Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Москалі теж проводять... Порадити їм класти вибухівку, чи що?

   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

зрозуміло, черговий підкацапний під0р. У що я вірю тебе не повинно їбсти

Блін, ну звідки ви дибіли лізите ?

Скільки вас ?

І чого ти как задьоргався ?

   
ще ваньок про чернігів:

25 июля - аналогичная выставка в прифронтовом Харькове
неделю назад и в марте - аналогичные выставки в Киеве, туда Искандер тоже достанет по сути
так там тоже всех организаторов надо посадить «за халатность» или как ?

можете ненавидеть сколько хотите, кричать как вы бы сделали лучше
ещё можно подумать что я оправдываю организаторов, это надо быть вообще ебанутым потому что я не знаю кто там организаторы

в отличии от вас - я говорю четко

руснявая ракета ударила по гражданскому объекту сознательно, зная что там дохерище гражданских и 0 военных объектов
погибшие дети на площади - это вина руснявой ракеты
руснявого редиска, который туда её запустил
руснявого редиска, который туда её отправил


у кого другие версии - смело можете мимо проходить
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Жодних військових завдань цей удар по виставці не вирішив і не міг вирішити. У нас зупинеться виробництво дронів? Не зупинеться. У нас не буде тепер дронів? Будуть. Вони вбили всіх виробників дронів? Ні.  Єдине кого вони вбили це багато мирних людей. Це кацапський гній від безсилля.
   
КАРМА
в сольцах же стратеги базувались?

Около 10.00 мск Киев совершил атаку с применением БПЛА коптерного типа на военный аэродром в Новгородской области — Минобороны РФ
https://t.me/Ateobreaking/96027

Штош(с). Ми відростили-таки собі диверсійний Моссад

   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Штош(с). Ми відростили-таки собі диверсійний Моссад

Показати зображення...

Коптер, таку відстань ? :)

Це мінумум - бобер
   
Жодних військових завдань цей удар по виставці не вирішив і не міг вирішити. У нас зупинеться виробництво дронів? Не зупинеться. У нас не буде тепер дронів? Будуть. Вони вбили всіх виробників дронів? Ні.  Єдине кого вони вбили це багато мирних людей. Це кацапський гній від безсилля.
так,але чи був би цей страйк,якби не ця виставка??
думаю,що ні...
   
   
Зʼявився коментар організаторів виставки у Чернігові

   
https://t.me/vanek_nikolaev/17134
не оправдує, а цєлєполагаєт.
вони мітили в розробників дронів, які там могли бути.

не в дрони, а в їх розробників.

аби загальмувати чи відмінити розробку нашої зброї.

і який би не був піта.рас кацап за замовчанням, але отой об"явник хіба не тупа скотина?

він не бачить далі свого носа чи мізків катма?

п.с. я вам так скажу, я не дуже люблю людей, я здебільшо невисокої думки про них, але є екземпляри, які просто треш.
оцей об"явник з них.

   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

так,але чи був би цей страйк,якби не ця виставка??
думаю,що ні...
Так, це з нас не знімає відповідальності. Хочаб за останні півтора роки ми вже мали би зрозуміти з ким маємо справу. Якщо їм буде потрібно з якихось власних міркувань запустити ракету умовно в дитячий садок повний дітей вони це зроблять не вагаючись. Ми вже давно маємо прораховувати всі свої кроки, розуміючи повністю, з чим маємо справу. Нажаль, досі не дійшло.
   
Показати зображення...
п***а
на куті, з якого знято, саме держадміністрація Чернігівська. Не так, щоб  і дуже промазали кацапи.
   
Військові-ракетники та особливо інженери-розробники ракет мають бути знищені фізично. Викладачі вузів з ракетною тематикою, наприклад Бауманки, кращі студенти, все що є являє собою потенційний науково-технічний потенціал підарашки.

Наприклад, тут ідентифікували радіомонтажниць, але на роботяг полювати це дрізбки.

https://www.youtube.com/watch?v=1zaWrszehOQ&t=13s
+===========================================+
Ти вже шнурки попрасував і вже йдеш їх всіх різати?
   
ще ваньок про чернігів:

25 июля - аналогичная выставка в прифронтовом Харькове
неделю назад и в марте - аналогичные выставки в Киеве, туда Искандер тоже достанет по сути
так там тоже всех организаторов надо посадить «за халатность» или как ?

можете ненавидеть сколько хотите, кричать как вы бы сделали лучше
ещё можно подумать что я оправдываю организаторов, это надо быть вообще ебанутым потому что я не знаю кто там организаторы

в отличии от вас - я говорю четко

руснявая ракета ударила по гражданскому объекту сознательно, зная что там дохерище гражданских и 0 военных объектов
погибшие дети на площади - это вина руснявой ракеты
руснявого редиска, который туда её запустил
руснявого редиска, который туда её отправил



у кого другие версии - смело можете мимо проходить
В цілому згоден, але я пройду так мимо у вказаному мені напрямку...

Публічна виставка бойових дронів в 100-130 км від кордону - ідиотизм.

То раз. Два. На подібні виставки має буде заборонений доступ сторонніх цівільних осіб. Навіть у більш мирні часи просто брав участь в організації тих самих банальних виставок "Київській технічний ярмарок", щось подібне... На Лівобережній в Експоцентрі, наприклад... Туда не мала шансів потрапити людина просто з вулиці - ОК, реєструйся на сайті, вказуй свою компанію, символічний оргвнесок і вперед, друкуй перепустку... А нема перепустки, на таких є охорона...

Тим більш, військова техніка у військовий час... :( Сумно, але в тому ж Чернігові минулого року розклали для публіки всілякі РПГ та інше просто у парку, чим закінчилось??? Отож. :(

А ще року не пройшло... Забули вже?

https://www.pravda.com.ua/news/2022/09/5/7366106/

Один із військовослужбовців під час демонстрації зброї дозволив дитині взяти до рук споряджену реактивну протитанкову гранату (РПГ–26) та натиснути спусковий гачок. В результаті пострілу постраждало щонайменше дев’ятеро осіб, шестеро з яких – діти.
   
У столиці обмежують рух з 20 по 28 серпня

Буде перекрито автомобільний рух вулицею Хрещатик на ділянці від Майдану Незалежності до вулиці Богдана Хмельницького у зв'язку з підготовкою та проведенням святкових заходів в центрі Києва.

"Обмеження діятиме з 23:00 год. 20-го серпня до 23:30 год. 28-го серпня. Враховуйте цю інформацію при пересуванні центром столиці", - повідомив Сергій Попко, голова КМВА.

Найдите отличия ..
святкові заходи, святе ппо нас захистить :facepalm1:
   
Зʼявився коментар організаторів виставки у Чернігові

https://t.me/kievreal1/47479
яка наївність - Чернигів це мале село, де майже кожен знав, де та виставка буде проходити.
київ -то велике село, якщо що.

вам здається це маловирогідним??? дарма.

нічого не втаїти, якщо є публічність і безпечність.

по досвіду, знали багато хто.
і однозначно, хтось навів.

   
яка наївність - Чернигів це мале село, де майже кожен знав, де та виставка буде проходити.
київ -то велике село, якщо що.

вам здається це маловирогідним??? дарма.

нічого не втаїти, якщо є публічність і безпечність.

по досвіду, знали багато хто.
і однозначно, хтось навів.
Чернігів  - гарне село. Краще б кацапи в кінотеатр ім. Щорса попали, він поруч, годний був театр, шкода його.
   
ще ваньок про чернігів:

25 июля - аналогичная выставка в прифронтовом Харькове
неделю назад и в марте - аналогичные выставки в Киеве, туда Искандер тоже достанет по сути
так там тоже всех организаторов надо посадить «за халатность» или как ?

можете ненавидеть сколько хотите, кричать как вы бы сделали лучше
ещё можно подумать что я оправдываю организаторов, это надо быть вообще ебанутым потому что я не знаю кто там организаторы

в отличии от вас - я говорю четко

руснявая ракета ударила по гражданскому объекту сознательно, зная что там дохерище гражданских и 0 военных объектов
погибшие дети на площади - это вина руснявой ракеты
руснявого редиска, который туда её запустил
руснявого редиска, который туда её отправил

у кого другие версии - смело можете мимо проходить
до чого ці крики, наче це 24 лютого і заклики до пробудження совісті та вини. Так кацапи винні, але за півтора роки трагедій можна вивчити, що не варто проводити масові заходи. Це елементарні заходи безпеки. Можна піти в селище канібалів, а потім зі здивуванням кричати, що канібали когось зїли
Організатори винні, вони дебіли, які не передбачають наслідки власних дій
   
Чернігів  - гарне село. Краще б кацапи в кінотеатр ім. Щорса попали, він поруч, годний був театр, шкода його.

краще б вони промазали на 1-5 км і увалили десь в полі.
але ж ніт. вони поцілили. вкотре.
   
цікаво, хто з адміністрації надав дозвіл проводити в Чернігові масовий заклад військового спрямування.
   
краще б вони промазали на 1-5 км і увалили десь в полі.
але ж ніт. вони поцілили. вкотре.
краще б они повиздихали, нелюді.
   
Зʼявився коментар організаторів виставки у Чернігові

https://t.me/kievreal1/47479
А люди, які прогулювалися навколо у центрі? А знищення обєктів інфраструктури? Почалися відмовки: «ми раніше проводили і все було добре». Все сперли на владу, а вони моральної відповідальності не несуть, а може варто думати не лише про гроші?
   
ще ваньок про чернігів:

25 июля - аналогичная выставка в прифронтовом Харькове
неделю назад и в марте - аналогичные выставки в Киеве, туда Искандер тоже достанет по сути
так там тоже всех организаторов надо посадить «за халатность» или как ?

можете ненавидеть сколько хотите, кричать как вы бы сделали лучше
ещё можно подумать что я оправдываю организаторов, это надо быть вообще ебанутым потому что я не знаю кто там организаторы

в отличии от вас - я говорю четко

руснявая ракета ударила по гражданскому объекту сознательно, зная что там дохерище гражданских и 0 военных объектов
погибшие дети на площади - это вина руснявой ракеты
руснявого редиска, который туда её запустил
руснявого редиска, который туда её отправил

у кого другие версии - смело можете мимо проходить

що робили діти на площі під час тривоги? безпечність вбиває, другий рік війни і тіж самі ґраблі
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)
a49

Штош(с). Ми відростили-таки собі диверсійний Моссад

Показати зображення...
7:0xa9448af56c64f3a6!8m2!3d58.1179301!4d30.309743!16zL20vMGNxenYw?entry=ttu" rel="nofollow" class="bbc_link" target="_blank">https://www.google.com/maps/place/%D0%A1%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%86%D1%96,+%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C,+%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%96%D1%8F/@58.13524,30.3239266,2431m/data=!3m1!1e3!4m6!3m5!1s0x46bf0c35eb9b63a 7:0xa9448af56c64f3a6!8m2!3d58.1179301!4d30.309743!16zL20vMGNxenYw?entry=ttu
Ця база  Сольці  вже була у нашому переліку баз для знищення. Треба ще і по складам ПММ та БК!

Останнє редагування: 19 серпня 2023 14:14:04 від a49
   
Від театру до історічної частини Чернігова три хвилини пішкі йти. Вал він називається. Там церкви одинадцатого сторічча, коли в масковських болотах всіляка смердюча меря ще з землянок не повилезала, вони вже стояли.
   
У столиці обмежують рух з 20 по 28 серпня

Буде перекрито автомобільний рух вулицею Хрещатик на ділянці від Майдану Незалежності до вулиці Богдана Хмельницького у зв'язку з підготовкою та проведенням святкових заходів в центрі Києва.

"Обмеження діятиме з 23:00 год. 20-го серпня до 23:30 год. 28-го серпня. Враховуйте цю інформацію при пересуванні центром столиці", - повідомив Сергій Попко, голова КМВА.

що це за провокація?
ми що, вже перемогли, вже можна святкувати?
 8-:
   
Один з організаторів - Марія Берлінська.
Я думаю вони ризики усвідомлювали, але недооцінили.

Незрозуміла доцільність заходу.
   
що це за провокація?
ми що, вже перемогли, вже можна святкувати?
 8-:
та перестаньте
минулого року так само перекривали - на 2 тижні. Був "парад" іржавої кацапської техніки
   
Від театру до історічної частини Чернігова три хвилини пішкі йти. Вал він називається. Там церкви одинадцатого сторічча, коли в масковських болотах всіляка смердюча меря ще з землянок не повилезала, вони вже стояли.

1147 рік, ага... Чернігівськім церквам вже 300+ років було...

Приперлись "цивілізатори", що у Великий Новгород, що у Ярославль, що у Владимир, що у Казань... Далі за списком... :(

Не буду розвивати, то не в тему :( 
   
Один з організаторів - Марія Берлінська.
Я думаю вони ризики усвідомлювали, але недооцінили.

Незрозуміла доцільність заходу.
так. це її стаття була на УП про необхідність розробки і виробництва власних дронів.

ось так збивається пиха. нажаль, невимовно дорогою ціною.

але це не лише чи не стільки її відповідальність, як відповідальність воєної адміністрації, яка мала повідомити організаторам усі ризики.

і шукати інші варіанти такої зустрічи-здибанки розробників дронів.

   
Один з організаторів - Марія Берлінська.
Я думаю вони ризики усвідомлювали, але недооцінили.

Незрозуміла доцільність заходу.

Ну ось ми і дізналися, хто в нас такий розумний...
   
так. це її стаття була на УП про необхідність розробки і виробництва власних дронів.

ось так збивається пиха. нажаль, невимовно дорогою ціною.

але це не лише чи не стільки її відповідальність, як відповідальність воєної адміністрації, яка мала повідомити організаторам усі ризики.

і шукати інші варіанти такої зустрічи-здибанки розробників дронів.

Просто волонтерка, м'яко кажучи, не до кінця усвідомлювала ризики. Чого тут більше: тупості або власного піару - складно сказати.
   
Країна-терорист випустила балістичну ракету по багатолюдному центру Чернігова,
там зранку проходила виставка виробників безпілотників.

 :facepalm1:  :facepalm:
   
Зʼявився коментар організаторів виставки у Чернігові

https://t.me/kievreal1/47479
Бреше падла
Влада Чернігова вже відповіла, що виставка з ними не узгоджувалася

Пі7арасня йо6ана, ну чому не зробити це в Києві? Навіть тупий би зрозумів, що буде ракетна атака
   
що це за провокація?
ми що, вже перемогли, вже можна святкувати?
 8-:
+===================================+
Святкувати можна і треба! Бо Україна жива!
А не заховалася в нори...
   
Просто волонтерка, м'яко кажучи, не до кінця усвідомлювала ризики..

так, але вона і не військова, вона просто може бути необізнаною в цих військових справах.
а от воєна адміністрація Чернігова? вони в курсі мають бути, безпека городян їх обов"язок.
   
та перестаньте
минулого року так само перекривали - на 2 тижні. Був "парад" іржавої кацапської техніки

Ну цього року ж не буде, сподіваюсь... І другий   раз повторюю, ситуація геть інша (навіть з погляду рашистів)...

Там у нас про війни була тема - от 1864-70 років Парагвайська війна була на принцип... Парагвай вистояв як держава, але втрати чоловічого населення були 90-93%... :( А загалом повний капець...  Можна воювати на принцип, це достойно, а потім відновлюватись понад 100 років

Парагвай понёс в ходе войны тяжелейшие человеческие потери. Их масштаб до сих пор служит причиной дискуссий, однако сам факт гибели большей части населения никем не оспаривается.


Парагвайский солдат перед телом своего сына (картина Хосе Игнасио Гармендиа)


Согласно одной из наиболее обоснованных оценок, население Парагвая в 1871 году составило около 221 тыс. чел., в то время как до войны в стране жило примерно более 1,3 млн чел.
   


Це що взагалі за пздець? Комусь свобода набридла?
   
+===================================+
Святкувати можна і треба! Бо Україна жива!
А не заховалася в нори...

от саме зараз саме час проводити багатолюдні святкові заходи в центрі столиці
   
+===========================================+
Ти вже шнурки попрасував і вже йдеш їх всіх різати?

Їм треба квіти подарувати. Обнять і прастіть, бо вони харошіє рускіє і просто дєлают свою работу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 9 гостей
 
Повна версія