Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Львові масова облава з повістками 8-:

Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

:facepalm1:

скоро узнаете, как в магазин за хлебушком соберетесь, опишитесь тут если успеете

А можна детальніше - бо виглядає як спрямовану дезу
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

ничессе ;o
проще хаты обойти

Та отож - виглядає на дезу

В магазині за годину покупців 5-10 прийде максимум - це може 1 чи 2 молодих хлопці бо решта працює, а за годину обходу 15 будинків обійдеш
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Ти краще живеш ніж більшість Українців, і потім, ти завжди готувався ще до 14 року що може бути такий сценарій наскільки я помню. Людям нехочеться вірити що буде війна. Багаті не вірять а бідні немали можливості готуватись.

 Так якого хєра більшість тут реготали і прикалувались, коли я пробував казати що війна буде?
...я шп памятаю тему 10+річної давності, де йожиха&ко пиикалуаались з людей, котрі припаси робили на зиму. На мій аргумент, що ці люди ВИЖИЛИ саме тому, була ржачка і ярлик "динозавр"...
Ця війна висіла над Україною всі 30 років. І зараз від неї найбільше страждають ті, хто легковажив, не вірив в її неминучість і нічого не робив за для утримання України.
   
Ходят и по три-четыре раза в Харькове. Когда вручают еще раз, говорят сходите обновите данные.
Миллиона в ЗСУ еще нет, хотят набрать к августу-сентябрю.
Кажуть у кацев таки идёт скрытая мобилизация по полной..и там они скоро новых тысяч 300 таки соберут, но это уже будет полный зброд, а не военные и плохо обученные...
Но видать наши хотят тоже собрать какое-то колличество и оставить их на кордоне с Беларусью и Преднистровье, а от туда перекинуть более боевые части для наступления.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Тобто, точна інфа про потенційних вояк йому не потрібна, простіше ловити якихось нариків.
Добре, зрозуміло.
Те що бачить "залужний" очима комісарів то два десятки записів  в обліковій карті.
Якщо вони є в правильному порядку

Чи мобрезерв бухає чи колеться залужному невідомо.
Кого "ловлять" комісари залужний бачить вже в пунктах збору. Якщо там штамп годний а то насправді наркоман то треба лікарів комісіі питати. Залужний має право і буде вимагати поповнення згідно запитів і все знову по новій піде.
Нові "облави".

Наразі все виглядає що ЗСУ то така собі  "Нато" армія  з ссср картонками обліку мобрезерву.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

ЧОМУ??? Чому в тебе до тепер нічого нема? Чому ти не пройшов хоч мінімального вишколу? Вважаєш себе бпзсмертним і застрахованим? Імхо це не правиььно...
В мене базочвий набір споряги і навики виживання мають і жінка і дитина. Я цільово (ігровими методами) їх готував до різрих несподіванок. Сподіваюсь їм то не поигодиться... АЛЕ!!!

Ну щось собі куплю, звісно, але все одно навряд чи мене одразу на нуль, чомусь навчити встигнуть.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Те що бачить "залужний" очима комісарів то два десятки записів  в обліковій карті.
Якщо вони є в правильному порядку

Чи мобрезерв бухає чи колеться залужному невідомо.
Кого "ловлять" комісари залужний бачить вже в пунктах збору. Якщо там штамп годний а то насправді наркоман то треба лікарів комісіі питати. Залужний має право і буде вимагати поповнення згідно запитів і все знову по новій піде.
Нові "облави".

Наразі все виглядає що ЗСУ то така собі  "Нато" армія  з ссср картонками обліку мобрезерву.
Все эти потемкинские деревни бывших руководителей МО боком вылазят.
Нам охуенно повезло что в кацапов все ещё хуже. Какой-то праведник в Украине есть, который богу нужен. То что нас не расипали реально чудо
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Кажуть у кацев таки идёт скрытая мобилизация по полной..и там они скоро новых тысяч 300 таки соберут, но это уже будет полный зброд, а не военные и плохо обученные...
Но видать наши хотят тоже собрать какое-то колличество и оставить их на кордоне с Беларусью и Преднистровье, а от туда перекинуть более боевые части для наступления.
В кацапів теж БД на картоні.
Можу помилятися але то стадо слонів в лісі мало здохнули якщо вони перейшли на повну цифру в обліку серед своіх 40млн чи скільки в них там зараз можна призивати.

Писи в сторону
Не буде в каців  оголошено відкриту мобілізацію
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

ІПСО, ще жодній людині не дали повістку.
В Бердянске? Верю что не дали.  ;)
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Это видно по городам такое ;o
у нас в селе никого не ловят
все,кто в армии,пошли добровольно
по крайней мере, я других вариантов не знаю
На Закарпатті в деяких верховинських селах (в районі Синевира) чи не двері вибивали.
   
хєр !
Все паперове, в тих самих сундуках півтора на півтора метри що і 20 років тому. Сам був, бачив. Навіть за останні 8 років не спромоглися оцифрувати. З іншого боку для кого там оцифровувати, якщо воєнкомівці це тупаки дерев'яні.
Іпічиська сила.
А в цей час, 8 уже років АТО тривало, 2-га нацбібліотека України, колишня імені КПРС, що на Європейській площі, в ручному режимі ударними темпами оцифровувала, тоїсь набивала на компах, свій 10-мільйонний картковий фонд, що переважно складається з л-ри СРСР. Натомість можна було б тими ж силами зробити кориснішу на цей час і нагальнішу для держави справу, на прохання МО набити ті сундуки облікових картотек, а каталоги старої л-ри почекали б, нечисленні читачі благополучно їх юзають і так. Взагалі існує технологія автоматичного оцифрування бібліотечних каталогів, але вона дорога, в держави на неї нема зайвих грошей, альтернатива довго й нудно перенабирати картки руками. Можливо, МО теж просить грошей у держави на автоматизоване оцифрування.

До речі. Памнятаєте кучмівську при(х)ватизацію? Був підробіток, набивати у базу даних паперові ваучери, платили долЯрами. Тобто, це була, еее, приватна підприємницька діяльність з ухиленням від податків, організована самою ж державою. Ваучери оцифровувалися швидко, одночасно з ходом приватизації. Тобто, сили (руки і компи) знайти можна. Я ось стрижу траву на ППД, при тому що можу клацати на клаві 10-пальцевим сліпим методом.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

До речі, хто там свято вірує у свою безсмертя після 8-річного вишколу, послухайте інтерв'ю Сазонова, де в них піввідділення поклали мінометним обстрілом, хоча там люди вже не перший тиждень на нулі сиділи.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Так якого хєра більшість тут реготали і прикалувались, коли я пробував казати що війна буде?
...я шп памятаю тему 10+річної давності, де йожиха&ко пиикалуаались з людей, котрі припаси робили на зиму. На мій аргумент, що ці люди ВИЖИЛИ саме тому, була ржачка і ярлик "динозавр"...
Ця війна висіла над Україною всі 30 років. І зараз від неї найбільше страждають ті, хто легковажив, не вірив в її неминучість і нічого не робив за для утримання України.
можна уточнити чи ти про готовність до війни говориш про пацифістів— шашличників чи про Порошенка :gigi: дякую
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Окопи копати можуть. А нахера їх тримати у Львові?
А нахеры их во Львов эвакуировали? Сколько эвакопоездов пришло. Отож. Сами привезли, теперь недовольны?
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:
Agh

Окопи копати можуть. А нахера їх тримати у Львові?
А нахєра у Львові окопи? :S  ;o
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:
Via

А нахеры их во Львов эвакуировали? Сколько эвакопоездов пришло. Отож. Сами привезли, теперь недовольны?
А куди? Вивезли з-під вогню, щоб не потрапили в окупацію. Тепер вони переховуються у львівських погребах не від бомб, а від повісток.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Нужно. Але буде ще більше вереску "Бідних харківських біженців змушують рити траншеї кляті западенці".
И правильный вереск, а то эвакуировали харьков во львов, а теперь недовольны "а нахера они тут". Ненравится? Выпустите их в рашку, Европу и отцепитесь.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

А можна детальніше - бо виглядає як спрямовану дезу
В чому саме вона каже Дезу?  :facepalm1:

Моллі дуже давній дописувач з історією... Те що Ви не хочете вірити це ваше...
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:
Via

И правильный вереск, а то эвакуировали харьков во львов, а теперь недовольны "а нахера они тут". Ненравится? Выпустите их в рашку, Европу и отцепитесь.
А за Харків буде воювати Левандович і мій чоловік?
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

А за Харків буде воювати Левандович і мій чоловік?
Левандович розуміє що якщо не воювати за Харків і Донбас з Кримом то війна прийде у Львів...

 :facepalm1: Не тупи.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Так якого хєра більшість тут реготали і прикалувались, коли я пробував казати що війна буде?
...я шп памятаю тему 10+річної давності, де йожиха&ко пиикалуаались з людей, котрі припаси робили на зиму. На мій аргумент, що ці люди ВИЖИЛИ саме тому, була ржачка і ярлик "динозавр"...
Ця війна висіла над Україною всі 30 років. І зараз від неї найбільше страждають ті, хто легковажив, не вірив в її неминучість і нічого не робив за для утримання України.
За йожика не помню, але і з мене теж ржали що тіпа це все гіпотетично тільки може бути... І за тебе я теж помню стібались.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:
Via

Левандович розуміє що якщо не воювати за Харків і Донбас з Кримом то війна прийде у Львів...

 :facepalm1: Не тупи.
Так, Левандович розуміє. А оці, що переховуються від повісток, не розуміють?
   
не хтів ніц писати поки ви сраєтесь, але не втримався :
у Львові немає ніяких облав із повістками. масових.
військкомати  приносять повістки ВПО аби поставити їх на військовий облік. ніхто їх на війну не відправляє. видихніть.
воєнкоми отримали наказ - доповісти скільки у кого в районі ВПО.
але те що 99% із біженців ВПО ховаються від військоматів у Львові (ми про Львів про інших не скажу не знаю ніц) - правда.
нє для того мама синочьку ражала шоб він кров проливав через клятих Бандер (с)

вот и все (с) Маршал.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

не хтів ніц писати поки ви сраєтесь, але не втримався :
у Львові немає ніяких облав із повістками. масових.
військкомати  приносять повістки ВПО аби поставити їх на військовий облік. ніхто їх на війну не відправляє. видихніть.
воєнкоми отримали наказ - доповісти скільки у кого в районі ВПО.
але те що 99% із біженців ВПО ховаються від військоматів у Львові (ми про Львів про інших не скажу не знаю ніц) - правда.
нє для того мама синочьку ражала шоб він кров проливав через клятих Бандер (с)

вот и все (с) Маршал.

Якщо питання буде стояти жорстко, то будуть хапати так само, як у Лугандоні. І будуть мати рацію. Але вереску в мережах буде вдосталь...
   
Так, Левандович розуміє. А оці, що переховуються від повісток, не розуміють?

думаю ти в курсі хто найбільше гине у битві за Донбас ? і це сумно :(
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

не хтів ніц писати поки ви сраєтесь, але не втримався :
у Львові немає ніяких облав із повістками. масових.
військкомати  приносять повістки ВПО аби поставити їх на військовий облік. ніхто їх на війну не відправляє. видихніть.
воєнкоми отримали наказ - доповісти скільки у кого в районі ВПО.
але те що 99% із біженців ВПО ховаються від військоматів у Львові (ми про Львів про інших не скажу не знаю ніц) - правда.
нє для того мама синочьку ражала шоб він кров проливав через клятих Бандер (с)

вот и все (с) Маршал.

+мільйон
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:
Via

думаю ти в курсі хто найбільше гине у битві за Донбас ? і це сумно :(
Сумно, не те слово :( А наволоч ще й волає "Міне далі павестку, ой-вей" :( Суки :(
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

приносять повістки ВПО аби поставити їх на військовий облік


Ні. В ЦНАПі не реєструть як ВПО без довідки з воєнкомату. Тобто, срочатку- на облік , потім - реєструйся як ВПО.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

+мільйон

Хіба можна отримати статус ВПО без того щоб стати на облік? У мене всі знайомі колеги пройшли через облік, це на Закарпатті.
   
Якщо питання буде стояти жорстко, то будуть хапати так само, як у Лугандоні. І будуть мати рацію. Але вереску в мережах буде вдосталь...

немає потреби жостко у Львові.
львівяни з початку війни самі прийшли і стали на облік (якшо документи були втрачені) - 140% від необхідних воєнкомам. зараз просто тре шоб знати скільки ВПО приїхало. так розповіли про воєнкомати.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Якщо питання буде стояти жорстко, то будуть хапати так само, як у Лугандоні. І будуть мати рацію. Але вереску в мережах буде вдосталь...
Як в Лугандони? Так шо правду казали "какаяразница?"
Отказников в штрафбаты или расстрел?
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Як в Лугандони? Так шо правду казали "какаяразница?"
Отказников в штрафбаты или расстрел?

А там на вулиці забирають, і вже через кілька днів будеш на нулі. Без жодного вишколу.
   
Хіба можна отримати статус ВПО без того щоб стати на облік? У мене всі знайомі колеги пройшли через облік, це на Закарпатті.

а вони не отримують статус в абсолютній більшості. вони "переховуються". коли все затихне - повернуться домів.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

немає потреби жостко у Львові.
львівяни з початку війни самі прийшли і стали на облік (якшо документи були втрачені) - 140% від необхідних воєнкомам. зараз просто тре шоб знати скільки ВПО приїхало. так розповіли про воєнкомати.

У нас в установі позабирали тільки людей із дефіцитними ВУС, але специфіка установи така, що переважно не мобілізують. Не бронь, але і не пріоритет.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

а вони не отримують статус в абсолютній більшості. вони "переховуються". коли все затихне - повернуться домів.

Так сенс іх тоді хапати, Сазонов про таких розповідав, що з такими будеш завжди на обидва боки дивитися та переживати, що воно втече...
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Ну щось собі куплю, звісно, але все одно навряд чи мене одразу на нуль, чомусь навчити встигнуть.

То, шо будуть вчити, пригодиться на 10% маасимум... Базовим буде то, шо ти знаєш ДО навчання... Як з людьми жити, як собі раду дати, як речами користуватись в специфічних умовах... А на 0 не кинуть точно відразу! Вже зробили висновки що таке не працює ефективно
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

То, шо будуть вчити, пригодиться на 10% маасимум... Базовим буде то, шо ти знаєш ДО навчання... Як з людьми жити, як собі раду дати, як речами користуватись в специфічних умовах... А на 0 не кинуть точно відразу! Вже зробили висновки що таке не працює ефективно

Ну ось тому і не переймаюсь.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

можна уточнити чи ти про готовність до війни говориш про пацифістів— шашличників чи про Порошенка :gigi: дякую

При чому тут порошенко? Мільярдерам наші проблеми глибоко до сраки...
   
Ні. В ЦНАПі не реєструть як ВПО без довідки з воєнкомату. Тобто, срочатку- на облік , потім - реєструйся як ВПО.

от тут якраз і собака закопана :
давайте так : ВПО без офіційного статусу. небідні люди, які втікаючи від війни приїхали, винайняли квартири і статус не оформляють. таких 99% із біженців чоловіків  у Львів.
тоді коректно вийде ?
   
Так сенс іх тоді хапати, Сазонов про таких розповідав, що з такими будеш завжди на обидва боки дивитися та переживати, що воно втече...

бо вєнкоматам дали вказівку - посчітать і доложіть.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія