Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

розслабся.

Просте питання - як зараз ставлять на війсковий облік? У скільки років і на якій підставі?
(розжую для справки - без цього ти не отримаєшь повєстки - у воєнкоматі просто не будуть знати хто ти і де)
Який треба мати ВУС (ваєнна учьотна спєціальність), аби на другий день війни у 18-ть років  отримати повєстку у артилерію?
При чому професійних і та відслужилих посилали у розпорядження?

пс. шо ти там питав за аріхметику?

Вчи матчастину, стажер

Взяттю на військовий облік державними органами, підприємствами, установами та організаціями підлягають:

♦ як призовники - громадяни у віці від 17 до 27 років, які:

-не приписані до призовних дільниць та не перебувають у запасі Збройних Сил, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки;
-приписані до призовних дільниць;
-прибули з інших місцевостей (адміністративно-територіальних одиниць) або з-за кордону на нове місце проживання;
-набули громадянство України та підлягають приписці до призовних дільниць;(с)

Щодо мого ВУСу  в жовтні взнаю.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

розслабся.

Просте питання - як зараз ставлять на війсковий облік? У скільки років і на якій підставі?
(розжую для справки - без цього ти не отримаєшь повєстки - у воєнкоматі просто не будуть знати хто ти і де)
Який треба мати ВУС (ваєнна учьотна спєціальність), аби на другий день війни у 18-ть років  отримати повєстку у артилерію?
При чому професійних і та відслужилих посилали у розпорядження?

пс. шо ти там питав за аріхметику?
Ти служиш зараз десь, чи вирішив нас зі свого дивана просвітити? Бо несеш ти настільки тупі нісенітниці, які не мають нічого спільного з сучасним станом речей в армії, що це вже починає трохи напружувати.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Ого.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3



Щодо мого ВУСу  в жовтні взнаю.

ще не достигли 18-ти?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://t.me/znua_live/47188

шо сі сталося? І що це за одін?

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №501/2022
Про покладення виконання обов'язків Генерального прокурора
Відповідно до частини другої статті 11 Закону України "Про правовий режим воєнного стану" постановляю:
Покласти на СИМОНЕНКА Олексія Юрійовича виконання обов'язків Генерального прокурора.
Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ
17 липня 2022 року
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://t.me/znua_live/47188

А в нього є такі пововаження?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

А в нього є такі пововаження?

На період ВС в нього повноваження значно ширші ніж у мирний час
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

А в нього є такі пововаження?

воєнний стан. Є
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

шо сі сталося? І що це за одін?

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №501/2022
Про покладення виконання обов'язків Генерального прокурора
Відповідно до частини другої статті 11 Закону України "Про правовий режим воєнного стану" постановляю:
Покласти на СИМОНЕНКА Олексія Юрійовича виконання обов'язків Генерального прокурора.
Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ
17 липня 2022 року
Це зам Венедиктової.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

шо сі сталося? І що це за одін?

Дружина заступника Генерального прокурора Олексія Симоненка є співвласницею двох земельних ділянок із сином колишнього регіонала Сергія Канакі, якого пов’язують із кримінальним світом – злочинним угрупованням так званого “Фашиста”. Про це йдеться в матеріалі Данила Мокрика для Bihus.Info.

https://bihus.info/v-deklaracziyi-zastupnyka-genprokurora-symonenka-ye-zvyazok-z-kryminalnym-svitom/
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

шо сі сталося? І що це за одін?

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №501/2022
Про покладення виконання обов'язків Генерального прокурора
Відповідно до частини другої статті 11 Закону України "Про правовий режим воєнного стану" постановляю:
Покласти на СИМОНЕНКА Олексія Юрійовича виконання обов'язків Генерального прокурора.
Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ
17 липня 2022 року

Злые языки называют "прокурором Татарова". Вообще, вроде зам Генпрокурора
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

ще не достигли 18-ти?

Не тупи, стажер. Не всі жінки  підлягають військовому обліку.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

:facepalm1:

звична практика для фупу - ввязатися у дискусію не читаючи оригинального посту.
Спеціально для вас цитую:

 Гарматник wrote:

У нас є хлопчина в дивізіоні - 18 років - призвали повісткою 25 лютого. Нормально воює.

Ти своєю тупістю вже реально пригріб. Я чудово бачив і зрозумів що написав Гарматник. І висловив свою думку на його історію. Наприклад що він міг неправильно зрозуміти історію свого 18річного товариша. Я наприклад також офіційно мобілізований 25 лютого. Але повістку мені ніхто не присилав. Да і військомат "дізнався" про те що він виявляється мене мобілізував  тільки в середині  березня, коли туди наша рота свої списки завезла. Часи тоді такі були. Українська Паперова Армія трохи не встигала за швидким розвитком подій.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Злые языки называют "прокурором Татарова". Вообще, вроде зам Генпрокурора

Шило на мило гівно
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Не тупи, стажер. Не всі жінки  підлягають військовому обліку.

то ти станешь жінкою у жовтні?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

люде, щодо баканова-венедіктової го сюди https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1126419.0

плз прошу. Щоб не залетіти за флуд у воєнній гілці.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

то ти станешь жінкою у жовтні?
Ти зараз дограєсся до бану за флуд
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://t.me/Pravda_Gerashchenko/32399
18-я пулеметно-артиллерийская дивизия...
Насколько я помню, пулеметно-артиллерийские дивизии были только на Курилах. Возможно, Камчатке и Сахалине. Интересно
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
PAL

https://t.me/znua_live/47188

З Бакановим все не просто, там стаття, за якою звільнили, дуже показова


   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

18-я пулеметно-артиллерийская дивизия...
Насколько я помню, пулеметно-артиллерийские дивизии были только на Курилах. Возможно, Камчатке и Сахалине. Интересно

Так це вона і є, підріл притягнули з куріл
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

18-я пулеметно-артиллерийская дивизия...
Насколько я помню, пулеметно-артиллерийские дивизии были только на Курилах. Возможно, Камчатке и Сахалине. Интересно
Итуруп...
Я вчера видео выкладывал...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Так це вона і є, підріл притягнули з куріл

орки схоже зовсім вже по іпеням шкрябають
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Итуруп...
Я вчера видео выкладывал...

А хто ж тепер ісконно русскіє Куріли охороняє? А раптом Японія як нападе?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
PAL

А хто ж тепер ісконно русскіє Куріли охороняє? А раптом Японія як нападе?

ну як хто?
браття-китайці, певне  :gigi:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

"Безугла пов’язана з Медведчуком, генерує конфлікти з військовослужбовцям и ЗСУ, і є інструментом інформаційної війни на стороні агресора", - "слуга народу" Тищенко

Якась біда з тими слугами ..
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

"Безугла пов’язана з Медведчуком, генерує конфлікти з військовослужбовцям и ЗСУ, і є інструментом інформаційної війни на стороні агресора", - "слуга народу" Тищенко

ну тут нмд єбала жаба гадюку - бо шо коля-каклєта, що тп безугла один одного варті
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Дружина заступника Генерального прокурора Олексія Симоненка є співвласницею двох земельних ділянок із сином колишнього регіонала Сергія Канакі, якого пов’язують із кримінальним світом – злочинним угрупованням так званого “Фашиста”. Про це йдеться в матеріалі Данила Мокрика для Bihus.Info.

https://bihus.info/v-deklaracziyi-zastupnyka-genprokurora-symonenka-ye-zvyazok-z-kryminalnym-svitom/
то відомий чувачок з 90-х
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

За інформацією ВМС ЗСУ, ворогом передислоковано значну кількість кораблів з Севастополя до Новоросійська.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

то відомий чувачок з 90-х

з 2014 по 2019 служив в СБУ
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

За інформацією ВМС ЗСУ, ворогом передислоковано значну кількість кораблів з Севастополя до Новоросійська.
«Гибель эскадры» — советский художественный фильм, снятый режиссёром Владимиром Довганем в 1965 году на киностудии им. А. Довженко по мотивам одноимённой пьесы А. Е. Корнейчука.
по распоряжению главы Советского правительства Ленина хуйло корабли были перебазированы из Севастополя в Новороссийск.

Но вскоре и Новороссийск оказался под угрозой захвата немецкими полчищами и белогвардейцами, ВСУ а достаточных для сокрушительного отпора захватчикам сил у Советской Республики союзного государства России, Беларуси, ДНР и лнр  на юге страны не было, Совнарком Совбез принял решение уничтожить флот.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Глюк.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

В притулок для сліпих бездомних кошенят влучили походу.. :-)o
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://t.me/truexanewsua/54378
А в деяких пабліках пишуть сьогоднішнє, і схожість з 15 числом через люстру освітлювальну. Як реально - хз
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія