Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Ясно. Не типовий вокзал...

Та нормальний вокзал... От бомбоховищь нема, певно..

   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)
TC

Та нормальний вокзал... От бомбоховищь нема, певно..

Показати зображення...

На залізничному вокзалі областного центру? Не повірю. (насамперед для залізничників)
   
Ясно. Не типовий вокзал...

Навіщо там були переходи??? На 5 потягів на день???



   
На залізничному вокзалі областного центру? Не повірю. (насамперед для залізничників)

Поцікавтесь... Хмельницький (базова вузлова станція,а що з  гілкою на Дунаївці/Кам. Подільскій (Гречани)) Тернопіль (наприклад) - Є там сховища...??? Будете дуже здивовані...

Так само Миколаїв, Одеса... - пасажирськи вокзали - реальних сховищь нема - до війни ніхто не готувався :(
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)
TC

Поцікавтесь... Хмельницький (базова вузлова станція) Тернопіль (наприклад) - Є там сховища...??? Будете дуже здивовані...

Так само Миколаїв, Одеса... - пасажирськи вокзали - реальних сховищь нема - до війни ніхто не готувався :(

Та вони же будувались ще за раднських часів. Не вірю що тоді бобосховищ не зробили.
   
Не вірю що тоді бобосховищ не зробили.
Он едва самого меня не свел с ума, доказывая мне, что меня нету!©
   
Та вони же будувались ще за раднських часів. Не віріте - то перевірте    (tu) .
е вірю що тоді

не віріте - то перевірте... Повторюю. Отож...

А Польсько Румунський кордон (Залищіки-Стефанешти) колись бачили як виглядає

   
І ховйамося всі, знов москалі спати не дають... :(
   
Реальна загроза, - Хмельницький, Винниця, Житомир...

Одну КР ми винесли, йшла на Вінницьку...
Буде завтра у ГШ у довідці...  Але багато шахедів і таке... У кацапів подразнення :(

Тримаймося... Гадаю, ці довбодятли знов  хочуть старкон... :(

Ідіоти, реально... :(

Ні, звичано, за рік вони Старкон мжуть роздовбати... Але сенс??? :(
   
Он едва самого меня не свел с ума, доказывая мне, что меня нету!©

 :-B
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)
dmp

Реальна загроза, - Хмельницький, Винниця, Житомир...

Одну КР ми винесли, йшла на Вінницьку...
Буде завтра у ГШ у довідці...  Але багато шахедів і таке... У кацапів подразнення :(

Тримаймося... Гадаю, ці довбодятли знов  хочуть старкон... :(

Ідіоти, реально... :(

Ні, звичано, за рік вони Старкон мжуть роздовбати... Але сенс??? :(

Дядьку, не потрібно це тут писати.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Навіщо там були переходи??? На 5 потягів на день???
:facepalm1:
Зараз здається взагалі два. Але в роках 1990-2010 було повно потягів.
   
Дядьку, не потрібно це тут писати.

Та ладно нічого я так просто не пишу... Еічого такого, що кацапи не знають по старкон... А нового їм і не треба....

Насправді, мені дамба дніпровська у Черкасах подобається... До великої війни ще :)



   
Та ладно нічого я так просто не пишу... Еічого такого, що кацапи не знають по старкон... А нового їм і не треба....

Насправді, мені дамба дніпровська у Черкасах подобається... До великої війни ще :)

https://youtu.be/k8h1o2QaCis?si=eVF7c_M7U8AeBb0h
Сергію, ти емоційна людина, почуття переповнюють тебе.  І в пориві цих почуттів ти пишеш багато зайвого.  Навіть я, без навичок розвідника, приблизно вже розумію розміщеня вашого підрозділу.  Може це не так секретно, але краще не треба.
Зупинись...
   
Больной придурок
   
Сергію, ти емоційна людина, почуття переповнюють тебе.  І в пориві цих почуттів ти пишеш багато зайвого.  Навіть я, без навичок розвідника, приблизно вже розумію розміщеня вашого підрозділу.  Може це не так секретно, але краще не треба.
Зупинись...

Та ладно, нічого я зайвого не пишу... От дехто писав дурновати припущення... Не Ви, звичайно

Я не даю інформації, крим відркритої... В принципі... От наразі тривога в нас + одеська, хмельницькя... Ну йожу зрозуміло, що старкон знову...   

Ще є питання, чи публично я озвучував дислокацію - ну +- 90 км... А хто намагається вгадувати номери частин - персонаж був - я не коментую... Він неправий, добре, що він не знає що і як  і де   8-) Багато хто бігає із фантазіями... То не наші проблеми, СБУ має займатись

Слухайте Ванька (не поважаю його і не розумію, хто він, стиль паршивий), але слухати можна у 80% випадків, і від пані Гоменюк слухайте по ОК Південь офіційну інформацію  :-B

Станом на зараз в нас формальна тривога, але все пішло на Хмельницьку, сподіваюсь не на атомну станцію і такого кошмару для громади Славути не буде, але там виходу не було - і певні висновки з історіїї зроблені...  :shuffle:

Останнє редагування: 27 грудня 2023 00:20:56 від СDay
   
Хмельницька - відбій
   
Мой ребенок занимается с репетитором онлайн. Из херсона и в херсоне.что летом что сейчас он слышит взрывы в наушниках
Я постоянно в ахуе от этого. Препод не выезжает потому что у нее 90 летний лежачий отец

Я ни разу ни дня не смотрела наш марафон с начала войны.
Президента слушала один раз.
Мне вот этого достаточно. Что блть происходит

Дети живут на линии огня. Их не вывозят принудительно. Старики лежат.
Ебануться....
   
Чем Славута отличается от других городов? Какие блть висновки
Вокруг Южноукраинской аэс тоже все завалено ракетами. В городах выбиты стекла
Даже есть погибшие
   
блин, когда пво работали по шахедам отчётливо слышал интересный звук "Брррррр"  :)
   
В АР в CityMall на вході стоїть той інвалід мужичок чи то дідок що у окупованому Херсоні колись українські пісні співав.
Видно в Херсоні залишатися зараз важко
   
В АР в CityMall на вході стоїть той інвалід мужичок чи то дідок що у окупованому Херсоні колись українські пісні співав.
Видно в Херсоні залишатися зараз важко
другой препод из этого лицея живет уже у нас в городе. Там не было лежачих. Их выехало 12 человек. Их дом уничтожен. Они просто живут у моей подруги в доме. Она в словакии. Никакого жилья никто им не предоставил конечно же. И что будет дальше не знаю. Лицей учится онлайн и как я поняла он очень сильный и знаменитый в стране.
А его преподы......ну короче это капец
   
В АР в CityMall на вході стоїть той інвалід мужичок чи то дідок що у окупованому Херсоні колись українські пісні співав.
Видно в Херсоні залишатися зараз важко
Дядя Гріша.
Він не  співав, він гроші збирав, та й зараз збирає.
60шт.грн. - його останній донат перед виїздом з окупації ( ну якщо вірити деякім обізнаним людям).
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)
TC

е вірю що тоді

не віріте - то перевірте... Повторюю. Отож...

А Польсько Румунський кордон (Залищіки-Стефанешти) колись бачили як виглядає

https://youtu.be/ohMpkw-AyTk?si=QbetPyRi9pxNb180

Нюанс. Як я с початку написав. Залізничний вокзал у областному центрі. Та ще й з портом.
Стратегічний об'єкт.
   
Та нормальний вокзал... От бомбоховищь нема, певно..

Показати зображення...
єх помятаю коли готувалися на поїздку мили голову тіло  і ногі надягали нові гкарпеткі ну шоб люди нічого не подумали
і шли на потяз. веселі та бадьорі
   
Больной придурок

Хто зараз не хворий?
Я (поки що) усвідомлюю, що я зробився психічно хворою людиною. Сон - пару годин на добу, в кращому випадку. Робити не в стані майже нічого. Все валиться як з рук так і з голови. :(
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Больной придурок

Может быть как художественным свистом, так и правдой.
Но если б в натуре Серж там был, мне кажется он бы больше быт свой описывал, п.ч. в его возрасте и с его весом оно все ж нелегко.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Зная Серегу, он мог и пойти в это ППО. Тем более жить на чтото надо. Ну, это афигеть тогда.
Но и сочинял в посл время немало, особенно как выпьет.
Короче, голосовалку надо, кто верит, кто нет.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Та нормальний вокзал... От бомбоховищь нема, певно..

до війни під вокзалом було два приміщення - туалети і багажне відділення. так шо підвал там є і мабуть сховище також
   
до війни під вокзалом було два приміщення - туалети і багажне відділення. так шо підвал там є і мабуть сховище також

 Хотів аналогічне написати.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)
TC

до війни під вокзалом було два приміщення - туалети і багажне відділення. так шо підвал там є і мабуть сховище також

Працівник вокзалу? Не троллінг. Просто питаю.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Дети живут на линии огня. Их не вывозят принудительно. Старики лежат.
Ебануться....
В Херсоні є кілька районів, що обстрілюються постійно (біля Дніпра). Є такі, що зрідка.
Працюють магазини, ходять маршрутки та тролейбуси, таксі.
Аварії з опаленням, світлом, газом ремонтуються.
Працюють перукарні, кофейні, стоматологія, СТО, заправки.
   
Я не знал, шо существует польсько-румунський кордон.
   
Та ладно нічого я так просто не пишу... Еічого такого, що кацапи не знають по старкон... А нового їм і не треба....

Насправді, мені дамба дніпровська у Черкасах подобається... До великої війни ще :)

https://youtu.be/k8h1o2QaCis?si=eVF7c_M7U8AeBb0h
Там зараз хвилі не дуже, трохи воду спустили зі сховища.. Утворилися такі собі острови
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)
TC

Я не знал, шо существует польсько-румунський кордон.

Тепер будеш знать.  :laugh:
   
Я не знал, шо существует польсько-румунський кордон.
Сергій писав про старий польско-румунський кордон, станом на 1939 рік.
   

Цю тему переглядають:

argo, wadim10, WASQ, torba (+ 1 прихованих) і 34 гостей
 
Повна версія