Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Боженька пашутіл (городнє)

Re: Боженька пашутіл (городнє)

Ось така у мене картопелька цього року:

Показати зображення...
Це сама більша, але її десь третина, якщо не більше. Посадкової і свинячки дуже мало. Дуже багато кущів, де чотири величезних і ні посадкової ні свинячки.
Вареної (морхлої) трохи є, але не багато, більше надгнилої з сухою гниллю.
норм, в мене десь 1:4.5. Дрібної небагато, велика і середня
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

баштан порадовал, кавун ось цей був на тверду п'ятірку - солодкий та червоний. дині теж гарні

   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

ні, не переплутала. Туточки. На шостій стор
нема там такого!
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)
HSM

28 липня 22 року
Як давно це було
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)
HSM

ця теза заперечує селекцію
на жаль у нас часто так і роблять

а треба брати великі картоплини, різати на частини з кільцями і садити

Пробував
Нє , пішло
Тіко гарна і велика
Тоді воожай гут

Про памідори
З липня не сапав і не полов
Всі в траві , аби інакше згоріли б
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

нема там такого!
є там таке!
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Пробував
Нє , пішло
Тіко гарна і велика
Тоді воожай гут

Про памідори
З липня не сапав і не полов
Всі в траві , аби інакше згоріли б
X( ну, нарешті. У мене сусідки повилизували свої огороди від буряну і хизуються одна перед одною чистими огородами. У мене виорано було дуже погано, бо ще мокрий був. Груддяччя стрАшне. Я кой-як посадила, потім як могла і де могла позагрібала тими грудками, бурянець руками висмикувала, бо не було навіть куди сапою ткнути. Потім дивлюся, шо шось воно не туди верне із тою сраною засухою, більше не полола і не переполювала після першого разу висмикування бурянів. У всіх сусідів вже посохли помідори, картопля масово попечена, морква і буряки повяли.. А я своє збіжжя з огороду відрами із бурянів тягаю.  :gigi: В минулому році у мене огород вилизаний був - сусідки чудувалися, коли я то все встигала із двома бабами, а в цьому році огород страшнючий, зате все є. Де встигла трохи підполоти по перцеві, дик перець трохе підгорів. Отак от...
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Кста, в цьому році не морква, а стовпи півметрові якісь!!  ;o  У мене лопата не перехвачує довжину - перериваю моркву і по четвертині-третині залишається у землі.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

є там таке!
процитуй
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

процитуй
сам. Не лінуйся.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

сам. Не лінуйся.
та нема там такого.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

та нема там такого.
Та є там таке. То ти шукати не умієш. Читай уважно. Там три-чотири пости того стосуються. Висновок - випливає із мого поста.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Та є там таке. То ти шукати не умієш. Читай уважно. Там три-чотири пости того стосуються. Висновок - випливає із мого поста.
гадаєш, я не перечитав раніше? перечитав. так шо пруфи в студію!
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

гадаєш, я не перечитав раніше? перечитав. так шо пруфи в студію!
я теж перечитала. Щойно ще раз. Все там є.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

я теж перечитала. Щойно ще раз. Все там є.
процитуй!
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

процитуй!
слухай, ну ти й нудний.. оце ж у когось чоловік такий був. А ще у когось буде... мамма дарагайя.. Чи вже є?
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Хоч ріжте, але це все трохи містичне! Українська земелька теж все робить щоб було чого попоїсти у війну.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

Хоч ріжте, але це все трохи містичне! Українська земелька теж все робить щоб було чого попоїсти у війну.
та сама в ахуї!! з весни верещали, що голод буде, не буде чого їсти.. А воно ще й вродило нівроку.

Я й арахіс вже потрошку починаю викопувати - взагалі нова для мене городня культура. Наступного року як залишуся ще тут, то соток дві-три засаджу ним.
   
Re: Боженька пашутіл (городнє)

слухай, ну ти й нудний.. оце ж у когось чоловік такий був. А ще у когось буде... мамма дарагайя.. Чи вже є?
пруф! інакше не рахується!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія