Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Українська пропаганда в стилі радянської

Українська пропаганда в стилі радянської

Вам подобається? На радіо та телебаченні. Розробляв напевне квартал 95 або хтось там поруч.
   
Re: Українська пропаганда в стилі радянської
den

Вам подобається? На радіо та телебаченні. Розробляв напевне квартал 95 або хтось там поруч.

Мова про єдиний телемарафон?
Якщо так, то його роблять часто профі
Які до того пропаганду Медведчука робили

Дієво
   
Може і дієво. Але я чисто інстинктивно не люблю пропаганду в радянському стилі. Якщо щось говорять з надривом, в мене виникає внутрішнє відчуття, що пистять  :gigi:
   
Re: Українська пропаганда в стилі радянської
IgS

Може і дієво. Але я чисто інстинктивно не люблю пропаганду в радянському стилі. Якщо щось говорять з надривом, в мене виникає внутрішнє відчуття, що пистять  :gigi:
Вони всі (говорящі голови) вчились по одних й тих самих підручниках,
що у Мск, що у Києві.
Тому часом ця пропаганда й виглядає так огидно
   
Re: Українська пропаганда в стилі радянської

Щось таке. Пише 1+1.
https://www.youtube.com/watch?v=oycKk-A03yI
   
Re: Українська пропаганда в стилі радянської

Взагалі, національний марафон потрібно продовжити лише на двох трьох каналах. Решта повинні трохи відволікти людей від війни, щоб вберегти населення від психозу.
   
Не нравится украинская - смотри кацапскую.Как вы задолбали своим нытьем  :facepalm1:
   
ТС порясячозалежне хуйло,  вчора і позавчора, свині на "кривому" поливали лайном через невідомих нікому гандонівекспертів президента України, порохоботи -  [KA]
   
Re: Українська пропаганда в стилі радянської

Мова про єдиний телемарафон?
Якщо так, то його роблять часто профі
Які до того пропаганду Медведчука робили

Дієво

це ж іронія ?  :gigi:
   
Не нравится украинская - смотри кацапскую.Как вы задолбали своим нытьем
о, а це вже чисто лахтаметодички. як тільки каци починають обурюватися рашепропагандонами, їх теж зразу відправлююь слухати арестовича і "хохлобрехню", одягти кастрюлі/поскакати/"Как вы задолбали своим нытьем".

ТС порясячозалежне хуйло,  вчора і позавчора, свині на "кривому" поливали лайном через невідомих нікому гандонівекспертів президента України, порохоботи -
а зєлупозалежні хYйла жити не можуть без каналів Петра.  порохоінфонаркомани .
   
Re: Українська пропаганда в стилі радянської

Цікаво, що дивляться в офісі президента? Мабуть Еспресо.
   
Re: Українська пропаганда в стилі радянської

Банковій видніше, а тутешнє ФСБшне ІПСО піде у вічний бан.
   
Re: Українська пропаганда в стилі радянської

"в стилі радянської"
а які взагалі "стилі пропаганди" існують в природі?
   
на жаль в нас більшість народу також совки тому така пропаганда для них потрібна...
   

ТС порясячозалежне хуйло,  вчора і позавчора, свині на "кривому" поливали лайном через невідомих нікому гандонівекспертів президента України, порохоботи -
а зєлупозалежні хYйла жити не можуть без каналів Петра.  порохоінфонаркомани .
[/quote]
Ворогів України треба знати в лице, порохоботи то 5 колона!
   
Re: Українська пропаганда в стилі радянської

Щось таке. Пише 1+1.
https://www.youtube.com/watch?v=oycKk-A03yI
https://www.youtube.com/watch?v=oycKk-A03yI

і в чому проявляється тут пропаганда?

   

а зєлупозалежні хYйла жити не можуть без каналів Петра.  порохоінфонаркомани .
Ворогів України треба знати в лице, порохоботи то 5 колона!
[/quote]ви сильна людина. а я от не можу примусити себе дивитися 5 колонні рупори, в т.ч. ті що зараз марафонять. тільки перші 2 тижні війни диивилася.
скажу, що прямо добре себе почуваю без цих потоків інфосміття. забанені на тб патріотичні канали теж не дивлюся.
   
Re: Українська пропаганда в стилі радянської
Geo


а зєлупозалежні хYйла жити не можуть без каналів Петра.  порохоінфонаркомани .
Ворогів України треба знати в лице, порохоботи то 5 колона!
[/quote]

моя мася
   
Re: Українська пропаганда в стилі радянської
Geo

ТС порясячозалежне хуйло,  вчора і позавчора, свині на "кривому" поливали лайном через невідомих нікому гандонівекспертів президента України, порохоботи -  [KA]

моя мася
   
Re: Українська пропаганда в стилі радянської

ТС порясячозалежне хуйло,  вчора і позавчора, свині на "кривому" поливали лайном через невідомих нікому гандонівекспертів президента України, порохоботи -  [KA]
:dopovid:
Кожного, хто дискредитує нинішню українську владу, буде забанено. Політсрачі під час війни це БАН! https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1120949.0
   
Re: Українська пропаганда в стилі радянської

моя мася
ну що вдієш, наш мамай має вибірковий зір і не бачить замітки на головній
   
Re: Українська пропаганда в стилі радянської

Може і дієво. Але я чисто інстинктивно не люблю пропаганду в радянському стилі. Якщо щось говорять з надривом, в мене виникає внутрішнє відчуття, що пистять  :gigi:
+===========+
Зроби краще!
   
Re: Українська пропаганда в стилі радянської

давно пора выбросить телевизор в окно
   
дуже подобається  як  цінуючі  пропаганду  п'ятого прямого експресо  називають іншу  пропаганду "в  стилі радянської"  :D

 І  хочу  ще  раз  подякувати "коаліції " партій  ВР 2018 ррку за  дійсно хороший  Закон про Військовий Стан.

 

Останнє редагування: 15 червня 2022 13:27:02 від ElGuider
   
порохоботи то 5 колона
була  політична реклама партії ЄС " йдемо своїм шляхом"   - виконують.
Доречі це  про них Портніков писав "шоста колона"?
   
Re: Українська пропаганда в стилі радянської

В питаннях пропаганди совок був попереду всієї планети, так що нічого поганого в тому щоб задіяти совкові технології в цій інформаційній війні нема
Крім того треба практикуватись .... готуватись до декомунізації та дехуйлації кацапстану..... рано чи пізно доведеться це робити
   
Re: Українська пропаганда в стилі радянської

В питаннях пропаганди совок був попереду всієї планети, так що нічого поганого в тому щоб задіяти совкові технології в цій інформаційній війні нема
Крім того треба практикуватись .... готуватись до декомунізації та дехуйлації кацапстану..... рано чи пізно доведеться це робити
в питанні пропаганди совок не дотягував навіть до алоїзовича, а шо вже говорити про Кіма....
   
Re: Українська пропаганда в стилі радянської

Є таке. Особливо дебільними получаються тексти, густо, до нудоти пересипані епітетами, пафосними й фальшивими, всяке ото "влучно-незламно-хижо-підступно-потужно-мужньо-цинічно" ітд, ітп.
Пише цю хню людина нещира й безталанна. Рівень районної газети 80-х, або ж он в лугандонії місцеві акули пєра таке ж саме ліплять, тільки іншої направленості.
   
Re: Українська пропаганда в стилі радянської

Вони всі (говорящі голови) вчились по одних й тих самих підручниках,
що у Мск, що у Києві.
Тому часом ця пропаганда й виглядає так огидно
Глупо менять рабочую схему.
   
Re: Українська пропаганда в стилі радянської

і в чому проявляється тут пропаганда?
Підтримую питання. Гарно зроблений ролік, чудова озвучка.
   
Re: Українська пропаганда в стилі радянської

давно пора выбросить телевизор в окно
Старый да, а новый нет. На нем можно Ютуб смотреть, например. Ещё по телеку кино показывают, а не только новости.
   
Re: Українська пропаганда в стилі радянської

в питанні пропаганди совок не дотягував навіть до алоїзовича, а шо вже говорити про Кіма....

Ну і де зараз алоізович і де кім......

А на совок навіть в штатах дрочили
   
Re: Українська пропаганда в стилі радянської
den

Ну і де зараз алоізович і де кім......

А на совок навіть в штатах дрочили

Мастурбація  на 1488 живіше живих
Куди там Сталіну братись

На форму деяких  кацапів достатньо глянути - хьюго босс едішн
   
Re: Українська пропаганда в стилі радянської

Підтримую питання. Гарно зроблений ролік, чудова озвучка.
Скільки разів готові передивитись цей ролик по телевізору? Відповіді немає/не дивлюсь не приймаються.
   
Re: Українська пропаганда в стилі радянської

Скільки разів готові передивитись цей ролик по телевізору? Відповіді немає/не дивлюсь не приймаються.
Ролик довжиною менше хвилини? Да скільки завгодно.
Для людей, з особливим сприйняттям, можу рекомендувати робити звук тихіше або вимикати на хвилину. Ще не було такого, щоб не допомогло.
   
Re: Українська пропаганда в стилі радянської

Ще можна іноді перемкнути на інший канал. На мультики.
   
Re: Українська пропаганда в стилі радянської

Ще можна іноді перемкнути на інший канал. На мультики.
В моїй родині давно заведене коли починається реклама, вимикати звук. Або, якщо хочеш її дивитися, роби тихіше. Це не складно.
   
Re: Українська пропаганда в стилі радянської

Вам подобається? На радіо та телебаченні. Розробляв напевне квартал 95 або хтось там поруч.
а ти яку пропаганду любиш ? 
   
Re: Українська пропаганда в стилі радянської

Старый да, а новый нет. На нем можно Ютуб смотреть, например. Ещё по телеку кино показывают, а не только новости.
відкрию секрет- ютуб навіть на ламповому мона дивитись
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія