Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Нафіг тут цей срач Пєтя-Зєля?
У мене таке враження, що коли немає новин з фронту, то багато народу тут таким способом знімає психологічну напругу
P.S. Може їм окрему гілку виділити, так і назвати "військово-політичний срач" ?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Порошенко відбудував ... врятував ... відбив
і бустера Петро зробив, а ти засцяв.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
DBA

Нафіг тут цей срач Пєтя-Зєля?

это вопрос к порохоботам (которые постоянно ежедневно, практически в каждой топовой теме, поливают дерьмом нынешнюю власть в период войны, которая дохрена чего делает сейчас, чтобы у ВСУ была новейшая современная техника, б/к, и финансирование, а также возврат пленных) и модераторам (которые этих порохоботов охраняют)

это сюр какой-то... в период войны позволять этим ботам тут хозяйничать и делать, все чтобы разрушить систему
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://t.me/Sharpreview/15615

так, без авиации разговоры про контрнаступ останутся только разговорами, на жаль
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Жаль что большая часть нефти разведанной и уже добываемой находится у каких то террористов людоедов и убийц.
Такая вот не очень большая планета земля
У меня даже начинает зарождаться теория, что если тебе повезло родиться в стране с хорошими природными ресурсами, то ты обречен жить в какой то тирании, потому что человек слишком слаб, чтоб оставаться человеком, дорвавшись до шальных денег.

Канада, например. Штаты в какой-то мере. Мексика.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

это вопрос к порохоботам (которые постоянно ежедневно, практически в каждой топовой теме, поливают дерьмом нынешнюю власть в период войны, которая дохрена чего делает сейчас, чтобы у ВСУ была новейшая современная техника, б/к, и финансирование, а также возврат пленных) и модераторам (которые этих порохоботов охраняют)

это сюр какой-то... в период войны позволять этим ботам тут хозяйничать и делать, все чтобы разрушить систему
от я порохобот
дайте посилання, де я щоденно роблю виділене? галімий піздеж
порохоботам ніколи фігнею займатись: особисто я по 8 - 12 годин на день плету маскувальні сітки; зараз йду і повернусь о 23-й
це у непорохоботів багато часу щоб мовою окупанту поливати лайном того на кого команду "ату" подано

порохоботи ще в 19-м попереджали, що буде саме так і вигрібати доведеться саме їм  :(

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
DBA

Канада, например. Штаты в какой-то мере. Мексика.

а также Австралия, ее "освоили" когда нашли ресурсы и затем оказалось что есть еще больше
тут дело в менталитете / культуре самого народа
если у народа рабское сознание, то возникает тирания, т.к. всегда находится тот, кто захочет всеми этими рабами управлять
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Згоден з вами, але всеж таки два плюса є...коли Яник тікав він повинен був приїхати в харків і зробити новоросію і піти як в 1918 році на Київ , но кажуть Добкін таки не захотів такого сценарію...і Яник свалив у Крим , і другий епізод кажуть Добкін у за місяць до вторгнення предлагали губернаторство харківської губернії , про це розповідав вже Гіркін після того як Добкін тіпа покаявся, зрозуміло що гіркіну сказали в ФСБ це озвучити, але.

До Добкіна в мене нема ні на йоту сентиментів..ця скотина повинна сісти за всі свої злочини хочаб на років 10-15
[/quote
Згодна з вами. Хай сядя та згине!
Десь спочатку березня я дивилась  інтерв'ю  Терехова про події в Харкові. Мер виглядав втомленим з темними колами навколо
 очей.
Дивилась я на нього та подумала : Як вчасно помер Кернес. Щоб він зараз робив?

 
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Істерічно ссучіт ножками херова бабушка..

Дебілойд недоразветий..
Лома в дупу щоб голова не болталась тобі ... Харьків ти хера візмеш..
  Так, Ось йому  :fuck:
Але лізти будуть бо без Харкова Белгород - тупик!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3









   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
DBA

от я порохобот
дайте посилання, де я щоденно роблю виділене? галімий піздеж
порохоботам ніколи фігнею займатись: особисто я по 8 - 12 годин на день плету маскувальні сітки; зараз йду і повернусь о 23-й
це у непорохоботів багато часу щоб мовою окупанту поливати лайном того на кого команду "ату" подано

порохоботи ще в 19-м попереджали, що буде саме так і вигрібати доведеться саме їм  :(

я ж не сказал "все порохоботы"... но их после отхода кацапов с севера просто овердофига тут стало.  и это не смотря на прикрепленную ветку админами о бане за критику власти
по поводу мови / языка  - это мой родной язык, на котором разговаривает 99% жителей моего родного украинского города, областного центра - советую заняться изучением истории
так же это язык десятков тысяч бойцов ВСУ
иди че-нить другое придумай.   не нравится ситуация с языком украинцев - ищи другой глобус
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

я ж не сказал "все порохоботы"... но их после отхода кацапов с севера просто овердофига тут стало.  и это не смотря на прикрепленную ветку админами о бане за критику власти
по поводу мови / языка  - это мой родной язык, на котором разговаривает 99% жителей моего родного украинского города, областного центра - советую заняться изучением истории
так же это язык десятков тысяч бойцов ВСУ
иди че-нить другое придумай.   не нравится ситуация с языком украинцев - ищи другой глобус

політсрач качаєш зранку, а все ніяк не виходить, да?
тепер вирішив мовне питання подюльбати. Нюню
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Повернутися до кордонів за часів Порошенко це зараз і бцде перемогою. Порошенко, відбудував армію врятував країну, відбив більше частину Донецькох і Луганської областей.

Після 2014 кацапи з усіх сил намагаються ояорнити владу Порошенко.

Все пізнається в порівнянні.

 Я пам'ятаю як Порошенка рвали на частки з усіх ЗМІ.
Я телебачення не дивлюся більше 18 років, пішла в інет. Але олігархі з гівном на Порошенка лізли скрізь.
  З початку каденції 6 го президента  ЗМІ його не критикували так як 5 го. І досі нема тої шаленоі критикі. Цікаво чому?
Так військовий стан, спец єфір ... Дуже зручно комусь...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3


так же это язык десятков тысяч бойцов ВСУ
иди че-нить другое придумай.   не нравится ситуация с языком украинцев - ищи другой глобус

Підминай триндіти! На фронті зараз абсолютна перевага української мови. На українську вже практично перейшли "десяткі тысяч бойцов ВСУ". Бо тут можна випадково кулю злапати за невідповідне застосування єєзьіка...
Та й, в цілому, використання єзьіка нині в Україні є свідченням лише о низького інтелектуального рівня користувача
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Підминай триндіти! На фронті зараз абсолютна перевага української мови. На українську вже практично перейшли "десяткі тысяч бойцов ВСУ". Бо тут можна випадково кулю злапати за невідповідне застосування єєзьіка...
Та й, в цілому, використання єзьіка нині в Україні є свідченням лише о низького інтелектуального рівня користувача



   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

гггг :gigi:  :super:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3




(tu)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Господи, не годуйте тролів  :facepalm:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

гггг :gigi:  :super:
https://t.me/Slavyansk_info/2796

Шкода української крові. Дві світових війни, окупація москальська і ця війна... Але вибору в нас нема , вони самі до нас приперлись і тому будуть вбиті!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Підминай триндіти! На фронті зараз абсолютна перевага української мови. На українську вже практично перейшли "десяткі тысяч бойцов ВСУ". Бо тут можна випадково кулю злапати за невідповідне застосування єєзьіка...
Та й, в цілому, використання єзьіка нині в Україні є свідченням лише о низького інтелектуального рівня користувача

абсолютно! Це ж чітко видно по відео з фронту. Кацапське ІПСО про "десяткі тысяч бойцов ВСУ" і "харошіх рускіх" вже не проходить.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://t.me/VolodymyrZolkinChat/565343

Ви не розумієте - вона побудуе йому Мавзолей.
  Нація придурків...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

У мене таке враження, що коли немає новин з фронту, то багато народу тут таким способом знімає психологічну напругу
P.S. Може їм окрему гілку виділити, так і назвати "військово-політичний срач" ?

+1
Можна навіть без слова військовий, "квартально-шоколадний срач" буде більш влучно   :gigi:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://t.me/ShrikeNews/5083
А от цікаво, куди практично поділись знищені кацапські бпла?
Змінився характер бойових дій, чи орлани закінчуються? Раз вже до іранців за підмогою їздять.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

хтось подзвонив Баканову за етого чьорта
ну на три роки пізніше ніж треба, але то таке
Може і до Тартарова з Єрмаков такі доберуться через років зо 5
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Збройні сили України знищили ворожі бази в Лазурному та Алчевську.

Про це повідомило Управління стратегічних комунікацій ЗСУ, передає Укрінформ.

Попередньо відомо, що ворог облаштував там штаб, казарми і склад, а після сильного вибуху, ймовірно, почалася детонація боєприпасів.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

писдец




https://twitter.com/view/status/1548424533152911365

И что наш самолет делал в недружественной Сербии и плюс летел в Оман ...
 
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

И что наш самолет делал в недружественной Сербии и плюс летел в Оман ...

фактично, перевозив контрабанду зброї. Як пілоти виїхали з України?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

а після сильного вибуху, ймовірно, почалася детонація боєприпасів.

Ймовірно?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Там "рікошєт"  :gigi:  "мєталіст"  200

https://t.me/Pravda_Gerashchenko/32241В Тульской области сошли с рельсов 12 вагонов грузового поезда: причиной стала кража металла, перевозимого составом 

Детали: как пишут росСМИ, двое мужчин таинственным образом пробрались в «товарняк» и на ходу сбрасывали железо с поезда. В какой-то момент кусок металла попал под колеса поезда, из-за чего и опрокинулись вагоны, а один из «металлистов» погиб.
Что-что, а пускать под откос поезда в россии не разучились. Хотя, тульским воришкам далеко до кремлевского машиниста. Тот умудрился пустить под откос целую страну.

#запоребрик
А можно хоть одним глазком глянуть какие это листы метала сбрасывал на ходу поезда один мужик?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія