Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

найден производитель, который сможет поставить необходимое количество снарядов для зенитных самоходных установок Gepard
в Україну)
если Вы про картинку то это не гепард, а арчер
и это две большие разницы
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

если Вы про картинку то это не гепард, а арчер
и это две большие разницы

це дві різні новини,

у німців були проблеми з поставками снарядів до Гепарда.

вона вирішилась
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
Agh

це дві різні новини,

у німців були проблеми з поставками снарядів до Гепарда.

вона вирішилась
Тепер почнуться проблеми з самими Гепардами :lol: Прошивка не та, ТО треба пройти ...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

НІХТО НІКОЛИ не обіцяв арчерів. Принаймі публічно.
Ось найкращий (оновлюваний) список обіцяної важкої зброї:

https://www.oryxspioenkop.com/2022/04/answering-call-heavy-weaponry-supplied.html
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

це дві різні новини,

у німців були проблеми з поставками снарядів до Гепарда.

вона вирішилась
так, хорошо :) про гепарды в курсе

но очень хочется ссылку на новость с арчерами!!!
пока нигде нет
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Хочете - дивіться. Але нєхєр його тягати в український інформпростір
От з цим згоден
Це матеріал для аналітичних бюро, а не для дурнуватих блохірів. Нічого його цитувати й крутити з ним відео.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

И сейчас ты прав! Не следует гиркина слушать тем.кто не способен ПРАВИЛЬНО и УМЕЛО извлекать полезную проукраинскую информацию из его вражеских спичей.
 А вот для тех,кто это УМЕЕТ это  делать- просто "праздниккакойто"!
 И  затем выкладывать для тех, кто не способен  к проукраинскому аналитическому уму и нет способности, полезные выжимки  из его текстов.
а я от зовсім не розумію.чого ви слухаєте гіркіна.арестовича. швеця і стерненка,бігатєте по тих всіх блогерських помийках(так-всі блогерські канали це помийки і не несуть НІЧОГО,щоб вас чогось навчити а виключно їх балаканину на їх рівні розуміннЯ як монетизувати свій канал). мені івистарчає ПОВНІСТЮ дані офіційного генштабу і екстраполювання сьогоднішніх РЕАЛІЙ з тижневими а ще краще місячної давнини. І ВСЕ. І я знаю на сьогогдні стільки ВАЖЛИВОГО як і ви.слухачі тих говорильників. різниця?  Я не нервую,не кидаюся на всякі  X(  чи  :X  чи  :(  чи  ;o  з почуттям наромана у якого ломка і потрібна чергова доза наркоти від тих всяких пережовувачів тогож що можна олтримати просто почекавши пару днів і самому зробити висновки-іде війна,гинуть наші люди на передовій ,мирняк і нищиться ворог.інфраструктур а і т.д. Все як і повинно бути під час таких подій. І важлива тенденція руху того всього на ДИСТАЦІЇ а не щодення порція слухів,балаканини "робітників" на свою кишеню від пропанадиських засобів,що вони окучують.
 А щоб ви поламали цю вашу "наркотичну" залежність щоденного "уколу" таких цинічних монетаризаторі просто відмотайте події на місяць і накладіть на сьогодення-чи ви отримали від них щось реально важливе ,що самі не могли спрогнозувати? НІ і ще раз НІ. Єдине-нерви від щоденного слухання того всього з коливанням ЇХ нервів і балаканини. а на виході? нічого кардинально ємкіснішого ніж від самоаналізу  і розуміння ситуацйії.
  Розумію,що це недано всім в силу їх психотипу і повній залежності багаторокового кормлення на такому полі "чудес забивання мізків хламом ніби інформації". Тому сядьте іі подумайте-а чого я навчився слухаючи стільки років то все. не дізнався (бо для того треба ще і самому попрацювати на порівнння прослуханого з іншими джерелами,бо деза і неграмотність блогерів не істина),а навчився . І зрозумієте-вони не вчать вас,вони на вас паразитують граючи дуже вміло власне на вашій слабості вчитися без зусиль,просто слухаючи чиїсь наративи навіть не пробуючи провірити чи то правда. Звичане людське лінивство "навіть "пережувати" то що кладуть в "рот добрі дяді і тьоті".
  більшість з вас навіть не дочитає мій текст-бо довгий і важко зрозуміти  (звичка мозку сприймати сьогодні короткі фрази а не довгі тексти. бич власне сьогодення по деградації індивіда),обурення ,що вас критикують і просто-а чого ти такий розумний і думаєш що ми дурні B-)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3



не могу повєріть..

та чего уж там)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

так, хорошо :) про гепарды в курсе

но очень хочется ссылку на новость с арчерами!!!
пока нигде нет

давайте почекаємо)


якщо виявиться інформація неправдива, будуть питання до людини.
але поки що те що казав, все так і було.


   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Словаки отдают все свои МиГ-29, 12 штук.   https://bulgarianmilitary.c o m/amp/2022/07/09/entire-slovak-mig-29-fleet-gifted-to-ukraine-bulgarian-su-25s-in-parts/
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

давайте почекаємо)


якщо виявиться інформація неправдива, будуть питання до людини.
але поки що те що казав, все так і було.
ок
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

НІХТО НІКОЛИ не обіцяв арчерів. Принаймі публічно.
Ось найкращий (оновлюваний) список обіцяної важкої зброї:

https://www.oryxspioenkop.com/2022/04/answering-call-heavy-weaponry-supplied.html
Розмови були, я про них чув...але потім щось заглохло...
Може в тиші прийшло? Тож шведи начебто їх виробляють.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Розмови були, я про них чув...але потім щось заглохло...
Може в тиші прийшло? Тож шведи начебто їх виробляють.
тогда первоисточником был швед с интернац легиона
колоритной такой викинг  :)
но это была его хотелка (как и хотелка всех нас)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Розмови були, я про них чув...але потім щось заглохло...
Може в тиші прийшло? Тож шведи начебто їх виробляють.
Нажаль майже кожен день хтось вкидає, а інші (не зі зла, просто всім хочеться щоб було правдою) розносять фейки про постачання тієї чи іншої зброї.

Я не розумію, хто це робить і для чого, бо це не дає нічого окрім розчарування коли виявляється що це фейк, може каци вкидають іпсо для деморалізації, чи просто для лайків, хз.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Нажаль майже кожен день хтось вкидає, а інші (не зі зла, просто всім хочеться щоб було правдою) розносять фейки про постачання тієї чи іншої зброї.

Я не розумію, хто це робить і для чого, бо це не дає нічого окрім розчарування коли виявляється що це фейк, може каци вкидають іпсо для деморалізації, чи просто для лайків, хз.
испытать новое оружие в интенсивных боях дорогого стоит
за это доплачивать производитель должен
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Особисто для мене, ставлення персонажа до Стерненка - індикатор кацапізму і ватяності.
Чомусь кацапів і всяких червоненок з шаріями від нього плющить, як чортів від ладану.
+

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

испытать новое оружие в интенсивных боях дорогого стоит
за это доплачивать производитель должен

Ймовірно якісь представники виробників та основних експлуатантів так чи інакше в тісному контакті з нашими. Щось неодмінно покаже в боях слабкі місця, де ще таке відловиш
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Нажаль майже кожен день хтось вкидає, а інші (не зі зла, просто всім хочеться щоб було правдою) розносять фейки про постачання тієї чи іншої зброї.

Я не розумію, хто це робить і для чого, бо це не дає нічого окрім розчарування коли виявляється що це фейк, може каци вкидають іпсо для деморалізації, чи просто для лайків, хз.

щось вас занадто стурбувало,
швидко перелік найшли
хоча насправді не все так

може каци вкидають іпсо для деморалізації,

а от це тут яким боком  :shuffle:
палитесь)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Якщо нас уже успішно воюють Цезарі, Хаймарси, PZH 2000, не бачу жодних проблем в можливості випробувати Арчери, розмови про них вже давно були, шведи особливо не світять свою допомогу як і фіни з норвежцями
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

ДРГ з Білорусі вже заходять в Україну: деякі зловили у Київський області - Георгій Тука

DEFENSE EXPRESS

Ворожі ДРГ можуть виконувати завдання з мінування шляхів

Вперше про загрозу появи ДРГ з Білорусі публічно стало відомо у червні
На Київщині зафіксована робота диверсійно-розвідувальних груп, які інфільтруються через кордон з Білоруссю. Мова йде про професійних підготовлених бійців і не тільки громадян РФ, а й Білорусі, деякі з цих ДРГ вже знешкоджені.

Про це заявив колишній голова Луганської ВГА Георгій Тука в інтерв'ю виданню Главред, зазначивши, що цю інформацію він отримав від знайомих бійців сил оборони України.

"Вже на Київщині зафіксовані факти роботи ДРГ, які прибули безпосередньо з Білорусі. І вже спецслужби мають результативні затримання учасників цих ДРГ, які не є громадянами України - мова йде безпосередньо про іноземців, росіян та білорусів, які є фаховими диверсантами, а не просто якимись там зрадниками. Отже, відбувається певна активація дій північного угруповання РФ. Чим вона завершиться - можемо лише спостерігати, але маємо бути готові до найгіршого сценарію", - повідомив Георгій Тука.

Також він зазначив, що під час тимчасової окупації територій північних областей України, по селах "нишпорили в формі білоруські поліцейські", які намагались з’ясовувати місцеперебування ветеранів АТО та ООС.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

тогда первоисточником был швед с интернац легиона
колоритной такой викинг  :)
но это была его хотелка (как и хотелка всех нас)
Я начебто помню як Зеленский виступав перед шведскім парламентом і просив їх, а також архітекторів для того щоб новий марік побудувати.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

ДРГ з Білорусі вже заходять в Україну: деякі зловили у Київський області - Георгій Тука
DEFENSE EXPRESS

Ворожі ДРГ можуть виконувати завдання з мінування шляхів

Вперше про загрозу появи ДРГ з Білорусі публічно стало відомо у червні
На Київщині зафіксована робота диверсійно-розвідувальних груп, які інфільтруються через кордон з Білоруссю. Мова йде про професійних підготовлених бійців і не тільки громадян РФ, а й Білорусі, деякі з цих ДРГ вже знешкоджені.

Про це заявив колишній голова Луганської ВГА Георгій Тука в інтерв'ю виданню Главред, зазначивши, що цю інформацію він отримав від знайомих бійців сил оборони України.

"Вже на Київщині зафіксовані факти роботи ДРГ, які прибули безпосередньо з Білорусі. І вже спецслужби мають результативні затримання учасників цих ДРГ, які не є громадянами України - мова йде безпосередньо про іноземців, росіян та білорусів, які є фаховими диверсантами, а не просто якимись там зрадниками. Отже, відбувається певна активація дій північного угруповання РФ. Чим вона завершиться - можемо лише спостерігати, але маємо бути готові до найгіршого сценарію", - повідомив Георгій Тука.

Також він зазначив, що під час тимчасової окупації територій північних областей України, по селах "нишпорили в формі білоруські поліцейські", які намагались з’ясовувати місцеперебування ветеранів АТО та ООС.
Я вже давно в цій гілці писав що війна на білоруському кордоні триває і зараз, а також і біля Черніговського і Сумського напрямку.
А війна снайперів триває постійно...і наші теж їх там відстрілюють
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://t.me/Radicalisation/15917


Люта куйня. Вони туди, за задумом, мали тєлєпортуватись? Імхо каци знову бздури розганяють
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

найден производитель, который сможет поставить необходимое количество снарядов для зенитных самоходных установок Gepard
в Україну)
спустя почти 5 месяцев. через пол года найдут кто сможет поставить необходимое кол-во топливных фильтров. эта музыка может быть вечной
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Люта куйня. Вони туди, за задумом, мали тєлєпортуватись? Імхо каци знову бздури розганяють
Може і так, але смішна інфа як по мені.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

щось вас занадто стурбувало,
швидко перелік найшли
хоча насправді не все так

може каци вкидають іпсо для деморалізації,
а от це тут яким боком  :shuffle:
палитесь)
Чого мені орікс шукати, я його майже кожен день дивлюсь. Там всі задокументовані втрати орків і купа іншої цікавої інфи.

Яким боком деморалізація при вкиданні фейків? Дуже просто.

От ви, наприклад, кажете - Арчери вже на фронті. Більшість людей щиро вірить без всіляких доказів, радіють, і думають - ну все нашим хлопцям допомога прийшла. А потім, через якийсь час з"ясовується що нема ніяких арчерів на фронті і близько, і взагалі їх ще ніхто навіть не обіцяв офіційно. Яка буде реакція у тих людей які раніше вже повірили в цей вкид? Засмучення і деморалізація.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Чого мені орікс шукати, я його майже кожен день дивлюсь. Там всі задокументовані втрати орків і купа іншої цікавої інфи.

Яким боком деморалізація при вкиданні фейків? Дуже просто.

От ви, наприклад, кажете - Арчери вже на фронті. Більшість людей щиро вірить без всіляких доказів, радіють, і думають - ну все нашим хлопцям допомога прийшла. А потім, через якийсь час з"ясовується що нема ніяких арчерів на фронті і близько, і взагалі їх ще ніхто навіть не обіцяв офіційно. Яка буде реакція у тих людей які раніше вже повірили в цей вкид? Засмучення і деморалізація.

Боже боже..
який брєд

ладно, залишу на совісті адмінів)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

От ви, наприклад, кажете - Арчери вже на фронті. Більшість людей щиро вірить без всіляких доказів, радіють, і думають - ну все нашим хлопцям допомога прийшла. А потім, через якийсь час з"ясовується що нема ніяких арчерів на фронті і близько, і взагалі їх ще ніхто навіть не обіцяв офіційно. Яка буде реакція у тих людей які раніше вже повірили в цей вкид? Засмучення і деморалізація.

Так і є. Виникає відчуття хибної надії.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://twitter.com/view/status/1546129688686432256
Нет информации, что передали...
Есть и была информация, что планируют передавать... как и IRIS-T...
Это одновременно прозвучало...
И у самих немцев, этих радаров, всего 19 штук...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Особисто для мене, ставлення персонажа до Стерненка - індикатор кацапізму і ватяності.
Чомусь кацапів і всяких червоненок з шаріями від нього плющить, як чортів від ладану.
я просто решение суда от корки до корки прочитала. и Стерненко уже не полюблю
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

а я от зовсім не розумію.чого ви слухаєте гіркіна.арестовича. швеця і стерненка,бігатєте по тих всіх блогерських помийках(так-всі блогерські канали це помийки і не несуть НІЧОГО,щоб вас чогось навчити а виключно їх балаканину на їх рівні розуміннЯ як монетизувати свій канал). мені івистарчає ПОВНІСТЮ дані офіційного генштабу і екстраполювання сьогоднішніх РЕАЛІЙ з тижневими а ще краще місячної давнини. І ВСЕ. І я знаю на сьогогдні стільки ВАЖЛИВОГО як і ви.слухачі тих говорильників. різниця?  Я не нервую,не кидаюся на всякі  X(  чи  :X  чи  :(  чи  ;o  з почуттям наромана у якого ломка і потрібна чергова доза наркоти від тих всяких пережовувачів тогож що можна олтримати просто почекавши пару днів і самому зробити висновки-іде війна,гинуть наші люди на передовій ,мирняк і нищиться ворог.інфраструктур а і т.д. Все як і повинно бути під час таких подій. І важлива тенденція руху того всього на ДИСТАЦІЇ а не щодення порція слухів,балаканини "робітників" на свою кишеню від пропанадиських засобів,що вони окучують.
 А щоб ви поламали цю вашу "наркотичну" залежність щоденного "уколу" таких цинічних монетаризаторі просто відмотайте події на місяць і накладіть на сьогодення-чи ви отримали від них щось реально важливе ,що самі не могли спрогнозувати? НІ і ще раз НІ. Єдине-нерви від щоденного слухання того всього з коливанням ЇХ нервів і балаканини. а на виході? нічого кардинально ємкіснішого ніж від самоаналізу  і розуміння ситуацйії.
  Розумію,що це недано всім в силу їх психотипу і повній залежності багаторокового кормлення на такому полі "чудес забивання мізків хламом ніби інформації". Тому сядьте іі подумайте-а чого я навчився слухаючи стільки років то все. не дізнався (бо для того треба ще і самому попрацювати на порівнння прослуханого з іншими джерелами,бо деза і неграмотність блогерів не істина),а навчився . І зрозумієте-вони не вчать вас,вони на вас паразитують граючи дуже вміло власне на вашій слабості вчитися без зусиль,просто слухаючи чиїсь наративи навіть не пробуючи провірити чи то правда. Звичане людське лінивство "навіть "пережувати" то що кладуть в "рот добрі дяді і тьоті".
  більшість з вас навіть не дочитає мій текст-бо довгий і важко зрозуміти  (звичка мозку сприймати сьогодні короткі фрази а не довгі тексти. бич власне сьогодення по деградації індивіда),обурення ,що вас критикують і просто-а чого ти такий розумний і думаєш що ми дурні B-)
Мне не трудно читать большие тесты, я научился скорочтению. Ещё в юности.  Мой источник новостей- новостийные ресурсы.Но они часто специально " купированы" от негативной, но реальной информации.  Часть из них цитируют на форуме. Сообщаю вам, что умею из инфомусора выделять полезную информацию. Поэтому на автомате пропускаю бла-бла,вижу демагогию и передёрги..перечисл енные вами имяреки "специализируются" на разных "этажах" информации. Швец например на американском инфополе...
 Всё не охватишь,да и зачем.когда можно взять " выжимки" у тех, кого вы перечислили.
Я умею делать " выжимки" полезной и реальной информации, другие этого не умеют... и тонут в инфомусоре.
 Арестовича я обязательно больше смотрю и во вторую очередь слушаю. Его поведение во  время говорения даёт основную дополнительную информацию к тому, что он сообщает или утаивает.
 Стерненно меня развлёк откровенным издевательством над Гиркиным.
Тем,кто не умеет извлекать полезную и интересную информацию из потока говорения кем-либо,тем действительно не нужно слушать вами перечисленных. Пусть "кушают" только  ленту новостей.И официальные сообщения.содержащи е только часть реальной правды.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

я просто решение суда от корки до корки прочитала. и Стерненко уже не полюблю
І що там?
Зарізав кацапа до того як це стало мейнстрімом ?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

І що там?
Зарізав кацапа до того як це стало мейнстрімом ?
не, просто стрелял в машине из травматического пистолета
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

не, просто стрелял в машине из травматического пистолета
По кому стріляв?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Так і є. Виникає відчуття хибної надії.

гонєво. Більшість взагалі не мають поняття, що таке Арчер. Може то гумові чоботи?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія