Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

До нас возили всяку фігню вільнонаймані, партизан  не було. Герат,Шинданд,Фарах. Возили саме з Кушки .81-83 роки

А я їх зае...ся супроводжувати від Хайратону до Мазарі-Щаріфу...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

ухх бля..хоч би правда

https://t.me/Pravda_Gerashchenko/41860
Геращенко? Хайпує зазвичай.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

 :weep:
вони продовжують


   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
PAL

:weep:
вони продовжують


https://t.me/operativnoZSU/41475

попів літать запустить на танках? ЗСУ вміють таке
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

:weep:
вони продовжують


https://t.me/operativnoZSU/41475
Хай попробують - ще швидше втікати будуть
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

годуй вату гівном  :weep:
Як таке можливо у 2022 році хз


https://t.me/voynareal/34554
Ну от эти два поляка с интернациональной бригады и переломили ход битвы :)
   
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

якийсь кацап сьогодні сказав шо у аєророзвідці ми їх у 50 разів переважаємо
Ми все бачимо..наваіть як хтось десь сре ;)

Знаємо, знаємо.. :D

. У ніх развєдка дуже харашо работаєт. Када у нас хто ідьот срать, то оні уже і знают.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Мінтероризму РФ назвало удар по зерносховищу та будинках у Вознесенську знищенням 45 тис. тонн боєприпасів. Про це у зведенні 12 вересня сказав спікер Міноборони РФ Ігор Конашенков.

«У районі населеного пункту Вознесенськ Миколаївської області знищено склад боєприпасів, на якому зберігалося 45 тисяч тонн боєприпасів ЗСУ», — йдеться у повідомленні.

Спікер Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук прокоментував заяву Ігоря Конашенкова. Він для порівняння відзначив, що атомні бомби, які США скинули на Хіросіму та Нагасакі у 1945 році, мали потужність 13-18 тисяч тонн в тротиловому еквіваленті.

Як повідомлялося, ракети влучили в елеватор із запасами пшениці. Також внаслідок ракетного обстрілу знову зазнали ушкоджень  домівки мешканців міста.

 :facepalm:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Блін, яка мобілізація? Якщо і так, то тільки як відповідь на запит певних шарів суспільства, скоріш церемоніальна. Від початку мобілізація, через формування з'єднань, навчання, злагодження. Це 2 місяці мінімум. За 2 місяці тут іх ще підвинесуть з технкою. І чим тоді воювати? - кидати піхоту на арту, котрої на той момент в нас буде це більш дофіга? Це м'ясо без гарантій. А що їм в руки давати, а чим їх везти? Там с десяток БТГ можна облаштувати по швидкому і це ні про що для нас. А на більше просто притомної техніки там немає. Ну блін Т-34.. Це як голим бігти з кермом в руках - на вигляд як щось хворе, та й по суті.
Тобто це не в цій вже війні, щоб з мобілізацією, з усіма приколами, це років 5-7 на відновлення боєздатності мінімум. А стільки хуйло не просидить, а якщо хто за ним войовничий прийде - Україна стане неприступною фортецею з адським ПВО, залізними куполами і всім цим лихом, да ще й член НАТО..
Чуваки програли - опцій немає, залишилось тільки підписати і чекати наступної історичної миті роуів чи то за 50 чи то за 100 - то вже для прийдешніх поколінь історія.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Я не знаю, але дуже схоже на казки.
У всякому разі в 1981 році я там бачив лише строковиків або "свєрхсрочніков в одну личку" з солдатів . Мобілізацій ніяких не було, і ніхто партизанів туди не гнав.
Не. Не сказки. В самом начале входили вообще наполовину партизаны. Шоб не показывать перемещение крупных сил в уральском ВО и Среднеазиатском ВО были объявлены учения и нагребли партизан, которые и входили. У меня брат друга так попал туда. Вначале ведь практически не стреляли, входили как домой. Это уже потом жара началась.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Среднеазиатском ВО
Не было такого. ТуркВО. Среднеазиатский то пограничный, КСАПО.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Не было такого. ТуркВО. Среднеазиатский то пограничный, КСАПО.
Возможно. это с его слов. может имел ввиду партизан из средней азии. "дела давно минувших дней"(С)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

кацапи зараз "воспріялі духом" через відео знищення нашого БУКу. Це серьозна втрата бо таких систем у нас мало.
Я тут багато читаю про "повний колапс російської армії", але до того ще далеко. Вони ще багато української крові вип'ють. Перелом наступив, але до колапсу ще далеко.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

кацапи зараз "воспріялі духом" через відео знищення нашого БУКу. Це серьозна втрата бо таких систем у нас мало.
:facepalm1:  Кацапи проїпали фронт купу техніки але знищели бук і це серьозна втрата  :facepalm1:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

кацапи зараз "воспріялі духом" через відео знищення нашого БУКу. Це серьозна втрата бо таких систем у нас мало.
Я тут багато читаю про "повний колапс російської армії", але до того ще далеко. Вони ще багато української крові вип'ють. Перелом наступив, але до колапсу ще далеко.
І де ти то відео знайшов?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

І де ти то відео знайшов?

не хочу лінк подавати. В твіттері багато посилань є.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

За даними Інституту вивчення війни (ISW), проросійські війська залишили Киселівку – оперативно важливий пункт у Херсонській області.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

:facepalm1:  Кацапи проїпали фронт купу техніки але знищели бук і це серьозна втрата  :facepalm1:

проїбали вони техніку як мінімум на цілу бригаду, мабуть що на дві. Що не заперечує факт що втрата БУКу це серьозна втрата для нас, бо в нас їх мало залишилося.
   
У нас на Київщині не дуже промочило.

Ну, це де як, У нас дощі і дощі. Зовсім поруч з Києвом.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Инфа сотка. Один из лучших друзей так загремел в первые дни 1980-го, кажысь. Короче, в самом начале. Русский, но родом из Средней Азии, там и жил.

Коли входили в афган, в грудні 1979-го, то наш полк розгорнули до військового штату в більшості за рахунок партизан.
Вони приблизно місяць побули, а тоді їх замінили на строковиків.
Це в 101 МСП, в Гераті.
Але: влітку 80-го на території полку розмістився якийсь особливий батальйон і таки з тих же партизан.
Формувався на базі Сумського військового вчилища, це знаю, бо по службі стикався з їхнім зампотєхом.
Так склалось, що серед них опинився мій найближчий земляк, зв'язківець, шахтар по професії, якому тоді було за 30 років.
То казав, що в батальйоні є ї такі, які вміють голови відривати.
Їм платили місцевої валютою, афгані, по 18 тисяч.
Пробули вони півроку, а от замість них вже були можливо й вільнонаймані.
Ті на контакт особливо не йшли та й платили їм не афганями.
Таким чином і A.W. правий- в 81-му партизан вже не було :)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
DBA

кацапи зараз "воспріялі духом" через відео знищення нашого БУКу. Це серьозна втрата бо таких систем у нас мало.

пусть сильно не радуются... NASAMS на подходе
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

проїбали вони техніку як мінімум на цілу бригаду, мабуть що на дві. Що не заперечує факт що втрата БУКу це серьозна втрата для нас, бо в нас їх мало залишилося.

пропонуєш порозганяти чергову істерику "все пропало" ?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

За секунду ДО  :D

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Российских и украинских учителей, преподававших российскую программу, задержали в Харьковской области. Им грозит до 15 лет тюрьмы, — вице-премьер Украины Ирина Верещук в интервью СМИ.

Она сообщила, что граждане России, приехавшие в командировку, попали под статью «Нарушение законов и обычаев войны» (до 12 лет), а граждан Украины, которые согласились преподавать по стандартам РФ, осудят за коллаборационизм (до 15 лет). Верещук утверждает, что российских учителей не будут рассматривать как пленных для обмена.

«Они совершили преступление против нашего государства. Там серьезные сроки наказания», — заявила она.


Так ось чим їх заманювали сіяти лайно під виглядом умнава-добрава-вєчнава - діляночка. З садочком. Десь на півдні України. Сука, як трусить від ненависті.
Черенок від лопати тобі в жопу, по самі гланди, потвора стара

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Я не знаю, але дуже схоже на казки.
У всякому разі в 1981 році я там бачив лише строковиків або "свєрхсрочніков в одну личку" з солдатів . Мобілізацій ніяких не було, і ніхто партизанів туди не гнав.

так спочатку "заганяли" партизанів - так само гадали Києв за трі дня
мій дальній-дальній родич там був в перші дні
не памятаю, скільки  часу він там був (вроді місяць) - повернувся з подарунками (там купувало копійки) оригінальні китайські чайові сервізи і "дубльонки"
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Неплохой анализ ситуации... На английском..

https://www.rte.ie/news/ukraine/2022/0912/1322021-eastern-ukraine-offensive/
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Всі ці експерименти з "партизанами" то була крапля в морі. Ніякої мобілізації не було. Коли тебе призивали на строкову, ти не знав, чи направлять тебе в афган. І туди потрапляло лише декілька відсотків від загальної чисельності радянської армії.
А з 1985 десь року найкращим способом уникнути афгану було написати рапорт, щоб тебе туди направили добровільно. Зразу особіст викликав на бесіду, щоб виявити в тобі перебіжчика. 99.9, що зарубають. А якщо підіграти, то 100.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Щодо кацапських і зкацаплених вчителів.
Я тепер не лише теоретично, а й наглядно розумію, чому українські повстанці на ЗУ їх знищували.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

пропонуєш порозганяти чергову істерику "все пропало" ?
Ясний пень, що нарисувався і вже він ссилки найшов, баби в фейсбуку моляться, воно аля озабочене
І точно знає що буків мало
Що ще знає Маркузе1? І звідки?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

кацапи почали використовувати іранські безпілотники. Було би добре розірвати дипломатичні стосунки з аятоллами.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

не хочу лінк подавати. В твіттері багато посилань є.
)) заєбісь подача інфи у тебе.
"Я бачив, але не хочу давати лінк"
А я от тільки но прокинувся, доброго ранку до речі..., і от мені зараз тре все кинути нафуй..та почати шерстити  інет?
Сказав А, то кажи і Б. )) Будь чоловіком а...не "стрєлковим"
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Хм...Невже ВарОнЛайн грохнули?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

)) заєбісь подача інфи у тебе.
"Я бачив, але не хочу давати лінк"
А я от тільки но прокинувся, доброго ранку до речі..., і от мені зараз тре все кинути нафуй..та почати шерстити  інет?
Сказав А, то кажи і Б. )) Будь чоловіком а...не "стрєлковим"

та не хочу я сюди тягнути відео знищення української техніки зі зрозумілих причин, там в машині мабуть що ніхто не вижив. Зайти в твіт Ukraine Weapons Tracker , там і знайдеш якщо дуже цікаво.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
HSM

https://youtu.be/1KkTCtrRHPQ

і це не є монтаж ?
тоді , що воно тут робить ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія