Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

70

Re: 70


    Оптимізму !  :drinks:
   
Re: 70
MAG

Был как то (давненько) на ФУПе опрос по возрасту форумчан. Мои (за 50) были как раз где то в срединке. Помню тогда первые свои эмоции - удивился немалому среднему возрасту участников и подумал: "как при таком зрелом среднем возрасте здесь бывает иногда столько глупостей?!".
МАG, поздравляю. И не переставай "делать большие хорошие глупости."! (© Мюнхаузен).  B-)
Дякую!
Без приколів життя безглузде, а приколи з життя то супер!
Мати незакомплаксовану свідомість то дуже приємно і корисно!
 :drinks:
   
Re: 70
MAG


    Оптимізму !  :drinks:
Дякую!
 :drinks:
   
Re: 70
MAG

Але вчора щось приємне все ж сталось.
Внучка зробила дідусю Подарунок: склала ЗНО  з абсолютним результатом - жодної помилки, всі відповіді правильні!
 [ua]



   
Re: 70

Вітаю!! Бажаю, щоб слідуюча ювілейна цифра не була затьмарена  жодними неприємностями.   :-B 

Приеднуюсь! Бажаю дожити до перемоги України та насолоджуватися життям як найдовше! :-B
   
Re: 70

Вітаю.
   
Re: 70

Якщо хтось згадує про прогноз Перемоги на 6 липня - не переймайтесь, звичайний метод проб і помилок.
Оскільки було раніше багато випадків підігрування мені в певні значимі для мене дати, особливо пов'язані з Днем Народження батька, якого Верховний забрав у 1972 році.
6 липня було 50 років тої події і я спробував зробити прогноз на позитивну подію.
Не відбулось. Це зайвий раз показало, що я не управляю процесами, а все, що вдається "вгадати" то гра зі мною, для підтвердження мені правильності Гіпотези Про Розум як Атрибут Матерії.
Я не можу нікому довести її правильність тому, що маю надати незаперечний доказ: показти Верховного, або хоча б прямий контакт з суперцивілізацією, представники якої б підтвердили правильність Гіпотези.
Тому з 2012 рку я відкрито популяризую Гіпотезу тут на ФУПі.
(О, ще один ювілей - 10 років Гіпотеза на ФУПі!)
Крапля камінь точить і в Визначений Верховним Момент знайдеться якась кількість тих, хто щось чув Про Гіпотезу і вони гуртом зможуть не допустити катострофічного емоційного вибуху, який почнеться в момент поного краху всіх старих світоглядних переконань всіх землян.
Не треба нічого боятись.
РС буде розвиватись локальними взаємопов'язаними хвилями, згідно принципу суперпозиції.

Процес нагадуватиме перейми при народжені дитини: тяжко, але якщо по ннорамативах, то все буде добре.

P.S. РС вже розгорається у нас на очах. Наступна критична точка - подолання ядерного шантажу.
Нагадаю, що крім ЯЗ орки утримують 6 реактарів на ЗАЕС = 6 Чорнобилів...

Це якщо вибухне то пропали і Крим ,і Кубань, і Ростов, ..і далі в москальщіну. і Чорне море, і всім поряд дістанеться.
  Сподіваюсь що вони злобні дурні але ж не самогубці.
   
Re: 70

Але вчора щось приємне все ж сталось.
Внучка зробила дідусю Подарунок: склала ЗНО  з абсолютним результатом - жодної помилки, всі відповіді правильні!
 [ua]

Оце , мабуть, найкращій подарунок для вас!
   
Re: 70

Дай Боже здравія в дусі та тілі.

Революція С. добре, концепція ЕволюціЯ С. краще)) ;)

Благословінь Вам од Верховного і милості .
Будьте в Любові та Мирі.
   
Re: 70

Вітаю і наводжу 5 критеріїв активного довголіття британських вчених:
1. Необхідно працювати
2. Робота не повинна бути рутинною і одноманітною
3. Потрібно опановувати щось нове в роботі, побуті, ...
4. Потрібні стреси, але невеликі
5. Необхідні заняття фізкультурою, спортом
   
Re: 70
MAG

Приеднуюсь! Бажаю дожити до перемоги України та насолоджуватися життям як найдовше! :-B
Дякую!
:give_rose:

   
Re: 70
MAG

   
Re: 70
MAG

Це якщо вибухне то пропали і Крим ,і Кубань, і Ростов, ..і далі в москальщіну. і Чорне море, і всім поряд дістанеться.
  Сподіваюсь що вони злобні дурні але ж не самогубці.
Я писав про емоційний вибух, але від нього до справжнього один чих...
Справжня РС має запобігти самознищенню Людства, але...
Все в наших руках. В головах.  :shuffle:


Останнє редагування: 30 липня 2022 13:51:29 від MAG
   
Re: 70
MAG

Оце , мабуть, найкращій подарунок для вас!
100%! На рівні Перемоги!
 
 [ua]
   
Re: 70
MAG

Дай Боже здравія в дусі та тілі.

Революція С. добре, концепція ЕволюціЯ С. краще)) ;)

Благословінь Вам од Верховного і милості .
Будьте в Любові та Мирі.
Дякую!
 :friends:
Нажаль свідомість така інерційна річ, що змінюється стрибками і вимушено, а Суспільна Свідомість - то взагалі страшна сила і еволюціями не підкоряється зазвичай.


   
Re: 70
MAG

Вітаю і наводжу 5 критеріїв активного довголіття британських вчених:
1. Необхідно працювати
2. Робота не повинна бути рутинною і одноманітною
3. Потрібно опановувати щось нове в роботі, побуті, ...
4. Потрібні стреси, але невеликі
5. Необхідні заняття фізкультурою, спортом
Дякую!
 :friends:
   
Re: 70

Вітаю Вас. Ще на один рік ближче до переходу в інший світ.  ;)
   
Re: 70
MAG

Вітаю Вас. Ще на один рік ближче до переходу в інший світ.  ;)
Я не поспішаю.
РС нинішня принесе багато сюрпризів...  B-)
Звідти всі прагнуть сюди до нас, в щасливе дитинство Людства з усіма його протиріччями.
 :drinks:
   
Re: 70
LSD

ВІТАЮ! :-B
   
Re: 70
MAG

ВІТАЮ! :-B
Дякую!
 :drinks:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія