Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Львові масова облава з повістками 8-:

Якщо така ситуація то хай держава говорить з людьми відверто. Що в нас такий п***а на фронті що нам в окопах потрібні люди з таблетками від тиску.І нехер казки молоти в ЗМІ.
   
Звучить м'яко кажучи дивно. Особливо на фоні офіційно заявленого "Насамперед до армії забирають людей із необхідними спеціальностями, тому в Україні зараз багато немобілізованих добровольців."


Те що заявляють офіційно не завжди співпадає з реальністю. Так було завжди у нас в країні. Не потрібно вірити завжди лише в офіційні заяви. Те що я написав вище не висмоктано з пальця. У мене колега по роботі зараз в медкомісії. Чув від неї особисто пару таких історій. Навіть цукровий діабет зараз не є індульгенція від мобілізації. Якщо не на інсуліні. Що вже говорити про менш складні захворювання
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Якщо така ситуація то хай держава говорить з людьми відверто. Що в нас такий п***а на фронті що нам в окопах потрібні люди з таблетками від тиску.І нехер казки молоти в ЗМІ.

Это и так ясно.
Но прямо об этом говорить нельзя - бо будет приступ паники и зрады
   
Чекайте. Я в комісії є лікарі ? Нахуя така комісія ?

Якщо ти хворий то в першу чергу сам повинен бути зацікавлений у дообстеженні. Допустим гіпертонік. Але ніде офіційно не звертався,прийшов без кардіогоама,без ехо серця, без будь яких виписок. Тут вже суто все від людського фактора буде залежати і від того наскільки ти наполегливо будеш вимагати дообстеження. Та ж сама гіпертонія має декілька стадій. І не заберуть лише з вираженими змінами у серці і певними параметрами щодо тиску. Не все так просто. Теоретично через юриста можна оскаржити рішення комісії і вимагати дообстеження. Але далеко не факт що допоможе.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Те що заявляють офіційно не завжди співпадає з реальністю. Так було завжди у нас в країні. Не потрібно вірити завжди лише в офіційні заяви. Те що я написав вище не висмоктано з пальця. У мене колега по роботі зараз в медкомісії. Чув від неї особисто пару таких історій. Навіть цукровий діабет зараз не є індульгенція від мобілізації. Якщо не на інсуліні. Що вже говорити про менш складні захворювання

А у мене особисто приклади які підтверджують сказане - добровольці втч з досвідом АТО сидять дома без роботи і "ждуть дзвінка".
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:
AI

Про Київ:

Новобранці чекають менше

Але охочим записатися до Збройних сил потрапити до військкомату таки легше.

Геннадій, який збирається мобілізуватись у ЗСУ, каже, що для добровольців створили окрему чергу. Майбутнім військовим не доводиться стояти біля воріт так довго, як іншим відвідувачам. У деякі дні вони взагалі можуть потрапити у військкомат без черги. Але всередині будівлі все одно доводиться довго чекати, адже служити сьогодні хоче багато людей.

— Коли я вперше сюди прийшов, щоб мобілізуватися, то записався в окремий список для тих, хто хоче стати на військову службу. Чекав близько 2 год біля воріт, бо тут з самого ранку велика черга мотивованих людей, які хочуть служити.

Тоді в черзі я був 46-м. Медкомісія мала б працювати до 13:00. Але військком вийшов до воріт і сказав, що для майбутніх військових вони працюватимуть до останньої людини в черзі.

Усередині приміщення я проходив ознайомлення, оформляв деякі документи. Тут же була й медкомісія. Цей процес затягнувся на цілий день, біля кожного кабінету лікаря — довга черга. Але всередині відчувається, що комісія намагається працювати якнайшвидше.

https://texty.org.ua/articles/107256/dni-i-tyzhni-v-cherhakh-kyyivski-vijskkomaty-led-spravljajutsja-z-potokamy-vidviduvachiv/?src=main
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

А у мене особисто приклади які підтверджують сказане - добровольці втч з досвідом АТО сидять дома без роботи і "ждуть дзвінка".

Тоді це все дуже і дуже дивно... І в мене знову виникає питання - чи платять усім однаково?
   
А у мене особисто приклади які підтверджують сказане - добровольці втч з досвідом АТО сидять дома без роботи і "ждуть дзвінка".

Ну тоді підкажи їм лайфхак як не чикати. Приїздиш у Тернопіль і повістку тобі дадуть скоріше за все ще на вокзалі.)))
   
Тоді це все дуже і дуже дивно... І в мене знову виникає питання - чи платять усім однаково?

Ну що дивного? Кожна область скоріше за все має свої плани по мобілізації. Купа людей які давно виїхали але числяться. Від цього і перекоси що десь можливо не беруть і добровольців а десь вишрібають навіть рагудів ,пияків, кривих і сліпих і з тиском і т д. От наприклад знайомі з Хмельницького який сусідня область кажуть що у них настільки масової роздачі повісток нема.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Родич розповідав, що до нього в магазин електроніки сьогодні зайшли поліцейські та всім вручили повістки, молоді хлопці тепер чомусь почали збирати гроші на броніки, хоча там повістки лише для уточнення даних...
   
Родич розповідав, що до нього в магазин електроніки сьогодні зайшли поліцейські та всім вручили повістки, молоді хлопці тепер чомусь почали збирати гроші на броніки, хоча там повістки лише для уточнення даних...

Уточнення даних це рахуй автоматично проходження мед комісії. А після її успішного проходження 99% мобілізують
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Якщо така ситуація то хай держава говорить з людьми відверто. Що в нас такий п***а на фронті що нам в окопах потрібні люди з таблетками від тиску.І нехер казки молоти в ЗМІ.
А мо з іншими пігулками?  :shuffle:
https://www.youtube.com/watch?v=tCZDZV65fSQ
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Ну тоді підкажи їм лайфхак як не чикати. Приїздиш у Тернопіль і повістку тобі дадуть скоріше за все ще на вокзалі.)))

Я думаю просто направлять у військомат по місцю прописки, там де їх справи лежать.
   
в окопах потрібні люди з таблетками від тиску

А мо з іншими пігулками?  :shuffle:
https://www.youtube.com/watch?v=tCZDZV65fSQ

Нащо ви це робите?
Ні, пане, від тиску та інших болячок.
Буває, що не беруть в район БД через це чи повертають звідти, і тоді на ППД в резерві.
У нашому воєнкоматі 24-25 числа медкомісії не було.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

В ЗСУ пояснили, чому із західних регіонів мобілізують більше військових, аніж з інших
Дата публікації
07:51, 17.07.22

В Командуванні Сухопутних військ ЗСУ пояснили, що через те, що в західних областях наразі проживає більше громадян, то й мобілізаційні плани там є більші.

Як додали в ЗСУ, комплектування військових частин в основному відбувається за територіальним принципом. Однак мобілізаційні плани можуть формуватися залежно від кількості громадян, які проживають у тому чи іншому регіоні.

Про це розповів начальник Управління персоналу Штабу Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач.

   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

В ЗСУ пояснили, чому із західних регіонів мобілізують більше військових, аніж з інших
Дата публікації
07:51, 17.07.22

В Командуванні Сухопутних військ ЗСУ пояснили, що через те, що в західних областях наразі проживає більше громадян, то й мобілізаційні плани там є більші.

Як додали в ЗСУ, комплектування військових частин в основному відбувається за територіальним принципом. Однак мобілізаційні плани можуть формуватися залежно від кількості громадян, які проживають у тому чи іншому регіоні.

Про це розповів начальник Управління персоналу Штабу Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач.

Нічого не сказав про мобілізацію на вулицях

Останнє редагування: 17 липня 2022 10:27:11 від paolo
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

У 2020 році виникла потреба у зміні прописки. Військовий квиток , ще радянський , десь загубив . І тут з’ясувалось , що я знову призивний ( тоді було 55+) І треба проходити медкомісію . Треба так треба. Став проходити  .
Хірургиня запитала про перенесені операції, кажу « видалений жовчний міхур «
- давайте виписку , довідку
Я зрозумів , що так діло не піде
- тьотя , жалоб нєту , пишіть «здоровий»
І так у всіх фахівчинь .
Стоматолог . Імплант переднього зуба ( доречі , вибили у Радянській Армії братні узбеки) , чотири мости
Окуліст . Дальтоник ( у 1983 таких призивали із ВУЗу) і катаракта
- здоровий , скарг немає
Швиденько відмітився у всіх і маю зараз прописку з новою адресою , а також запис у Військовому Квитку
« призваний на строкову військову службу. Категорія 1 «
Ідеальний солдат , блд



   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

В мому підрозділі нема жодгої людини, хто б проходив якусь реальну медкомісію. Хочеш служити то йди і служи.
Але в результаті в перших боях в кого були реальні проблеми зі здоровям але вони їх приховали - це все вилізло і проблеми одержали всі інші щоб таких витягнути.
Тому добре думайте перед тим як бігти у воєнкомат зі всією пацанською гордістю, чи не станете ви тягарем в результаті. В тилу теж дофіга роботи не менш важливої ніж на передовій.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

В мому підрозділі нема жодгої людини, хто б проходив якусь реальну медкомісію. Хочеш служити то йди і служи.
Але в результаті в перших боях в кого були реальні проблеми зі здоровям але вони їх приховали - це все вилізло і проблеми одержали всі інші щоб таких витягнути.
Тому добре думайте перед тим як бігти у воєнкомат зі всією пацанською гордістю, чи не станете ви тягарем в результаті. В тилу теж дофіга роботи не менш важливої ніж на передовій.

+1
Наш земляк 64 года добровольцем в первые дни и не доехал до фронта - тромб отрвался.  :(
..
Все таки с горечью признаю, перегибы на местах в военкомате есть.
Знакомый хороший 53 года третья группа, уже 20 лет инсулиновый диабетик со всеми документами - проходит мед комиссию, в районном центре, где его каждый доктор знает.
Если бы тут кто написал такое - не поверил бы ...
   
+1
Наш земляк 64 года добровольцем в первые дни и не доехал до фронта - тромб отрвался.  :(
..
Все таки с горечью признаю, перегибы на местах в военкомате есть.
Знакомый хороший 53 года третья группа, уже 20 лет инсулиновый диабетик со всеми документами - проходит мед комиссию, в районном центре, где его каждый доктор знает.
Если бы тут кто написал такое - не поверил бы ...
Це нормально що проходить, визнають непридатним і знімуть з обліку, ніхто його не мобілізує навіть якщо він сам захоче.
Схоже воєнкомам надавали по шапці що непридатних понабирали в перші місяці, а тепер не знають що з ними робити.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Це нормально що проходить, визнають непридатним і знімуть з обліку, ніхто його не мобілізує навіть якщо він сам захоче.
Схоже воєнкомам надавали по шапці що непридатних понабирали в перші місяці, а тепер не знають що з ними робити.

Он знает, что не пригоден и не возьмут. У него версия - кто то военкому ( чужого прислали перед войной)  настучал лично в ухо. Городок маленький.
К примеру моя знакомая мне жаловалась, призывают ее больного сына ( по ее словам) и тут ее как понесло - а аот у Ивана откупился, а у Петра бык здоровый - откупился, а тот хирург берет по три тысячи, а этот по пять, а те двое валютчиков  Васькины сыновья прокурору занесли и тд и тп
.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Це нормально що проходить, визнають непридатним і знімуть з обліку, ніхто його не мобілізує навіть якщо він сам захоче.
Схоже воєнкомам надавали по шапці що непридатних понабирали в перші місяці, а тепер не знають що з ними робити.

ніхто цим єбанатам не надавав. вони плани виконують як при савєтах.
   
Вот эти все облавы-какой от них толк? Ловить немотивированных пацанов,когда куча мотивированных есть?

А потом эти то ли ИПСО то ли просто долбоебское видео и истории про то как тероборонцев куда-то кинули на передовую и прочий бред.
   
+1
Наш земляк 64 года добровольцем в первые дни и не доехал до фронта - тромб отрвался.  :(
..
Все таки с горечью признаю, перегибы на местах в военкомате есть.
Знакомый хороший 53 года третья группа, уже 20 лет инсулиновый диабетик со всеми документами - проходит мед комиссию, в районном центре, где его каждый доктор знает.
Если бы тут кто написал такое - не поверил бы ...

Це вже схоже на фантастику. З будь якою групою інвалідності в т ч третьою можуть мобілізувати лише добровільно. Це чітко в законі прописано. Третя група має звільнення від мобілізації і право на виїзд за кордон. По закону примусово забрати не можуть тільки добровольцем
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Це вже схоже на фантастику. З будь якою групою інвалідності в т ч третьою можуть мобілізувати лише добровільно. Це чітко в законі прописано. Третя група має звільнення від мобілізації і право на виїзд за кордон. По закону примусово забрати не можуть тільки добровольцем

Так я же пишу, если кто другой написал, не поверил и влепил бы ипсо. А история реальная, отвечаю.
Хотя могут быть мотивы разные - в военкомате " числится" не оформил до войны белый билет, месть военкома (нервы подергать) или показуха - типо проверка инвалидов, нет ли там симулянтов .
Знаю двоих, с онко и после инфаркта - ну те добровольцы, сами.
А еще знаю добровольца - от тюрьмы ушел, срок светил.
И еще одного - от жены, так мне и говорил - лучше на войну, умру так с почестями, а с ней инфаркт и бесславно. :)



   
+1
Наш земляк 64 года добровольцем в первые дни и не доехал до фронта - тромб отрвался.  :(
..
Все таки с горечью признаю, перегибы на местах в военкомате есть.
Знакомый хороший 53 года третья группа, уже 20 лет инсулиновый диабетик со всеми документами - проходит мед комиссию, в районном центре, где его каждый доктор знает.
Если бы тут кто написал такое - не поверил бы .
..

Брехня, с диабетом нельзя призывать.

ps: И перестаньте использовать эту ебейшую кацапскую терминология про "тромб оторвался"  :facepalm1: . это что-то типа "отрицательного роста".Нет никакого отрыва тромба- есть инсульт, инфаркт,легочный эмболизм и тд
   
Так я же пишу, если кто другой написал, не поверил и влепил бы ипсо. А история реальная, отвечаю.
Хотя могут быть мотивы разные - в военкомате " числится" не оформил до войны белый билет, месть военкома (нервы подергать) или показуха - типо проверка инвалидов, нет ли там симулянтов .
Знаю двоих, с онко и после инфаркта - ну те добровольцы, сами.
А еще знаю добровольца - от тюрьмы ушел, срок светил.
И еще одного - от жены, так мне и говорил - лучше на войну, умру так с почестями, а с ней инфаркт и бесславно. :)

Перевірка інвалідів це не зовсім прерогатива воєнкомату. Якщо є інвалідність то примусово мобілізувати не можуть що б там не написала медкомісія. Закон є.Там все чітко вказано.

Відповідно до статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані: визнані в установленому порядку особами з інвалідністю

У наведеній статті не вказано групу інвалідності, відповідно, мобілізації не підлягають особи з інвалідністю не залежно від групи інвалідності.

Водночас, відповідно до частини другої статті 23 згаданого Закону особи з інвалідністю, а також особи, зазначені в абзацах четвертому - дванадцятому частини першої цієї статті, у зазначений період можуть бути призвані на військову службу за їхньою згодою і тільки за місцем проживання.
   
Так я же пишу, если кто другой написал, не поверил и влепил бы ипсо. А история реальная, отвечаю.
Хотя могут быть мотивы разные - в военкомате " числится" не оформил до войны белый билет, месть военкома (нервы подергать) или показуха - типо проверка инвалидов, нет ли там симулянтов .
Знаю двоих, с онко и после инфаркта - ну те добровольцы, сами.
А еще знаю добровольца - от тюрьмы ушел, срок светил.
И еще одного - от жены, так мне и говорил - лучше на войну, умру так с почестями, а с ней инфаркт и бесславно. :)
Значить чувак звиздить, або приховав свої трабли зі здоров'ям, або сам зголосився в армію.
Є такі кадри які з різних причин приховують що насправді вони пішли служити добровільно.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Я возьму себе на заметку - и все разузнаю в деталях с первых рук и со стороны ( дабы исключить п***а фигуранта)..
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Брехня, с диабетом нельзя призывать.

Ще й як можна! Від тяжкості захворювання залежить:

Цитувати
До пункту "б" належать:
...
цукровий діабет середньої тяжкості з помірною гіперглікемією (не більше 13,7 ммоль/л) та глюкозурією. Компенсація вуглеводного обміну досягається пероральним уживанням цукрознижувальних препаратів або введенням інсуліну до 60 одиниць на добу на фоні постійної дієтотерапії. Ацетонурія, кетоз, діабетичні коми в анамнезі відсутні;

Пункт "б" - це, згідно з таблицею придатності, категорія "Непридатні до військової служби в мирний час, обмежено придатні у воєнний час".

Кому цікаво, подробиці тут.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Ще й як можна! Від тяжкості захворювання залежить:

Пункт "б" - це, згідно з таблицею придатності, категорія "Непридатні до військової служби в мирний час, обмежено придатні у воєнний час".

Кому цікаво, подробиці тут.

цікаво куди таких обмежено придатних зараз висилають - невже на передову?  :facepalm:
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

В тему: https://www.youtube.com/watch?v=nZQZPBhpitY
Я рос как вся дворовая шпана -
Мы пили водку, пели песни ночью, -
И не любили мы Сережку Фомина
За то, что он всегда сосредоточен.
И не любили мы Сережку Фомина
За то, что он всегда сосредоточен.
Сидим раз у Сережки Фомина -
Мы у него справляли наши встречи, -
И вот о том, что началась война,
Сказал нам Молотов в своей известной речи.
И вот о том, что началась война,
Сказал нам Молотов в своей известной речи.
В военкомате мне сказали: "Старина,
Тебе броню дает родной завод "Компрессор"!"
Я отказался, - а Сережку Фомина
Спасал от армии отец его, профессор.
Я отказался, - а Сережку Фомина
Спасал от армии отец его, профессор.
Кровь лью я за тебя, моя страна,
И все же мое сердце негодует:
Кровь лью я за Сережку Фомина -
А он сидит и в ус себе не дует!
Кровь лью я за Сережку Фомина -
А он сидит и в ус себе не дует!
Теперь небось он ходит по кинам -
Там хроника про нас перед сеансом, -
Сюда б сейчас Сережку Фомина -
Чтоб побыл он на фронте на германском!
Сюда б сейчас Сережку Фомина -
Чтоб побыл он на фронте на германском!
Но наконец закончилась война -
С плеч сбросили мы словно тонны груза, -
Встречаю раз Сережку Фомина -
А он Герой Советского Союза.
Встречаю раз Сережку Фомина -
А он Герой Советского Союза..
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

цікаво куди таких обмежено придатних зараз висилають - невже на передову?  :facepalm:

Не лише на передовій потрібні люди, невже це не очевидно? :facepalm:
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Не лише на передовій потрібні люди, невже це не очевидно? :facepalm:
я це розумію - але чи це розуміють військкомати яким насрати на все в тому числі на обмежену придатність?
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

цікаво куди таких обмежено придатних зараз висилають - невже на передову?  :facepalm:

Я не думаю що є якісь спецпідрозділи для "малопридатних".
Швидше за все кидають в "загальний котел", а далі вже переміщення залежно від задачі підрозділу.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Я не думаю що є якісь спецпідрозділи для "малопридатних".
Швидше за все кидають в "загальний котел", а далі вже переміщення залежно від задачі підрозділу.

Ось цікаво, чоловік Молли П, куди потрапить? Благо, якщо в якийсь тиловий підрозділ.
   
Я не думаю що є якісь спецпідрозділи для "малопридатних".
Швидше за все кидають в "загальний котел", а далі вже переміщення залежно від задачі підрозділу.

Ясно що нема ніяких таких підрозділів. Тиловиків там своїх вистачає.
   
я це розумію - але чи це розуміють військкомати яким насрати на все в тому числі на обмежену придатність?

Наскільки я розумію ситуацію і те що мені казав колега з комісії такого поняття як обмежено придатний зараз нема в принципі. Ти або придатний або ні. Списують з зняттям з обліку тільки тих хто повністю не придатний. Всіх решта гребуть.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Я не думаю що є якісь спецпідрозділи для "малопридатних".
Швидше за все кидають в "загальний котел", а далі вже переміщення залежно від задачі підрозділу.

 Повний рандом. В мене далекий родич (29 років, язвеник на максималках),  евакуювався з Сєвєра в Тернопіль, там одразу вручили повістку і мобілізували. Отримав ВУС "механік-водій МТЛБ",  до цього водійських прав не мав зовсім. 22 доби навчання і поїхав під Лисичанськ. Щоправда, на мотолизі не їзде
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Наскільки я розумію ситуацію і те що мені казав колега з комісії такого поняття як обмежено придатний зараз нема в принципі. Ти або придатний або ні. Списують з зняттям з обліку тільки тих хто повністю не придатний. Всіх решта гребуть.

Зір. Врожденній астигматизм. Чоловік нашої колеги виїхав з Херсону і пройшов комісію у Чернівцях. Обмежено придатний, не списаний. Відпустили, дали папірець що взятий на облік, зараз шукає роботу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія