Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Побажав би Вам, і всім іншим на Фупі і в Україні, розуму, толерантності, культури спілкування, спроби зрозуміти іншу точку зору. А не кидатись рефлекторно з виряченими очима як бик на ганчірку.

Ти , талян , чи довбойоб чи кацап
Одне другого не краще
Цапи все нищать а тобі хєрня
Прилетить дітям твоім , що
Казатимеш ?




Останнє редагування: 7 лютого 2024 12:15:36 від HSM
   
.
   
Ти , талян , чи довбойоб чи кацап
Одне другого не краще
Цапи все нищать а тобі хєрня
Прилетить дітям твоім , що
Казатимеш ?
А чого Ви від ворогів чекаєте?
Це для Вас новина?
   
не вперше атака на Київ, коли хтось приїжджає з влади союзних країн чи організацій
хуйло так бикує
а деякі ще хочуть з ним про щось домовлятися
   
Не знаю як назвати тих істот, що навіть вночі в Києві бігають кудись: чи панікери-боягузи чи відкриті поплічники хуйла. Бо така поведінка означає, що хтось в Україні досі побоюється хуйла, але ж воно маленьке і лисе. Мені огидні такі істоти, бо я хуйла не боюсь, жодного разу не був в укритті.

Всі сповіщення тривог відключив ще рік тому чи більше, вночі часто не чую, як і сьогодні, прокинувся через годину після завершення тривоги.

Треба просто не звертати уваги на це. Я навчився, чого і всім бажаю.
Мова йде про Київ ...
Дурню написав
В мене знайомі переселенці два місяці тому  приїхали з Нікополю, дисципліновано, як тільки тривога беруть тривожні рюкзачки і біжать в метро, дуже радіють що дитина перестала плакати при сповіщенні
   
Я не вважаю ситуацію в Києві жахливою через ракетні обстріли.
Були дані, що в автомобільних аваріях гине більше людей ніж від ракет.
Тож не варто лицемірно роздувати якісь жахіття.

Взагалі в цій гілці тусуються якісь неадеквати і панікери.
Які тільки охають, ахають почувши звук вибуху.

В мене, наприклад, і думки ніколи не було йти в якесь укриття.
Я навіть не знаю де воно знаходиться.
Взагалі на це не реагую.
Бо мала ймовірність.
Всі ці тривоги, зупинки транспорту, походи в укриття приносять більше шкоди. І економіці і психіці людей.

Ще раз.
Треба адекватно оцінювати ситуацію.
А не закатувати лицемірні істерики.
Ймовірність не така вже й мала:) Знаєш в чому річ? Коли ти усвідомиш, що саме тобі загрожує небезпека буде вде пізно, тому люди йдуть в укриття
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Толєг вже в Києві 3 загиблих!

Нікуя ти ж страшного там не бачиш шакал?

А це лише дві години пройшло

https://t.me/Tsaplienko/47936?single

Вже 4
   
Ймовірність не така вже й мала:) Знаєш в чому річ? Коли ти усвідомиш, що саме тобі загрожує небезпека буде вде пізно, тому люди йдуть в укриття
Для мене мізерна порівняно з іншими факторами.
   
В Україні під час ДТП, кожні 15 хвилин травмується одна людина, а кожні три години одна людина гине.
Ї так цілодобово. То шанс бути вбитим автомобілем набагато вище ніж ракетою.
   
Для мене мізерна порівняно з іншими факторами.

Вумнік , запитай переселенців
Чому вони бігають
Ув бомбосховища
   
Вумнік , запитай переселенців
Чому вони бігають
Ув бомбосховища
Вплив попереднього досвіду.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

В Україні під час ДТП, кожні 15 хвилин травмується одна людина, а кожні три години одна людина гине.
Ї так цілодобово. То шанс бути вбитим автомобілем набагато вище ніж ракетою.
До чого це?
То що ми повинні типу звикнути до обстрілів? Та не сильно там обурюватися?
   
Вумнік , запитай переселенців
Чому вони бігають
Ув бомбосховища
бо вони "панікери-боягузи чи відкриті поплічники хуйла." (с)  :idea:
   
До чого це?
То що ми повинні типу звикнути до обстрілів? Та не сильно там обурюватися?
Мітинги протесту організовувати?
Ну, для західної публіки треба, звичайно,  показувати удари по цивільних, на цьому акцентувати увагу, щоб ті охочіше допомагали.
А кожен для себе розуміє, що війна, що чекати від ворога нічого доброго не треба. І що загибель бійця на фронті є для України важчою втратою ніж цивільного в тилу.
   
Дурню написав
В мене знайомі переселенці два місяці тому  приїхали з Нікополю, дисципліновано, як тільки тривога беруть тривожні рюкзачки і біжать в метро, дуже радіють що дитина перестала плакати при сповіщенні

Бєєєєєєєєєєєєєєєєєє єє..... яка гидка поведінка.


Сюр якийсь.  Невже так цього хуйла можна боятися в Києві, маючи таку імовірність?
Може потрохи треба повертатись в стан людини для таких?

Спочатку на телефоні звук тривоги вискнути, потім  рюкзачки сховати, потім вікна не відкривати вночі, потім, як я роблю зараз, перед сном в уха типу навушників вставляти штучки (забув назву), щоб не чути звуків ззовні.
Я все це поступово проходив, зараз на тривогу просто не реагую ні вночі, ні серед дня, чую, не чую, нема тривог для мене.
І це бігуни-сцикуни викликають не просто огиду, а й ненависть, бо ганьбить справжніх українців, які ніколи не боялись нічого. Я хуйла не боюсь, вже давно,  десь як перемогу ми здобули над 404, це початок квітня 2022 року приблизно.

Це не призов к чомусь, а лише моя думка і мої дії відносно тривог, бо я математик з 2-ма вищими освітами.
   
Для мене мізерна порівняно з іншими факторами.

Ну, якщо ви середнього віку людина то, ймовірно, вже не юнак і шансів прожити ще маєте десь 15 000 діб (років сорок).

Звичайно, ймовірність наглої смерті прямо завтра буде з роками збільшуватись, але наразі оціночно то 0,005%. Далі буде більша. Ну якщо не захворієте.

Ну ось беземоційна статистика - в ракетних обстрілів кацапів у Києві (обмежимось) то близько однієї людини на мільон населення на добу, тобто 0,0001%.

Добре, вважатимо, що для вас статистично все одно 0.0050% або 0.0051%. Для багато кого не все одно, особливо з інших міст, там співвідношення не такі. Була така сумна притча про математика, якій у другу світову не ховався, а потім почав. Коли його спитали, (а він так і пояснював) - відповів - у нас в зоопарку нещодавно вбило слона. А слон у місті був один. От я й замислився над змістом математичного очікування як такого.
   
До чого це?
То що ми повинні типу звикнути до обстрілів? Та не сильно там обурюватися?

А чому б й не повернутись до здорового глузду.
Я з жінкою та дітьми вдома - вони не втекли в срану Европу та й не бігали по сховищам.
Працюємо для України, та ще встигаемо для ЗСУ  щось робити.
Тому усі втікачі для мене просто перестали існувати як українці.
А що до звикнути, то у мене нові сусіди вже більше року як переїхали з донецької області.
Попервах на кожен грюк бігли до метро а на усіх місцевих дивилися як на навіжених.
А зараз навіть коли сильно гепае перестали присідати - обтесалися дивлячись навколо.
   
Бєєєєєєєєєєєєєєєєєєєє..... яка гидка поведінка.


Сюр якийсь.  Невже так цього хуйла можна боятися в Києві, маючи таку імовірність?
Може потрохи треба повертатись в стан людини для таких?

Спочатку на телефоні звук тривоги вискнути, потім  рюкзачки сховати, потім вікна не відкривати вночі, потім, як я роблю зараз, перед сном в уха типу навушників вставляти штучки (забув назву), щоб не чути звуків ззовні.
Я все це поступово проходив, зараз на тривогу просто не реагую ні вночі, ні серед дня, чую, не чую, нема тривог для мене.
І це бігуни-сцикуни викликають не просто огиду, а й ненависть, бо ганьбить справжніх українців, які ніколи не боялись нічого. Я хуйла не боюсь, вже давно,  десь як перемогу ми здобули над 404, це початок квітня 2022 року приблизно.

Це не призов к чомусь, а лише моя думка і мої дії відносно тривог, бо я математик з 2-ма вищими освітами.
ну я фаталіст, "буде як буде", але їх я цілком розумію - хату зруйновано, вони сиділи в підвалі, загинули знайомі ... тож не мені і не "математику з 2-ма вищими освітами" їх вчити  :-)o
   
Бєєєєєєєєєєєєєєєєєєєє..... яка гидка поведінка.


Сюр якийсь.  Невже так цього хуйла можна боятися в Києві, маючи таку імовірність?
Може потрохи треба повертатись в стан людини для таких?

Спочатку на телефоні звук тривоги вискнути, потім  рюкзачки сховати, потім вікна не відкривати вночі, потім, як я роблю зараз, перед сном в уха типу навушників вставляти штучки (забув назву), щоб не чути звуків ззовні.
Я все це поступово проходив, зараз на тривогу просто не реагую ні вночі, ні серед дня, чую, не чую, нема тривог для мене.
І це бігуни-сцикуни викликають не просто огиду, а й ненависть, бо ганьбить справжніх українців, які ніколи не боялись нічого. Я хуйла не боюсь, вже давно,  десь як перемогу ми здобули над 404, це початок квітня 2022 року приблизно.

Це не призов к чомусь, а лише моя думка і мої дії відносно тривог, бо я математик з 2-ма вищими освітами.

Люди з Нікополя, написали ж, у вас були б такі самі рефлекси дуже довго. Як математик, як вважаєте, з чотриьох загиблих на Теремках сьогодні якій відсоток не боявся хуйла?

А от ненавість - то сильно. Отак і викликають, прям ненавість?
   
Попервах на кожен грюк бігли до метро а на усіх місцевих дивилися як на навіжених.
А зараз навіть коли сильно гепае перестали присідати - обтесалися дивлячись навколо.

Тобто, повернулись до людського стану існування???
Може, дійсно, перебування в іншому місті, ближче до бойових дій, так впливає на психіку під час війни? Хоча, навряд.

Я з 24 лютого в Києві, нікуди не виїжджав, в підвалі був лише кільки годин з пятниці на суботу 25 лютого,  і то через те, що поруч були автоматні постріли та гранатомет працював  (це коли прориви т. з. були на Повітрофлотському).

Психологічно пристосовувся теж не 1 день, рюкзак з речами склав, правда, так жодного разу не скористався ним. Вікна заклеїв скотчем. У ванній кімнаті зробив постійне незалежне освітлення.
Потім поступово все це прибирав, повертав до звичайного стану існування.

Але при цьому в укриття не біг ніколи, навіть думки такої не виникало, живучі на десятому поверсі 20-поверхової новобудови Голосієва. При такому розкладі (поверх та розташування дому) імовірність ще треба ділити на 10 як мінімум.
   
Отак і викликають, прям ненавість?


Інше слово треба вжити. Як ті, хто створює для хуйла потрібну йому "псевдореальність", допомагає ворогу тобто.
Порівняв би таких "бігунів" з тими, хто координати здає ФСБ наших військових обєктів, допомагає ворогу тобто.

До тих, хто "допомагає ворогу тобто" яке відношення у Вас?
А бігуни в укриття задають Україні майже такої ж самої шкоди, як і ті, хто надає координати для обстрілів. Це еквівалентні множини ворогів. Просто ворожість по-різному проявляється.
   
Дурню написав
В мене знайомі переселенці два місяці тому  приїхали з Нікополю, дисципліновано, як тільки тривога беруть тривожні рюкзачки і біжать в метро, дуже радіють що дитина перестала плакати при сповіщенні

Шкода, що в метро всім місця не вистачить :(

Та й сусідів шкода, хто лишились вдома і отримали отаке в свою хату :(
   
Тобто, повернулись до людського стану існування???
Може, дійсно, перебування в іншому місті, ближче до бойових дій, так впливає на психіку під час війни? Хоча, навряд.

Я з 24 лютого в Києві, нікуди не виїжджав, в підвалі був лише кільки годин з пятниці на суботу 25 лютого,  і то через те, що поруч були автоматні постріли та гранатомет працював  (це коли прориви т. з. були на Повітрофлотському).

Психологічно пристосовувся теж не 1 день, рюкзак з речами склав, правда, так жодного разу не скористався ним. Вікна заклеїв скотчем. У ванній кімнаті зробив постійне незалежне освітлення.
Потім поступово все це прибирав, повертав до звичайного стану існування.

Але при цьому в укриття не біг ніколи, навіть думки такої не виникало, живучі на десятому поверсі 20-поверхової новобудови Голосієва. При такому розкладі (поверх та розташування дому) імовірність ще треба ділити на 10 як мінімум.

Я так розумію дітей немає сам на пенсії?
   
сам на пенсії?

18 років мінімум ще до неї. Просто ніколи нічого не боявся.
   
Інше слово треба вжити. Як ті, хто створює для хуйла потрібну йому "псевдореальність", допомагає ворогу тобто.
Порівняв би таких "бігунів" з тими, хто координати здає ФСБ наших військових обєктів, допомагає ворогу тобто.

До тих, хто "допомагає ворогу тобто" яке відношення у Вас?
А бігуни в укриття задають Україні майже такої ж самої шкоди, як і ті, хто надає координати для обстрілів. Це еквівалентні множини ворогів. Просто ворожість по-різному проявляється.

Можна було б "бігати в укриття", якби ті укриття були.

І були б пристойно облаштовані.

А те, що називається "укриттями" на Теремках (особливо в цьому будинку, від якого до метра треба хвилин 10 в кращому випадку чалапати, а ще і з поверху спуститись) - то просто технічні підвали з комунікаціями. Хоча, якби жителі туди б спустились в даному випадку, то вціліли б :( Правда, якби поцілило б так, що той підвал засипало - то навряд.

Так що невідомо, що тут робити - бігати чи не бігати і покладатись на долю.
   
Так що невідомо, що тут робити - бігати чи не бігати і покладатись на долю.


У Києві покладатись на науку, тобто, теорію ймовірності. Усі будівлі міста вони не зруйнують все рівно.
   
18 років мінімум ще до неї. Просто ніколи нічого не боявся.
Та ладно. А втратити депозит? А загубити 1 з 10 проїздних?

Ті хто нічого не бояться зараз десь біля Авдіївки у окопах, а не нажираються увечері дешевого пивасу пару літрів і сплять до 10 ранку.

теорію ймовірності
Соромно від математика таке чути, теорія ймовірностей, множина.

Останнє редагування: 7 лютого 2024 13:50:47 від Хома Л.
   
Для мене мізерна порівняно з іншими факторами.

не той  маштаб... ось сектор Газа... то так..
голодні діти Африці ... о то горе.
Цунамі ... виверження вулкана..  а подивився як йобнуло коли динозаври померли..
А побачив би ти як 1 жовтня 331 р. до н.е. в м'ясо 50000 тис і ще 40000 у полон взяли..
а 273 р.н.е. як згорів в попіл м. Брухейон..


ніт...  думаю, круче -  коли все ж динозаврів йобнуло
   
Ну, якщо ви середнього віку людина то, ймовірно, вже не юнак і шансів прожити ще маєте десь 15 000 діб (років сорок).
Мені 70. Рак, серцева недостатність, аритмія...
Ну і маса дрібних болячок: щитовидна не працює, застій лімфи...
Тож Ваш прогноз надто оптимістичний.
   
Завдяки Анатолю гілка стала огидною. (td)
   
18 років мінімум ще до неї. Просто ніколи нічого не боявся.

++

Мені завтра буде вже 58.
А боятися я перестав у далекому 86-му коли повернувся живий з рядянської армії, з того місця де про бойові дії не з книжок дізнавалися.
Потім багато чого було, від аварій до розборок в бандитські 90-ті.
Але якщо доля захоче, то вона й у бомбосховищі дістане.
А кому не судилося, той і біля епіцентру вибуху виживе.
Тому треба просто жити та зоставатися людиною - це найголовніше.
   
Бєєєєєєєєєєєєєєєєєєєє..... яка гидка поведінка.


Сюр якийсь.  Невже так цього хуйла можна боятися в Києві, маючи таку імовірність?
Може потрохи треба повертатись в стан людини для таких?

Спочатку на телефоні звук тривоги вискнути, потім  рюкзачки сховати, потім вікна не відкривати вночі, потім, як я роблю зараз, перед сном в уха типу навушників вставляти штучки (забув назву), щоб не чути звуків ззовні.
Я все це поступово проходив, зараз на тривогу просто не реагую ні вночі, ні серед дня, чую, не чую, нема тривог для мене.
І це бігуни-сцикуни викликають не просто огиду, а й ненависть, бо ганьбить справжніх українців, які ніколи не боялись нічого. Я хуйла не боюсь, вже давно,  десь як перемогу ми здобули над 404, це початок квітня 2022 року приблизно.

Це не призов к чомусь, а лише моя думка і мої дії відносно тривог, бо я математик з 2-ма вищими освітами.

Паша, ви козьол. Саме не цап, а козьол. Вибачте.
   
не той  маштаб... ось сектор Газа... то так..
голодні діти Африці ... о то горе.
Цунамі ... виверження вулкана..  а подивився як йобнуло коли динозаври померли..
А побачив би ти як 1 жовтня 331 р. до н.е. в м'ясо 50000 тис і ще 40000 у полон взяли..
а 273 р.н.е. як згорів в попіл м. Брухейон..


ніт...  думаю, круче -  коли все ж динозаврів йобнуло
Я мав на увазі фактори здоров'я, які, видається, більш суттєві.
   
А бігуни в укриття задають Україні майже такої ж самої шкоди, як і ті, хто надає координати для обстрілів. Це еквівалентні множини ворогів.

 :facepalm1:
   
Інше слово треба вжити. Як ті, хто створює для хуйла потрібну йому "псевдореальність", допомагає ворогу тобто.
Порівняв би таких "бігунів" з тими, хто координати здає ФСБ наших військових обєктів, допомагає ворогу тобто.

До тих, хто "допомагає ворогу тобто" яке відношення у Вас?
А бігуни в укриття задають Україні майже такої ж самої шкоди, як і ті, хто надає координати для обстрілів. Це еквівалентні множини ворогів. Просто ворожість по-різному проявляється.
Мені ці логіку не зрозуміти, що я мав випити чи скурити?
   
В Україні під час ДТП, кожні 15 хвилин травмується одна людина, а кожні три години одна людина гине.
Ї так цілодобово. То шанс бути вбитим автомобілем набагато вище ніж ракетою.
Тільки небезпеки переважно біли дороги, і більшість випадків можна уникнути обережністю і виконанням правил дорожнього руху. А от запобігти смерті від ракети може лише бункер, а прилетіти може будь куди і в будь який час.

Останнє редагування: 7 лютого 2024 14:17:35 від Raindrop
   
Тільки небезпеки переважно біли дороги, і більшість випадків можна уникнути обережністю і виконанням правил дорожнього руху. А от запобігти смерті від ракети може лише бункер, а прилетіти може будь коли і в будь який час.

Є ще різниця. ДТП - переважно нещасний випадок, ну крім нетверезого стану когось з учасників.

А смерть від ракети/дрону/снаряду цивільного мешканця - умисно спланований державою агресором військовий злочин. 
   
Інше слово треба вжити. Як ті, хто створює для хуйла потрібну йому "псевдореальність", допомагає ворогу тобто.
Порівняв би таких "бігунів" з тими, хто координати здає ФСБ наших військових обєктів, допомагає ворогу тобто.

До тих, хто "допомагає ворогу тобто" яке відношення у Вас?
А бігуни в укриття задають Україні майже такої ж самої шкоди, як і ті, хто надає координати для обстрілів. Це еквівалентні множини ворогів. Просто ворожість по-різному проявляється.
Можеш не продовжувати,  всі і так зрозуміли, що ти довбойоб.
   
Я мав на увазі фактори здоров'я, які, видається, більш суттєві.
Яж кажу діти Афріки ...

Ти по своє суті животинка така собі.  Тому природний відбір діє - твоє тіло звіно у харчовому ланцюгу.
Наявність в тебе т.з. хомо сапиенс ну ні як не вказує на вміння цим сапиенсом користуватися...
Жизнь це хвороба яка передається статевим шляхом завжди з летальним ісходом.

Зи: тебе турбує здороввя бо в тебе якись проблеми ...повязані з неотвратимосттю летального майбутнього.
Зии і чим більше буде людей тим більше буде организмів  для яких тіло їжа...


Останнє редагування: 7 лютого 2024 14:21:10 від Аeternitas
   
18 років мінімум ще до неї. Просто ніколи нічого не боявся.

Що по дітях. Особливо малолітніх?

Вони теж нічого не бояться і теорія ймовірності вчать?

Чи ти за них не боїшся? А маєш право?

Але я думаю що в тебе їх немає
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 12 гостей
 
Повна версія