Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Отстраненная барышня устраивает бунт внутри вампирского дома

Идет на конкретный раскол


Собирала своих замов и остальных и говорила, что отсранение не законно.

Останнє редагування: 18 липня 2022 19:00:09 від Fantamaz
   
«Меня рекомендував сам Ігор Валєріч!»
   
Цитата: Шрайк Ньюс 17:37
За даними ЗН (https://zn.ua/ukr/POLITICS/venediktova-vidmovljajetsja-viznavati-zakonnist-jiji-vidstoronennja-z-posadi-dzherela.html) з кількох джерел в Офісі генпрокурора сьогодні Ірина Венедіктова довела до відома свого заступника Олексія Симоненка, призначеного на виконання її обов'язків, що вважає своє відсторонення незаконним.

Вона підкреслила, що вважає себе повноправним діючим генеральним прокурором та збирається виконувати свої обов'язки і надалі та отримувати за це заробітну платну.

За даними ЗН, сьогодні Ірина Венедіктова була на робочому місці, проводила нараду з наближеними співробітниками прокуратури, до яких довела ту саму позицію.

Водночас джерела ЗН у Верховній Раді повідомили, що під час погоджувальної ради керівників фракцій та груп голова фракції “Слуга народу” Давід Арахамія прояснив колегам бачення подальшого алгоритму дій щодо визначення долі генеральної прокурорки Ірини Венедіктової та керівника Служби безпеки України Івана Баканова.

Щодо Ірини Венедіктової Давід Арахамія запропонував депутатам зібрати підписи для висловлення їй недовіри та проголосувати за відповідне рішення у парламенті. Тим не менше, станом на 16:00 18 липня ніхто із депутатів не звернувся в канцелярію Верховної Ради за підписними листками для висловлення недовіри Венедіктовій.

Що ж стосується голови СБУ Івана Баканова, то за словами керівника монобільшості, президент Володимир Зеленський особисто внесе в Верховну Раду подання на його звільнення та призначення нового керівника Служби безпеки.
   
Тільки українці можуть влаштувати міжусобну гризню під час війни  :facepalm:
Дайте їй лимон щоб швидко зникла, репутація країни на кону
   
Тільки українці можуть влаштувати міжусобну гризню під час війни  :facepalm:
Дайте їй лимон щоб швидко зникла, репутація країни на кону

А чому саме їй, може дати тому, хто цю гризню влаштував, своїми відстороненнями, усуненнями, посуненнями і недосуненнями ?

По суті - такими ж висосаними з стелі підходами, як колись Ющенко не маючи повноважень придумав такий трюк як відзивати укази попередників.
А тут ще і прикриваючись війною можна вертіти конституцією, бо "війна все спише" ?

Останнє редагування: 18 липня 2022 19:09:15 від hornet
   
накуя все це? якісь відставки міністрів соцполітики ? що взагалі відбувається? До чого тут міністр соцполітики чи генпрокурор під час воєнного стану?
   
Вася Цушко 2.0  (tu)

До речі, мамука теж за нього тоді топив :D
   
Вася Цушко 2.0
Вася Цушко 2.0

Він усе ж Україну спас
   
"Произошла ужасная ошибка"?
   
Вася Цушко 2.0  (tu)

До речі, мамука теж за нього тоді топив :D
справа не в спортЦмені чи цушко - справа в тому що за шухер політичний чи хз який під час війни? се типу плюс до інфовійни?
   
Ну, справедливості ради, повторюсь, у відвертій хні і беззаконні бєнядіктова помічена не була. У всякому разі під час знаходження на посаді. Чи принципова, чи хитросрака, не суть.
Щодо Баканова - дідько його знає, що за людина, але те, що чувак кричуще не на своєму місці, це ще дуже м'яко сказати.
   
И вообще

На карандаше у ЗЕ еще 5-7 чел на выход в утиль
   
Нам кажуть не хитайте човен, а самі в ньому дірки проколупують. З цього роя не буде ні...уя. Повезо блазням, що громадяне Україну втримали і не здаються
   
Ну, справедливості ради, повторюсь, у відвертій хні і беззаконні бєнядіктова помічена не була. У всякому разі під час знаходження на посаді. Чи принципова, чи хитросрака, не суть.
Щодо Баканова - дідько його знає, що за людина, але те, що чувак кричуще не на своєму місці, це ще дуже м'яко сказати.

Баканов сказал, что сольет разговоры Ермака и Суркова в эфир

Посмотрим
   
Баканов сказал, что сольет разговоры Ермака и Суркова в эфир

Посмотрим
да пох что он "отвафлит" - что дальше? они вообще ибанулись срач во время войны разводить?
   
справа не в спортЦмені чи цушко - справа в тому що за шухер політичний чи хз який під час війни? се типу плюс до інфовійни?

Дик стиЦмен торчить від таких дєл :D
   
Баканов сказал, что сольет разговоры Ермака и Суркова в эфир

Посмотрим
Та шо ж такоє. Конфлікт друга з наперсником?
Нє іначе госдеп спокусив Баканова.
   
Дик стиЦмен торчить від таких дєл :D
та знаю, але се вже за межами навіть рефлексів
   
они вообще ибанулись срач во время войны разводить?
І джерело срачу, як на мою думку, тут одне - грьобана істота на букву "Є". Решта похідне.
   
"Irina Venediktova
57 хв  ·
Хочу прокоментувати ситуацію, пов’язану із рішенням Президента Зеленського про моє відсторонення.
Я прошу коментаторів і інших зацікавлених осіб не розповсюджувати від мого імені будь-які «мої» твердження, які не мають до мене жодного стосунку. Відповідально заявляю, що станом на зараз, я не обговорювала це питання з жодною людиною. І зараз я також утримуюсь від коментарів, з одної простої причини – не час.
Я була призначена на цю посаду вже будучи відповідальною і морально зрілою людиною, а за останні два роки всерйоз подорослішала. Не можу уявити, що подібні питання можуть вирішуватися кулуарно, без висловлення взаємної поваги, не по-діловому, так би мовити. Іншими словами, як тільки завершиться стадія «врегулювання» ситуації, що склалася, в адекватному і зрозумілому для всіх сторін ключі, я дам вичерпний коментар.
Мені є чим пишатися на займаній посаді, я продемонструвала гарні результати роботи, мені вдалося об’єднати юридичну, професійну, кримінально-процесуальну світову еліту навколо проблем України в інтересах України.
Розмови на подібні теми в цьому колі людей – це без емоцій, не на фоні дешевих чуток, дивлячись всім співрозмовникам в очі. Якщо відповідна постанова буде зареєстрована в стінах українського Парламенту, я ні на секунду не задумаюсь і прибуду на звіт до народних обранців.
Я не можу і не збираюсь сперечатись із думкою чи рішенням Президента – Президент в своєму праві приймати рішення, в тому числі обговорюване зараз. Процедура звільнення Генпрокурора всім добре відома, іншої нема, інша не передбачена законом.
Всім добра"
   
А чому не можна було сьогодні внести в Раду подання і вже до обіду звільнити законно ?

Таке враження що якісь дебільні закулісні торги
   
...Десь несамовито регоче Москаль.

Скільки раз він повертався після звільнення?
   
опять потекло гомно по трубам.. а люди шли в армию на войну добровольно защищать страну. многие погибли.

чтобы ублюдки тыловые потом говно по трубам гоняли...
   
от я не розумію
навіщо її звільняти?
якщо вона щось зробила таке шо не можна точно залишити - треба просто сказати про це
і все стане зрозуміло і нікого вона не підбурить
а якщо ні - ну працювала ж нехай і далі працює
   
чтобы ублюдки тыловые потом говно по трубам гоняли..
Нє чтоби. Воювати пішли за Україну.
А істоти ці до неї мають відношення десь таке ж, як блохи до собаки.
   
опять потекло гомно по трубам.. а люди шли в армию на войну добровольно защищать страну. многие погибли.

чтобы ублюдки тыловые потом говно по трубам гоняли...
Мо не в тему але чомусь пригадалося: "Революції задумують генії, вершать фанатики а плодами користуються циніки ".
Десь так в оригіналі. Мо хто поправить - не ображусь...  ;)
   
от я не розумію
навіщо її звільняти?
якщо вона щось зробила таке шо не можна точно залишити - треба просто сказати про це
і все стане зрозуміло і нікого вона не підбурить
а якщо ні - ну працювала ж нехай і далі працює

Щоб "праучить",
прогнеться - повернуть.
Інших версій у мене нема. А явним пи3дьожом що "рішення не прийнято, буде прийнято після перевірки" це тільки підверджують.
   
Президент Зеленский внёс в Раду законопроект об увольнении Баканова с должности главы СБУ.
   
А сделать все по закону никак было нельзя?
   
...Десь несамовито регоче Москаль.

Скільки раз він повертався після звільнення?

Піскун
   
"іпсо" не звідти чекали, багато слів але не зараз
   
та хоча б на їх місце притомних призначав, а то пхає ще більш зашкварених ує..нів
   
Баканов сказал, что сольет разговоры Ермака и Суркова в эфир

Посмотрим

ну шо за xyйня
якщо там державна зрада - заарештуй єрмака
якщо ні - ну шо ти ЗІЛЛЄШ
в сраку вони там їбали один одного чи шо
так це не злочин хоча б в україні
   
"Irina Venediktova
57 хв  ·
Хочу прокоментувати ситуацію, пов’язану із рішенням Президента Зеленського про моє відсторонення.
Я прошу коментаторів і інших зацікавлених осіб не розповсюджувати від мого імені будь-які «мої» твердження, які не мають до мене жодного стосунку. Відповідально заявляю, що станом на зараз, я не обговорювала це питання з жодною людиною. І зараз я також утримуюсь від коментарів, з одної простої причини – не час.
Я була призначена на цю посаду вже будучи відповідальною і морально зрілою людиною, а за останні два роки всерйоз подорослішала. Не можу уявити, що подібні питання можуть вирішуватися кулуарно, без висловлення взаємної поваги, не по-діловому, так би мовити. Іншими словами, як тільки завершиться стадія «врегулювання» ситуації, що склалася, в адекватному і зрозумілому для всіх сторін ключі, я дам вичерпний коментар.
Мені є чим пишатися на займаній посаді, я продемонструвала гарні результати роботи, мені вдалося об’єднати юридичну, професійну, кримінально-процесуальну світову еліту навколо проблем України в інтересах України.
Розмови на подібні теми в цьому колі людей – це без емоцій, не на фоні дешевих чуток, дивлячись всім співрозмовникам в очі. Якщо відповідна постанова буде зареєстрована в стінах українського Парламенту, я ні на секунду не задумаюсь і прибуду на звіт до народних обранців.
Я не можу і не збираюсь сперечатись із думкою чи рішенням Президента – Президент в своєму праві приймати рішення, в тому числі обговорюване зараз. Процедура звільнення Генпрокурора всім добре відома, іншої нема, інша не передбачена законом.
Всім добра"

цей пост засмучує зятя одного фаната бульбофюрера

це вам фунт артемсолі!
   
Порохоботи над схваткою.

Хєр його знає нащо вам ті порохоботи. Ви й самі можете все розвалити. :D
   
"Irina Venediktova
57 хв  ·
Хочу прокоментувати ситуацію, пов’язану із рішенням Президента Зеленського про моє відсторонення.
Я прошу коментаторів і інших зацікавлених осіб не розповсюджувати від мого імені будь-які «мої» твердження, які не мають до мене жодного стосунку. Відповідально заявляю, що станом на зараз, я не обговорювала це питання з жодною людиною. І зараз я також утримуюсь від коментарів, з одної простої причини – не час.
Я була призначена на цю посаду вже будучи відповідальною і морально зрілою людиною, а за останні два роки всерйоз подорослішала. Не можу уявити, що подібні питання можуть вирішуватися кулуарно, без висловлення взаємної поваги, не по-діловому, так би мовити. Іншими словами, як тільки завершиться стадія «врегулювання» ситуації, що склалася, в адекватному і зрозумілому для всіх сторін ключі, я дам вичерпний коментар.
Мені є чим пишатися на займаній посаді, я продемонструвала гарні результати роботи, мені вдалося об’єднати юридичну, професійну, кримінально-процесуальну світову еліту навколо проблем України в інтересах України.
Розмови на подібні теми в цьому колі людей – це без емоцій, не на фоні дешевих чуток, дивлячись всім співрозмовникам в очі. Якщо відповідна постанова буде зареєстрована в стінах українського Парламенту, я ні на секунду не задумаюсь і прибуду на звіт до народних обранців.
Я не можу і не збираюсь сперечатись із думкою чи рішенням Президента – Президент в своєму праві приймати рішення, в тому числі обговорюване зараз. Процедура звільнення Генпрокурора всім добре відома, іншої нема, інша не передбачена законом.
Всім добра"

Шото вона .."юліт", чи то мені "паказалось" ?
   
Щоб "праучить",
прогнеться - повернуть.
Інших версій у мене нема. А явним пи3дьожом що "рішення не прийнято, буде прийнято після перевірки" це тільки підверджують.

це не по державному
   
Пля.

от накуй сейчас эта грызня....

не время
   
Бльо, де ви державників бачите ? 8-:  Ну  точно не в ОП. :D
   
це якась ганьба
до речі, щось чути про турків, які мають тотальну корупцію в МО викривати?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія