Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Тут питали, де ще 20...
Ось половина "знайшлась":
"Станом на зараз відомо, що для атаки на місто Харків терористи використали комбінований удар:
Близько четвертої, терористи обстріляли місто трьома ракетами до комплексу Іскандер-М, а о сьомій ранку для удару застосували три ракети Х-22/32 та чотири ракети ЗКР 5В55 до ЗРК С300."

P.S.
Поки писав, поліція дала таке:
"Уточнення: П'ятеро людей загинули, 46 постраждали, у тому числі шестеро дітей. Дві поранені жінки померли в лікарні. По місту Харкову вдарили 11 російських ракет."

Останнє редагування: 23 січня 2024 14:01:47 від Фантом
   
який можуть такий і роблять, це ж кацапи а їм террор то головне  :-)o
Це схоже на обстріли фау нацистами Лондону - військового толку нуль - просто терор
   
«Цілого кварталу немає. Це тисячі квартир, десятки тисяч мешканців», — голова Харківської ОВА Синегубов про руйнування після ракетного удару

Він також підтвердив, що кількість постраждалих у Харкові зросла до 51 людини, п'ятеро — загинули.

За його даними, ЗС РФ завдали по місту близько 12 комбінованих ракетних ударів С-300, Х-32 та «Іскандер»
   
Це схоже на обстріли фау нацистами Лондону - військового толку нуль - просто терор
точно нуль?
29го теж був нуль?  сьогодні не все збили, тож я б про  нуль не казав би.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

точно нуль?
29го теж був нуль?  сьогодні не все збили, тож я б про  нуль не казав би.


те що не збили попадало десь у полі. була заява ігната
   


Вся Україна - ракетна небезпека!
   
Це схоже на обстріли фау нацистами Лондону - військового толку нуль - просто терор

А що протягом 2 років було не схоже?
Достатньо подивитися лише на Харків та Херсон.
Просто виносять балістикою. Бо близько, просто, х*й зіб'єш.
Чи є якась військова мета? Ніт.
   
В кацапів припадок сьогодні епілептичний :(  В сенсі, загострення, бо так він постійний...
   
точно нуль?
29го теж був нуль?  сьогодні не все збили, тож я б про  нуль не казав би.
Так нуль
   
Чому треба зупиняти транспорт під час тривоги
   
А що протягом 2 років було не схоже?
Достатньо подивитися лише на Харків та Херсон.
Просто виносять балістикою. Бо близько, просто, х*й зіб'єш.
Чи є якась військова мета? Ніт.
Прифронтові міста то окрема тема
   
В кацапів припадок сьогодні епілептичний :(  В сенсі, загострення, бо так він постійний...

Готують картинку для Лаврова в Радбезі?

   
Чому треба зупиняти транспорт під час тривоги
https://t.me/kievreal1/54878

1. А стояв би з водієм у кабіні - не пошкодило б?

2. Тоді все треба зупиняти, а то он залізниця працює, міська електричка мостами шастає, не може пошкодити?

3. Чому електричка чи потяг мостом можуть рухатись, а метро не може? В чому різниця?

4. А що єдина причина, реальна, зупинки ГТ у Києві під час тривоги - зробити виручку маршруткам, бо в людей вибору немає, чого маршрутки не зупиняють?

5. Чи не логічно тоді весь автотранспорт зупиняти, і таксі і приватний, а кого зловлять у салоні авто - штраф кілогривен 10?

Щось не так...
   
   
1. А стояв би з водієм у кабіні - не пошкодило б?

2. Тоді все треба зупиняти, а то он залізниця працює, міська електричка мостами шастає, не може пошкодити?

3. Чому електричка чи потяг мостом можуть рухатись, а метро не може? В чому різниця?

4. А що єдина причина, реальна, зупинки ГТ у Києві під час тривоги - зробити виручку маршруткам, бо в людей вибору немає, чого маршрутки не зупиняють?

5. Чи не логічно тоді весь автотранспорт зупиняти, і таксі і приватний, а кого зловлять у салоні авто - штраф кілогривен 10?

Щось не так...

Все так...
Щоправда, якщо те саме влетить в бусик, що їде 100км/г і той, що стоїть - різниця може бути сильно різна...
Якщо водій втратить керування і бус перевернеться чи вилетить з дороги/на зустрічну
   
Так нуль
Загинувші на одному з підприємств Запоріжжя з тобою незгодні :(
   
1. А стояв би з водієм у кабіні - не пошкодило б?

2. Тоді все треба зупиняти, а то он залізниця працює, міська електричка мостами шастає, не може пошкодити?

3. Чому електричка чи потяг мостом можуть рухатись, а метро не може? В чому різниця?

4. А що єдина причина, реальна, зупинки ГТ у Києві під час тривоги - зробити виручку маршруткам, бо в людей вибору немає, чого маршрутки не зупиняють?

5. Чи не логічно тоді весь автотранспорт зупиняти, і таксі і приватний, а кого зловлять у салоні авто - штраф кілогривен 10?

Щось не так...

+

пункт 4  ++
   
Ніколи не бачив, щоб КР відстрілювала теплові ловушки
   
Все так...
Щоправда, якщо те саме влетить в бусик, що їде 100км/г і той, що стоїть - різниця може бути сильно різна...
Якщо водій втратить керування і бус перевернеться чи вилетить з дороги/на зустрічну

Це де таке?

   
Чому треба зупиняти транспорт під час тривоги
https://t.me/kievreal1/54878
Не треба
Бо маршрутки по Києву так і їздять тільки людей набивається як сельодок в банку, приватний транспорт теж зупиняти? Я б взагалі не у прифронтових районах нічого б не зупиняв - у кожного своя макітра на плечах і кожен усвідомлює що може прилетіти. Під час тривоги в епіцентрі чи магазині не бачив жодної людини яка б по прямувала в укриття - в Києві всім давно похєр, про область взагалі мовчу
   
Загинувші на одному з підприємств Запоріжжя з тобою незгодні :(
Ну так війна - під час неї гинуть люди що тут дивного? Запоріжжя взагалі прифронтове місто
   
Щось дуже довго ця срана мить літає  :X

Машруточники сьогодні непогано зароблять  :D
   
Щось дуже довго ця срана мить літає  :X

Машруточники сьогодні непогано зароблять  :D
Як і епіцентр - зато не зароблять ти хто притримується цих правил - цирк якийсь
   
Ніколи не бачив, щоб КР відстрілювала теплові ловушки

Були вже відоси...
Відстрелюють
   
Повітряне командування "Схід"
40 хв  ·
В Дніпровському районі Дніпропетровської  області знищено керовану авіаційну ракету Х-59.
   
Щось дуже довго ця срана мить літає  :X

Машруточники сьогодні непогано зароблять  :D

   
Щось дуже довго ця срана мить літає  :X

Машруточники сьогодні непогано зароблять  :D

Я вже з Салютної прийшов на Галицьку пішкі. Корисно для організму, хоч і 8 км... Можна було метро проїхати з Нивок на Вокзал, але я там бомжатник не люблю...

Приємно, -0С, сніжок... Трохи по магазинах пошарився (більшість працює)... ЦТК, до речі, на тривогу теж зачиняються і всіх виганяють надвір... Ховайтесь де хочете, проблеми ваші :(
   
Були вже відоси...
Відстрелюють

Так, за програмою на заключній ділянці траекторії... І їх не так багато, тих пасток... Якщо помітили по маршруту - ті пастки до дупи...
   
Так, за програмою на заключній ділянці траекторії... І їх не так багато, тих пасток... Якщо помітили по маршруту - ті пастки до дупи...

Против стингеров и авиационных с ИК наведением может помочь
   
Я вже з Салютної прийшов на Галицьку пішкі. Корисно для організму, хоч і 8 км... Можна було метро проїхати з Нивок на Вокзал, але я там бомжатник не люблю...
Приємно, -0С, сніжок... Трохи по магазинах пошарився (більшість працює)... ЦТК, до речі, на тривогу теж зачиняються і всіх виганяють надвір... Ховайтесь де хочете, проблеми ваші

хм. нічо не розумію
   
хм. нічо не розумію
З Нивок до площі Пабєди .Так зрозуміліше ?
   
З Нивок до площі Пабєди .Так зрозуміліше ?

 (tu)  :-B
   
Так зрозуміліше ?

Ні.
Автор писав, що він в ЗСУ, служить десь на півдні. Там наче нема ні Нивок, ні площі Побєди...
Ну, таке, може у відпустку приїхав, я хз, перепрошую.
   
Ні.
Автор писав, що він в ЗСУ, служить десь на півдні. Там наче нема ні Нивок, ні площі Побєди...
Ну, таке, може у відпустку приїхав, я хз, перепрошую.

Я приїхав на відрядженя до ЛВК на Салютній, 4, Київ... Офіційно до 03.02.24... Але як пройду швидше, чи ще щось, повернусь у частину. Дякую. Бо минуле ЛВК проходив 12.01.23... А 56 років вже... 
   
В кацапів припадок сьогодні епілептичний :(  В сенсі, загострення, бо так він постійний...
І що? І що?
В Херсоні так постійно.
   
І що? І що?
В Херсоні так постійно.

І в Харкові постійно... :( Якщо від ЛБС до міста 10-60 км, адекватно відреагувати на атаку майже неможливо... Якщо загонимо окупанта за Каланчак, Херсону буде легше...

Але зараз нема на то можливостей :(
   
Тю
І в Харкові постійно... :( Якщо від ЛБС до міста 10-60 км, адекватно відреагувати на атаку майже неможливо... Якщо загонимо окупанта за Каланчак, Херсону буде легше...

Але зараз нема на то можливостей :(
Тю, хто  чекає?!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 47 гостей
 
Повна версія