Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** (Арестовичу VS ЛГБТ) :weep:

та звісно, нема сумнівів
за тиждень в наших умовах будь-який гранд-шкандаль тоне в інформаційному небутті
перебивається новим шкандалєм))
   
та звісно, нема сумнівів
за тиждень в наших умовах будь-який гранд-шкандаль тоне в інформаційному небутті
обісрався, факт.. але ж йому то не вперше
як й іншим токінг хедсам, до речі

Нууу, то реально може мати хєрові наслідки
   
Юлькін зять гуляє по нічних клубах з іншими бабами, поки Жужа сидит в Дубаях. Вона хоче шоб усьо було по класиці. Це такі скрєпи.
навіщо мені ваші фантазії
дайте краще лінк на претензії від батьківщини
   
перебивається новим шкандалєм))
не завжди, принаймні зараз - йде потік новин з фронтів, тривожних переважно, подекуди оптимістичних
вчорашній день негайно пожирають лангольєри, пам'ятаєте таких?
нічого не залишається, крім трагедій
тому жодних наслідків, тим більше тема специфічна, яка мало цікавить пересічних зараз
   
Re: Арестовичу-Люсьєну ЛГБТ-спільнота колективно вставляє  :weep:

Переоцінка "цінностей"?
Он Збірна України BLMить по повній програмі...а раніше стояли як мужики, стійко на двох ногах...
   
Підтримую Арестовіча у цьому питанні.

З гоміками людство приречене.

Нехай там собі чпокаються як бажають, але не рекламують це як щось нормальне.
Та ота маніпуляція з кацапами взагалі ніяка "аргументація".
   
не завжди, принаймні зараз - йде потік новин з фронтів, тривожних переважно, подекуди оптимістичних
вчорашній день негайно пожирають лангольєри, пам'ятаєте таких?
нічого не залишається, крім трагедій
тому жодних наслідків, тим більше тема специфічна, яка мало цікавить пересічних зараз
не знаю, бо зараз трохи обмежила споживання інфи і спілкування на воєнні теми. можливо. але в люсьєна ж величезна аудиторія, що за кожним кроком слідкує. принаймні від того, що на фупі пишуть, так виглядає..
   
З гоміками людство приречене.
зовсім ні. самці за законами природи взагалі розхідний матеріал і "uselesss споживачі ресурсів". от якщо лезбійками масово стануть. і то, лезбійкам немає проблем дітей завести.
   
Тут до поляків звернення днями оприлюднили
   
в люсьєна ж величезна аудиторія, що за кожним кроком слідкує
це чиста правда, аудиторія величезна
але вона, себто аудиторія, не особливо-то прислуховується до його слів
тим більше, що сам Арестович не раз змінював акценти, як і кожен фахівець з астрології та нумерології
нормально, все перетравиться
   
і. самці за законами природи взагалі розхідний матеріал

Оце треба ще у школі роз'яснювати.
Оцей говнофемінізм. Тоді до РАГСу менше оленів прискоче.
   
Шо это вообще за "ЛГБТ спильнота"?? А остальным, без вывихов, как называться? "Гетероспильнота"?
   
Оце треба ще у школі роз'яснювати.
Оцей говнофемінізм.
це закони природи, а не фемінізм - одного самця на прайд вистачає. з зграй багатьох ссавців молодих самців взагалі виганяють, чи ставлять в статус недопустимих до самок.
   
 Акуєть що підарасів Києва турбує.
   
Люсі давно потрібно рот скотчем заклеїти, а пальці переламати.
   
Людина, яка вважає іншу людину, що не порушує законів, кимось гіршим за себе, нічим не відрізняється від кацапів, які вважають українців гіршими за них.
   
Арестович сказав рівно те що думає 98% не підарасів. Заїпли своєю гордістю.
   
Підтримую Арестовіча у цьому питанні.

З гоміками людство приречене.

Нехай там собі чпокаються як бажають, але не рекламують це як щось нормальне.
Та ота маніпуляція з кацапами взагалі ніяка "аргументація".


Ну, якщо можна стати геєм від реклами, то зробіть антирекламу. Скільки тих «гоміків» від усієї популяції? А населення землі росте і росте. Традиційні союзи давно протухли і смердять.
   
Арестович сказав рівно те що думає 98% не підарасів. Заїпли своєю гордістю.
Ващє то нас заіпли кацапи з танками, ракетами і дідами на палках.
Не розумію, кого ще хвилює лгбт?
   
Арестович сказав рівно те що думає 98% не підарасів. Заїпли своєю гордістю.
Маєш на увазі 98% православних кацапів, бо я впевнений в Україні відсоток адекватних людей набагато більше ніж 2.
   
Не розумію, кого ще хвилює лгбт?
Кацапів дуже лгтб хвилює бо це остання скрєпа яка їх об'єднує з деякими нерозумними українцями
   
Критикувати поца за те , що він поц - дуже сумнівна , з точки зору ефективності, справа B-)
   
Маєш на увазі 98% православних кацапів, бо я впевнений в Україні відсоток адекватних людей набагато більше ніж 2.

Православні ваньки іпуться в сраку не гірше еврогейських лібералів. До цивілізації це ніяким боком.

   

Ты не думай что я
Девочка конфетка
Ты не думай что я
Простая карамелька

А я всего добиваюсь в жизни сама
Красоту от рождения мне природа дала
Всех мужчин на свете я сведу с ума
В том числе и тебя

Я хочу чтобы ты знал
Я девочка загадка
Если будешь моим
То ждёт тебя разгадка
   
Підараси збудились... Банковій видніше, раз кажуть з відхиленнями, значить, з відхиленнями.
   
Ну, якщо можна стати геєм від реклами, то зробіть антирекламу. Скільки тих «гоміків» від усієї популяції? А населення землі росте і росте. Традиційні союзи давно протухли і смердять.

10%. А тепер прикинь, скільки це в тисячах прямо зараз служить у ЗСУ. І на нулі в тому числі. Тому люсьєн - гандон
   
Це в кацапів толерують геїв, приймають усякі закони на користь редиска - рівні права, одностатеві шлюби. Нам потрібне ЄС, де ці збочення нікому не потрібні, де є заборона гомосексуальної пролпаганди дітям, де цінують тільки союз між Чоловіком та Жінкою, тому в чергновий раз підтримую наяпрмок на євроінтеграцію, підтриманий Президентом.
   
люсьєн - гандон
Альо ша  з витрєншихою в свій час боровся з аранжєвой чумой.
Чувак чітко озвучував загрози заходу.
"Заводи перейдуд" а ви про якесь лгбт.
Євразєя йопта
Фронт
Зарусьусрусь


Осознав что Запад не может дать возможность украинцам сохранить свою культуру и быт, а вместо этого приступит к реприватизации стратегически важных объектов (как сказал заместитель Корчинского Аристович, так же присутствовавший на пресс-конференции - "заводы перейдут во власть Вашингтона и Брюсселя"), что в итоге приведёт к подмене настоящих человеческих ценности на унифицированные потребности.
http://evrazia.org/modules.php?name=News&file=article&sid=2242
   
Нмд ЛГБТ занадто вразливі сказали б Люся сам дурний і все...
   
Re: Арестовичу-Люсьєну ЛГБТ-спільнота колективно вставляє  :weep:

лишь бы к дитям не лезли
   
лишь бы к дитям не лезли

Нахєр ти дурні кацапські мантри повторюєш? До твоїх внуків в голандії сильно гамасєкі лізуть?

Зі до дітей пєдофіли лізуть, Вольт. А ето нє адно і то же
   
лишь бы к дитям не лезли
Те саме і про тебе можна сказати
   
Re: Арестовичу-Люсьєну ЛГБТ-спільнота колективно вставляє  :weep:

Те саме і про тебе можна сказати
==================
    А я що, збоченець як ти та лізу до дітей? B-)
   
==================
    А я що, збоченець як ти та лізу до дітей? B-)
Так само лізеш як і лгтб
   
Ну, якщо можна стати геєм від реклами, то зробіть антирекламу. Скільки тих «гоміків» від усієї популяції? А населення землі росте і росте. Традиційні союзи давно протухли і смердять.
А ти від якого союзу народилась - нетрадиційного? З задниці як глист вилізла?
   
Тут до поляків звернення днями оприлюднили
https://t.me/gomophobia/11504
Треба поляків попросити вламати пітарам так щоб кишки ззаду волочились. Невеличка купка лгбт- шного гною, а смердить на всю європу
   
Re: Арестовичу-Люсьєну ЛГБТ-спільнота колективно вставляє  :weep:

Так само лізеш як і лгтб
====================
як?
   
Треба поляків попросити вламати пітарам так щоб кишки ззаду волочились. Невеличка купка лгбт- шного гною, а смердить на всю європу

Статистично, щонайменше 10%, а як додати бісексуалів - то десь 30
   
Це в кацапів толерують геїв, приймають усякі закони на користь редиска - рівні права, одностатеві шлюби
це жарт такий? :laugh:
   
Я чув той момент, він використав термін "девіація" і уточнив, що девіація у сенсі "відхилення від норми поведінки", що формально та фактично дійсно так, це девіація від норми (тобто, ознаки більшості; інакше секс.меншини не звалися б "меншини"), що не робить, звичайно, ЛГБТ людьми другого сорту, чи ще щось (про що він також зазначив).
Міг би підібрати іншу манеру висловитися, звичайно, щоб не було на грані фолу, але...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія