Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дуже погані Мінські умови

Re: Дуже погані Мінські умови

Нє, бля, неготовність це сила. :facepalm1:
Йди собі, чоловіче, тебе досить на сьогодні.
Бльооооо, ну само ж пише теж саме, що і я про неготовність, а потім само собою зперечається :lol:
Що по стукам? Вже погодився з собою, чи то змінник писав?
   
Re: Дуже погані Мінські умови

Ну.... У Іловайську не в курсі, але БТГ у Дебальцево у ворога на порядок більше було. Одна БТГ то грубо кажучи до 1000 особового складу.

я про саме кацапські, тут це важливо в контексті дискусії. місцевих тоді нагнали багато. так їх і зараз ніхто не рахує.
   
Re: Дуже погані Мінські умови

Його дружина, Олена, сказала в якомусь інтерв'ю, ну звісно що дружина скаже лише хороше, та все ж: - Він завжди був надійним (с)

Мо', просто його так обсирали опоненти, що не дали змоги розгледіти і його чесноти.

зате усі знають про наркомана і кловуна.

тидищиха тут знову принесла це :
"Так, правильно каже Єрмак: вони такого ніколи не підпишуть, їхні прізвища не "Порошенко". Їхні прізвища - це прізвища клоунів в лосінах."

Розумієте, ЩО вона робить?

У нестандартній, критичній та непередбачуваній ситуації кожен танцює, як уміє і зможе вигадати. Порошенко вирулив з скрутної ситуації у той час і наявних ресурсах, використовуючи свій досвід, як політика та решали, тим самим зменшивши на порядки кількість жертв, заклінчувавши Пуцла і вигравши час.
Зеля вирулює зараз, абсолютно вірно передавши управління військами спеціалістам, а сам робить те, що найкраще вміє - влаштовує драму і вибиває ресурси у Заходу.

Це ж не обмежується лише Зеленським, чи Порошенко, це не Порошенко vs Зеленський - це ж війна пуцло-фашизму проти української нації і кожен громадянин, включаючи Зелю і По, роблять як можуть найкраще у цій ситуації на місці, яке йому дісталося.

Так що можна критикувати і знаходити плюси у обох, як на мене вони занадто різні як політики і керівники, щоб можна було порівняти напряму, але що однозначно для мене, ані один з них не втік, як Янукович і не збирався зраджувати.
   
Re: Дуже погані Мінські умови

а ця курва знову принесла за пєтю і проти президента під час війни.

і скажіть, що не курва працююча?
Порівняй карту України при Пороху і зараз.
   
Re: Дуже погані Мінські умови

Наразі прибігають дикі порохоботи, обзивають діючого президента боневтіком та наркоманом в лосінах геть всюди де можуть, а як їм напхали фуїв, то не треба розколу, тре обєднатися.

Так, цілком логічний заклик після такого бенефісу. (tu)

Так ви (як ви й написали) "пхали фуїв" Порошенку і команді безперевно всі роки з 2014-го. Тільки тим і займались.  То був ваш бенефіс і ви продовжуєте його досі?.

Але не можна продовжувати те безумство і досі!  На вас вже інша міра відповідальності і час для розваг, стьобу та завалювання лайном тих хто поряд з вами в одному окопі проти спільного ворога, закінчився, давно!

Дорослішайте нарешті!
   
Re: Дуже погані Мінські умови

У нестандартній, критичній та непередбачуваній ситуації кожен танцює, як уміє і зможе вигадати. Порошенко вирулив з скрутної ситуації у той час і наявних ресурсах, використовуючи свій досвід, як політика та решали, тим самим зменшивши на порядки кількість жертв, заклінчувавши Пуцла і вигравши час.
Зеля вирулює зараз, абсолютно вірно передавши управління військами спеціалістам, а сам робить те, що найкраще вміє - влаштовує драму і вибиває ресурси у Заходу.

Це ж не обмежується лише Зеленським, чи Порошенко, це не Порошенко vs Зеленський - це ж війна пуцло-фашизму проти української нації і кожен громадянин, включаючи Зелю і По, роблять як можуть найкраще у цій ситуації на місці, яке йому дісталося.

Так що можна критикувати і знаходити плюси у обох, як на мене вони занадто різні як політики і керівники, щоб можна було порівняти напряму, але що однозначно для мене, ані один з них не втік, як Янукович і не збирався зраджувати.
Так чому Зеленському так само не вирулити, замутити Мінськ-3 залишити хуйлам що вони вже захопили, погодитися на всі хуйловські хотєлки з розброєння, денацифікації і нейтралітету.
А ми будемо плескати в долоні і славити великого Зе, що він припинив бойню і так толково все розрулив.
   
Re: Дуже погані Мінські умови

У нестандартній, критичній та непередбачуваній ситуації кожен танцює, як уміє і зможе вигадати. Порошенко вирулив з скрутної ситуації у той час і наявних ресурсах, використовуючи свій досвід, як політика та решали, тим самим зменшивши на порядки кількість жертв, заклінчувавши Пуцла і вигравши час.
Зеля вирулює зараз, абсолютно вірно передавши управління військами спеціалістам, а сам робить те, що найкраще вміє - влаштовує драму і вибиває ресурси у Заходу.

Це ж не обмежується лише Зеленським, чи Порошенко, це не Порошенко vs Зеленський - це ж війна пуцло-фашизму проти української нації і кожен громадянин, включаючи Зелю і По, роблять як можуть найкраще у цій ситуації на місці, яке йому дісталося.

Так що можна критикувати і знаходити плюси у обох, як на мене вони занадто різні як політики і керівники, щоб можна було порівняти напряму, але що однозначно для мене, ані один з них не втік, як Янукович і не збирався зраджувати.

 (tu)
Твереза оцінка
   
Re: Дуже погані Мінські умови

Так чому Зеленському так само не вирулити, замутити Мінськ-3 залишити хуйлам що вони вже захопили, погодитися на всі хуйловські хотєлки з розброєння, денацифікації і нейтралітету.
А ми будемо плескати в долоні і славити великого Зе, що він припинив бойню і так толково вирулив.

так як Петра славили всі роки, не закриваючи рота? хоча ботам що скажуть, вони те й виправдають. скажуть що НАТО не на часі, будуть плювати в НАТО, скажуть, що треба миритися з Хуйлом, будуть тут розповідати, що ми виснажені, немає сил, треба миритися.
   
Re: Дуже погані Мінські умови

Зеля вирулює зараз, абсолютно вірно передавши управління військами спеціалістам, а сам робить те, що найкраще вміє - влаштовує драму і вибиває ресурси у Заходу.


О!!!!!   Я довго не міг точно передати словами теперішню роль Зеленського.  А Ви прямо в точку!!!

І в цьому наш Президент неперевершений!
   
Re: Дуже погані Мінські умови

Порівняй карту України при Пороху і зараз.
а також контрольваних територій на червень 2014р.-травень 2019р.
   
Re: Дуже погані Мінські умови

Так чому Зеленському так само не вирулити, замутити Мінськ-3 залишити хуйлам що вони вже захопили, погодитися на всі хуйловські хотєлки з розброєння, денацифікації і нейтралітету.
А ми будемо плескати в долоні і славити великого Зе, що він припинив бойню і так толково вирулив.

Війна полюбе закінчиться підписанням договорів.

Ситуація інша, ніж була при підписанні Мінська 1,2.

Дуже хочу, щоб ми мали  такі позиції, що зможемо диктувати ворогу умови. Але життя складне і що буде, чим закінчиться наша війна з кацами, ніхто поки що не може гарантовано передбачити.

Якщо наша перемога буде повною, то абсолютно щиро всі "ми будемо плескати в долоні і славити великого Зе" на білому коні на параді перемоги.  Бо ТАКА перемога може бути лише результатом дій всього народу і всього українського політикуму.

 
   
Re: Дуже погані Мінські умови

Бльооооо, ну само ж пише теж саме, що і я про неготовність, а потім само собою зперечається :lol:
Що по стукам? Вже погодився з собою, чи то змінник писав?
Востаннє для брехунів, пересмикувачів, та еквілібристів.Я кажу, що сил кацапів було кількісно недостатньо для широких наступальних дій. Недостатньо, бо їм захотілось ввести саме стільки.
Ти торочиш про неготовність (яка не є слабкість :facepalm1: ).
"Стук" - то кацапське ауєшне поняття. Доповіді на хамів, флудерів, провокаторів і підкацапників я робив іноді, і буду робити.
   
Re: Дуже погані Мінські умови

Востаннє для брехунів, пересмикувачів, та еквілібристів.Я кажу, що сил кацапів було кількісно недостатньо для широких наступальних дій. Недостатньо, бо їм захотілось ввести саме стільки.
Ти торочиш про неготовність (яка не є слабкість :facepalm1: ).
"Стук" - то кацапське ауєшне поняття. Доповіді на хамів, флудерів, провокаторів і підкацапників я робив іноді, і буду робити.
Злився остаточно.
 :lol:
"Я говорю про не достатньо а ти говориш про не достатньо" :lol:
"Я на тебе не стучав, но інколи стучав", бо я такий правильный не флудер та не підкацапник" :lol:
Тьфу (td)
   
Re: Дуже погані Мінські умови

Так чому Зеленському так само не вирулити, ...

Дивні питання.
Тому що Пуцло не прийшло виторговувати щось і далі у рамках стратегії повзучої агресії "під радаром", а психанув, змінив стратегію і підготував та влаштував масштабний бліцкриг та відкриту війну на знищення української нації, не залишивши іншого варіанту, як відбиватися.
Вимагати діяти так само, як Порошенко у 2014-15 зараз від Зеленського не має сенсу взагалі, бо ситуація геть відрізняється.
   
Re: Дуже погані Мінські умови

Ну вообще-то объявлять военное положение и воевать. Это если следовать букве закона, ничего другого не написано

  А было чем воевать? Шапками закидывать?

Ты спросил что делать, я тебе ответил что прописано в законах Украины.
Собственно наши потери сейчас (официально) превышают потери за восемь лет войны. Так что не все так однозначно
Саакашвілі зробив в 2008р. теж так, як прописано в законі. з американським "дахом", озброєнням, і 5-річним тренуванням армії американцями. результат всі побачили. і це при тому що президентом він був обраним, без Mайданy, шатанням і розбродом місцевих влад. кoлективний захід його і Грузію ще й винними залишили.
   
Re: Дуже погані Мінські умови

Злився остаточно.
 :lol:
"Я говорю про не достатньо а ти говориш про не достатньо" :lol:
"Я на тебе не стучав, но інколи стучав", бо я такий правильный не флудер та не підкацапник" :lol:
Тьфу (td)

Брехунець перефарбований, йди в пєнь. B-)
Настописдів.
   
Re: Дуже погані Мінські умови

Востаннє для брехунів, пересмикувачів, та еквілібристів.Я кажу, що сил кацапів було кількісно недостатньо для широких наступальних дій. Недостатньо, бо їм захотілось ввести саме стільки.
Ти торочиш про неготовність (яка не є слабкість :facepalm1: ).
"Стук" - то кацапське ауєшне поняття. Доповіді на хамів, флудерів, провокаторів і підкацапників я робив іноді, і буду робити.
продивися по дописам цього юзера з ким ти спілкуєшся, хоча б за лютий, до вторгнення. це чи провокатор-лахтинець, чи самотній диванний шиз.
   
Re: Дуже погані Мінські умови

Війна полюбе закінчиться підписанням договорів.

Ситуація інша, ніж була при підписанні Мінська 1,2.

Дуже хочу, щоб ми мали  такі позиції, що зможемо диктувати ворогу умови. Але життя складне і що буде, чим закінчиться наша війна з кацами, ніхто поки що не може гарантовано передбачити.

Якщо наша перемога буде повною, то абсолютно щиро всі "ми будемо плескати в долоні і славити великого Зе" на білому коні на параді перемоги.  Бо ТАКА перемога може бути лише результатом дій всього народу і всього українського політикуму.
Ситуація була навіть гірша ніж при підписанні Мінська 1,2.
Але Зеленський намагається її вирішити, а не відразу всратися і підписати усі забаганки ворога.
Якщо Зе буде діяти як Петро, і наступному президенту залишить ще більший ворох не вірішених проблем, то Україні настане швидкий і безаперечний триндець.
   
Re: Дуже погані Мінські умови

Самое херовое, шо сделали Минские - вселили у всех, и у Запада и у Украины иллюзии, шо это все можно решить путем переговоров, само рассосется, если крутить жопом.
Не рассосалось.
Не було в заходу жодних ілюзій.
Резюмуючи навіть з вікі
....
Das Minsker Abkommen wird als vorteilhaft für Russland und nachteilig für die Ukraine bewertet
Мінські домовленості вважаються вигідними для Росії і невигідними для України.
....

Без бажання пятого в сраку копати пару очевидних пройопів.

1
хуйло уникнув будь якого  запису в МУ себе як сторони конфлікту. Настамнєд можна було обійти і з укрбоку не брати нахрапом. Але хуйло не послабив хват і уникнув запису. Тільки сепари як сторона. Меркельші Петро не пояснив. Або сам не розібрався або був інший розрахунок

2
за виконанння МУ було обіцяно зняття санкцій з раші. Меркель і оланд не слідкували особливо за послідовністю пунктів.
Нюанси в перекладі послідовності прийшли пізніше. Але обіцянка зняти санкціі (без гарантій) хуйлу була надана. Тому штайнмаєр тиснув.

Можна сказати що хоча логіка послідовності пунктів ніби загальнозрозуміло перекладена але то на рівні що перше чвиркати в хотдог кетчап чи гірчицю. Пох для більшості. Але нюанси можуть бути.
Так і з контролем кордону. Де париж і де краснодон.
Хтось мав з укрбоку пояснити.

Хуйло був один і виступив консолідовано.
З боку Украіни крім Петра були дві персони які за більшості свого свідомого життя Киів не бачили в контрах з кацапами.

Моделюйте наприклад ситуацію суперечки каталонців і мадриду. Чи вдуплить хтось з нас  в Києві в яких місцях той кордон є яка мова вживається яка міліція куди вода тече.

Меркельша вже пізніше вчила карту Украіни. Де і що знаходиться. Це факт.
Бо петро звонив а вона елементпрно губилася. І тому почала вивчати.

До МУ вона не знала для нас ніби елементарного.
З ходу більшість тут на фупі не скаже що східніше томск чи омск а то тисяча км.
Для меркельші вимовити лисичанськ що для петра нойшванштайн.

То треба а макітрі тримати.

   
Re: Дуже погані Мінські умови

Якщо Зе буде діяти як Петро, і наступному президенту залишить ще більший ворох не вірішених проблем, то Україні настане швидкий і безаперечний триндець.
він вже так діяв,  занісши в Раду мінські,  які  було проголосовано без  порушень як то було в  ВР 2015 року, але нічого там не змінивши по тексту -  а  саме він порушував Конституцію
   
Re: Дуже погані Мінські умови

Ну й  про сам мінськ -  легалізація мудачука в  петюні  вийшла
   
Re: Дуже погані Мінські умови

Компромісна думка: поганість угод компенсується необовязковістю виконання
   
Re: Дуже погані Мінські умови

Ситуація була навіть гірша ніж при підписанні Мінська 1,2.
Але Зеленський намагається її вирішити, а не відразу всратися і підписати усі забаганки ворога.
Якщо Зе буде діяти як Петро, і наступному президенту залишить ще більший ворох не вірішених проблем, то Україні настане швидкий і безаперечний триндець.
він намагався її вирішити 3 роки, навіть спочатку формулу швайнамєра підмахнув, яку хуйло намагався пропихнути буквально зразу після підписання мінських коли  зрозумів, що він лоханувся.
і зараз вже в 3е шанса такого не буде, бо hujlo почав дії за планом, від якого відмовився в 14-15рр. що йому яструби-имперці до цього часу не можуть вибачити, зокрема гіркін. той впевнений, що в 2014р. захоплення в них би пройшло, як по нотах.
   
Re: Дуже погані Мінські умови

він намагався її вирішити 3 роки, навіть спочатку формулу швайнамєра підмахнув, яку хуйло намагався пропихнути буквально зразу після підписання мінських коли  зрозумів, що він лоханувся.
і зараз вже в 3е шанса такого не буде, бо hujlo почав дії за планом, від якого відмовився в 14-15рр. що йому яструби-имперці до цього часу не можуть вибачити, зокрема гіркін. той впевнений, що в 2014р. захоплення в них би пройшло, як по нотах.
Зе намагався, поки не зрозумів, що Мінські були виписані виключно на користь хуйла, після чого чесно послав цю галіматью нах.
Якщо вчиняти як Петро, Зе повинен зраз замутити Мінські 3 і підсписати все, що потрібно хуйлу, от і все.
А ми будемо плескати в долоні, і славити Зе, як ви славите Петра.
   
Re: Дуже погані Мінські умови

пікейні жилєти все ще виясняють чия купочка гімна краща?
   
Re: Дуже погані Мінські умови

Зе намагався, поки не зрозумів :facepalm1: , що Мінські були виписані виключно на користь хуйла, після чого чесно послав цю галіматью нах.
Якщо вчиняти як Петро, Зе повинен зраз замутити Мінські 3 і підсписати все, що потрібно хуйлу, от і все.
А ми будемо плескати в долоні, і славити Зе, як ви славите Петра.
тобто швайнмаєра він не читав, консультацій не проводив, але підписав. який саме був невигідний нам, бо інакше хуйло зразу після підписання основних мінських не намагався би через агентів впливо пропихнути.
ще. раз. зараз вже так не буде, хуйло задіяв план "ва-банк". і йому вже наші пропонували відкат до 24.02., тобто оці самі "погані мінські". +навіть з bonusom - відмовою курсу в нато, з вилученнямм з конституції.
   
Re: Дуже погані Мінські умови

пікейні жилєти все ще виясняють чия купочка гімна краща?

Петро то голова!
   
Re: Дуже погані Мінські умови

Якби він їх виконував так, як їх виконував Порох, то ми б і сьогодні жували цю Мінську жуйку, потихеньку витісняючи орків, як це було в 2015-2019 роках.
Але нарід втомився від тієї війни і тепер маємо те, що маєм.

 (tu)
   
Re: Дуже погані Мінські умови

Петро то голова!

а Петро - то хто?
   
Re: Дуже погані Мінські умови

Петро то голова!

Але ж які гарні дороги чи не так?
   
Re: Дуже погані Мінські умови

На
https://www.google.com/amp/s/amp.dw.com/ru/%25D0%25BF%25D0%25BE%25D1%2581%25D1%2582%25D0%25B0%25D0%25B2%25D0%25BA%25D0%25B8-%25D0%25BE%25D1%2580%25D1%2583%25D0%25B6%25D0%25B8%25D1%258F-%25D1%2583%25D0%25BA%25D1%2580%25D0%25B0%25D0%25B8%25D0%25BD%25D0%25B5-%25D0%25B7%25D0%25B0-%25D0%25B8-%25D0%25BF%25D1%2580%25D0%25BE%25D1%2582%25D0%25B8%25D0%25B2/a-18244471

Оружие дали бы тому кто собирался воевать, а не подписывать капитуляции. Ситуация полностью аналогична февралю 2022.

Шо на, клоун ? шо ты мелешь ? ты хоть сам это читал ?
Где там слова Обамы о том, что хочет поставить оружие ? Чо ты брешешь в глаза ?? Не в первый раз, кстати.



Ребекка Хармс

"Заявления США о готовности предоставить оружие Украине - это сигнал для России", - считает немецкий депутат Европарламента Ребекка Хармс (Rebecca Harms). При этом, правда, она не уверена, что нынешний президент США Барак Обама и его команда поддержат идею о поставках оружия. "Обама и его лагерь представляют ту часть страны, которая пресытилась конфликтами за рубежом", - сказала Хармс в интервью DW.
   
Re: Дуже погані Мінські умови

мені цікаво, як 3е планував домовитися з хуйлом на початку. "він адекватна людина, не хоче війни, я вірю йому, а не своїй розвідцї".  він же явно сподівався мирно врегулювати. можуть тут його виборці приблизно описати, яким чином? і що означало це "сойдьомся посєрєдінє"? що малося на увазі?
   
Re: Дуже погані Мінські умови

продивися по дописам цього юзера з ким ти спілкуєшся, хоча б за лютий, до вторгнення. це чи провокатор-лахтинець, чи самотній диванний шиз.
Та знаю добре. ;)
Це той жук, що паплюжив зелену ідею і лічьно Самого, а ниньки прозрєл.
   
Re: Дуже погані Мінські умови

myshka naruzhka він був просто наївною людиною, культурно кажучи
   
Re: Дуже погані Мінські умови

мені здається, що зелені фупу це також кацапи, тільки українські. такий же самий рівень брехні та пересмикування фактів. 2014 - Іловайськ - 1 БТГ русні і нам пізда, Мінськ 1, зелені пять років зривають сраку про Порошенко котел Іловайськ офшори. 2015 - Дебальцево, скільки? місцеві лугандонці та може 2 БТГ кацапів і ми виходимо, Мінськ 2, не втрапили в котел, зелені 4 роки зривають сраку про Порошенко. 2022 - скільки там, 100 БТГ? зелені - то все хуйня, ми вже в 2015 були готові кацапам дати піздов, Порошенко Мінськ котли офшори абирвалг.
або дебіли або свідомі вороги, тут іншого немає варіанту.

Схиляюсь до першого. Вони відверто ссуться хуйла, але у них не вистачає IQ побудувати причинно-наслідкові ланцюги. Ну, власне, кацапи старждають тією ж проблемою.
   
Re: Дуже погані Мінські умови

петро - це той уіпан, котрий 5 років закатував в асфальт людей, що криком кричали "війна буде"? той "хєтьман", що 5 років вів договірну війну з одвічним ворогом за ради утримання влади і набивання власних кишень пижженим баблом?  той, хто знищив політичне поле держави і на отриманих руїнах умудрився програти вибори актору?
ви дійсно вважаєте, що дії цього лузера вартують затрат часу на обговорення?
   
Re: Дуже погані Мінські умови

Перераховане Вами не є мінськими домовленостями.

перераховане є етапами знищення країни. За думкою юлька  :weep:
   
Re: Дуже погані Мінські умови

петро - це той уіпан, котрий 5 років закатував в асфальт людей, що криком кричали "війна буде"? той "хєтьман", що 5 років вів договірну війну з одвічним ворогом за ради утримання влади і набивання власних кишень пижженим баблом?  той, хто знищив політичне поле держави і на отриманих руїнах умудрився програти вибори актору?
ви дійсно вважаєте, що дії цього лузера вартують затрат часу на обговорення?

Дивись не лусни дятле ))
   
Re: Дуже погані Мінські умови

myshka naruzhka він був просто наївною людиною, культурно кажучи
ок, приймається. те що він йшов на цю посаду будучи повністю профнепридатним до неї, це так. але ж команда була, радники. програму спеціалісти писали. почекаю, що ще його виборці напишуть.
   
Re: Дуже погані Мінські умови

петро - це той уіпан, котрий 5 років закатував в асфальт людей, що криком кричали "війна буде"? той "хєтьман", що 5 років вів договірну війну з одвічним ворогом за ради утримання влади і набивання власних кишень пижженим баблом?  той, хто знищив політичне поле держави і на отриманих руїнах умудрився програти вибори актору?
ви дійсно вважаєте, що дії цього лузера вартують затрат часу на обговорення?

 :weep:
Ти забув: Парашенка - алкаш !!! Парашенка наживається на війніііі !!! Ну давай, не стісняйся - ти не всі ще кацапські слогани прокричав.
p.s. кстатє, а де Тягнибакс ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія