Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Хороші" русскі

Re: "Хороші" русскі

Ви запитали про ймовірне сприйняття Хуйла ставлення в Україні до "хороших росіян"
Так. Він витрачає величезні гроші на пропаганду в Україні.
   
Re: "Хороші" русскі

Єдиний, хто на мою думку, реально достойна Людина, яких ще у нас треба пошукати, це Юрій Юліанович Шевчук.
Світла людина, яка переповнена любов'ю до усього. Хоча, він татарин))
І ось такі, як він, Ахеджакова, та ще зовсім декілька, достойні, щоб з ними розмовляти.
Шевчук - наполовину татарин, наполовину українець. Але це не суттєво - оно Василь Лановий був повністю українець, а краще не жив би.
Ахеджакова, Басилашвілі, Джигарханян, Новодворська, Нємцов...
   
Re: "Хороші" русскі

хуйлові глибоко чхати на росіян - і тих, що за, і тих що проти війни
Це все - бидло
і очевидно що ти цілком згодна з хуйло, тобто працюєш на нього
   
Re: "Хороші" русскі

Так. Він витрачає величезні гроші на пропаганду в Україні.
Ну ви з Кадрою знаєте про це краще за нас.
   
Re: "Хороші" русскі

не сильно ж ви українців поважаєте, теж мабуть думали що хуйло візьме Київ за 72 години  :(
мова не про українців, а про різницю між ситуаціями у янучари і у хуйло.
   
Re: "Хороші" русскі

Ну ви з Кадрою знаєте про це краще за нас.
А Ви не знаєте цього? Цікаво...
   
Re: "Хороші" русскі

А Ви не знаєте цього? Цікаво...
Ніт, не знаю. А ви, як самі сказали, знаєте.
   
Re: "Хороші" русскі

Єдиний, хто на мою думку, реально достойна Людина, яких ще у нас треба пошукати, це Юрій Юліанович Шевчук.
Світла людина, яка переповнена любов'ю до усього. Хоча, він татарин))
І ось такі, як він, Ахеджакова, та ще зовсім декілька, достойні, щоб з ними розмовляти.
вони не єдині, таких людей в Росії є більше ніж ми вважаємо,
в тому числі і серед простих людей, яких ми не чуємо бо вони не публічні.
   
Re: "Хороші" русскі

Шевчук - наполовину татарин, наполовину українець. Але це не суттєво - оно Василь Лановий був повністю українець, а краще не жив би.
Ахеджакова, Басилашвілі, Джигарханян, Новодворська, Нємцов...
(tu) моральний рівень людини абсолютно ніяк не залежить від національності і громадянства.
   
Re: "Хороші" русскі

Ніт, не знаю. А ви, як самі сказали, знаєте.
РФ втричі збільшила фінансування пропаганди з початку війни з Україною - ЗМІ
https://www.УНІАН/war/rf-vtrichi-zbilshila-finansuvannya-propagandi-z-pochatku-viyni-z-ukrajinoyu-zmi-novini-vtorgnennya-rosiji-v-ukrajinu-11785359.html

Тепер і Ви будете знати
   
Re: "Хороші" русскі

Ну ви з Кадрою знаєте про це краще за нас.
Ви намагаєтесь забрати у інших право висловлювати власну позицію, відмінну від Вашої.,
чіпляєте чорні мітки опонентам, Ви хоч розумієте що дієте методом хуйло?
   
Re: "Хороші" русскі

таких людей в Росії є більше ніж ми вважаємо

Радий почути що ви також вважаєте що серед тої худоби людей лише жменька.

яких ми не чуємо

А звідки ви знаєте що вони існують якщо ви їх не чуєте?
   
Re: "Хороші" русскі

Шевчук - наполовину татарин, наполовину українець. Але це не суттєво - оно Василь Лановий був повністю українець, а краще не жив би.
Ахеджакова, Басилашвілі, Джигарханян, Новодворська, Нємцов...
так, згоден
   
Re: "Хороші" русскі

так, згоден
"Узок круг революционеров. Страшно далеки они от народа" (с) :-)o
   
Re: "Хороші" русскі

Ви намагаєтесь забрати у інших право висловлювати власну позицію, відмінну від Вашої.,
чіпляєте чорні мітки опонентам, Ви хоч розумієте що дієте методом хуйло?

очевидно що ти цілком згодна з хуйло, тобто працюєш на нього
Ай яй яй.

тут багато дописувачів, які намагаються морально пресувати за це.
Ймовірно то таємні прихильники хуйло
А хто це в нас чіпляє мітки?
   
Re: "Хороші" русскі

А звідки ви знаєте що вони існують якщо ви їх не чуєте?
ми їх бачили, з плакатами "НЕТ ВОЙНЕ!"
   
Re: "Хороші" русскі

Радий почути що ви також вважаєте що серед тої худоби людей лише жменька.
Ви так потужно ненавидите тих росіян які вийшли з плакатами проти війни, що називаєте їх худобою?
   
Re: "Хороші" русскі

Ви так потужно ненавидите тих росіян які вийшли з плакатами проти війни, що називаєте їх худобою?
Ви потужно ненавидите худобу?? Я ні. Я відносюсь до худоби як до худоби. Вона мовчазна, покірна і приносить користь хазяїну. За що її потужно ненавидіти??
   
Re: "Хороші" русскі

Ай яй яй.

А хто це в нас чіпляє мітки?
зацитуйте повністю ці мої пости, і все стане зрозуміло,
я там все розжувала, а Ви з метою маніпуляції навмисно вирвали фразу з контексту.

   
Re: "Хороші" русскі

Ви потужно ненавидите худобу?? Я ні. Я відносюсь до худоби як до худоби. Вона мовчазна, покірна і приносить користь хазяїну. За що її потужно ненавидіти??
я про людей, але Ви в цьому зовсім нічого не петраєте,
а от щодо худоби...  очевидно що Вам ця тема близька,
тут я поступаюся першістю Вам. :drinks:
Надобраніч!
   
Re: "Хороші" русскі

я про людей, але Ви в цьому зовсім нічого не петраєте,
а от щодо худоби...  очевидно що Вам ця тема близька,
тут я поступаюся першістю Вам. :drinks:
Надобраніч!

А я про те що назвати худобу худобою це не є "потужно ненавидіти". Це називати речі тим чим вони є - "безправне, безвольне, безмовне, покірне, боїться хазяїна і працює на хазяїна". Але і приязні до них нема, бо вони ж не наша худоба, а хуйловська.
 :drinks:
   
Re: "Хороші" русскі

так не буває :nea:
Так є. Іх нєт. B-)

Шевчук, Басілашвілі, Ахеджакова, Новодворська, Нємцов, Джигарханян та подібні не канають.
По-перше, вони русскіє, як я монгольский космонавт.
По-друге, в бурді російського етносу вони існують лише як пам'ять води, тобто статистично їх немає, це гомеопатія.
   
Re: "Хороші" русскі

Хороших  рускіх можна поділити на 50 відтінків рябого    :D
   
Re: "Хороші" русскі

...

То ще один з аргументів чому немає потреби шукати хороших кацапів.
Вони в сценаріях зміни політики кремля ніяк не прописані.
Ні з того ні з цього боку
Навіть не статисти
скоріш за все так. на розвиток подій прямо зараз вони вплинути не можуть, як показує практика.

але! після війни "хороші москалі" будуть тим осередком  на якому буде будуватися подальша історія територій які зараз називаються російська Федерація. з когось же треба формувати державні структури.

так само як в Німеччині 1945 року, коли диктатуру фашизму було знято, змогли виходити на поверхню різні соціал-демократи, єговісти, тихі-незгідні, різного роду опоненти гітлерівського режиму.
   
Re: "Хороші" русскі

Всіх хто проти війни з Україною.
проти війни - це ще не критерій.
проти війни можна бути і чисто з персональних меркантильний міркувань. "хочу літати знову в Париж на вихідні"

а є ще багато інших каверзних питань на яких "хороший русский' можуть зламатися
- що будем робити з Кримом?
- а щт з ОРДЛО
а що з абхазією, придністровям - всі оці російські географічні висери.

а починаючи з 2022 року новий пакет каверзних питань
- як плануєте виплачувати репарації за руйнування України
- яке покарання належить воєнним злочинцям в кремлі які розв'язали загарбницьку війну проти України
   
Re: "Хороші" русскі

проти війни можна бути і чисто з персональних меркантильний міркувань. "хочу літати знову в Париж на вихідні"
Так це ж ціль санкцій, щоб ті хто хоче в Париж були проти війни.
   
Re: "Хороші" русскі

а є ще багато інших каверзних питань на яких "хороший русский' можуть зламатися
- що будем робити з Кримом?
- а щт з ОРДЛО
а що з абхазією, придністровям - всі оці російські географічні висери.

а починаючи з 2022 року новий пакет каверзних питань
- як плануєте виплачувати репарації за руйнування України

Ці питання зламають 9 з 10 самих "хароших" руських.
   
Re: "Хороші" русскі

моральний рівень людини абсолютно ніяк не залежить від національності і громадянства.
от тільки всі перераховані - нацмени а не кондові кацапи
   
Re: "Хороші" русскі

так само як в Німеччині 1945 року, коли диктатуру фашизму було знято, змогли виходити на поверхню різні соціал-демократи, єговісти, тихі-незгідні, різного роду опоненти гітлерівського режиму.
не в 1945, а в 1949 після 4 років окупаційної адміністрації та жорсткої денацифікації.
лише в 1949 були проголошені фрн та ндр.
   
Re: "Хороші" русскі

а хто такіє рузкіє? що за народ такий і де іх ісконниє землі?
про язик не спрашую ...
   
Re: "Хороші" русскі

ми їх бачили, з плакатами "НЕТ ВОЙНЕ!"

Якби і справді були "хароші" то вже почали б партизанську боротьбу проти режиму зсередини
   
Re: "Хороші" русскі

Нмд русоліберали праві що ментальність річ набута, упускають одне. Імперська пропаганда була років 300  мінімум а не 20 років хуйла. Ідея вищості русскіх то присутня в культурному просторі і без пропаганди.
   
Re: "Хороші" русскі

Нмд русоліберали праві що ментальність річ набута, упускають одне. Імперська пропаганда була років 300  мінімум а не 20 років хуйла. Ідея вищості русскіх то присутня в культурному просторі і без пропаганди.
И следствие из сказанного.
 Хорошие россияне это те, кто не считает себя чём-то выше и лучше других народов и лишён уверенности в своём мессианстве. Последнее- самое важное свойство характера хорошего человека.
   
Re: "Хороші" русскі

Хорошие россияне это те, кто не считает себя чём-то выше и лучше других народов и лишён уверенности в своём мессианстве.

Проте, якщо рускій хоча б проти війни не в сенсі війна погано спланована а так би ми хахлам показали а з загальногуманних міркувань поиміром, то і те корисно для нас. 
   
Re: "Хороші" русскі

Проте, якщо рускій хоча б проти війни не в сенсі війна погано спланована а так би ми хахлам показали а з загальногуманних міркувань поиміром, то і те корисно для нас. 
Йес!
   
Re: "Хороші" русскі

Показові тут Латиніна з Биковим. Такі як вони мають чітко усвідомити що:
1. Який нафуй центр русского міра в києві.свою країну просрали і до нас претесь? А слідом за корабльом би не пішли?
2. Черговий московський глобальний проект нам нафуй не треба. Нажерлись вже кацапопроектів аж ригаємо.
   
Re: "Хороші" русскі

Так є. Іх нєт. B-)

Шевчук, Басілашвілі, Ахеджакова, Новодворська, Нємцов, Джигарханян та подібні не канають.
По-перше, вони русскіє, як я монгольский космонавт.
По-друге, в бурді російського етносу вони існують лише як пам'ять води, тобто статистично їх немає, це гомеопатія.
У кацапів для таких людей навіть відповідні терміни існують юродиві та білі ворони.
   
Re: "Хороші" русскі

Солонін от ліберал шо ппц. Держава заснована на мові і вірі застаріла,  націоналізм тепер треба замінити на патріотищм і т. д. Хочеться як єврея тихо спитати: а Ізраіль що? Ета другоє?
Проте, що Солонін деколи  триндить дичину і не любить Бандеру не відміняє того того факту що він допомагає українській армії.
В останньому інтерв'ю у нього рускій що воює на нашій сторні і отримав громадянство теж не обовязково може бути еталонним хорошим рускім. В нього можуть бути уявлення про велику руску культуру приміром. життя нкдосконале і люди недосконалі.
   
Re: "Хороші" русскі

свою країну просрали і до нас претесь?
Сто років тому білі емігранти в якісь з європейських країн, здається, навіть заколот готували. Але були викриті та ніби всіх емігрантів змусили покинути ту країну.
   
Re: "Хороші" русскі

От Яковина хитріший. Каже я російський громадянин і внутрішні справи не лізу. Деколи може одним реченням щось прокоментувати  якщо спитають на стріиі а так лише про закордон
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 6 гостей
 
Повна версія