Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Відбулося чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача 

Розглянули низку важливих питань. Передусім обговорили ситуацію на передовій і відзначили якісну роботу підрозділів ЗСУ, які захищають наше небо. Обговорили кроки подальшої деокупації українських територій. Про те, як відбувається ліквідація руйнувань, завданих ракетними обстрілами агресора, а також про захист об’єктів критичної інфраструктури доповів міністр внутрішніх справ Денис Монастирський. Наостанок обговорили підготовку нашого війська до зими.

Вистоїмо, переможемо!

Володимир Зеленський
   
я такої довгої повітряної тревоги і не помятаю.
Я не волшебник,  я еще только учусь©


Щоб тебе зігнуло на параші,  падло
   
В Дніпрі теж красавци.

   
В Дніпрі теж красавци.

https://t.me/dumskaya_net/45266

там ДУЖЕ жвавий трафік, а от комунікацій під дорогою майже немає
просто привезти пару машин щебеню та машину асфальту (ну це я грубо, звичайно)
от біля південьмашу два тижні ремонтували, там у трубу з водою прилетіло
   
соррі, панове, що лізу з гуманітарщиною
я ніфіга не знаюся на пво, але шарюся на суровікіні і сірії.

так от, з цієї точки зору я вважаю, що в версії цаплієнка про промацування пво є певний сенс.

справа в тому, що сирійські генерали (в сенсі російські, що воювали в сирії), зневажають ракети, вважаючи їх тупою дорогою забаганкою.
вони люблять фаби, оті саміі дури, що кидають з літаків, і якими вони били марік і чернігів.

причому їх від того пре настільки, що вони робили ті нальоти просто по кайфу, чим висаджували навіть відбитих файтерів з ліва фатіміюн, які, власне, моїм сусідам про це і розказали.

думаю, вони хочуть цього і тут, але поки бояться пво. хз, наскільки я права
   
ебануться наконецто начались отмены по областям
   
Та то ясно, що вони хочуть фабами роз'єбашити ТЕС.

Ракетами вони це зробити не можуть.

Треба просити терміново додаткові засоби ППО в НАТО.
   
соррі, панове, що лізу з гуманітарщиною
я ніфіга не знаюся на пво, але шарюся на суровікіні і сірії.

так от, з цієї точки зору я вважаю, що в версії цаплієнка про промацування пво є певний сенс.

справа в тому, що сирійські генерали (в сенсі російські, що воювали в сирії), зневажають ракети, вважаючи їх тупою дорогою забаганкою.
вони люблять фаби, оті саміі дури, що кидають з літаків, і якими вони били марік і чернігів.

причому їх від того пре настільки, що вони робили ті нальоти просто по кайфу, чим висаджували навіть відбитих файтерів з ліва фатіміюн, які, власне, моїм сусідам про це і розказали.

думаю, вони хочуть цього і тут, але поки бояться пво. хз, наскільки я права

Літаки ще більш легка здобич ніж ракети
та й ще мають неабияке мнясо мати у кокпіті
але логіка суровікіних мені подобається
нехай дєрзают  :beach:
   
Почалися відбої повітряних тривог
   
Логіка у цього підара Суровікіна проста. Подавити ПВО, а тоді в'єбати ФАБами.

Для знищення ПВО запускає масово ракети різних типів і хуярить просто по всій Україні.

Потім будуть засилати ДРГ для відслідковування і знищення ПВО. Ну після цього ФАБАми.

Я звичайно не Генштаб, але я частину ПВО взагалі десь зарезервував і не показував.

   
Ще вам сто куїв в сраку, кацапські виродки! Хєр ви когось своїми рокєдами залякаєте
   
Логіка у цього підара Суровікіна проста. Подавити ПВО, а тоді в'єбати ФАБами.

Для знищення ПВО запускає масово ракети різних типів і хуярить просто по всій Україні.

Потім будуть засилати ДРГ для відслідковування і знищення ПВО. Ну після цього ФАБАми.

Я звичайно не Генштаб, але я частину ПВО взагалі десь зарезервував і не показував.

о, значить таки я не фігню подумала
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Кнопка "повідомити модератору" на пості, й у супутньому тексті викласти проблему
Зробив 2 рази, але модери поки що не видалили. Що ще можна зробити?
   
Логіка у цього підара Суровікіна проста. Подавити ПВО, а тоді в'єбати ФАБами.

Для знищення ПВО запускає масово ракети різних типів і хуярить просто по всій Україні.

Потім будуть засилати ДРГ для відслідковування і знищення ПВО. Ну після цього ФАБАми.

Я звичайно не Генштаб, але я частину ПВО взагалі десь зарезервував і не показував.
Це йому нічого не дасть - ППО це не є набір статичних об'єктів, воно постійно в русі. Тому його намагаються знищити відразу після виявлення.

Тому і нам так важко боротися з тими С-300 що кошмарять Миколаїв та Запоріжжя
   
Логіка у цього підара Суровікіна проста. Подавити ПВО, а тоді в'єбати ФАБами.

Для знищення ПВО запускає масово ракети різних типів і хуярить просто по всій Україні.

Потім будуть засилати ДРГ для відслідковування і знищення ПВО. Ну після цього ФАБАми.

Я звичайно не Генштаб, але я частину ПВО взагалі десь зарезервував і не показував.

Заебуться вычислять наше ПВО. Они постоянно меняют места дислокации. Достаточно переехать на 500 м и до жопы все те сотни выпущенных до этого ракет вскрытия если не бить по позициям сразу. А этого как видим нет.
   
о, значить таки я не фігню подумала

То повна хєрь
   
Доповнення : більш реальна мета кацапів - "розрядити" наше ППО, тобто заставити використати наявні запаси ракет ППО. І це вже проблема керівництва МО та і президента теж
   
То повна хєрь

не наполягаю. кажу ж, на чому не розуміюся, в тому не шарю  :)
   
Доповнення : більш реальна мета кацапів - "розрядити" наше ППО, тобто заставити використати наявні запаси ракет ППО. І це вже проблема керівництва МО та і президента теж

Колись на початку війни Люся з жалем казав, що у нас можуть бути проблеми з ракетами для ПВО бо вони вичерпні і буде писта, більше не жаліється.
   
Зробив 2 рази, але модери поки що не видалили. Що ще можна зробити?

чекати
зрозумій, модери звичайні люди й постійно на форумі не сидять
та й час треба, доки дойдуть до твого листа
   
Цікаво чи є якийсь дешевий спосіб зробити незамерзайку в батареях багатоквартирних будинків?
   
Зробив 2 рази, але модери поки що не видалили. Що ще можна зробити?

ДОРЕЧІ ВСІМ!!!

Беремо це посилання і відправляємо з коментарями в СБУ та в ЗСУ по офіційним каналам. Бо цей канал - пряме корегування ракетних ударів!!!

Посилання не наводжу повторно - воно є вище у "квотінгу" дописувача

Ось телеграм канали:
@stop_russian_war_bot

@evorog_bot
   
Заебуться вычислять наше ПВО. Они постоянно меняют места дислокации. Достаточно переехать на 500 м и до жопы все те сотни выпущенных до этого ракет вскрытия если не бить по позициям сразу. А этого как видим нет.

Це якщо ППО знищувати ракетами.
   
Я думаю,  вистачить розуму НЕ анонсувати отримання/отримане вже ПВО?
   
о, значить таки я не фігню подумала
це падло хімзброю здається теж застосовувало в Сирії чи фосфорне щось
   
Цікаво чи є якийсь дешевий спосіб зробити незамерзайку в батареях багатоквартирних будинків?
нема  :-)o
   
Це якщо ППО знищувати ракетами.
Щось тобі наше ППО дуже пече, все знищити хочечеш )))
   
Щось тобі наше ППО дуже пече, все знищити хочечеш )))

Та ні, якраз навпаки переживаю.
   
Та ні, якраз навпаки переживаю.
Переживають хто в «кабіні» та в бункері сидить, нам диванним хулі перейматись
   
Попередньо, сьогодні сили ППО збили 18 крилатих ракет, 8 дронів-камікадзе на півдні та 3 БПЛА - Суспільне з посиланням на речника Повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната
   
   
 [KA] мислять навєрно так. Є локатор біля нього установка ППО, і це все дєло у війсковій частині з воєнним городком 8-)
   
До речі тут (ФУП)один дописувач  писав, що самі безпечні та жирні посади посади в армії це ППО та авіація.
 Для справки, по одному місцю де жирні посади з 2202 прилетіло 24 крилаті ракети . Не всі досягли цілі, але цілили конкретно в них. Земельна ділянка як середня колхозпне поле))).
   
лень искать опять..
зайди в детек сайт там есть.

https://twitter.com/view/status/1579707433676836864на от за 10 сек нашел...

оно вже несколько часов гуляет по нету..

х\з
можже фейк?
там писали, що це можливий графік, можуть і не відключати
   
Переживають хто в «кабіні» та в бункері сидить, нам диванним хулі перейматись

Ну як тобі сказати. Якщо можеш спрогнозувати дії ворога, то є трохи більші шанси вижити.

Ми обговорюємо ці дії, чи ти пропонуєш взагалі нічого не обговорювати ?

Тут є такий нік один, який завжди постить одне й те саме : нахєра ви тут зібралися, ви нічого не розумієте, від вас нічого не залежить і т.д. і т.п.  :D

Причому, ві це пише в місці, яке саме називається "форум", і яке власне призначене для того, щоб щось обговорювати.

Ми ж не на "планьорці" в ГШ. :D
   
Ну як тобі сказати. Якщо можеш спрогнозувати дії ворога, то є трохи більші шанси вижити.

Ми обговорюємо ці дії, чи ти пропонуєш взагалі нічого не обговорювати ?

Тут є такий нік один, який завжди постить одне й те саме : нахєра ви тут зібралися, ви нічого не розумієте, від вас нічого не залежить і т.д. і т.п.  :D

Причому, ві це пише в місці, яке саме називається "форум", і яке власне призначене для того, щоб щось обговорювати.

Ми ж не на "планьорці" в ГШ. :D
Згоден :)
   
Це якщо ППО знищувати ракетами.
А чем, самолётами?
Это вообще из области фантастики, кацы в начале войны вокруг Киева потеряли сотню самолётов, когда у нас ещё не было нормальной системы обмена данными. Они к городам ближе чем на 50 км не приближаются, учитывая насыщенность всякими кубами, буками, торами и прочей "мелочью".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 11 гостей
 
Повна версія