Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Тут заспокоюють щодо петріотів

Українці отримали близько 20 пускових установок M902 Patriot.
Якщо вони використовують половину з PAC-3 (ліворуч) і половину з PAC-2 (праворуч), вони мають 160 перехоплювачів ракет і 40 перехоплювачів літаків, готових до запуску, — військовий експерт Thomas Theiner

Допоки США надаватимуть перехоплювачі PAC-3, Росія ніколи не зможе вдарити по Києву.


   
Калибры перехватили все еще на подлёте к Киеву это 100%, а возможно и кинжалы.
Хз
Над будинком летіли вночі сьогодні ракети ( чи калібри - не знаю)
Південь Києва
   
Хз
Над будинком летіли вночі сьогодні ракети ( чи калібри - не знаю)
Південь Києва

можливо, це наші пускові - ? *я хз, чисто припущення
   
Шрайк Ньюс
Ого. Еще круче, как оказалось.

Генштаб: За уточненою інформацією, для завдання ракетних ударів ворог використав 6 аеробалістичних ракет “Кинджал”, 9 крилатих ракет “Калібр” та 10 ракет наземного базування (С-400, “Іскандер-М”), усі було знищено нашими захисниками.
___
25 из 25
   
можливо, це наші пускові - ? *я хз, чисто припущення
Найбільш охуєнний звук який я недавно чув, це звук наших крилатих ракет!!!
 Сори що не по темі)). Але це реально круто, коли над головою пролітає КР і ти розумієш цей звук не несе небезпеку).
 Всім гарного та спокійного вечора!
   
Якраз про це вище написав

А Україна кожен день стає трішечки сильнішою. Завдяки партнерам яких тут на ФУПі нетерплячі лайном поливають ;o

ти про інше написав.
і ти не дав відповідь.
чому зброю захисту нам не давали так довго?
це ж очевидно, було політичне рішення -не давати, от як зараз не дають ф16.

може б, ми змогли захистити той дім в Дніпрі? чи той маркет в Кропівницьком?

я не та людина, яка буде мовчки махати головою, благоговійно дякуючи партнерам.

бо партнери колись забрали в нас ядерку і дали гарантії про захист.

і вмене є питання щодо виконання тих гарантій.
   
це ж очевидно, було політичне рішення -не давати
так! очевидно
   
як їм спиться там в теплих ліжках?

п.с.
от я дивилась євровижн, а радіти якось не получалось -бо спостерігала інше чудове життя, мирне, веселе, безтурботне.

а я досі не можу видохнути -моє 24 лютого 2022 тягнеться і тягнеться, не закінчуючись.

так що там партнери-гаранти? дали нам Патріотів 6 чи 8 штук? та чи не забагато українцям?
   
гадкіє падонкі ці партнери-гаранти - не хочуть відчитатися перед елками!..
   
гадкіє падонкі ці партнери-гаранти - не хочуть відчитатися перед елками!..
не гадкіє -труслівиє

не дарма наш посол в німечини пістіл і пістіл їх владу
   
не гадкіє -труслівиє

понятно.
вони мають зробити шаг вперед і сказати голосно: пнх!
скільки, коли - не ваша поросяча справа!

але їм виховання не дозволяє.
   
Что там за фейл с Патриотом.Таки повредили что то? Бля
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)
dmp

Показати зображення...

щось на сайті CNN такого не бачу.
   
як їм спиться там в теплих ліжках?
п.с.
от я дивилась євровижн, а радіти якось не получалось -бо спостерігала інше чудове життя, мирне, веселе, безтурботне.
а я досі не можу видохнути -моє 24 лютого 2022 тягнеться і тягнеться, не закінчуючись.
так що там партнери-гаранти? дали нам Патріотів 6 чи 8 штук? та чи не забагато українцям?
А коли кацапи сірійські міста рівняли з землею, вам як спалось? Коли Грозний бомбами закидали? Евровіжн не дивились у той період?
   
скільки, коли - не ваша поросяча справа!
наша справа.

бо наші кладуть життя.

тому закрий рота і не плигай зі штанів.
   
А коли кацапи сірійські міста рівняли з землею, вам як спалось? Коли Грозний бомбами закидали? Евровіжн не дивились у той період?
і до чого тут це?
я давала гарантії Сірії чи Грозному по їхній безпеці?

я політик, який приймає рішення?

п.с. але як нормальна людина мене і досі жахають фото з грозного, так само як і фото нашого харкова, якя тут запостила дмхз - боль в серці (

покажіть їх тим політикам, які приймають політичні рішення не надавати нам ф16 і Патріоти в рік по копійці.

ви переставайте тут маніпулювати. та ще й переходити на особистість.
   
Russia tried to destroy US-made Patriot system in Ukraine, officials say

https://edition.cnn.com/2023/05/12/politics/russia-patriot-missiles-ukraine/index.html
   
Что там за фейл с Патриотом.Таки повредили что то? Бля

Так повреділі, козу під плотом пошкодили. не розганяй ...
   
Бильд пишет что для кацапов Пэтриот сейчас первоочередная цель .Видимо хотят показать что против их ракет они бессильны ,но пока не очень получается
   
як їм спиться там в теплих ліжках?

п.с.
от я дивилась євровижн, а радіти якось не получалось -бо спостерігала інше чудове життя, мирне, веселе, безтурботне.

а я досі не можу видохнути -моє 24 лютого 2022 тягнеться і тягнеться, не закінчуючись.

так що там партнери-гаранти? дали нам Патріотів 6 чи 8 штук? та чи не забагато українцям?
як ти заманала істеричко
   
Так повреділі, козу під плотом пошкодили. не розганяй ...

CNN пише що все таки пошкодили (damaged), але не знищили:

US assessing potential damage of Patriot missile defense system following Russian attack near Kyiv
From CNN's Natasha Bertrand

A US-made Patriot system was likely damaged, but not destroyed, as the result of a Russian missile barrage in and around Kyiv early Tuesday morning local time, a United States official tells CNN.

The US is still assessing the extent of the damage, the official said. That will determine whether the system needs to be pulled back entirely or simply repaired on the spot by the Ukrainians.

Russia’s Defense Ministry said on Tuesday in a post on Telegram that “a high-precision strike by the Kinzhal hypersonic missile system in the city of Kyiv hit a US-made Patriot anti-aircraft missile system.”

Ukrainian officials said on Tuesday that they successfully intercepted all six hypersonic missiles fired by the Russians, but the Ukrainian military declined to comment on the Russians’ claim that a Patriot system was hit.

“We cannot comment on this. We'll stay out of commenting on Russian sources,” Ukrainian air force spokesperson Serhiy Ihnat said.

Ukraine currently has two Patriot air defense systems in the country, one donated by the US and the other donated jointly by Germany and the Netherlands. It is unclear which of those systems was potentially damaged.
   
Так повреділі, козу під плотом пошкодили. не розганяй ...
та пошкодили чи ні - расходний матеріал (с). війна. на війні не тільки перемоги
   
як ти заманала істеричко
і коли встигла? я тут пишу раз на тиждень ))

правда очи колить? неприємна? психіка захищається?
...і я зовсім не істеричка.

   
CNN пише що все таки пошкодили (damaged), але не знищили:

US assessing potential damage of Patriot missile defense system following Russian attack near Kyiv
From CNN's Natasha Bertrand

A US-made Patriot system was likely damaged, but not destroyed, as the result of a Russian missile barrage in and around Kyiv early Tuesday morning local time, a United States official tells CNN.

The US is still assessing the extent of the damage, the official said. That will determine whether the system needs to be pulled back entirely or simply repaired on the spot by the Ukrainians.

Russia’s Defense Ministry said on Tuesday in a post on Telegram that “a high-precision strike by the Kinzhal hypersonic missile system in the city of Kyiv hit a US-made Patriot anti-aircraft missile system.”

Ukrainian officials said on Tuesday that they successfully intercepted all six hypersonic missiles fired by the Russians, but the Ukrainian military declined to comment on the Russians’ claim that a Patriot system was hit.

“We cannot comment on this. We'll stay out of commenting on Russian sources,” Ukrainian air force spokesperson Serhiy Ihnat said.

Ukraine currently has two Patriot air defense systems in the country, one donated by the US and the other donated jointly by Germany and the Netherlands. It is unclear which of those systems was potentially damaged.

6 збитих Кинжалів проти 1 пошкожденої пускової, напевно добрий результат.
   
есть такое
https://edition.cnn.com/europe/live-news/russia-ukraine-war-news-05-16-23/h_cc3e58ec8ae626e6ae955ab1ae05b8ce

мда... якщо так то херово... одразу виникає питання звідки кацапи взнали координати...
   
Напевне, трішки пошкодили одну пускову установку Петріот, вирішують, де ремонтувати. Нічого такого. Петріот - це не одна пускова установка, це батарея з кількох.
   
і коли встигла? я тут пишу раз на тиждень ))

правда очи колить. неприємна. психіка захищається.
і я зовсім не істеричка.
та ти завжди істериш
   
а, до речі, бджілку на шару бахнули до бану.

з ранку ті самі фото-відео (з інтернет камерами) було опубліковано на глагне УП в новині про збиті кінжали.

потім, пізніше, прибрали...

   
мда... якщо так то херово... одразу виникає питання звідки кацапи взнали координати...

томушо патріоти стаціонарні, більш, ніж мобільні і мають таку сильну антену шо вичислити їх відать не складно
   
та ти завжди істериш
брехня, звісно.
   
Напевне, трішки пошкодили одну пускову установку Петріот, вирішують, де ремонтувати. Нічого такого. Петріот - це не одна пускова установка, це батарея з кількох.

Там сказано system , это про комплекс, не про пусковую...

Если правда, сегодня должны повторить атаку. Чтоб показать что вывели из строя систему
   
6 збитих Кинжалів проти 1 пошкожденої пускової, напевно добрий результат.

інші аналітики пишуть що CNN перебільшує. Схоже що уламки ракети просто впали на одну з установок Петріот, не більше.



That is an wild exaggeration. Some debris fell on one launch site (and all over the neighborhood), no damage to the launchers themselves.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Це може бути дезою.
   
чому зброю захисту нам не давали так довго?


ніхто нічого нам не був зобов"язаний давати
зарубайте це на зручному місці)
   
інші аналітики пишуть що СНН перебільшує. Схоже що уламки ракети просто впали на одну з установок Петріот, не більше.



That is an wild exaggeration. Some debris fell on one launch site (and all over the neighborhood), no damage to the launchers themselves.

Будет прикол если это основано на заявлении русских, которое обсуждалось в американских кругах)))

По крайней мере единственная ссылка в посте на МОРФ)
   
брехня, звісно.
тоді що ти хочеш від заходу ,вони і так дали набагато більше ніж можливо було подумати два чи навіть рік назад ,вони нам нічого не винні.А ми зараз пожинаємо плоди "многавектарності" Кравчука ,Кучми ,Ющенка ,прости господи януковича
   
есть такое
https://edition.cnn.com/europe/live-news/russia-ukraine-war-news-05-16-23/h_cc3e58ec8ae626e6ae955ab1ae05b8ce

Ймовірно...
А тепер включаємо логіку, наші збили все і ... кацапи шось пошкодили...
Напевно звідси  з двох виділених тверджень тре 1 забрати, бо вони взаємовиключають одна одну...
   

Цю тему переглядають:

 
Повна версія