Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Технічний дефолт ФУПу :-)o

Технічний дефолт ФУПу  :-)o

Не знаю, що це, напевно криворукість.

Заходиш на деякі теми, особливо де багато сторінок - все висне нахрін, потім видає помилку.

Практично найцікавіші теми зарубані цим. Показує лише перший пост на сторінці.

Це лише в мене таке?
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o

Та сама проблема.
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o
DBA

Не знаю, що це, напевно криворукість.

Заходиш на деякі теми, особливо де багато сторінок - все висне нахрін, потім видає помилку.

Практично найцікавіші теми зарубані цим. Показує лише перший пост на сторінці.

Це лише в мене таке?

Это на всех iOS и MacOS похоже, вызывает бешенный рост CPU и операционка закрывает процесс. Это когда вставляют видео с определённых ресурсов.
Где-то криворукие программисты/админы поработали
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o

Браузер - Сафарі, якщо це цікаво криворучкам.

Що на мобілці, що на макбуку - те саме.
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o
DBA

Браузер - Сафарі, якщо це цікаво криворучкам.

Установи Chrome - та же фигня, дело не в браузере
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o

Підтверджую: так і є. У темі про війну кожна третя сторінка зависає. Доводиться закривати Сафарі і заходити на головну ФУПу. Таке і на айфоні, і на маку. Хром не допоміг.
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o

Установи Chrome - та же фигня, дело не в браузере

Я криворучкам передаю свій юзер експірієнс, ви передавайте свій.
Але це реально свідчить про низький аматорський рівень ІТ УП.

Останнє редагування: 11 липня 2022 01:53:21 від Freelander
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o
DBA

Підтверджую: так і є. У темі про війну кожна третя сторінка зависає. Доводиться закривати Сафарі і заходити на головну ФУПу. Таке і на айфоні, і на маку. Хром не допоміг.

Есть секрет - если не ждать пока страница загрузится полностью и остановить загрузку (крестик), то текст и легкие медиа (фото) загрузятся, а глючные видео нет, по крайней мере можно читать текст. Но это надо подловить момент, с каждого раза не получится.
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o

Браузер - Сафарі, якщо це цікаво криворучкам.

Що на мобілці, що на макбуку - те саме.

это как раньше в магазине  :weep:
- это очень-очень хороший двд, только очень требовательный к болванкам!
-а это что ?
-та, это Китай, ширпотреб, но "пишет всьо читает всьо"

 :gigi:
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o

опера працює
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o
DBA

опера працює

Бинго! Подтверждаю - работает на iOS, дякую :-B
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o

Підтверджую: так і є. У темі про війну кожна третя сторінка зависає. Доводиться закривати Сафарі і заходити на головну ФУПу. Таке і на айфоні, і на маку. Хром не допоміг.

Те ж саме під Хромом

Зависає і потім shuts down
Що допомагає - це браузер Firefox Focus

Думаю причина в тому що йде лінкінг на телеграм, твітер і ютуб - і всі ці ресурси можуть бути недосяжними одночасно

   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o
KLV

все працює
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o

В головній темі про війну деякі (не всі) сторінки виснуть. Щось в скрипті…
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o

айфони?
спробуйте знести додаток телеграм - і подивіться, як працює.

що написав техадмін:
є питання, в кого тормоз, чи невстановлений у них додаток телеграм на телефоні? Якщо встановлений, то при видаленні додатку, так само тормозить? якщо додаток підтягується, має ще значення, чи не зберігає він все на айфон.
Судя з усього проблема в посиланнях на новини в телеграм або додатку Телеграм. Тре пробувати зносити додаток і дивитись що вийде
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o

В Опері все працює ок. Дякую за пораду.
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o

same
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o

Хром на дектопі - без проблем...
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o
DBA

Хром на дектопі - без проблем...

на маке?
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o

Почалось десь тиждень тому.
В мене телеграма на іфоні зроду на було.
Так що то не телеграм.
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o

Скоріше всього, проблема з WebKit на iOS пристроях. Safari/Chrome на iOS використовують WebKit, тому деякі сторінки із зовнішніми медіа можуть підвисати. Вирішити проблему можна блокуванням контенту з соціальних мереж, що і робить Opera чи Firefox Focus. Аналогічна опція є в Safari - Turn on content blockers.
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o

Можливо, справа у вкладках з телеграму - через них і висне  8-)
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o

на маке?
Ні)
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o

Одним словом, косячить Телеграм - а на горіхи отримують посторонні  8-)
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o

До речі, проблема і на Андроїді, і саме через вкладки з Телеграм - валиться сторінка  8-)
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o

Мій хром на деяких вкладках з телеграму пише що можна дивитись лише в телеграмі..... Вроді ніяких проблем не було...... іноді трішечки підвисає буквально на секунду дві і продовжує працювати
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o

Хром на маке показывает те страницы, которые виснут в Сафари.

Виснет и на айпаде в Сафари.

Телега установлена, все то, на чем виснет браузер, там есть, еще и раньше появляется. Нахера вы все взаглот копипастите сюда телеграмм? Просто оттого, что своих мыслей нет, чтоб что-то написать, а ручки чешутся? Вы заипали, дебилы ипсошные! Форум бы лучше полечили, написали бы скрипт по приему постов с телегой. Там можно выпилить из кода только содержимое тэга <iframe> и только его оставить для начала. Отрубить скрипт, который туда вставлен в каждый ппост, может и помогло бы.

Кроме того, нахера мне в каждом посте внизу кнопочки с соцсетями? Дань вашей пиставатой моде? Вы видели код, который притягивают эти две сраные кнопочки в каждый плять пост? И вы вообще ведете статистику, сколько кретинов на фупе занимается шарингом постов через соцсети? Да я уверен, что никто! Уберите их накуй! Каждая страница станет легче сразу. Или хотя бы сделайте опцию в профиле — показывать эти кнопки или нет.
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o
Geo

Просто криво вмонтовані всі посилання на відео з Телеграм. Зависає все.
В мене...
А може тому, що я Телеграм не ставив і не ставлю.
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o

Браузер - Сафарі, якщо це цікаво криворучкам.

Що на мобілці, що на макбуку - те саме.
у мене на айфоні такі ж проблеми в Chrome
Але ті ж самі сторінки відкриваються в Firefox нормально
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o

Кроме того, нахера мне в каждом посте внизу кнопочки с соцсетями? Дань вашей пиставатой моде? Вы видели код, который притягивают эти две сраные кнопочки в каждый плять пост? И вы вообще ведете статистику, сколько кретинов на фупе занимается шарингом постов через соцсети? Да я уверен, что никто! Уберите их накуй! Каждая страница станет легче сразу. Или хотя бы сделайте опцию в профиле — показывать эти кнопки или нет.
+100 000%
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o

а дайте приклад сторінки що зависає? бо ні разу не стикався
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o
DBA

а дайте приклад сторінки що зависає? бо ні разу не стикався

открой 5-7 последних веток про войну, парочка из них точно подвиснет, если на ios девайсе / стандартный браузер

или ветка про хаймарсы - первая страница https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1126151.0
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o

открой 5-7 последних веток про войну, парочка из них точно подвиснет, если на ios девайсе / стандартный браузер

или ветка про хаймарсы - первая страница https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1126151.0
у мене вінда і відро - нічого не висне
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o
AI

Проблема через Safari і криворуких кодерів, яких понабирали соцмережі.
Школота намагається заюзати останні технології, які повноцінно працюють тільки на нових версіях Хрома.
Перевіряти свої поробки з іншими браузерами чи старішими версіями - це не для розпальцованих лайнокодерів.

Навіть головна сторінка УП колись зависала через таку ж лажу з рекламними блоками.
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o

Кроме того, нахера мне в каждом посте внизу кнопочки с соцсетями? Дань вашей пиставатой моде? Вы видели код, который притягивают эти две сраные кнопочки в каждый плять пост? И вы вообще ведете статистику, сколько кретинов на фупе занимается шарингом постов через соцсети? Да я уверен, что никто! Уберите их накуй! Каждая страница станет легче сразу.
так погано вирішила ОП
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o

В мене висне не тільки фуп але і інші сайти де тєлєгу не використовують, але використовують твіттер
macos \ ios

може проблема в  embedded лінках твіттера?
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o
DBA

Проблема через Safari і криворуких кодерів, яких понабирали соцмережі.
Школота намагається заюзати останні технології, які повноцінно працюють тільки на нових версіях Хрома.

в том-то и дело, что виснет на ios даже на хроме последнем. а опера ок. фаерфокс говорят тоже ок.
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o

також на сафарі висне  :-G
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o

Відкрив на мозіллі 95 сторінку про Херсон - теж зависло.
   
Re: Технічний дефолт ФУПу  :-)o
AI

Треба розібратися, яка соцмережа глючить, і заблокувати її на ФУПі. Маю підозри щодо телеграма, але не гарантую.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія