg26825284#msg26825284 date= :facepalm: 1665340680
То що ми всі маємо розуміти? Відкрий нам очі)
:facepalm: бля ти читати вмієш.  Я все написав :facepalm: який в тебе IQ?  ще раз. Респи осінню будуть владою.. 100%.  бо деми просрали економіку( tatus як там нігери інфляцію переносять? як я і писав в 2020).  Тому Спарц дає розумну(!) пораду укр. владі - закрили єбальники з критикою респів( мені похер чи трампістів чи інших)

Останнє редагування: 9 жовтня 2022 22:33:06 від andy lev
   
Re: Трумп  :facepalm1:

І що там взагалі українцям можна критикувати будучи на 80(!!!) процентів військовому і економічному забезпечені Америки :facepalm: чи ви думаєте що Єрмак незамінний? Він взагалі хто? Герой війни, геніальний стратег?. цеж ці дебіли Єрмак, Арахамія втирали у вуха Зеленського що війни не буде… я вже мовчу про Провал вагнерівців, кацапське досьє Єрмака і тд
   
Re: Трумп  :facepalm1:

:facepalm: бля ти читати вмієш.  Я все написав :facepalm: який в тебе IQ… ще раз. Респи осінню будуть владою.. 100%.  бо деми просрали економіку( tatus як там нігери інфляцію переносять, як я і писав в 2020).  Тому Спарц пише - закрили єбальники з критикою респів( мені похер чи трампістів чи інших)

А хто їх критикує з офіційної влади?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

І що там взагалі українцям можна критикувати будучи на 80(!!!) процентів військовому і економічному забезпечені Америки :facepalm: чи ви думаєте що Єрмак незамінний? Він взагалі хто? Герой війни, геніальний стратег?. цеж ці дебіли Єрмак, Арахамія втирали у вуха Зеленського що війни не буде… я вже мовчу про Провал вагнерівців, кацапське досьє Єрмака і тд

ты не забывай, Украина независимая страна. Президент, глава Зсу, министры в каждом сообщении благодарят США, власть и народ за поддержку!!! Каждый украинец благодарен. Но это не дает повода и права кому либо в США считать, что они тут хозяева или могут указывать  Украине что  делать в своей стране. Нормальные политики в США так и поступают. Некоторые недополитики почему то считают что купили Украину с потрахами.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Так і забудьте про Трампа ( він ніхто) і Не буде президентом і так само починайте забувати про Байдена( бо старий) - за два роки буде респ-президент..( я навіть фамілію знаю, сидів бухав з амер. Лоєрами вони мені пояснили розклади)

Останнє редагування: 9 жовтня 2022 22:45:06 від andy lev
   
Re: Трумп  :facepalm1:

ты не забывай, Украина независимая страна. Президент, глава Зсу, министры в каждом сообщении благодарят США, власть и народ за поддержку!!! Каждый украинец благодарен. Но это не дает повода и права кому либо в США считать, что они тут хозяева или могут указывать  Украине что  делать в своей стране. Нормальные политики в США так и поступают. Некоторые недополитики почему то считают что купили Украину с потрахами.
кацап, ти мені дитячі лозунги не кидай.  Хто платить той музику заказує. І не змішуй владу президентську і перемоги ЗСУ і народу… Америка допомагає народу і Армії. Чи ти думаєш що амери будуть давати гроші, і закривати очі на пройоби президентської, судівськоі, економічної влади…
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Так і забудьте про Трампа ( він ніхто) і Не буде президентом і так само починайте забувати про Байдена( бо старий) - за два роки буде респ-президент

США есть? великая демократическая страна есть? Традиции, свободные люди, есть?    Тут приходят почему то сторонники Трампа и рассказывают, что все в прошлом. если Трамп не президент, то Америка это погрязшая в коррупции страна с продажными судами и спецслужбами, не свободными выборами и тому подобными штуками.  Как считаешь... к примеру мне, человеку далекому от америки, не странно это читать?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

кацап, ти мені дитячі лозунги не кидай.  Хто платить той музику заказує. І не змішуй владу президентську і перемоги ЗСУ і народу… Америка допомагає народу і Армії. Чи ти думаєш що амери будуть давати гроші, і закривати очі на пройоби президентської, судівськоі, економічної влади…

Саме так. Без американської допомоги нам гайки і дуже швидко. Чим їх ботоферма нещадно користується. Це взагалі хєрово бути залежним від когось, навіть якщо це найбільша демократія світу. Типа нахрєна нам їхні внутрішні розборки між геями і лезбіянками я - хз.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

США есть? великая демократическая страна есть? Традиции, свободные люди, есть?    Тут приходят почему то сторонники Трампа и рассказывают, что все в прошлом. если Трамп не президент, то Америка это погрязшая в коррупции страна с продажными судами и спецслужбами, не свободными выборами и тому подобными штуками.  Как считаешь... к примеру мне, человеку далекому от америки, не странно это читать?

Тому що це так і є. Там купа внутрішніх проблем. Які силою заганяють в сліпий кут замість того що б вирішувати. А у нас серйозна дискусія як правило підміняється істеричними вигуками штабних Татусів.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

США есть? великая демократическая страна есть? Традиции, свободные люди, есть?    Тут приходят почему то сторонники Трампа и рассказывают, что все в прошлом. если Трамп не президент, то Америка это погрязшая в коррупции страна с продажными судами и спецслужбами, не свободными выборами и тому подобными штуками.  Как считаешь... к примеру мне, человеку далекому от америки, не странно это читать?
:facepalm: бля, що то було?, що за потік свідомості?, де тут логіка, що тут написано? Це стайтмент, запитання, WHO IS TRAMP? :facepalm: кацап забери дитину від клавіатури
   
Re: Трумп  :facepalm1:

( я навіть фамілію знаю, сидів бухав з амер. Лоєрами вони мені пояснили розклади)

Вибач, але такими заявами ти тільки підриваєш довіру до себе) Знаю історію, як один бовдур отримав ДУЖЕ СЕКРЕТНУ ІНФОРМАЦІЮ ВІД ДУЖЕ ВАЖЛИВИХ ДЖЕРЕЛ перед 2004 роком і поставив тисячі доларів на те, що Кучма у 2004 році стане президентом втретє. Досі смішно згадувати  :lol:
   
Re: Трумп  :facepalm1:

кацап, ти мені дитячі лозунги не кидай.  Хто платить той музику заказує. І не змішуй владу президентську і перемоги ЗСУ і народу… Америка допомагає народу і Армії. Чи ти думаєш що амери будуть давати гроші, і закривати очі на пройоби президентської, судівськоі, економічної влади…

какой то трамповский лозунг  :lol: , мы вам поможем материально, только ты заведи на нужных мне людей уголовное дело . Слава богу сейчас такой подход не используется. и надеюсь не будет.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

какой то трамповский лозунг  :lol: , мы вам поможем материально, только ты заведи на нужных мне людей уголовное дело . Слава богу сейчас такой подход не используется. и надеюсь не будет.

Во брехло. Хто там українцям за шість годин Генерального Прокурора поміняв?
   
Re: Трумп  :facepalm1:

А хто їх критикує з офіційної влади?
Из администрации Зеленского утекли данные как Спартц ради своего кармана лоббировала интересы одной частной фирмочки, с сомнительными цепочками поставок, пытаясь навязать с ней Украине "эксклюзивный контракт" по поставкам аммуниции . Эксклюзивный контракт во время войны  :facepalm1:
В итоге она стала парией даже среди республиканцев. Все же, неприкрытая  коррупция пока прощается ими только трампу и его семье, остальные должны действовать аккуратно и стараться не светиться.
Вот Спартц и "понесло". Подробней тут:
https://главком/world/world-politics/konflikt-spartts-i-bankovoji-newsweek-opublikuvav-skandalnu-stattju-i-zakidaje-lobijuvannja-878464.html
https://www.newsweek.com/inside-victoria-spartz-ukraine-war-meeting-split-zelensky-1745704
Замечу, что она даже не пыталась подать на newsweek иск за клевету, а просто обсирает теперь Украину.
Ну и то, что она не голосовала за пакет в котором Украине выделялось 12 ярдов - это факт. Непонятно , в чем тут "пропаганда". И так же непонятно, где именно Ермак распространял эту "пропаганду".
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Тому що це так і є. Там купа внутрішніх проблем. Які силою заганяють в сліпий кут замість того що б вирішувати. А у нас серйозна дискусія як правило підміняється істеричними вигуками штабних Татусів.

 "бля, що то було?, що за потік свідомості?, де тут логіка, що тут написано? Це стайтмент, запитання, WHO IS TRAMP?" lev ©
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Вибач, але такими заявами ти тільки підриваєш довіру до себе) Знаю історію, як один бовдур отримав ДУЖЕ СЕКРЕТНУ ІНФОРМАЦІЮ ВІД ДУЖЕ ВАЖЛИВИХ ДЖЕРЕЛ перед 2004 роком і поставив тисячі доларів на те, що Кучма у 2004 році стане президентом втретє. Досі смішно згадувати  :lol:
ти можеш слухати пустозвона Татуся але я говорив з амерами, за якими стоять Real money, які знають реальну ситуацію… 1.деми програють зараз Когрес( Спарц також про це каже)
2 за два роки деми не мають кандидата- це реальність.
3. Ми влітаємо в страшенну ресесію( депресію) при Байдені. тому буде респ президент- Ron DeSantis
Десь такі розклади…

Останнє редагування: 9 жовтня 2022 23:18:20 від andy lev
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Во брехло. Хто там українцям за шість годин Генерального Прокурора поміняв?

знаешь что считаю гут... то что сейчас, никто так вопросы не поднимает. может быть конечно чего то не знаю, но насколько вижу со стороны никто не рискует склонять Украину к миру, или там никто не устанавливает свои правила, прокуроров, против кого и что заводить. Видимо эти времена закончились ( дай бог). И почему бы это? Думаю дело в УКРАИНЕ!!!
   
Re: Трумп  :facepalm1:

ти можеш слухати пустозвона Татуся але я говорив з амерами, за якими стоять Real money, які знають реальну ситуацію… 1.деми програють зараз Когрес( Спарц також про це каже)
2 за два роки деми не мають кандидата- це реальність.
3. Ми влітаємо в страшенну ресесію( депресію) при Байдені. тому буде респ президент- Сандерс..
Десь такі розклади…

Украине нужно бояться законной, демократической власти в США? не совсем понятны намеки спарц, да и твои тоже.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

3. Ми влітаємо в страшенну ресесію( депресію) при Байдені. тому буде респ президент- Сандерс..

Берні Сандерс стане республіканцем?  ;o
   
Re: Трумп  :facepalm1:

знаешь что считаю гут... то что сейчас, никто так вопросы не поднимает. может быть конечно чего то не знаю, но насколько вижу со стороны никто не рискует склонять Украину к миру, или там никто не устанавливает свои правила, прокуроров, против кого и что заводить. Видимо эти времена закончились ( дай бог). И почему бы это? Думаю дело в УКРАИНЕ!!!
а нащо Україну Америці склонять к миру? Америка допомагає Україні, зберігає світовий порядок і одночасно знищує Рашку… всім добре.  Але що має офіс президента( який гавкає на одну з партій Америки) до цього? Прийдуть Респи до влади, скажуть Зеленському розігнати цю Єрмаковську контору,  він за 1 годину набере других…
   
Re: Трумп  :facepalm1:

тому буде респ президент- Сандерс..
Сандерс?  :facepalm1: 
А Десантис Трампу как сейчас сливает с треском, и к 2024 ничего не изменится. Республиканскому большинству в Конгессе хватит влияния, чтоб заставить DOJ закрыть все уголовные дела против Трампа, ничего тому не угрожает. В крайнес случае SCOTUS подстрахует.
Трамп гарантированно снова президентом. И чем дольше война продлится, и особенно если поддерживаемая Байденом Украина начнет нести поражения - тем поще  Трампу будет выиграть в 2024. Этим следующий американский Конгресс под влиянием Трампа и будет 2 года заниматься, максимально мешая Байдену во всех вопроссах, включая помощь Украине.
   
Re: Трумп  :facepalm1:

а нащо Україну Америці склонять к миру? Америка допомагає Україні, зберігає світовий порядок і одночасно знищує Рашку… всім добре.  Але що має офіс президента( який гавкає на одну з партій Америки) до цього? Прийдуть Респи до влади, скажуть Зеленському розігнати цю Єрмаковську контору,  він за 1 годину набере других…

Єрмак заважає одній лише Спарц, більше нікому
   
Re: Трумп  :facepalm1:

Берні Сандерс стане республіканцем?  ;o
sorry я мав написати Ron DeSantis… фамілії співзвучні…
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія