Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
VVV

Интересно, сколько нужно времени на починку. Площадь разрушения небольшая
Як тільки почнуть чініть, одразу йопнуть ще раз, нехай чінять....
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

На  форумі дуже давно, але тільки читатєль, бо дуже багато срачу і гадять людей за різні думки. Але тут я вас підтримую на 100 %. Гарно сказано. В мене сусід  ватнік, але й може сепаратист, як тільки починаю проводити роботу з ним, визиває мінтів, а вони майже на його стороні, а мені хочеться начистити йому іпало, як боротись с такими, не знаю.... І це західна Україна !

Що що?
Яку таку роботу? Головою об стіну чи що
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3



Вчора захищаючи небо України, загинув Герой України Олександр Васильович Кукурба, 1994 р.н., уродженець с. Верхній Вербіж — український військовослужбовець, майор, начальник розвідки штабу 299-ї бригади тактичної авіації Збройних сил України.
Нагороди Олександра Кукурби:
• звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка» (14 квітня 2022) — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.
• орден Богдана Хмельницького II ст. (6 липня 2022) — за особисту мужність і самовіддані дії
 :(
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

На  форумі дуже давно, але тільки читатєль, бо дуже багато срачу і гадять людей за різні думки. Але тут я вас підтримую на 100 %. Гарно сказано. В мене сусід  ватнік, але й може сепаратист, як тільки починаю проводити роботу з ним, визиває мінтів, а вони майже на його стороні, а мені хочеться начистити йому іпало, як боротись с такими, не знаю.... І це західна Україна !

 Не звертайте увагу на нього. І організуйте власне життя значно краще за його - це й буде йому найбільшим покаранням. А ще - перемога України та іншого цивілізованого світу над мордором.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
akv

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
VVV

Що що?
Яку таку роботу? Головою об стіну чи що
Ну так, по іншому йому не доходить !!! Я не маньяк, але зараз нерви напружені, як ніколи ! Йому все не подобається в Україні !!! Я пропонував йому виїхати в лаптєстан, але не хоче... Як далі розмовляти з ёетнічним касапом ?.... Підкажіть !
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Щось дивно... Вище є фото - руйнування над водою,


Фото!

Показати зображення...


 А тут над дорогою  8-: 


Чи то ракурс на нижньому фото інший...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
akv

Щось дивно... Вище є фото - руйнування над водою,


А тут над дорогою  8-: 

Треба чекати на супутникові знімки
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Фото фейкове
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
VVV

https://www.facebook.com/EuroMaydan/videos/623479835667436/
Вчора захищаючи небо України, загинув Герой України Олександр Васильович Кукурба, 1994 р.н., уродженець с. Верхній Вербіж — український військовослужбовець, майор, начальник розвідки штабу 299-ї бригади тактичної авіації Збройних сил України.
Нагороди Олександра Кукурби:
• звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка» (14 квітня 2022) — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.
• орден Богдана Хмельницького II ст. (6 липня 2022) — за особисту мужність і самовіддані дії
 :(
Я чоловік, але сльози йдуть з очей. Помолимось, нехай Бог забере його одразу до себе в Рай !!!
Вічна пам"ять ГЕРОЯМ !!!!!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Щось дивно... Вище є фото - руйнування над водою,


А тут над дорогою  8-: 


Чи то ракурс на нижньому фото інший...

Фото з висоти ліве, фотошоп, але на відео видно що руйнування над водою..це скоріш за все неосновне пошкодження

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://www.facebook.com/EuroMaydan/videos/623479835667436/
Вчора захищаючи небо України, загинув Герой України Олександр Васильович Кукурба, 1994 р.н., уродженець с. Верхній Вербіж — український військовослужбовець, майор, начальник розвідки штабу 299-ї бригади тактичної авіації Збройних сил України.
Нагороди Олександра Кукурби:
• звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка» (14 квітня 2022) — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.
• орден Богдана Хмельницького II ст. (6 липня 2022) — за особисту мужність і самовіддані дії
 :(

вечного тебе полета, майор :(
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Газпром поставляет в Европу столько газа, сколько это технически возможно — Песков
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
VVV

Не звертайте увагу на нього. І організуйте власне життя значно краще за його - це й буде йому найбільшим покаранням. А ще - перемога України та іншого цивілізованого світу над мордором.
Дякую за підтримку !!! Він сам повісится, коли Україна переможе !!! Я не сумніваюся в нашій перемозі !!! Слава ГЕРОЯМ !!!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

 Паромные переправы через Днепр будут организованы на время восстановления Антоновского моста под Херсоном, поврежденного в ходе очередного обстрела в ночь на среду, движение по мосту планируется восстановить в ближайшее время — «Россия 1»
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

В Об’єднаному командуванні «Південь» підтвердили удари по Антонівському мосту.
Там уточнили, що вони були філігранними, а їхнє завдання – деморалізувати супротивника.

В Офісі президента порадили російським окупантам залишити Херсон, бо третього попередження може не бути.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Каци Херсон не залишать. Прийдеться відбивати
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Под Черниговом позавчера вышел на дачи из лесу кацап. Сидел с 1 апреля тут. При отъезде их обстреляли и он остался. Контузило. Его сослуживцы все збежали. Ховался по покинутых дачах и в погребах. Жрал консервацию. Потом в лесу. Вышел бо голодный очень. Менты сказали шо поехал кукухой на почве голода. 20 лет.

Останнє редагування: 27 липня 2022 14:32:17 від adviser
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Каци Херсон не залишать.
Прийдеться відбивати

:-)o  :D

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Ну так, по іншому йому не доходить !!! Я не маньяк, але зараз нерви напружені, як ніколи ! Йому все не подобається в Україні !!! Я пропонував йому виїхати в лаптєстан, але не хоче... Як далі розмовляти з ёетнічним касапом ?.... Підкажіть !
+=====================================================================================================================+
Не спілкуйся з таким взагалі! Якщо нема іншого вибору - то тільки українською і кожне друге речення це: "Слава Україні!" та "Смерть москалям!".
У мене теж є сусіда - адепт гундяйки та кацапоімперії. Вже обходить мене та мою землю. Сусіди теж так роблять...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
VVV


Лаптєголові, не ходіть по мосту !!!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

хуйло на зустрічі з Ердоганом просив його відкрити в Росії завод із виробництва Bayraktar – ЗМІ
Угу ненужный безпилотник который пачками сбивается  :D  как говорили , а тут такой поворот.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
akv

По світчблейдах

https://www.facebook.com/serg.marco/posts/pfbid0mtLaMmhRFgbb54yKstgi5Xb3mu86PdsPGgGNCuegUAxWp8ddZ4oT6EbKVVcP9jVNl

Само преимущество Свич 300 перед аналогами - в методологии применения, зашитую в систему управления боя и возможности комплекса Пума/Свич300/Свич600. Это единый комплекс, и когда ты выдергиваешь один компонент и начинаешь его использовать по своему разумению, делая ему оценочное суждение на своем, весьма ограниченном (ну а что поделать, мы не передовая страна по разработке и использованию БПЛА) опыте - то конечно оценка будет невысокой.
Но с другой стороны когда начинаешь изучать возможности комплекса, заложенного компанией AeroVironment - то они поражают. "Трехсотка" это тихий, дешевый, легкий и мобильный гаджет, для выпиливания отдельных целей. Это превосходный дрон прикрытия разведгуппы. Так как позволяет уничтожать посты/секреты не будучи обнаруженным. При этом он при подлете не шумит, заставляя противника галопом бежать в окоп. А если враг поднимет БПЛА чтоб найти группу - чтож, у Свичблейда есть и зенитная функция. Он может наводится на БПЛА в небе, и подлетев осуществлять подрыв шрапнелью в его направлении, уничтожая крыло. То есть по сути группа управляющая БПЛА может одновременно и сопровождать разведгруппы, подсвечивать цели, уничтожать живую силу дешевым боеприпасом, более жирные цели - есть Свичблейд 600. Ну а если надо навалить - Пума, это великолепный корректировщик арты, она хорошо заточена под корректировку и там тебе уже при необходимости насыпет старший брат.
И все это интегрировано в систему общевойскового боя.
Противник использующий такой инструментарий - это страшный противник.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

"АрселорМіттал Кривий Ріг" з серпня на три місяці призупиняє роботу свого ГЗК

Зазначається, що щоб зберегти усі робочі місця, у серпні компанія залишає чинним особливий графік роботи: більшість персоналу, включно з менеджментом та працівниками-іноземцями, працюватимуть зі зменшенням навантаження до 2/3.

"Також з 1 серпня на найближчі три місяці буде призупинена робота гірничо-збагачувального комбінату. Працівники гірничого департаменту будуть отримувати 2/3 зарплати.
   
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://www.facebook.com/EuroMaydan/videos/623479835667436/
Вчора захищаючи небо України, загинув Герой України Олександр Васильович Кукурба, 1994 р.н., уродженець с. Верхній Вербіж — український військовослужбовець, майор, начальник розвідки штабу 299-ї бригади тактичної авіації Збройних сил України.
Нагороди Олександра Кукурби:
• звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка» (14 квітня 2022) — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.
• орден Богдана Хмельницького II ст. (6 липня 2022) — за особисту мужність і самовіддані дії
 :(
рано же совсем  :( .

Кто-то скупо и чётко
Отсчитал нам часы
Нашей жизни короткой,
Как бетон полосы.

 Покойся с миром Лётчик  :(
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Я чоловік, але сльози йдуть з очей. Помолимось, нехай Бог забере його одразу до себе в Рай !!!
Вічна пам"ять ГЕРОЯМ !!!!!
Царство Небесне Дущі захисника України.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
VVV

+=====================================================================================================================+
Не спілкуйся з таким взагалі! Якщо нема іншого вибору - то тільки українською і кожне друге речення це: "Слава Україні!" та "Смерть москалям!".
У мене теж є сусіда - адепт гундяйки та кацапоімперії. Вже обходить мене та мою землю. Сусіди теж так роблять...
Ні, він навіть намагається розмовляти тільки українською мовою і це в ньгоо виходить криволапо, але розмовляє, з горем пополам, говорить що він не калаборант, але надалі повторяє касапські телевізійні наративи, наприклад що ЗСУ буде насилувать людей дамбаса і інших регіонів ...... Ну пєдік, я йому начищу іпло, і сяду за грати, іншого виходу немає... Не люблю, як ображають українців і Україну !!!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Авіація це біль  :(  чудові талановиті льотчики які змушені літати на давно застарілій техніці, а це ж їхні життя  :(  їм би в руки сучасні літаки
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Ні, він навіть намагається розмовляти тільки українською мовою і це в ньгоо виходить криволапо, але розмовляє, з горем пополам, говорить що він не калаборант, але надалі повторяє касапські телевізійні наративи, наприклад що ЗСУ буде насилувать людей дамбаса і інших регіонів ...... Ну пєдік, я йому начищу іпло, і сяду за грати, іншого виходу немає... Не люблю, як ображають українців і Україну !!!

У тебе також з українською не дуже...
Поки поспостерігаємо, що ти за фрукт ;)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Паромные переправы через Днепр будут организованы на время восстановления Антоновского моста под Херсоном, поврежденного в ходе очередного обстрела в ночь на среду, движение по мосту планируется восстановить в ближайшее время — «Россия 1»
Якщо в Херсонському порту є теплоходи пр.559, то ці т/х легко зможуть замінити міст, бо заточувались для перекидання техніки.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Ні, він навіть намагається розмовляти тільки українською мовою і це в ньгоо виходить криволапо, але розмовляє, з горем пополам, говорить що він не калаборант, але надалі повторяє касапські телевізійні наративи, наприклад що ЗСУ буде насилувать людей дамбаса і інших регіонів ...... Ну пєдік, я йому начищу іпло, і сяду за грати, іншого виходу немає... Не люблю, як ображають українців і Україну !!!

Здайте цю гниду в СБУ за наклеп на ЗСУ. Підпадае під закон про колаборантів.
Ще заявить що він цім  наклепом робить  вам тяжки моральні та душевні страждання, та погіршує ваше психичне і фізичне здоров'я.
 Якщо найняти адвоката , подати до суду то з гниди можно стягнути компенсацію за моральні та фізичні страждання.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
VVV

У тебе також з українською не дуже...

Я трішки випив сьогодні, за Херсонський міст і всі склади, знищені нашими воїнами. Є апячатки і русизми, це все наслідки російської окупації. Але  я гуглом транслейт не користуюся. Фрукт - це ти, а я просто громадянин Украхни !!! Будемо спостерігати за тобою лапоть. Мене не чіпай,я нервовий, в мене тут на місці роботи вистачє. Приб"ю кожного хандона сєпарського. Живи поки.....
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Я трішки випив сьогодні, за Херсонський міст і всі склади, знищені нашими воїнами. Є апячатки і русизми, це все наслідки російської окупації. Але  я гуглом транслейт не користуюся. Фрукт - це ти, а я просто громадянин Украхни !!! Будемо спостерігати за тобою лапоть. Мене не чіпай,я нервовий, в мене тут на місці роботи вистачє. Приб"ю кожного хандона сєпарського. Живи поки.....
Гандон ты штопаный, а не громадянин України
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

У зв’язку з підписанням угоди про розблокування українських портів для експорту зерна,відновлено роботу в портах Одеса, Чорноморськ і Південний. Про це повідомляє пресслужба ВМС ЗСУ.Вихід і захід суден до портів здійснюватиметься шляхом формування каравану(c)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
VVV

Здайте цю гниду в СБУ за наклеп на ЗСУ. Підпадае під закон про колаборантів.
Ще заявить що він цім  наклепом робить  вам тяжки моральні та душевні страждання, та погіршує ваше психичне і фізичне здоров'я.
 Якщо найняти адвоката , подати до суду то з гниди можно стягнути компенсацію за моральні та фізичні страждання.
Дякую, вже з сусідами, цю тему обговорюємо, бо не хочемо, щоб він цей сморід кацапський розносив по місту.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Я трішки випив сьогодні, за Херсонський міст і всі склади, знищені нашими воїнами. Є апячатки і русизми, це все наслідки російської окупації. Але  я гуглом транслейт не користуюся. Фрукт - це ти, а я просто громадянин Украхни !!! Будемо спостерігати за тобою лапоть. Мене не чіпай,я нервовий, в мене тут на місці роботи вистачє. Приб"ю кожного хандона сєпарського. Живи поки.....

тебе вже на Західній Україні окупували?

зі. баньте гниду
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія