Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Чим я заїбав?
Ющенком заїбав. Та і взагалі, ти не щирий, тут на ФУПі... отаке  :(

Чувак скопом зібрав і здав Україну януковичу і хуйлу.

Ющенко - кращий президент України за всі її роки.
Єдиний справжній націонал-демократ.
Який розумів і важливість розбудови української нації і важливість демократії.

Він дуже добре розумів, що є пріоритетним для України, а в чому можна піти на компроміси.
В важливих, стратегічних питаннях був твердим і безкомпромісним.

Знав ще тоді, що основна загроза для незалежності України йде від Росії, і брав курс - геть від Росії, на зближення з Європою і  НАТО.

Цінував людське життя. Не допустив жодного разу кровопролиття при всій драматичності соціально-політичних подій в країні за його президентства.

Збільшив Україну вдвічі.
До його появи в політиці України на цій території було 25% (в основному лише Галичина). (Решта голосували за комуністів-вітренківців-регіоналів...)
З його появою в політиці України стало 50% (добавилась центральна і північна частини).

Допоки українці не зрозуміють Ющенка (важливість розбудови нації і важливість демократії) - до тих пір нічого хорошого в Україні не буде.

Це ж елемінтарна КГБ-ска штучка. Юща підчепили в 1996-му, і випустили в 2010-му.

Можеш у нього спитати лічно :)
   
Я взагалі в телеграм не буваю. І в усяких твітерах, фейсбуках і соцмережах.
Нема на те ні часу ні бажання.
Мені достатньо карти бойових дій, щоб уявляти ситуацію.

Шо ти, бл@ть виправдовуєшься постійно? Комплекс
   
   
Єпать дали троха мобільного нету, світла поки нема, сидиш як у вакуумі :gigi:
   
Ющенком заїбав. Та і взагалі, ти не щирий, тут на ФУПі... отаке  :(

Чувак скопом зібрав і здав Україну януковичу і хуйлу.

Це ж елемінтарна КГБ-ска штучка. Юща підчепили в 1996-му, і випустили в 2010-му.

Можеш у нього спитати лічно :)

йульог, твоеж би вже не 3,13здило
   
Єпать дали троха мобільного нету, світла поки нема, сидиш як у вакуумі :gigi:

Велкам бек
   
https://twitter.com/view/status/1579491461661593603

Однокласники - це вже діагноз. Розкидайте у кого є фейсбук по групам Тернополя. Країна має знати цих тварин.
   
йульог, твоеж би вже не 3,13здило
"ДА БУДЕТ СРАЧ ОФТОПНЫЙ !!!!"  X(





Останнє редагування: 10 жовтня 2022 23:47:55 від Сліпий
   
Президент США Джо Байден у розмові з українським колегою Володимиром Зеленським пообіцяв надати Україні передові системи ППО.
   
Єпать дали троха мобільного нету, світла поки нема, сидиш як у вакуумі :gigi:
Це де так?
   
"ДА БУДЕТ СРАЧ ОТОПНЫЙ !!!!"
Не розумію на кацапській.
Бувай здоров! :)
   
 :-)o

Останнє редагування: 10 жовтня 2022 23:56:52 від DiDUS
   
   
Не розумію на кацапській.
Бувай здоров! :)
такі срачі офтопні,в такій темі піднімають тільки альтернативно мислячі .. а значить їх варто вести тільки на кацапській  :-)o
   
Нахєра це робити зараз? Не можна дочекатись кінця війни? Кортить вказати на помилки ворогу?

Останнє редагування: 11 жовтня 2022 13:05:53 від JudgeDredd
   

Нахєра це робити зараз? Не можна дочекатись кінця війни? Кортить вказати на помилки ворогу?

Своє убери.
   
Нахєра це робити зараз? Не можна дочекатись кінця війни? Кортить вказати на помилки ворогу?
Чес говоря я ещё днём подумал - почему возле каждого такого объекта хотя бы зенитный расчёт не сидит хотя бы с советским зенитным пулеметом.
   
Своє убери.
Ні! З великою ймовірністю туди знову прилетить, але влучніше. Я таке бачив. А ти?
   
Ні! З великою ймовірністю туди знову прилетить, але влучніше. Я таке бачив. А ти?
Так может туда хоть пулемёт зетиный поставить на горе? Не?
Или просто ждать…прилетит…не прилетит… :(
   
Ну ось, а тепер за розкладом - початок тривоги опівночі
   
https://twitter.com/view/status/1579491461661593603
Потім мене будуть банити за гноблення кацапоязиких пітарасів і шлюх, які понаїхали в Тернопіль. І мені не треба цих твітів, щоб знати чим дихають оці понаїхавші принципово кацапоязикі.
   
https://twitter.com/view/status/1579491461661593603
Знаю схожу блядіну в Тернополі, воно неураїнка, троє дітей, чоловік з Донецька. Лютою ненавистю ненавиділа Україну ще в 2014.
   
Так может туда хоть пулемёт зетиный поставить на горе? Не?
Или просто ждать…прилетит…не прилетит… :(
1. Маю сумніви, що влучання з такого кулемету призведуть до підриву ракети.
2. Чи вистачає таких кулеметів на всі такі об'єкти.
Вважаю, що у нашому генштабі немає юзерів з ФУПу. І вони компетентні у своїй справі.
   
DIDUS!
Я тебе не зрозумів.
Вже не можу відреагувати твою цитату у своєму повідомленню.
Що робити?
   
DIDUS!
Я тебе не зрозумів.
Вже не можу відреагувати твою цитату у своєму повідомленню.
Що робити?

Кнопка "повідомити модератору" на пості, й у супутньому тексті викласти проблему
   
Дякую, PAL!
   
Дубль.
   
Дубль
   
Ніколи не звертався до модераторів і не користувався цією кнопкою.
   
дубль
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

1. Маю сумніви, що влучання з такого кулемету призведуть до підриву ракети.
2. Чи вистачає таких кулеметів на всі такі об'єкти.
1. якщо не підрив в повітрі. то розбалансування чи поломка двигуна.
літак ( = КР ) є дуже тонкою штукою, і на такій швидкості дірка в оболонці приведе до розбалансування.
інша тема що тоді воно впаде... ну чорт зна куди впаде.

в 1940р англ. пілоти збивали V-1 чисто фізично: краєм крила чіпляли за крила ракети і вона розбалансовувалася і найобувавася кудись на землю
https://www.forces.net/heritage/wwii/how-spitfire-pilots-really-rammed-v1-bomb-out-sky


2.
ЗУ-23 має бути багато в наявності(?)

можна використовувати і звичайні кулемети (спарені) на триногах, але з відповідними обмеженнями по дальності і висоті.
https://topwar.ru/200027-surrogatnye-792-mm-zenitnye-pulemetnye-ustanovki-vooruzhennyh-sil-germanii-v-gody-vtoroj-mirovoj.html
   
такі срачі офтопні,в такій темі піднімають тільки альтернативно мислячі .. а значить їх варто вести тільки на кацапській  :-)o
Згоден, мабуть :)
   
T.Blair.
По першому пункту.
Балістичні ракети падають майже вертикально. Калібр робить горку і теж прискорюється на фініші майже вертикально.
Ми маємо відстань від кулемета, кількість пострілів за хвилину, довжину ракети, середню швидкість пуль, швидкість ракети на фінішному відрізку (декілька махів).
Можливо, якщо це все співставити, то отримаємо висновок, що влучити майже неможливо.
Окреме питання, чи може одна куля настільки змінити траекторію, пробити оболонку і якщо це станеться, чи може ракета в цьому випадку знову зкорегувати свій політ.

Останнє редагування: 11 жовтня 2022 01:12:55 від Bugnet
   
Мы это сделали! Жители Киева и Киевской области снизили потребление электроэнергии на 26,5%, чем в обычный осенний день

угу :) неочікувано приємно, коли оф.влада та держконтори за це віддячують публічно

https://www.epravda.com.ua/news/2022/10/10/692463/
Кияни ввечері "прикрутили" споживання електроенергії на чверть – Укренерго


У понеділок, 10 жовтня, у вечірні години мешканці Києва та Київської області зменшили споживання електроенергії на 26,5%, ніж у звичайний осінній день. Про це повідомляє Укренерго. Так, загальна потужність електроприладів, які споживачі добровільно (понад величину примусового обмеження) не вмикали в цей період, дорівнює потужності більше 93 тисяч електрочайників або 46 тисяч пральних машин.

"Це допомогло не перевантажувати працюючі електромережі та дозволило диспетчерському центру "Укренерго" збалансувати енергосистему в найкритичніший момент доби. Дякуємо, друзі, за допомогу та вашу потужну підтримку. Вона необхідна зараз фахівцям "Укренерго", щоб зменшити навантаження на працюючі мережі і дати час для аварійно-відновлювальних робіт на об’єктах, які сьогодні постраждали від масованого ракетного обстрілу ворога", - заявили в компанії.

Там нагадали про необхідність зменшити споживання електроенергії у вечірні години з 17:00 до 23:00.

Потужні електроприлади, такі як праски, пральні машини, бойлери, обігрівачі, кондиціонери та інше краще використовувати в інший час, наприклад, вночі, коли рівень споживання в енергосистемі найнижчий, додали в Укренерго
   
Добре, що було багато Шардоне
Пропало світло, інтернет перед обідом
Я вдудлив 2 літра і ліг спати
Проснувся і через годину світло включили
   
Добре, що було багато Шардоне
Пропало світло, інтернет перед обідом
Я вдудлив 2 літра і ліг спати
Проснувся і через годину світло включили

у мене панська вечеря(тм) - вона ж сніданок і обід
гречані сухарики, півбанки паштету (другу половину зухвало віджали кішки), зефір в шоколаді і пляшка совіньйону. Шардоне не було, теж лю більше
є останній келих вина і купа зефірок. Кажуть, сьогодні кияни скупляли багато солодкого ввечері, після всіх тривог))

***все одне не було ні хліба, ні яєць. то що ще жерти крім сиру, зефіру і вина? виноград хібащо
   
у мене панська вечеря(тм) - вона ж сніданок і обід
гречані сухарики, півбанки паштету (другу половину зухвало віджали кішки), зефір в шоколаді і пляшка совіньйону. Шардоне не було, теж лю більше
є останній келих вина і купа зефірок. Кажуть, сьогодні кияни скупляли багато солодкого ввечері, після всіх тривог))

***все одне не було ні хліба, ні яєць. то що ще жерти крім сиру, зефіру і вина? виноград хібащо

Виноградом я закусив горілку Львівську, коли передивився  відео з похорону друга, який загинув
Так стиснуло...
Краще б не пив

Останнє редагування: 11 жовтня 2022 01:29:50 від garri
   
пельмені та біле напівсолодке
   
пельмені та біле напівсолодке

Жостко
   
Виноградом я закусив горілку Львівську, коли передивився  відео з похорону друга, який загинув
Так стиснуло...
Краще б не пив

Як настрій гімно, то взагалі бухати не можу - потім стопудово мігрень навідається. Нинька вже і так кальос нажрався -знову попав за 500метрів від прильоту
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 32 гостей
 
Повна версія