Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

(tu)
апєрєділ

Значить пост оплатять йому, а не тобі
   
Данілов і Подоляк це рівень Конашенкова
Відповідь на удари - будемо потужно злитись на хуйла
   
зв'язок прямий, обговорювати "слабкість" НАТО, коли ваша влада вкрала гроші на дрони та ППО і як результат кожної ночі на ваші голови падають кацапські ракети чи дрони, можуть тільки розумово відсталі випускники Трускавця. Тим більше, що все ППО в вас, то саме подарунки "слабкого" НАТО.
Так зрозуміло?

ні
все одно логіки я тут не бачу
Обговорюється не небажання НАТО вести якісь дії на території України
Обговорюється небажання НАТО захищати власні кордони

тому я, як чистий технарь, абсолютно не бачу логічного зв'язку між тим, що хтось щось там може буть вкрав й тим, що НАТО не здатне боронити власні кордони
от не бачу я

PS. й ще одне. Жодне ППО у світі не здатне знищити 100% атакуючих повітряних цілей. Таких не існує. Прикладів, коли бази НАТО обстрілювали ракетами - вагон, й ППО нічого не могло зробить
Українці досягли неймовірної ефективності - понад 80%, це диво дивне насправді.
Й коли мені намагаються втюхать, що ППО у нас немає, все вкрали - я роблю висновок, що ця людина чи свідомо чи несвідомо працює на кацапів
   
ні
все одно логіки я тут не бачу
Обговорюється не небажання НАТО вести якісь дії на території України
Обговорюється небажання НАТО захищати власні кордони
тому я, як чистий технарь, абсолютно не бачу логічного зв'язку між тим, що хтось щось там може буть вкрав й тим, що НАТО не здатне боронити власні кордони
от не бачу я

PS. й ще одне. Жодне ППО у світі не здатне знищити 100% атакуючих повітряних цілей. Таких не існує. Прикладів, коли бази НАТО обстрілювали ракетами - вагон, й ППО нічого не могло зробить
Українці досягли неймовірної ефективності - понад 80%, це диво дивне насправді.
Й коли мені намагаються втюхать, що ППО у нас немає, все вкрали - я роблю висновок, що ця людина чи свідомо чи несвідомо працює на кацапів

Придурок! Це німецьке ПВО!
   
ні
все одно логіки я тут не бачу
Обговорюється не небажання НАТО вести якісь дії на території України
Обговорюється небажання НАТО захищати власні кордони
тому я, як чистий технарь, абсолютно не бачу логічного зв'язку між тим, що хтось щось там може буть вкрав й тим, що НАТО не здатне боронити власні кордони
от не бачу я

PS. й ще одне. Жодне ППО у світі не здатне знищити 100% атакуючих повітряних цілей. Таких не існує. Прикладів, коли бази НАТО обстрілювали ракетами - вагон, й ППО нічого не могло зробить
Українці досягли неймовірної ефективності - понад 80%, це диво дивне насправді.
Й коли мені намагаються втюхать, що ППО у нас немає, все вкрали - я роблю висновок, що ця людина чи свідомо чи несвідомо працює на кацапів
я от думаю чи кацапня побачивши обісрані штани поляків не почнуть фуярити ракетами з білорусії через польщу по Україні
то мене хвилює
   
я от думаю чи кацапня побачивши обісрані штани поляків не почнуть фуярити ракетами з білорусії через польщу по Україні
то мене хвилює

Схоже це буде вже в наступному році.

PS Можуть і по Німеччині через Польщу.

Останнє редагування: 29 грудня 2023 18:16:40 від alex_kyiv
   
ні
все одно логіки я тут не бачу
Обговорюється не небажання НАТО вести якісь дії на території України
Обговорюється небажання НАТО захищати власні кордони
тому я, як чистий технарь, абсолютно не бачу логічного зв'язку між тим, що хтось щось там може буть вкрав й тим, що НАТО не здатне боронити власні кордони
от не бачу я

PS. й ще одне. Жодне ППО у світі не здатне знищити 100% атакуючих повітряних цілей. Таких не існує. Прикладів, коли бази НАТО обстрілювали ракетами - вагон, й ППО нічого не могло зробить
Українці досягли неймовірної ефективності - понад 80%, це диво дивне насправді.
Й коли мені намагаються втюхать, що ППО у нас немає, все вкрали - я роблю висновок, що ця людина чи свідомо чи несвідомо працює на кацапів
Звичайна логіка трускавця, влада вкрала гроші на обіцяне ППО та дрони, то свої, а от ті хто про це каже - працюють на кацапів. Логіка ідіота. :weep:
Технарь з тебе як із Зє полководець. Той тільки краде і попрошайнічає, а ти підмахуєш та намагаєшся плювати у колодязь, критикуючи тих, без допомоги яких ти вже був би під кацапами.
Тому такі як ти і прцюють на кацапів.
   
Зеленоботи замість того, щоб спитати у влади куди поділися гроші на дрони, намагаються змінити тему про боягузливе НАТО. :facepalm1:
   
сколько бл я дей разбанили....
с какой целью?
   
Зеленоботи замість того, щоб спитати у влади куди поділися гроші на дрони, намагаються змінити тему про боягузливе НАТО. :facepalm1:

Нахрін твоє лайно в інформативній гілці?
   
А можна вигнати з теми ціх пiдapiв болукана та доктора? Йопані уйобкі, мало їм інших тем, тут серуть, чушкани помийні
   
сколько бл я дей разбанили....
с какой целью?
Маю маленьку надію, що до адміністраторів  ресурсу завітає СБУ у гості
   
А можна вигнати з теми ціх пiдapiв болукана та доктора? Йопані уйобкі, мало їм інших тем, тут серуть, чушкани помийні

++ Бидлокун і Дохтєр знущаються над українцями. а між тим сьогодні


Масований удар РФ 29 грудня: кількість загиблих зросла до 26 людей – ОП
ВАЛЕНТИНА РОМАНЕНКО — П'ЯТНИЦЯ, 29 ГРУДНЯ 2023, 16:36
10640

Масований удар РФ 29 грудня: кількість загиблих зросла до 26 людей – ОП
ПОЖЕЖА ВНАСЛІДОК РАКЕТНОГО УДАРУ В КИЄВІ. ФОТО ДСНС
В результаті ранкового масованого обстрілу 29 грудня станом на 16 годину, за даними Офісу президента, 26 українців загинули, більше 120 людей зазнали поранень.
Пряма мова: "Загалом в Україні внаслідок ранкового масованого обстрілу 26 загиблих, більше 120 людей поранено.

Не ігноруйте повітряні тривоги".

Передісторія:

В ніч на 29 грудня Росія здійснила наймасованіший удар з повітря по Україні. Під ударом опинилися Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя та інші міста.
За даними Повітряних сил, РФ застосувала практично всі типи наявного в неї озброєння. ППО вдалося знищити 114 із 158 повітряних цілей ворога.
   
Нахрін твоє лайно в інформативній гілці?
нахрін ти тут взагалі?
   
нахрін ти тут взагалі?

Йди з лайном в інші гілки
   
Йди з лайном в інші гілки
це ти дзеркалу скажи, лайнобот.
   
А можна вигнати з теми ціх пiдapiв болукана та доктора? Йопані уйобкі, мало їм інших тем, тут серуть, чушкани помийні
Підтримую
   
А можна вигнати з теми ціх пiдapiв болукана та доктора? Йопані уйобкі, мало їм інших тем, тут серуть, чушкани помийні
а щє кращє забанити штабного зєбота барту, який підтримує обстріли українських міст
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

А можна вигнати з теми ціх пiдapiв болукана та доктора? Йопані уйобкі, мало їм інших тем, тут серуть, чушкани помийні
+100
   
Закругляйтесь тут із істерикою. Рашисти саме на неї розраховували.
Так то кацапи і "істерять"  :-)o
   
https://t.me/operativnoZSU_chat/180778

Не понимаю. Какой смысл было сносить село? 
   
Не понимаю. Какой смысл было сносить село?
Терор не ніс і не  несе ніякого сенсу окрім спроби залякати  :-)o
   
Мер Києва повідомив, що з-під завалів вже дістали дев’ять тіл загиблих
https://vechirniy.kyiv.ua/news/92989/
   
Для чого шукати якісь сенси в кацапських варварських ракетних ударах ?

 Чи ви натуру кацапську не знаєте ? Серйозно ? Після всього цього, що ця нечисть натворила в Україні ?

Підари, вони і є підари.




   
   
Так то кацапи і "істерять"  :-)o
во во , в них скажений мєждусабойчік
   
https://twitter.com/view/status/1740761246142501273

Нагадав Хуйло  як Гітлер  бомбив Лондон
зараз Англійці  пошлють допомогу
   
Подивиться як вони кругами літають по країні, чекають щоб ми витратили ракету ППО.
А ми не хочемо кукурузника виділити і дядька з берданкою, щоб їх збивати.
   
є відео з ТГ у Львові. давати ? група на 260 тисяч учасників.
   
Не понимаю. Какой смысл было сносить село? 

а школу у спальному районі Львова ? смисл бачиш ?
   
Яка країна Європи таке витримала б крім України?

   
Яка країна Європи таке витримала б крім України?

Показати зображення...

Хто завгодно...при такій допомозі все просравшим корупціонерам.....
   
Хто завгодно...при такій допомозі все просравшим корупціонерам.....

Іди ти нах з цієї теми.
   
Хто завгодно...при такій допомозі все просравшим корупціонерам.....
татишо ?  :D
сьогодні вже 60 загиблих і 160 поранений. ці люди вдячні за допомогу.
шоб ти здох, сука.
   
Іди ти нах з цієї теми.

Сука, всі ракети сьогодні були збиті НІМЕЦЬКОЮ ЗБРОЄЮ ЗА НІМЕЦЬКІ ГРОШІ.
   
Іди ти нах з цієї теми.
зачем отвлекаться на бывшего дворника кацапского консульства в Лейпциге?
   

Цю тему переглядають:

nofate і 11 гостей
 
Повна версія