Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Повезло, - это когда сегодня был на броне ...  ;o

Эмоций поболее, чем когда осу/шмеля на большой скорости лобовым "шмяк"!  B-)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

а дистанція ураження у зенітки яка?
Яка вийде, враховуючи погдні і інші умови, кількість цілей і напрямки підльоту. Тут же сектор - 360 градусів?
Захист ваш для якихось ідеальних умов, тобто гівна вартий.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Повезло, - это когда сегодня был на броне ...  ;o
Показати зображення...
Эмоций поболее, чем когда осу/шмеля на большой скорости лобовым "шмяк"!  B-)
Ого, тримайтеся  :-B
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Откуда там тепляк? Там мотор с мотокосы! Когда косиш траву сильно тот мотор греется? А если добавить воздушное охлаждение с потоком 180 км/ч,  то он вообще едва тёплый будет.

Ви не пластмасу мацайте, а циліндр. Там де ребра. Або глушник  :)

Там не мотор від косарки стоїть а чотирициліндровий опозит. Типу як два мотори від мотоцикла МТ один за другим. Тільки можливо двохтактний. Десь було фото мотора від збитого.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://twitter.com/view/status/1582799380910084098 чому ми досі годуємо Іран?
+========================+
А на дати подивитися ліньки?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Яка вийде, враховуючи погдні і інші умови, кількість цілей і напрямки підльоту. Тут же сектор - 360 градусів?
Захист ваш для якихось ідеальних умов, тобто гівна вартий.
такий захист на об'єктах виконує туж роль що і зенітна артилерія на кораблях, якщо щось продерлося через сітку ППО на дальніх і середніх дистанціях то залишається лише ППО "останньої милі", і ніхто не вважає його "гівна вартим"  :facepalm1: , а об'єкти інфраструктури які часто-густо коштують побільше корабля, і наслідки їх ураження можуть бути набагато катастрофічніше для життів  ніж якась там "москва"  :-)o
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Тут чувак разбирает неплохо и утверждает,что кацапы используют Шахиды не только как метод террора, но в большей мере как метод уничтожения украинского ПВО. Потому что одна ракета ПВО стоит дороже,чем 5-10 шахидов, а нши вынуждены выпускать их хуеву тучу.

https://twitter.com/view/status/1582823094766358529
Порівнювати треба вартість витрачених ракет ППО із вбитими та покаліченими людьми, вартістю збитків від вимкнення світла через атаку та вартість ремонту (хоча ремонтів як таких немає, застосовується резервне живлення, доки є можливість).
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Lesya Porutska-Sakovych
Іноземні експерти, які добре знають
Іноземні експерти, які добре знають
За британськими даними,
За даними британців
Ольгінське ботяра, в бан!
Воно наводить кучи силок на вікіпедії й жодної  на "британських експертів", крім якоїсь Леси Портуски.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Показати зображення...

я же говорил - после победы ЗЕ!команда сядет. на скамью подсудимых
ЕСТЬ ЗА ЧТО
но это ПОСЛЕ ПОБЕДЫ.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

я же говорил - после победы ЗЕ!команда сядет. на скамью подсудимых
ЕСТЬ ЗА ЧТО
но это ПОСЛЕ ПОБЕДЫ.
Рошено-ольгинские боты сядут
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

якщо щось продерлося через сітку ППО на дальніх і середніх дистанціях то залишається лише ППО "останньої милі", і ніхто не вважає його "гівна вартим"   ,
Стоп.
Почали з "будь-якого зенітного кулемета" і навченого за тиждень кулеметника.
Дійшли до корабельноі ППО у сітці.
Це щось типу "каші з сокири"?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Lesya Porutska-Sakovych
11 год  ·
UPDATE. Підтверджено*, що на складах МО справді зберігаються і ЗУ 23-2, і З-125.
ДЕ УКРАЇНСЬКІ СИСТЕМИ ППО???
Іноземні експерти, які добре знають, яке озброєння є на складах МО України, стверджують, що в Україні з часів Совєтського Союзу є установки ЗУ 23-2, що як дві краплі води нагадують систему М167 Vulcan https://en.wikipedia.org/wiki/M167_VADS , котра зараз перебуває на озброєнні Південної Кореї - далеко не відсталої країни, однією з передових країн світу, в них чудове озброєння. І використання ними системи Vulcan свідчить про те, що вони впевнені, що Vulcan може вирішити питання з дронами і крилатими ракетами. У Сеулі, наприклад, як видно на фото, "Вулкани" встановлюються на хмарочосах, куди їх доправляють гелікоптерами, і своїм захистом вони перекривають усе місто. З огляду на постійну небезпеку нападу з боку Пхеньяна, південно-корейські зенітники охороняють небо в режимі 24/7.
Відомості про ЗУ 23-2 є в Інтернеті: https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%A3-23-2
Це спарена установка у складі двох авіяційних гармат; як і Vulcan, її прийнято на озброєння в 1960-і роки, її скорострільність — 2000 пострілів на хвилину, тобто цією гарматою дрон можна перетворити на решето.
Де вони, ці гармати? Британці стверджують, що вони залишилися в Україні, що вони є й перебувають на складах. Чому вони на складах? Питання не до ЗСУ, це питання до МО, а можливо, до тих, хто курує МО в офісі президента. Де вони, ці установки? За британськими даними, вони мають бути в наявності.
Далі. Установки З-125 «Печора» https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1-125 . Британці кажуть, що вони лежать на складах МО, принаймні мають лежати там, якщо їх не вкрали й не продали. Якщо подивитися відкриті дані щодо долі цих установок в Україні, у 2017 році Київське державне конструкторське бюро «Промінь» та ще кілька приватних компаній створили модифікацію З-125 під назвою «Тана», спеціяльно для постачання в Ефіопію. 2017 рік!
Гвразд, створили нові, але старі мають лежати на складі.
У 2019-2020 роках кілька модернізованих комплексів З-125 в України купила Туреччина.
Воююча країна, яка зараз просить по всім світі: дайте те, дайте це, чому так мало, - ця країна вважає, що має досить озброєнь, аби виробляти їх для Ефіопії та Туреччини. Де стратегія в державі, яка припускає, що може відновитися війна? Але якщо навіть аґресор не нападе, Україна заявила "ми відберемо окуповані території" - отже, треба озброюватись! А як озброюватись, коли ВПК практично не існує, а те, що існує, працює на зовнішній ринок.
За даними британців, на складах України зараз понад 1600 ракет 5 В 27 для установок «Печора». Ці установки не вимагають подальшої модернізації, їх треба поставити на бойове чергування і збивати крилаті ракети! Й тих 1600 ракет не шкода — адже установка стара, можна дрони ними збивати! 1600 ракет - можна збити 1600 дронів! Але чому ж цим ніхто не переймається? Чи вже все продали напередодні вторгнення аґресора?
Громадськість має спитати в тих, хто відповідає за озброєння, але в кого спитати, хто там найголовніший? Депутатка Безугла, мабуть?

https://m.facebook.com/lesya.porutska.sakovych/?_se_imp=0bFmgK7CjicVvYlfz
Все що треба знати про Лесю Портуську
"Я з Порошенко"
Образование: "Московский физико-технически институт"
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

а тупо проверить информацию которую тянешь? или тянешь специально такую информацию?

«Іскра» є стратегічним для економіки та безпеки держави підприємством та згідно з чинним законодавством не може припинити свою діяльність. Міністерство оборони України не відмовлялось від продукції «Іскра». Наразі існує затримка з виконанням одного з контрактів на замовлення Міноборони, усі обставини якої і покликана встановити перевірка.

Укроборонпром та Міністерство оборони України спільно працюють над вирішенням цієї ситуації, щоб якнайшвидше забезпечити передачу високотехнологічног о обладнання до Збройних Сил України.
Вєрним путьом ідьотє таваріщі!
Вже як у кацапів.
-Не просрали, а "... існує затримка....";
-Не забезпечили, а "....Укроборонпром та Міністерство оборони України спільно працюють над вирішенням цієї ситуації...."
А те, що протягом цього часу гинуть люди і руйнують інфраструктуру, то "...врємєнниє трудності..."
Не збавляйте крок! Гєнсєк і КПРС живи!!!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Цитувати
Член общественного совета при минобороны рф не знал, что он уже в прямом эфире и выдал всю правду про иранские дроны. Кто-то снова обосрался.
Або відводить підозру від китайців шляхом "ненавмисного витоку".

P.S. Ви дійсно вірите в "прямі ефіри" в рашці?

Останнє редагування: 20 жовтня 2022 13:21:25 від WMax
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
PAL

:D

песенка про палево (с)

"а в конце вас ждет куплет
про увечья тяжкие"  :gigi:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
PAL

Або відводить підозру від китайців шляхом "ненавмисного витоку".

P.S. Ви дійсно вірите в "прямі ефіри" в рашці?

я дійсно вірю в тупість кацапні
вони це вже неодноразово доводили
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

я дійсно вірю в тупість кацапні
вони це вже неодноразово доводили
Ну, це беззаперечно  :gigi: Але не в пропаганді. Я думаю, ті "іранскі дрони" на самому початку мали примітивний маршрутний комп'ютер й були здатні лише до терористичних атак на ізраільські міста. Сучасним контролером, гіроскопом, ПЗ й системою керування їх забезпечили китайські "партнери".
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Ну, це беззаперечно  :gigi: Але не в пропаганді. Я думаю, ті "іранскі дрони" на самому початку мали примітивний маршрутний комп'ютер й були здатні лише до терористичних атак на ізраільські міста. Сучасним контролером, гіроскопом, ПЗ й системою керування їх забезпечили китайські "партнери".

Навряд
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Стоп.
Почали з "будь-якого зенітного кулемета" і навченого за тиждень кулеметника.
Дійшли до корабельноі ППО у сітці.
Це щось типу "каші з сокири"?
ну так "зенітні кулемети" на кораблях це практично аналоги усього парку від кулеметів 12,7 мм і до автоматичних гармат 30 мм і більше ... все те що тут пропонують ставити для збиття іранської вундервафлі. А сітка ППО і так діє, бо збиває їх і на дальніх і середніх дистанціях всім чим може, то ж аналогія повна якщо не запитувати "а де море", тож аналогічні рішення для "останньої милі" варті розгляду  :-)o  ... а не "гівна варті"  :D
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://m.facebook.com/lesya.porutska.sakovych/?_se_imp=0bFmgK7CjicVvYlfz
Все що треба знати про Лесю Портуську
"Я з Порошенко"
Образование: "Московский физико-технически институт"
Для тебе важливіша істина чи хто в якій партії?
За вісім місяців я не чув як працює "зушка". Ба навіть більше - мимо мене не проїхав жоден "хамер", а сучасних українських бронеків одиниці.
Стрілецька натівська зброя почала з"являтись після скандалів  на кшталт із зенітками " так а де наша зброя, що дали партнери?". Це добре видно по хронології армійських відео.
І якщо вже цікавишся партіями, то "бандермобілі" з кулеметами на турелях,  відомої персони бачу часто.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Для тебе важливіша істина чи хто в якій партії?
Так "істина" й залежить 100% від точки зору її викладача :)  ХВУПом вже давно доведено.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Для тебе важливіша істина чи хто в якій партії?
За вісім місяців я не чув як працює "зушка". Ба навіть більше - мимо мене не проїхав жоден "хамер", а сучасних українських бронеків одиниці.
Стрілецька натівська зброя почала з"являтись після скандалів  на кшталт із зенітками " так а де наша зброя, що дали партнери?". Це добре видно по хронології армійських відео.
І якщо вже цікавишся партіями, то "бандермобілі" з кулеметами на турелях,  відомої персони бачу часто.
[/quote]
≈===≈==≈=============/

Хто така твоя Леся Портуська, що вона так ознайомлена з оборонпромом України? Чому купа силок на вікі, та жодної на якихось "британців"? Вони їй десь в Лондонському пабі на ушко шепнули?
Висновок єдиний: вкид твоєї ферми, ботяра!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

не можна
бо це населений пункт, й збитий дрон впаде на голову цивільним, та ще й вибухне (бо там захист стоїть)
"там, де прилетить" - остання лінія оборони, коли треба захиститися за будь-яку ціну, бо воно дуже важливе.
чи варто обмінювати цілістність трансформаторної підстанціі на кілька життів цивільних громадян? Я не певен.
в умовах воєнного часу, нагадаю.
все має свою ціну.
і трансформатор на 300кВ який живить електрикою місто 100 000 людей, може і вартує кількох життів. Тому що його відновити - це не легко і не швидко.

у воєнний час пріоритети такі:
1) виживання держ.структур
2) збройні сили і ведення оборонних дій
3) критична і колективна інфраструктура
4) індивіди
5) майно індивідів
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Рошено-ольгинские боты сядут

ботег. с 2019 года ЗЕ! прикрыл кучу программ по разработке перспективного вооружения Украины.
за это придется отвечать.
сейчас не буду разводить срач. просто напоминаю, шо ЗА ВСЕ СДЕЛАННОЕ, НЕ СДЕЛАННОЕ И ПОХЕРЕННОЕ придется отвечать.
после победы. не сейчас. сейчас нужно бить врага.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://twitter.com/view/status/1583020472823820288
На рахунок яіць і кому що поставив азейрбаджан казати не буду, бо не знаю.
 А от що мізки в них на місті то факт. Тому що свої міги вони модернізували саме в Ізраїлю, і це реальна була модернізація, а не те що наші робили
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

/27677
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Ну, це беззаперечно  :gigi: Але не в пропаганді. Я думаю, ті "іранскі дрони" на самому початку мали примітивний маршрутний комп'ютер й були здатні лише до терористичних атак на ізраільські міста. Сучасним контролером, гіроскопом, ПЗ й системою керування їх забезпечили китайські "партнери".

с Ираном вообще будет ОЧЕНЬ интересно, если провести НОРМАЛЬНОЕ расследование.
неудобно может быть даже США.
а шо вы думаете, в Штатах коррупции нет? а нахрена тогда им ФБР, прокуратура и прочая? и заметьте, они без дела не сидят.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Откуда там тепляк? Там мотор с мотокосы! Когда косиш траву сильно тот мотор греется? А если добавить воздушное охлаждение с потоком 180 км/ч,  то он вообще едва тёплый будет.
Там двигатель 4 цилиндровый копия немецкого. Никаких мотокос и мопедов, это чушь.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

А сітка ППО і так діє, бо збиває їх і на дальніх і середніх дистанціях всім чим може, то ж аналогія повна якщо не запитувати "а де море", тож аналогічні рішення для "останньої милі" варті розгляду    ... а не "гівна варті"
Це про " сидіти на даху і дрон сам прилетить"?
Ви уже захищаєте не ідею автора, а дещо зовсім інше, можливо, і справді варте розгляду.
З іншого боку суша - не корабель, тулити ЗУ прямо на об'єкт нема потреби.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Вєрним путьом ідьотє таваріщі!
Вже як у кацапів.
-Не просрали, а "... існує затримка....";
-Не забезпечили, а "....Укроборонпром та Міністерство оборони України спільно працюють над вирішенням цієї ситуації...."
А те, що протягом цього часу гинуть люди і руйнують інфраструктуру, то "...врємєнниє трудності..."
Не збавляйте крок! Гєнсєк і КПРС живи!!!

красень.... тобі офіційна заява іскри та міністерства оборони УКРАЇНИ кака? Звичайно крутіше те біле і пухнасте що ти тягнеш:" Як повідомив виданню  неназваний представник...  держпідприємства "   :lol:    ну і далі за текстом.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Кацапи зробили відос як підривають шахедом "український" танк, летить шахед і влучає в танк...

але у дебілів все як завжди - руки зі сраки  :laugh:



   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Кацапи зробили відос як підривають шахедом "український" танк, летить шахед і влучає в танк...

але у дебілів все як завжди - руки зі сраки  :laugh:

Показати зображення...
Они подорвали свой танк?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Они подорвали свой танк?

або вкрали наш відос, як це часто буває

у всякому разі лапті знову обісралися
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія