Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:-T :-T У знову ББС тяпниця. Соло поліаморія.

 :-T  :-T У знову ББС тяпниця. Соло поліаморія.

Дам просто переклад те що не давно зявилось.

https://www.bbc.com/worklife/article/20220301-does-solo-polyamory-mean-having-it-all

Чи означає "соло поліаморія" мати все це?



Після того, як 35-річний Кріс вийшов бісексуалом три роки тому, він вирішив, що «не обов'язково хоче жити гетеронормативною дієтою». "Я хотів мати можливість зустрічатися з чоловіками і жінками одночасно все своє життя", - говорить Кріс, який приховує своє прізвище для приватності. "Я відчував, що моногамія відмовить мені в чомусь із себе".

Під час пандемії Кріс переїхав у навмисну, секс-позитивну спільноту в Брукліні, Нью-Йорк - "безпечний простір", де він міг би далі досліджувати свої стосунки з сексом та сексуальністю. Через цю спільноту він відкрив курс під назвою Open Smarter, який керував студентами через навігацію різними типами Етично немоногамні відносини. Саме тут він вперше почув термін "соло поліаморія". Він швидко відчув, що це відповідає його стилю знайомств.

За своєю суттю, соло поліаморія відноситься до людей, які відкриті для знайомств або участі в декількох значущих відносинах, не маючи "основного партнера": одна людина, якій вони віддані понад усіх інших партнерів. Замість цього, сольний поліаморист може бачити себе в якості свого основного партнера, уникаючи типових цілей відносин, таких як злиття фінансів або будинків з партнером, а також одружитися і мати дітей.

Соло поліамористів представляють невелику частину поліамористів в цілому, багато з яких, як правило, мають або прагнуть мати основного партнера, говорить Філадельфія секс-педагог і терапевт Ліз Пауелл, 39, так що за своєю суттю важко з'ясувати, який відсоток від загального населення бере участь у відносинах таким чином. Однак деякі дослідження показують, що молодші покоління, швидше за все, вступили в якісь немоногамні відносини, ніж старші покоління.

Згідно з опитуванням YouGov 2020 року, в якому взяли участь 1300 дорослих американців, 43% мілленіалів заявили, що їхні ідеальні стосунки будуть немоногамними.У той час як тільки 30% покоління X сказали те ж саме. В цілому, дослідження 2016 року, що синтезують два різних дослідження в США, показало, що 20% респондентів вступаючи в консенсусно-немоногамні відносини в якийсь момент. Але ці дослідження не розбивають ці цифри за конкретними типами немоногамних відносин, тому неможливо сказати, скільки з опитаних ідентифікують себе з сольною поліаморією.

Оскільки індивідуальні поліамористи є ідентичністю меншості, помилкових уявлень про їхній спосіб життя предостатньо. Від людей, які прирівнюють соло-поліаморії до моногамістів, що зустрічаються навколо, поки вони не знайдуть "одного", до тих, хто вважає це егоїстичним або жадібним кроком, як "мати свій торт і їсти його теж", є тенденція ігнорувати більш нюансоване визначення терміна. Зрештою, це зводиться до того, щоб відійти від так званого гетеронормативного «ескалатора відносин», і вибрати альтернативний спосіб вступити в романтичні та сексуальні партнерства.
   
Re:  :-T  :-T У знову ББС тяпниця. Соло поліаморія.

«Ескалатор відносин»

Термін «соло поліаморія» здобув популярність у блозі Solopoly.net, написаному журналісткою Емі Гаран під псевдонімом Aggie Sez. Її перший пост у блозі, опублікований у 2012 році, мав назву «Їзда на ескалаторі відносин (чи ні)". Приблизно через п'ять років вона написала книгу на цю тему« Відійшовши від ескалатора відносин: незвичайна любов і життя».

Гаран визначає цей «ескалатор» як «набір соціальних звичаїв за замовчуванням для належного ведення інтимних відносин» - іншими словами, відносини, які вражають або прагнуть вдарити традиційні маркери життя, такі як переїзд з партнером, злиття фінансів, заручини, одруження і народження дітей.

"У нас є ці нормалізовані орієнтири або ознаки того, що відносини серйозні", - говорить 34-річна Рейчел Кранц з Каліфорнії, автор книги "Відкриті: без цензури мемуари про любов, звільнення та немоногамію - поліаморні мемуари" - "Поліаморії". Соло поліаморних людей, як правило, уникають переплетення свого життя таким чином з кимось іншим.

Хоча визначення може здатися вузьким, є багато способів бути "сольним полі". Соло поліаморних людей, як правило, алосексуальні, говорить Елізабет Шефф з Колорадо, автор книг, включаючи поліамористів по сусідству, що означає, що вони, як правило, відчувають сексуальне бажання, але деякі з них Безстатевого і підтримувати кілька, не сексуальних відносин. Вони також, як правило, "цінують свою незалежність", додає Шефф, але деякі з них мають дуже важливі, не романтичні стосунки у своєму житті, які вони ставлять на перше місце. "Одинокий батько, який віддає перевагу своїм дітям над усіма іншими відносинами, може бути сольним полі", - говорить Шефф, як і той, хто є опікуном людини з інвалідністю.

Соло поліаморії також не повинно бути назавжди. Сьогодні можна було б ідентифікувати себе як соло-полі, але все одно в кінцевому підсумку вступаючи в більш традиційні відносини зі спільним будинком або фінансами в майбутньому - це не повинно бути фіксованою ідентичністю, щоб бути дійсним, говорить нью-йоркський секс-дослідник і консультант Жанна Врангалова.

Кріс, по суті, висловлює зацікавленість в тому, щоб одного разу знайти основного партнера, але каже, що тим часом соло poly "дозволяє мені зустрічатися, мати досвід роботи з людьми, познайомитися з багатьма різними людьми, і деякі з моїх потреб задовольнити". Це схоже на те, коли він зустрічався моногамно, додає він, "за винятком того, що тепер я поставив на ньому ярлик, щоб повідомити людям, які мої наміри".
   
Re:  :-T  :-T У знову ББС тяпниця. Соло поліаморія.

Врангалова, яка родом з Македонії, викладає курс Open Smarter, який Кріс відвідував у Нью-Йорку. За її оцінками, близько двох третин її класу - це люди у відносинах, і трохи більше половини з них знаходяться в моногамних відносинах, але "намагаються з'ясувати, чи буде якась версія немоногамії правильною для них". Решта або вже вивчають різні форми немоногамії і шукають більше навичок, щоб допомогти їм краще орієнтуватися в цих відносинах, або вони самотні і шукають відносини. 

Соло поліаморія підходить не всім. Врангалова змушує своїх студентів проходити вікторини особистості, щоб допомогти їм визначити стиль відносин, який може найкраще працювати для них. Ці вікторини задають такі питання, як "скільки пригод і новизни" респондентам потрібно, або скільки безпеки вони вимагають у своїх відносинах. Соло поліамористи, каже Врангалова, "зазвичай не потребують великої реляційної безпеки".

Однак тільки тому, що той, хто ідентифікує себе як соло полі, може не потребувати такого ж рівня безпеки, як хтось у довгостроковому моногамному партнерстві, це не означає, що вони не можуть або не будуть формувати глибокі, міцні зв'язки з партнерами. Щоб сприяти довірчим відносинам зі своїми партнерами, секс-педагог Пауелл, який ідентифікує себе як соло полі, каже, що вони дуже відверті з потенційними партнерами щодо своїх бажань і потреб. "Я не збираюся питати [що я хочу у відносинах] тільки тому, що я стурбований тим, що ви скажете "ні", - кажуть вони. "Якщо люди кажуть "ні", вони кажуть "ні", і ми з'ясуємо, куди йти звідти."

Протиотрута від "привілеїв пари"?

Багато стигм, що оточують сольну поліаморію, походять від загального нерозуміння того, чому хтось може не хотіти так званих «серйозних», традиційних відносин. Стереотипи самотніх полі людей включають в себе їх бути "егоїстичними, уникаючими або [зіпсованими] різними способами", говорить Врангалова.

Крім того, соло-поліаморія відзначається відсутністю прихильності до критеріїв відносин, таких як шлюб і діти, які також служать орієнтирами дорослого життя. "Люди, яких ми вважаємо "дорослими", одружені з дітьми, діляться будинками, діляться фінансами", - говорить Пауелл. У той час як «норовливі дорослі», як і я, які живуть поодинці, неодружені, є прикладами всього поганого в суспільстві.

Звичайно, дорослі особини можуть дуже успішно жити самостійно і бути самодостатніми. Для тих, хто ідентифікує себе як соло полі, це також не означає, що вони "не піклуються про людей", говорить Шефф. Вони просто не хочуть організовувати своє життя централізовано навколо романтичного партнера.
   
Re:  :-T  :-T У знову ББС тяпниця. Соло поліаморія.

Ці упередження існують поряд з іншою соціальною силою, відомою як "пара привілеїв". Ця широка фраза відноситься як до переваг, які пари мають у суспільстві перед одинокими (наприклад, фінансові вигоди від шлюбу та подружнього життя), так і до ставлення, яке, наприклад, у поліаморних відносинах успіх первинної пари повинен бути пріоритетним. Всі дії інших партнерів повинні бути зроблені зі збереженням цих первинних відносин на увазі.

Ці стигми та суспільні очікування можуть представляти перешкоди для людей, які ідентифікують себе як соло-полі. Коли Пауелл був у поліаморних відносинах у Савані, штат Джорджія, США, приблизно в 2014 році, вони намагалися знайти терапевта, що підтверджує немоногамію, безрезультатно. Це спонукало їх заповнити порожнечу, і Пауелл відкрив власну приватну практику, орієнтовану на людей, які ідентифікували себе як немоногамні, дивні, дивні, дивні та / або транс.

Навіть в психологічних колах залишається брак знань про поліаморії, не кажучи вже про сольну поліаморію. Шефф є частиною Дивізіон 44, підгрупа Американської психологічної асоціації, що працює над розробкою навчальних матеріалів про поліаморії для консультантів та терапевтів.

Більше, ніж просто знайомства навколо

Зрештою, соло поліаморія - це набагато більше, ніж спосіб датувати кількох партнерів, живучи на самоті. Це відмова від стандартів гетеронормативних відносин.

"Для мене багато сольної поліаморії було про пошук способів, якими я зосереджую свою власну автономію, автономію інших і щиро ставлю під сумнів, які речі я хочу у відносинах, а не припускаючи, що всі відносини будуть слідувати за ескалатором", - говорить Пауелл.

Кріса так само приваблював сольний лейбл poly, тому що це дозволило йому думати і підходити до відносин по-різному. Він каже, що шляхи відносин, з якими він виріс, не мали сенсу для нього; До того, як одностатеві шлюби були легалізовані в США, він мав сексуальні стосунки з людьми, яких він знав, що ніколи не зможе одружитися.

Сьогодні Кріс каже, що не виключив би на 100% перспективу шлюбу, але він не зовсім шанувальник установи. "Як дивна, бісексуальна людина, мені не подобається ця гетеронормативна структура шлюбу", - говорить він. "Я хочу повстати проти цього
   
Re:  :-T  :-T У знову ББС тяпниця. Соло поліаморія.

не знаю чи все скопіював. Кому цікаво може пройти по посиланню в першому повідомленні.

Стаття 3 місяця цього року.
   
ТС мосщно вздрочнул ярким пятничным утром. :)
   
Re:  :-T  :-T У знову ББС тяпниця. Соло поліаморія.

ТС мосщно вздрочнул ярким пятничным утром. :)

Ви маєте погляд на секс як християни що воно тільки для розмноження, тому негативно ставитесь до мастурбації? ;o
   
Re:  :-T  :-T У знову ББС тяпниця. Соло поліаморія.
Ita

Ви маєте погляд на секс як християни що воно тільки для розмноження, тому негативно ставитесь до мастурбації? ;o
За связь с кулаком и разбазаривание семенного фонда... У таваристча Сталина за такое действо полагалось  ... ну не очень хорошее. А у таваристча Тимми есть что сказать? Или он левый уклонист? :shuffle:  :gigi:
   
Ви маєте погляд на секс як християни що воно тільки для розмноження, тому негативно ставитесь до мастурбації? ;o

Ну вздрочнул и вздрочнул, ФУП здесь причём? :)
   
Re:  :-T  :-T У знову ББС тяпниця. Соло поліаморія.

За связь с кулаком и разбазаривание семенного фонда... У таваристча Сталина за такое действо полагалось  ... ну не очень хорошее. А у таваристча Тимми есть что сказать? Или он левый уклонист? :shuffle:  :gigi:
Товаріщ Сталін підтримував теорію стакана води. Потім коли вона не спрацювала, не той нарід попався, не вихований і дрімучій, то увів кодекс комуніста який злизаний з Християнської етики з якою вони боролись і підміняли собою, як сатаністи.  :facepalm1: У вас витривали знання про історію.
   
Re:  :-T  :-T У знову ББС тяпниця. Соло поліаморія.

Ну вздрочнул и вздрочнул, ФУП здесь причём? :)
Вам не подобається стаття на ББС? Люди займаються сексом або сублімують. Чисто сублімувати як деякі тут на політику - це патологія.
   
 (P)
   
і нахуя це все тут ?
   
Re:  :-T  :-T У знову ББС тяпниця. Соло поліаморія.

  Що тільки не вигадають замість слова "бля-дство". :facepalm:
   
  Що тільки не вигадають замість слова "бля-дство". :facepalm:
Це не слово з негативним контекстом теж вигадали люди, часто з шизофренічним розладом.  :facepalm1:
   
Re:  :-T  :-T У знову ББС тяпниця. Соло поліаморія.

Це не слово з негативним контекстом теж вигадали люди, часто з шизофренічним розладом.  :facepalm1:

  Шизофренічний розлад у людини, що вважає "з повії вийде найкраща матір".

  Усе то риторика занепаду. (td)
   
Ця вся альтернативщина моногамії виникає сама по собі у контексті, коли кожен актор є самодостатнім, у першу чергу економічно і також нема дітей маленьких на горизонті. Що у західних країнах з їх старіючим населенням, яке має продовжене активне сексуальне життя (типу старша "молодь") і є багато людей, які самодостатні економічно, досить часто останнім часом трапляється.
Якщо ж хтось залежить від когось якимось чином, то про це можна забути, не працює.
   
Re:  :-T  :-T У знову ББС тяпниця. Соло поліаморія.

  Шизофренічний розлад у людини, що вважає "з повії вийде найкраща матір".

  Усе то риторика занепаду. (td)

Яка ти наївна людина. :facepalm1:  :weep:
   
Re:  :-T  :-T У знову ББС тяпниця. Соло поліаморія.

Ця вся альтернативщина моногамії виникає сама по собі у контексті, коли кожен актор є самодостатнім, у першу чергу економічно і також нема дітей маленьких на горизонті. Що у західних країнах з їх старіючим населенням, яке має продовжене активне сексуальне життя (типу старша "молодь") і є багато людей, які самодостатні економічно, досить часто останнім часом трапляється.
Якщо ж хтось залежить від когось якимось чином, то про це можна забути, не працює.
Вся моно гамія тримається на фінансовому контролі ? Тут вище казали що жінки не повії, а хто вони після цього?  :bueee:
   
Re:  :-T  :-T У знову ББС тяпниця. Соло поліаморія.

Вся моно гамія тримається на фінансовому контролі
На коханні вона тримається, на коханні. Хто познав цей стан - таким питанням не задається, інші, типу ТС - все життя можуть мучитися що воно таке і навіщо.
   
Re:  :-T  :-T У знову ББС тяпниця. Соло поліаморія.

На коханні вона тримається, на коханні. Хто познав цей стан - таким питанням не задається, інші, типу ТС - все життя можуть мучитися що воно таке і навіщо.

Кохання - це патологія людського мозку і вміння його собі винести.  З точки зору науки це хімія, поділина не дві частини, перша це коли стресове, інше коли звикається і ти сприймаєш за дуже близкого родича...

Чи люди чимось сильно від тварин відрізняються? Чимось особливим?
   
Re:  :-T  :-T У знову ББС тяпниця. Соло поліаморія.

Кохання - це патологія людського мозку і вміння його собі винести.  З точки зору науки це хімія, поділина не дві частини, перша це коли стресове, інше коли звикається і ти сприймаєш за дуже близкого родича...

Чи люди чимось сильно від тварин відрізняються? Чимось особливим?
Не намагайтесь зрозуміти, це як для дальтоніка кольори.
   
Re:  :-T  :-T У знову ББС тяпниця. Соло поліаморія.

Не намагайтесь зрозуміти, це як для дальтоніка кольори.
тут десь було відео про Шизофренію, вони створють релігії і обрядовість. Ідея про особливість людей і відміність їх від тварин теж їм належить))))
   
Re:  :-T  :-T У знову ББС тяпниця. Соло поліаморія.

Який красівий синонім слова плядство   :weep:
   
Re:  :-T  :-T У знову ББС тяпниця. Соло поліаморія.

Який красівий синонім слова плядство   :weep:

https://edition.cnn.com/2022/06/19/opinions/emma-thompson-leo-grande-sex-stewart/index.html

Почитай, про старших жінок)))
   
Re:  :-T  :-T У знову ББС тяпниця. Соло поліаморія.

зараз дам переклад з гугл Транслейт статті...

Цитата: Цитата
Думка: новий фільм Емми Томпсон відображає правду про секс


Думка Сари Стюарт

(CNN) Якби ви склали список модних слів, які викликають обурення культу мізогінії в Інтернеті , ви, ймовірно, знайшли б їх усі у чудовій « Удачі тобі, Лео Гранде ». У новому фільмі Hulu зіграє Емма Томпсон у ролі Ненсі, відставної шкільної вчительки та вдови, яка наймає набагато молодшого секс-працівника (Деріл МакКормак) для серії зустрічей у готельному номері. Вона прагне переспати з кимось іншим, ніж зі своїм чоловіком, який був її єдиним партнером; що більш важливо, вона зацікавлена ​​в насолоді від сексу вперше в житті.

Написана і зрежисована жіноча драма — це диво і рідкість. Його ніжна чесність щодо широкого спектру людської сексуальності прямо протистоїть тому, що ми бачимо у фільмах як «нормальний» секс – особливо жіночий досвід. І ставлення фільму до секс-бізнесу – що ця професія може насправді запропонувати цінну послугу людству – є абсолютно радикальним для Голлівуду. Те, що режисерка Софі Хайд, Томпсон і новачок МакКормак подають все це з таким легким дотиком, є не що інше, як майстерним.
«Лео Гранде» — одна з найкращих ролей дворазової володарки «Оскара» Емми Томпсон, і це вже про щось говорить. 63-річний чоловік також довгий час був одним із провідних голосів у відкритому обговоренні сексизму в індустрії розваг. Кілька років тому вона зателефонувала BS з приводу часто цитованої думки про те, що для жінок-акторок все йде на краще: «Я не думаю, що є якісь помітні покращення, і я думаю, що для жінок питання, як вони повинні виглядати, є гірше, ніж це було, навіть коли я був молодим... Отже, ні, я зовсім не вражений. Насправді я думаю, що це все ще повністю дерьмо».
Повідомлення в більшості жіночих ролей – про те, що жінки повинні постійно стежити за естетикою свого тіла, боятися сексу та соромитися власних бажань або соромитися – вміло впроваджено в діалог Ненсі. Томпсон, як ніхто інший, демонструє комедійну невпевненість у собі, але тут із глибоким відтінком смутку вона втілює внутрішню війну Ненсі між бажанням розширити (або, справді, винайти) свій сексуальний кругозір, і її десятиліттями переконання, що хотіти робити це ганебно і в її віці, принизливо для всіх причетних.
   
Re:  :-T  :-T У знову ББС тяпниця. Соло поліаморія.

Цитата: Цитата продовження
Я писав про фільми досить довго, і один аспект фільму, який залишився до божевілля постійним - за кількома винятками, - це виюче дурне зображення жіночого сексуального задоволення. Це те, чого я навчилася не коментувати щоразу, коли пишу про фільм з гетеросексуальним сексом, щоб не стати побитим рекордом (причому жінкою середнього віку), але чи можна про це говорити? На хвилинку?
У 9,5 з 10 випадків, коли чоловік і жінка займаються сексом у кіно, це коротко, це місіонерське (тобто він на вершині), і вони досягають кульмінації разом, чудово. Насправді, це видовище дуже схоже на секс, який Ненсі трагі-комічно описує Лео, за винятком артистизму та взаємної насолоди: як вона згадує, її чоловік забирався на неї, відкачував, відчував оргазм, скочував. і йди спати.
Вона, тим часом, ніколи не мала оргазму, каже вона Лео. За даними одного дослідження , вона впевнено відноситься до більшості жінок, які не відчувають оргазму без стимуляції клітора. І все ж так чи інакше здається, що більшість репрезентації чоловічо-жіночого статі в масових фільмах (а також велика частина фільмів для дорослих) представляють жіночий оргазм як щось, що просто чарівним чином відбувається саме в той момент, коли він є найбільш кінематографічним.

Забудьте про те, щоб жінки старше 60 років обговорювали та відображали на екрані їхні бажання, або секс-роботу зображували без сенсацій чи прокляття. Єдиний фільм, який я можу пригадати, який наближається до рівня поваги до секс-бізнесу як гуманної професії «Лео Гранде», має десятиліття: « Сеанси » Бена Левіна, в якому Хелен Хант виступала як секс-сурогат, який працює з чоловіком із глибокими вадами ( Джон Гоукс), який зацікавлений у вперше відчути сексуальну близькість.
«Лео Гранде» не приховує реалії секс-бізнесу, особливо для жінок, але його безвибачливо героїчне зображення Лео відкидає досі поширену ідею про те, що будь-хто, хто йде на поле, має бути глибоко пошкоджений. Як пише один прихильник репродуктивної справедливості , «ідея придбання інтимної близькості та оплати послуг може підтверджувати багатьох людей, які потребують людського зв’язку, дружби та емоційної підтримки. Деякі люди можуть мати фантазії та уподобання, які вони можуть реалізувати за допомогою послуги секс-працівника».



   
Re:  :-T  :-T У знову ББС тяпниця. Соло поліаморія.

Цитата: Продовження цитата
В одному з найбільш зворушливих монологів фільму – і це справді схоже на сценічну гру – Лео описує Ненсі деяких своїх постійних клієнтів, у тому числі одного, який просто хоче триматися за руки і дивитися телевізор, і іншого, який має фізичні обмеження та любить брудні розмови та спільне купання. Що, додає Лео, він вважає гарячим (підтвердження, яке перегукується з тілом, коли Ненсі піднімає брови, кидаючи погляд на його пах).
У нещодавньому есе Vogue Томпсон обговорила, чому цей аспект фільму так припав їй до душі: «Сексуальна допомога – чому її немає в Національній службі охорони здоров’я? Секс безкоштовний, природний, нормальний, чудовий, корисний для нас, і, як каже Лео у фільмі, недоступний для деяких з усіх видів цілком поважних причин. Це проблема громадського здоров’я». Персонаж Маккормака, додає вона, "розуміє, що він може змусити людей почуватися краще, він може покращити їхнє життя, а іноді навіть звільнити їх від страждань. Коротше кажучи, він навчає Ненсі про можливу святість секс-роботи".
Поговоріть про повідомлення, що суперечить нашим нинішнім політичним моментом , коли тілесна автономія та влада жінок знаходяться в облозі .

В недавньому інтерв’ю зі Стівеном Колбертом Томпсон сказав : «Це не романтична історія, і я вважаю, що це радикально». Справді, сюжет про літню жінку, яка бере своє сексуальне життя в свої руки і не потребує додавати до цього сентиментальності, кидає виклик романтиці, як ми знаємо цей жанр.
Але я б стверджував, що «Лео Гранде» — це роман, яким ми не звикли думати про нього: між Ненсі та її власним тілом. У якийсь момент Томпсон безсоромно оголилася — без яскравого освітлення, без улесливих поз — і сказала Колберт, що, роблячи це, вона «зробила певний стрибок віри і повірила аудиторії».
Сподіваюся, вони виявляться гідними цього і її.

   
Вся моно гамія тримається на фінансовому контролі ? Тут вище казали що жінки не повії, а хто вони після цього?  :bueee:
Я не розглядав пейоративні терміни, хто там повії, чи плятуни, а робив аналіз явища ("сабжу" гілки) і у яких контекстах він виникає (тобто, це був об'єктивний аналіз).
І таке явище розвивається при двох умовах: де актори, незалежно від статі, мають порівняно рівний та високий рівень економічної незалежності і коли малих дітей або ще не мають, або вони вже достатньо самостійні.
Щодо того, на чому тримається моногамія (після розвитку цивілізації, та грошової економіки) - я гадаю що у основному таки на необхідності виростити дітей, а так як саме у цей період жінка часто не має часу на повне забезпечення себе економічно, то за цю функцію починає відповідати більше чоловік. Як правило, бо може статися, що то чоловік більше сидить з дітьми (після того, як діти перестають бути немовлятами), поки жінка заробляє - є і таке.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія