Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Чорнобиль.
нє (див вище)  :-)o
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

В районі Бахмуту дуже інтенсивний бій йде і при цьому злива.

Чуємо... Хренова штука обстріл під час грози...(((
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

нє (див вище)  :-)o
Що нє. Чорнобиль виробляв плутоній. Не збройного плутонію не існує. Виділити плутоній складних технологій типу газових центрифуг не треба.
Чорнобильський тип реактора є небезпечним на відміну від інших. Якби не плутоній його б не будували.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Яка дурня написана ...
Десь відсотків 20% правди

Цей мудак жданов вже реально заманав.
Ікспєрд, мля.
Плазмєний.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Це тому що нема німецької армії, проте є американська база в Рамштайні.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Нещодавно помер японець, що був у напівпідвалі на відстані 300 м від епіцентру.

Таки дістала його ядрьона бомба і через 77 років  B-)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Удивительно другое, почему не рекламировали эту победу, а ведь это реально победа.
Не знаю.
 Но информация точная.
Есть и более успешные операции лётчиков про которые никто не знает, но получаю Героя Украины . И это не просто количество боевых вылетов.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Не знаю.
 Но информация точная.
Есть и более успешные операции лётчиков про которые никто не знает, но получаю Героя Украины . И это не просто количество боевых вылетов.

Офіційно ми не атакуємо російську територію літаками :gigi:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Я пам'ятаю часи, коли й слово "патріот" форсилося в сенсі чогось негативного.

Щодо поточного нарратив треба розуміти, про що мова. Зараз це в контексті про "те, що озвучують кацапи". Риторичне питання - чи брешуть кацапи. Риторичне питнання, чи здатні вони озвучувати правду, яка може їм зашкодити.

Я навіть пам'ятаю яка політична сила просувала негативний сенс слова "патріот".

Ну тобто правильно: український відповідник наративу - побрехеньки. (От використав українське слово - і все прояснилось)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Допіру а дискурс як буде?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

В районі Бахмуту вже півгодини криють РСЗВ без перестанку. :(

Барежи себе.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Я навіть пам'ятаю яка політична сила просувала негативний сенс слова "патріот".

Ага, ще "козаченьки" тут один форсив в негативному сенсі. У відповідь на зауваження хамив.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://t.me/operativnoZSU/34682

Більше хаймарсів, гарних і різних!!! Ця не так швидко буде відбігати від місця пуску, але вона подвійна та може не тільки по дорогах чимчикувати.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Допіру а дискурс як буде?

Не знаю.  Пам'ятаю тільки що хтось комусь колись тут доводив що дискурс це не дискус.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Здається дімон не просто бухає з машкою захаровою, а підсів на щось важче.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Не знаю.  Пам'ятаю тільки що хтось комусь колись тут доводив що дискурс це не дискус.

Гуглив що дискус це риба. Дискус любив такий пеосонаж Голосок використовувати. З фрази: Балога сочный кусок знань и топ-менеджер номер 1 я прилу ав сочна аналітика.
Ех були часи на ФУПі.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3




 інколи слухайте Насть
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

український відповідник наративу - побрехеньки.
це з серії про чахликів із нацюцюрниками :laugh:

"Нарати́в — сукупність пов'язаних між собою реальних чи вигаданих подій, фактів або вражень, які складають оповідний текст, а також — процес повідомлення такого тексту (нарація) і метод впорядкування дискурсу.
Головна функція наративу — це репрезентація одиничної події або численних подій. Наратив організовує людський досвід у складений зі знаків текст — усний, письмовий чи утворений іншими знаками, наприклад, зображеннями. Наратив протиставляється уявленню — якщо перший виражається в мові, то уявлення відбувається подумки й недоступне іншим людям. Він є універсальним інструментом як для оповідання, так і сприйняття знань і їх передачі. Наративом може бути як художній чи публіцистичний, науковий або інший словесний текст, так і система знань — міфологія, релігійна чи наукова теорія.
Переважно наратив відображає хронологічний порядок того, що відбувалося в дійсності чи уяві — від ранішого до пізнішого. Проте окремі частини наративу можуть мати інший порядок. Наприклад, текст спочатку подає пізніші подій, після чого зображає що їм передувало. Але в будь-якому випадку наратив подає одні події, факти й уявлення як підстави для інших[10].
Гранднаративи (інакше «домінантні розповіді») визначають зміст менших наративів, а через них — способи організації культури та соціального життя. Наприклад, для наративів української історії XX—XXI століть гранднаративом є «Історія України-Руси» Михайла Грушевського."
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

В Украину прибыли еще 4 системы HIMARS. Итого страна получила уже 26 дальнобойных высокоточных систем

 :S

я щось пропустив
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Я навіть пам'ятаю яка політична сила просувала негативний сенс слова "патріот".

Ну тобто правильно: український відповідник наративу - побрехеньки. (От використав українське слово - і все прояснилось)
Я б швидше для наративу вибрав відповідник - "лінія партії". Тоді, наприклад, фраза "просувати наративи" зазвучить звичніше. Типу "гнути лінію партії".
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Колись адвоката називали брехунець  :D
Мабуть чисто книжний фейк але прикольно.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Цитата: вікіпедія
Нарати́в (англ. і фр. narrative — оповідь, від лат. narrare — розповідати, пояснювати) — сукупність пов'язаних між собою реальних чи вигаданих подій, фактів або вражень, які складають оповідний текст. А також — процес повідомлення такого тексту (нарація) і метод впорядкування дискурсу.

Ікать
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Здається дімон не просто бухає з машкою захаровою, а підсів на щось важче.
З чого Ви це взяли? Вони реально такі хворі коли трезві.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Ди́скурс (від фр. discours — промова, розмова на тему чогось) — єдність мовлення та ситуації, в якій воно відбувається. Включає як перебіг мовлення, так і його передумови, обмеження та результати, позамовний контекст і невисловлені цілі й наміри, які супроводжують акт мовлення.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

В Украину прибыли еще 4 системы HIMARS. Итого страна получила уже 26 дальнобойных высокоточных систем
:S

я щось пропустив
Може, 16?
Бо досі ніби було 12
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Здається дімон не просто бухає з машкою захаровою, а підсів на щось важче.
Что у трезвого на уме - то у пьяного на языке.
Он все эти перлы выдает не просто так. Все это - реально существующие планы куйла.
Вопрос только в том, сможет-ли он их реализовать. Думаю йух.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Може, 16?
Бо досі ніби було 12

Крім хімарсів є ще М270 і MARS 2
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://t.me/voynareal/29999
ох уж этот ленин...
от него одни проблемы оказывается
теперь вот димон открыл всем правду что он (этот ленин)
Грузию и Казахстан создал... козёл.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Что у трезвого на уме - то у пьяного на языке.

Ніша жириновського звільнилась.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

ох уж этот ленин...
от него одни проблемы оказывается
теперь вот димон открыл всем правду что он (этот ленин)
Грузию и Казахстан создал... козёл.

уже пошли отмазки

Пост с упоминанием Казахстана как «искусственного государства» на странице Медведева во «ВКонтакте» опубликовал не он, его аккаунт был взломан — помощник Медведева

хотя думаю кнопку опубликовать,  нажал все же он.
написать такой текст, конечно не
пробуханая бошка не вытянет такой нагрузки
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Дімон допився до "бєлочкі", яка прийша до нього у вигляді "бальшога і магучага саюса". От жеж уєбан. :facepalm1:  :gigi:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Добре відомо, що свої сторінки Дімон веде самостійно.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Попросив по п'яній "ізлажіть мислі", помощнічкі "ради старацца", а воно протверезіло і почало нити,що його "взаламалі".

От жеж сучечка.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Це вже не вперше, написали - потерли.
З кірієнком теж було щось схоже.
Лінія партіїї  там не просто коливається, на ній якісь пухирі з'являються, щоб не сказати нариває.
Це все і є наративи...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія