Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

В Дніпрі сюди прилетіло:

   
Кацапи зовсім тупі? Хто в таке повірить?
Ті хто їх за людей вважає ті повірять  :-)o
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)
PAL

Ті хто їх за людей вважає ті повірять  :-)o

якщо прилетіло туди, де написала Салямі, то це практично завод
трошки не попали
   
якщо прилетіло туди, де написала Салямі, то це практично завод
трошки не попали

У нас пока в Летку  с 7-го или 9-го раза попали весь квартал разнесли сначала. 
Высокотоное анлаговнанет. (С)
   
Для чого тут пости з виправданням дій кацапів?
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)
PAL

Для чого тут пости з виправданням дій кацапів?

тобто "виправданням"?
Ніякого виправдання нема й не може буть
   
якщо прилетіло туди, де написала Салямі, то це практично завод
трошки не попали
туди не прилетіло, били по медцентру і попали куди хотіли  :-)o
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)
PAL

У нас пока в Летку  с 7-го или 9-го раза попали весь квартал разнесли сначала. 
Высокотоное анлаговнанет. (С)

я от переживаю, що кацапня продовжить хєрачить балістикою
схоже, у смак входять
бо КР практично усі збиваються
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

стріляти по госпіталям - військовий злочин. А де по твоєму лікуються поранені? В бомбосховищі?

а в чем принципиальная невозможность переоборудовать подвалы?
в таком городе их дофига
надеюсь, они там и были, раненные наши.
иначе это просто халатность военных и гражданских властей.
   
туди не прилетіло, били по медцентру і попали куди хотіли  :-)o

Куда они хоть раз попали куда Хотели?
Ну так чисто поржать?
В ТЕЦ-5 Харькова. Ну в квадрат образно  218 га не попасть ну это я уже не знаю кем быть надо.
   
туди не прилетіло, били по медцентру і попали куди хотіли  :-)o
стріляти по об'єкту ракетами С300 якщо поруч лікарня - військовий злочин.
   
а в чем принципиальная невозможность переоборудовать подвалы?
в таком городе их дофига
надеюсь, они там и были, раненные наши.
иначе это просто халатность военных и гражданских властей.
халатность єто  єлєкторат  2019
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

халатность єто  єлєкторат  2019

   
Куда они хоть раз попали куда Хотели?

Всі житлові будинки, торгові центи і місця скупчення людей в які влучили були їх жаданою ціллю.  Основа існування "русского мира" це вбивство всіх до кого дотягнуться.  Тому якщо попадають в невійськовий об'єкт, значить туди і цілили, нічого випадкового в цьому нема.  :-)o 
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

[/size]

Ну, шо там.
Это дискредитация власти или оскорбления?
Или флуд в профильной ветке?
   
халатность єто  єлєкторат  2019
вкотре хочу почути, на чому базується твердження, що якщо б выбрали порошенку війни б не було?
   
вкотре хочу почути, на чому базується твердження, що якщо б выбрали порошенку війни б не було?

Все просто - на третій день були б  мєнські-3.
   
Все просто - на третій день були б  мєнські-3.

а може би, замість красти на асфальті, рили би окопи?
   
Все просто - на третій день були б  мєнські-3.
криголамно потужний туз у рукаві?
   
а може би, замість красти на асфальті
крали б на чомусь іншому
   
а може би, замість красти на асфальті, рили би окопи?
50 на 50  :-)o
   
а може би, замість красти на асфальті, рили би окопи?


Гииии....   :)
Я б хотів відмотати час і подивитися ваші коментарі з цього приводу!!

"1. Риють мало, не там і не так!
2. Копарям недоплачують, бо крадуть
3. Краще би робили дороги, аби можна було оперативно перекидати війська та зброю"   

Нє?

Відкиньте хфвантазії і зрозумійте - до прийдешньої війни ніколи не можна приготуватися на 100%

Останнє редагування: 26 травня 2023 17:41:59 від kleynod
   
Гииии....   :)
Я б хотів відмотати час і подивитися ваші коментарі з цього приводу!!

"1. Риють мало, не там і не так!
2. Копарям недоплачують, бо крадуть
3. Краще би робили дороги, аби можна було оперативно перекидати війська та зброю"  

Нє?

Відкиньте хфвантазії і зрозумійте - до прийдешньої війни ніколи не можна приготуватися на 100%
для нас і 50% недосяжна цифра.
   
для нас і 50% недосяжна цифра.

Мля..

Я ще раз хотів би відмотати час і подивитися тепер на вас, коли б ввели військовий податок у 20-му році.
І як би ви скавчали що " вбивають бізнес!! Ми ж у Европу ідемо, шо такое??!!"
   
подивитися тепер на вас, коли б ввели військовий податок у 20-му році.

Он вообще-то с 14-го или 15-го ну так для справки.
   
Он вообще-то с 14-го или 15-го ну так для справки.

А точніше можна - я запишу собі у тєтрадку.
   
А точніше можна - я запишу собі у тєтрадку.

Можно.

https://www.google.com.ua/
   
а може би, замість красти на асфальті, рили би окопи?

Окопи спасли б?
Багато військових експертів впевнені, що Залужний прийняв не легке, але правильне рішення, - розтягти колони, відрізати від постачать і знищити...
Не в окопах справа, а в зброї, якої не було...
   
вкотре хочу почути, на чому базується твердження, що якщо б выбрали порошенку війни б не було?
Війна би була
В будь якому випадку, зараз це ясно

Підійшли би краще підготовленими, був би Нептун в достатній кількості, можливо Грім. Були би стугни в достатній кількості, можливо ще інші плюшки

Але я не впевнений, що він би залишився в Києві в гарячу фазу. І всі ці досягнення в такому разі були би втрачені

Тож сталося як сталося, немає сенсу гадати. Це Україна, так яка є
   
Війна би була
В будь якому випадку, зараз це ясно

Підійшли би краще підготовленими, був би Нептун в достатній кількості, можливо Грім. Були би стугни в достатній кількості, можливо ще інші плюшки

Але я не впевнений, що він би залишився в Києві в гарячу фазу. І всі ці досягнення в такому разі були би втрачені

Тож сталося як сталося, немає сенсу гадати. Це Україна, так яка є
якбитологія найточніша з наук 
   
Війна би була
В будь якому випадку, зараз це ясно

Підійшли би краще підготовленими, був би Нептун в достатній кількості, можливо Грім. Були би стугни в достатній кількості, можливо ще інші плюшки

Але я не впевнений, що він би залишився в Києві в гарячу фазу. І всі ці досягнення в такому разі були би втрачені

Тож сталося як сталося, немає сенсу гадати. Це Україна, так яка є

Звідки ця впевненість?
Ви маєте уявлення чим відрізняється тестова партія і масове виробництво ракет?
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Підійшли би краще підготовленими, був би Нептун в достатній кількості, можливо Грім.

Фінансування на Грім 2 вимкнули ще за Порошенка, тоді більшість розробників звільнились.
   
Фінансування на Грім 2 вимкнули ще за Порошенка, тоді більшість розробників звільнились.

За Гром платили Арабы.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Війна би була
В будь якому випадку, зараз це ясно

Підійшли би краще підготовленими, був би Нептун в достатній кількості, можливо Грім. Були би стугни в достатній кількості, можливо ще інші плюшки

Але я не впевнений, що він би залишився в Києві в гарячу фазу. І всі ці досягнення в такому разі були би втрачені

Тож сталося як сталося, немає сенсу гадати. Це Україна, так яка є
я не вважаю що Порошенко би втік.
Робив би те саме що зараз робить Зе. представялв Україну, емоційно давив би на партнерів щоб не забували про війну.
Але глобально це нічого б не поміняло. Все одно такого масштабу війну Украхна сама не потягне.
можна довго сперечатися про плюси і мінуси По і Зе,
допустим, одни зроббив 4% від необхдіного, а інший 5%, а по факту 95% фінансово і воєнно мусять перекрити партнери своєю допомогою. ну а куди вони дінуться якщо не хочуть домінування РФії.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Окопи спасли б?
Багато військових експертів впевнені, що Залужний прийняв не легке, але правильне рішення, - розтягти колони, відрізати від постачать і знищити...
Не в окопах справа, а в зброї, якої не було...
:facepalm:
   
я не вважаю що Порошенко би втік.
Робив би те саме що зараз робить Зе. представялв Україну, емоційно давив би на партнерів щоб не забували про війну.
Але глобально це нічого б не поміняло. Все одно такого масштабу війну Украхна сама не потягне.
можна довго сперечатися про плюси і мінуси По і Зе,
допустим, одни зроббив 4% від необхдіного, а інший 5%, а по факту 95% фінансово і воєнно мусять перекрити партнери своєю допомогою. ну а куди вони дінуться якщо не хочуть домінування РФії.
Було б все по іншому.  Тому що Порошенко прекрасно розумів, що з кацапами треба боротися на всіх фронтах, дипломатичному, економічному і військовому. Деколи вперто йти вперед, деколи відступати, обманювати.
А Зе прийшов з установкою, що кацапи нам брати, і з ними можна домовитись глянувши в очі. Прозріння до "армії, мови, віри" прийло до нього вже після того, як він повністю провалив підготовку до війни, про..бав купу територій, країна втратила десятки тисяч своїх громадян,  і побачив в Бучі, Ізюмі і інш справжнє обличчя тих "братів", а також звірине нутро їхнього лідера, якого він так любив і поважав, що колись  благав навколішки: "Вазмітє мєня!"
   
Було б все по іншому.  Тому що Порошенко прекрасно розумів, що з кацапами треба боротися на всіх фронтах, дипломатичному, економічному і військовому. Деколи вперто йти вперед, деколи відступати, обманювати.
А Зе прийшов з установкою, що кацапи нам брати, і з ними можна домовитись глянувши в очі. Прозріння до "армії, мови, віри" прийло до нього вже після того, як він повністю провалив підготовку до війни, про..бав купу територій, країна втратила десятки тисяч своїх громадян,  і побачив в Бучі, Ізюмі і інш справжнє обличчя тих "братів", а також звірине нутро їхнього лідера, якого він так любив і поважав, що колись  благав навколішки: "Вазмітє мєня!"

І тому створив потужну антипутінську світову коаліцію, привів країну до НАТО і т.п.
   
Було б все по іншому.  Тому що Порошенко прекрасно розумів, що з кацапами треба боротися на всіх фронтах, дипломатичному, економічному і військовому. Деколи вперто йти вперед, деколи відступати, обманювати.
А Зе прийшов з установкою, що кацапи нам брати, і з ними можна домовитись глянувши в очі. Прозріння до "армії, мови, віри" прийло до нього вже після того, як він повністю провалив підготовку до війни, про..бав купу територій, країна втратила десятки тисяч своїх громадян,  і побачив в Бучі, Ізюмі і інш справжнє обличчя тих "братів", а також звірине нутро їхнього лідера, якого він так любив і поважав, що колись  благав навколішки: "Вазмітє мєня!"
більше того, справа Медведчука - спроба натиснути на вузьких в плані миру, типу якщо ви не хочете зі мною розмовляти, то я задавлю вашого головного тут. радник певно був дибільний...
   
Але я не впевнений, що він би залишився в Києві в гарячу фазу.
А чому ж він не втік не будучи президентом? Дивно.
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Було б все по іншому.  Тому що Порошенко прекрасно розумів, що з кацапами треба боротися на всіх фронтах, дипломатичному, економічному і військовому. Деколи вперто йти вперед, деколи відступати, обманювати.
А Зе прийшов з установкою, що кацапи нам брати, і з ними можна домовитись глянувши в очі. Прозріння до "армії, мови, віри" прийло до нього вже після того, як він повністю провалив підготовку до війни, про..бав купу територій, країна втратила десятки тисяч своїх громадян,  і побачив в Бучі, Ізюмі і інш справжнє обличчя тих "братів", а також звірине нутро їхнього лідера, якого він так любив і поважав, що колись  благав навколішки: "Вазмітє мєня!"
не треба казок про Петра розказувати (при всіх Петрових досягненнях).
все було б +/- те саме.

еге ж, Зе прийшов не щоб воювати, але реальінсть його перевиховала.
Прозріння до "армії, мови, віри" прийшло до нього ще в 2021р.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 13 гостей
 
Повна версія