Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Папа гітлера :(

Папа гітлера   :(

«Папа Гітлера» (англ. Hitler's Pope) — книга, опублікована 1999 року колишнім семінаристом, істориком і журналістом Джоном Корнвеллом (англ. John Cornwell).

У своїй праці він досить критично дослідив дії папи римського Пія XII, спрямовані на легітимізацію нацистського режиму в Німеччині 1933 року, зокрема, укладення конкордату з гітлерівською владою. Корнвелл критикує також діяльність папи під час Другої світової війни. Книга спричинила негативну реакцію низки авторів, у тому числі католицьких, які наголосили на ігноруванні низки фактів, що вказують, з їхньої точки зору, на більш гідну позицію папи у війні.
   
Re: Папа гітлера   :(

Поточний папа про війну в Україні:

В Україні, яка є частиною моєї провінції, представлено Товариство Ісуса. Ми в загарбницькій війні. Про це ми пишемо в наших журналах. Що ви порадите, щоб передати ситуацію, яку ми переживаємо? Як ми можемо сприяти мирному майбутньому?

Щоб відповісти на це питання, треба відійти від звичної схеми «Червоної шапочки»: Червона Шапочка була добра, а вовк поганим хлопцем. Тут немає метафізичного добра і зла в абстрактному вигляді. З’являється щось глобальне, з елементами, які сильно переплетені. За кілька місяців до початку війни я зустрів главу держави, мудру людину, яка дуже мало говорить, але дуже мудра. І після розмови про речі, про які він хотів поговорити, він сказав мені, що дуже стурбований розвитком НАТО. Я запитав його чому, а він сказав: «Вони гавкають на ворота Росії і не розуміють, що росіяни імперські і не дозволять жодній іноземній силі наблизитися до них». На завершення він сказав: «Ситуація може призвести до війни». Це була його думка. 24 лютого почалася війна. Цей глава держави зміг побачити ознаки того, що має статися.

Те, що ми бачимо, це жорстокість і жорстокість, з якою цю війну ведуть війська, як правило, найманці, найняті росіянами. А росіяни воліють посилати чеченців, сирійців і найманців. Але небезпека полягає в тому, що ми бачимо лише кричуще і не бачимо всієї драми, яка розгортається за цією війною, яка, можливо, певним чином була або спровокована, або не попереджена. І я реєструю інтерес до випробувань і продажу зброї. Це дуже сумно, але, очевидно, справа в цьому.
   
Re: Папа гітлера   :(

Re: Папа гітлера   :(
den

яка, можливо, певним чином була або спровокована, або не попереджена

Оце найважливіше
Сьогодні прочитав вмангл варіанті
Довго думав
Окуєнію моєму не було меж

Там ще про зброю.було
Що "наживаються на війні, продають зброю, або постачають для тестування"

Для кісєльова - гарний матеріал про "не всьо так однозначно!"

При цьому папа чомусь не згадує років 15 процесу "можєм павтаріть "  і "на бєрлін"
   
Re: Папа гітлера   :(

«Папа Гітлера»
Большое число католических священников и монахов было замучено в нацистских лагерях смерти. В Польше в концлагерях погибло более 2,5 тысяч священников и монахов. В концлагере Дахау существовали «бараки священников», через которые прошло около 2 600 католических священников, многие из которых погибли

Если бы Папа не лавировал, выбили бы всех католических клириков
Он молчал
   
Re: Папа гітлера   :(
den

А шє папа жалівся що не може поговорити про мир з кирилом

Сьогодні мала відбутись  запланована давно зустріч

Але не склалося

Сподівається в вересні в астані перетнутись
Понутарити

   
Re: Папа гітлера   :(

Оце найважливіше
Сьогодні прочитав вмангл варіанті
Довго думав
Окуєнію моєму не було меж

Там ще про зброю.було
Що "наживаються на війні, продають зброю, або постачають для тестування"


Для кісєльова - гарний матеріал про "не всьо так однозначно!"

При цьому папа чомусь не згадує років 15 процесу "можєм павтаріть "  і "на бєрлін"

Так папа римський так і сказав, що причина цієї війни у тому, що Україні дають зброю, недарма ж він так багато з Гундяєвом спілкувався.
   
Re: Папа гітлера   :(

Большое число католических священников и монахов было замучено в нацистских лагерях смерти. В Польше в концлагерях погибло более 2,5 тысяч священников и монахов...
Он молчал

Тому й мовчав, що боявся за своє життя земне і владу яку має.
   
Re: Папа гітлера   :(

Поточний папа про війну в Україні:

В Україні, яка є частиною моєї провінції, представлено Товариство Ісуса. Ми в загарбницькій війні. Про це ми пишемо в наших журналах. Що ви порадите, щоб передати ситуацію, яку ми переживаємо? Як ми можемо сприяти мирному майбутньому?

Щоб відповісти на це питання, треба відійти від звичної схеми «Червоної шапочки»: Червона Шапочка була добра, а вовк поганим хлопцем. Тут немає метафізичного добра і зла в абстрактному вигляді. З’являється щось глобальне, з елементами, які сильно переплетені. За кілька місяців до початку війни я зустрів главу держави, мудру людину, яка дуже мало говорить, але дуже мудра. І після розмови про речі, про які він хотів поговорити, він сказав мені, що дуже стурбований розвитком НАТО. Я запитав його чому, а він сказав: «Вони гавкають на ворота Росії і не розуміють, що росіяни імперські і не дозволять жодній іноземній силі наблизитися до них». На завершення він сказав: «Ситуація може призвести до війни». Це була його думка. 24 лютого почалася війна. Цей глава держави зміг побачити ознаки того, що має статися.

Те, що ми бачимо, це жорстокість і жорстокість, з якою цю війну ведуть війська, як правило, найманці, найняті росіянами. А росіяни воліють посилати чеченців, сирійців і найманців. Але небезпека полягає в тому, що ми бачимо лише кричуще і не бачимо всієї драми, яка розгортається за цією війною, яка, можливо, певним чином була або спровокована, або не попереджена. І я реєструю інтерес до випробувань і продажу зброї. Це дуже сумно, але, очевидно, справа в цьому.
Мудра людина напевно Орбан
   
Re: Папа гітлера   :(

виявляється, і папи бувають тупуваті)
   
Re: Папа гітлера   :(

виявляється, і папи бувають тупуваті)
взагалі-то сам факт фанатичної віра в щось з категорії "дід мороз" вже натякає на деякі розумові обмеження :)
я розумію коли потрібно во щось вірити задля внутрішнього підкріплення, але  тут інша справа.
   
Re: Папа гітлера   :(

Зрозуміло, що іде війна світла з злом, незрозуміло чому люди, які займають такі посади, можуть пропагувати скорення цьому злу? Для більшості людей Папа говорить правильносвяті слова. А ми маємо чомусь постійно доводити російську агресію. Те що місяць знищували Маріуполь кидали бомби в день і ночі, і тепер тисячі маріупольців похоронені під табличками… Це нікому не видно? Росія це не вселенське зло?  Яка реакція Папи?
   
Re: Папа гітлера   :(
IgS

виявляється, і папи бувають тупуваті)
Він не тупий: в ієзуіти тупих не брали.
Щось крутить. Питання: хто саме так вплинув на Папєжа?
   
Re: Папа гітлера   :(

21сторіччя на дворі, будь-яка церква і її ієрархія - фінансово-політична афера яка паразитує на слабкостях людини...
   
Re: Папа гітлера   :(

" дії папи римського Пія XII, спрямовані на легітимізацію нацистського режиму в Німеччині 1933 року, зокрема" Ватикан жив в фашистському оточенні вже 11 років. "Дуже добре бути розумним тоді як моя дружина сьогодні", панове ідеологія націоналізму, фашизму в Європі не були обмежені в той час кордонами лише Німеччини, чи Італії, як і фашизм в Європі не зник у 45му році.
   
Re: Папа гітлера   :(
den

21сторіччя на дворі, будь-яка церква і її ієрархія - фінансово-політична афера яка паразитує на слабкостях людини...

Персонально так воно і виглядає
Але для купи людей то важливо
Така кацапо пропаганда ( інакше вислови папи важко назвати)  з боку церкви дуже сильно діє
   
Re: Папа гітлера   :(

Столтенберг відповів Папі Римському: хуйло відповідальний за війну проти України.

Генеральний секретар Організації Північноатлантичног о договору Єнс Столтенберг наголосив, що за війну РФ проти України несе відповідальність президент РФ Володимир хуйло.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Столтенберг сказав на брифінгу у Брюсселі після дводенного засідання міністрів оборони країн-членів Альянсу, коментуючи на прохання журналістів слова Папи Римського Франциска, що війна Росії проти України могла бути "певним чином спровокована".

    "НАТО - це оборонний альянс. І війна в Україні - це війна президента хуйло. Це війна, яку він вирішив вести проти незалежної суверенної держави. І те, що робить НАТО впродовж багатьох років, - підтримує незалежну суверенну державу в Європі - Україну", - наголосив Столтенберг.

Він зазначив, що Альянс і країни-члени залучені до навчань українських військових, допомагають, дають поради і озброєння Збройним силам України.

    "Це ні для кого не є загрозою. Це не є провокацією. І це те, що ми продовжуємо робити. Тож, це президент хуйло і Москва несуть відповідальність за цю жорстоку агресію проти незалежної держави України", - підкреслив Столтенберг.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія