Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

А чем предыдущие прилеты были не такие?
Временем. Частотой прилетов. Сколько времени прошло между последним прилетом и предыдущим?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Да человек явно не под обстрелами сидел. И в военкомат не спешит.
Флудит, сеет срач.

Делает бизнес на дронах? Пускай так и пишет, но вот это явное ипсо по Киеву уже тянет на бан.

а нафуя сидеть под обстрелами по подвалам мирным - если больше делать нечего? прожирать гуманитарку?
сейчас же вроде не 1й месяц войны, уже пора и занятие себе найти

Останнє редагування: 26 червня 2022 13:38:11 від sklm
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://twitter.com/view/status/1540995010870579201

Так можна й до мишей МіГ-15 дозніматися
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://twitter.com/view/status/1540995010870579201

Знімуть з консервації зомбі на цвинтарях  - буде як у фільмі Z-nation  :gigi:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

При  ковіді не помітили.

при ковіді помирали в основному старі люди.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://twitter.com/view/status/1540995010870579201
Я бы не хотел, чтобы колонна нашей мехбригалы была накрыта МИГ-27 с его пушкой - полным аналогом пушке А-10 Тандерболта-2.
Или кассетными боеприпасами общим весом 25 тон, сброшенными звеном СУ-17М2.
Кстати мы имели ещё 20 лет назад почти полк, 28 СУ-17М3.
Думаю, они бы очень пригодились для удара по многокилометровом колоннам, часто стоящим, под Киевом, Каховкой, Мелитополем и Бердянском

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

+===================+
Пійди та забери дітей...

ну я так и сделал, а шо?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3


ГУР: вероятно планирует вернуть свои войска в Гомельскую область Беларуси, которая граничит с Украиной

Сообщается, что руководство различных учреждений в Гомельской области предупредили о вероятности возвращения подразделений ВС РФ.

Также россияне планируют наращивать численность оперативно-тактической авиации на территории Беларуси, а именно переправить 10 самолетов на аэродром Барановичи. Официально — якобы для проведения совместного патрулирования воздушного пространства.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

про що сперечаєтесь?
є приклад Ізраїля.
При їхньому щиті іноді долітає. І вони при тривогах ховаються всі. У внутрішніх кімнатах хоча б. Та на сходах, у кого немає
Там прилітають трохи меньші ракети, якщо чесно.
   
https://twitter.com/view/status/1540995010870579201

цікаво, цікаво.... 
Читаємо: 
На початку 2021 року ВПС Росії налічували 380 важких винищувачів Су-27, 267 легких винищувачів МіГ-29 різних модифікацій, 131 перехоплювач МіГ-31, 274 фронтових бомбардувальники Су-24 і 125 нових літаків Су-34 та 193 дозвукових штурмовиків Су-25. Загалом це 1370 машин. Якщо додати до них 124 важких бомбардувальників (16 Ту-160, 42 Ту-95 і 66 Ту-22М) та 91 бойовий літак Морської авіації ВМФ РФ (22 МіГ-29К/КУБ, 43 Су-27/33, 22 Су-24 і 4 Су-25), отримаємо 1585 машин, тобто, більше, ніж у Китаї, але все одно значно менше у порівнянні із США.
https://defence-ua.com/army_and_war/skilki_bojovih_litakiv_maje_rf_ta_jakimi_je_perspektivi_rosijskoji_vijskovoji_aviatsiji-5654.html

Втрати на сьогоднішній день  217 літаків.   Куди подівалась та армада (1370 літаків!!!)????
Так вони тим що залишилось, можуть нас ще чотири рази розкатати. Навіщо їм та старовина???

Щось не те в кацапів, забрехались мабуть, і не було (вірніше не могло літати) в них того всього.  Значить ми переможемо, і залишилось ще недовго. Половину (важчу) ми вже закінчуємо.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

я еще перегну - почему 1.5 млн город  (Харьков), а сейчас  700 000й город - кошмарит 7-10 тысяч орков?? а 1.5 млн город получается не может выставить 20-30к людей и не может при бюджете города в 17 ярдов гривен в год - закупить технику для текущих?

и почему на 4й месяц войны обучение чему-то близкому к кмб или к более нужным для меня бпла стоят дофуя денег для мирных?
при этом обучение чуть более нужному стоит вобще кучу денег и фиг найдешь
+========================================================================+
А чого ти, вимагатель, весь час вимогаєш від інших щоб вони виконували твої забаганки?
Ти надсилав свої "розумні думки" в ГШ? І як результат?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

цікаво, цікаво.... 
Читаємо: 
На початку 2021 року ВПС Росії налічували 380 важких винищувачів Су-27, 267 легких винищувачів МіГ-29 різних модифікацій, 131 перехоплювач МіГ-31, 274 фронтових бомбардувальники Су-24 і 125 нових літаків Су-34 та 193 дозвукових штурмовиків Су-25. Загалом це 1370 машин. Якщо додати до них 124 важких бомбардувальників (16 Ту-160, 42 Ту-95 і 66 Ту-22М) та 91 бойовий літак Морської авіації ВМФ РФ (22 МіГ-29К/КУБ, 43 Су-27/33, 22 Су-24 і 4 Су-25), отримаємо 1585 машин, тобто, більше, ніж у Китаї, але все одно значно менше у порівнянні із США.
https://defence-ua.com/army_and_war/skilki_bojovih_litakiv_maje_rf_ta_jakimi_je_perspektivi_rosijskoji_vijskovoji_aviatsiji-5654.html

Втрати на сьогоднішній день  217 літаків.   Куди подівалась та армада (1370 літаків!!!)????
Так вони тим що залишилось, можуть нас ще чотири рази розкатати. Навіщо їм та старовина???

Щось не те в кацапів, забрехались мабуть, і не було (вірніше не могло літати) в них того всього.  Значить ми переможемо, і залишилось ще недовго. Половину (важчу) ми вже закінчуємо.
Думаю, 25% списка - небоеготово
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://twitter.com/view/status/1540995010870579201
+=======================================================+
Пенсіонерів посадять. І потім пенсії не треба буде платити... Профіт!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Нас перестануть обстрілювати рівно тоді, коли від нас у відповідь їм летітиме щось серйозне і точне
але
ЗСУ може хоч повністю стерти Белгород, Курськ, Ростов і на здачу всі навколишні села, і знищити при цьому мільйон кацапів
хуйло від цього не буде ні спекотно, ні холодно.
Зима буде довгою
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Там прилітають трохи меньші ракети, якщо чесно.

ну так і країна менша (чорний гумор, вибач)
   
Думаю, 25% списка - небоеготово

навіть відмінусувавши 25% і теперішні втрати залишається дофігіща, і абсолютно достатньо щоб справитись з Україною  без реанімації старовини.  Швидше всього "небоєготово"  було набагато більше 50%.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Думаю, 25% списка - небоеготово

Ймовірно запчастини є тільки для нових і то обмежено. А в бойових вильотах залізо зношується.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

ну я так и сделал, а шо?
+=================+
Всіх забрав? Чи як?
Чи тільки своїх?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Пишут Шойгу на Донбассе!!!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Пишут Шойгу на Донбассе!!!

добрий ранок
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3



 :D
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

добрий ранок
Я только в нет зашёл был занят.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

навіть відмінусувавши 25% і теперішні втрати залишається дофігіща, і абсолютно достатньо щоб справитись з Україною  без реанімації старовини.  Швидше всього "небоєготово"  було набагато більше 50%.

Очень может быть. Соглашусь
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Я только в нет зашёл был занят.

ну вибачай.
просто ми тут з 6-ої.

ну давай, розказуй - що ще прочитав?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
PAL

Я бы не хотел, чтобы колонна нашей мехбригалы была накрыта МИГ-27 с его пушкой - полным аналогом пушке А-10 Тандерболта-2.
Или кассетными боеприпасами общим весом 25 тон, сброшенными звеном СУ-17М2.
Кстати мы имели ещё 20 лет назад почти полк, 28 СУ-17М3.
Думаю, они бы очень пригодились для удара по многокилометровом колоннам, часто стоящим, под Киевом, Каховкой, Мелитополем и Бердянском

для того, щоб "накрити", треба щоб цей мотлох взагалі зміг до цілі долетіти
й проблема не тільки у технічному стані, воно збивається будь-яким ППО

твоя фраза подібна до фрази "я б не хтів, щоб нас накрив Т-62". А те, що цей мотлох вибивається навіть з РПГ - ти не думаєш
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Вчора у Сарнах кацапи з допомогою бульбашів знищили автомийку і СТО, вбили працівників.
Навіщо?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Нас перестануть обстрілювати рівно тоді, коли від нас у відповідь їм летітиме щось серйозне і точне
але
ЗСУ може хоч повністю стерти Белгород, Курськ, Ростов і на здачу всі навколишні села, і знищити при цьому мільйон кацапів
хуйло від цього не буде ні спекотно, ні холодно.
Зима буде довгою

є набагато кращій варіант -- нафтопровід дружба, газопррвід, все те, з чого хуйло має особистий прибуток. Знищення газових вишок їх дуже засмутило, от же тепер видно в якому яйцє голка у кащєя
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Вчора у Сарнах кацапи знищили два цивільних СТО, вбили працівників.
Навіщо?

в 1985 році на тому місці були військові частини

більш свіжих військових мап у кацапів нема
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

для того, щоб "накрити", треба щоб цей мотлох взагалі зміг до цілі долетіти
й проблема не тільки у технічному стані, воно збивається будь-яким ППО

твоя фраза подібна до фрази "я б не хтів, щоб нас накрив Т-62". А те, що цей мотлох вибивається навіть з РПГ - ти не думаєш
с 400 метров с РПГ и наверное не в лоб. Т-62 реально смешон при полном насыщении пехоты противотанковыми средствами,  а так я бы не хотел встретить даже т-55, имея только стрелковое оружие
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

навіть відмінусувавши 25% і теперішні втрати залишається дофігіща, і абсолютно достатньо щоб справитись з Україною  без реанімації старовини.  Швидше всього "небоєготово"  було набагато більше 50%.
традиційне російське само-наєбалово, і потьомкінськіє дєрєвні.

багато парадів, показухи і самозакоханої віри в те що перед могутньою славною російською армією всі відразу піднімуть руки і здадуться, просто зі страху.

реальність виявилося дещо іншою,
і тепер НАТО робить дуже цікаві спостереження і висновки щодо боєготовності грізної  Росії

Останнє редагування: 26 червня 2022 14:10:17 від T.Blair.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

є набагато кращій варіант -- нафтопровід дружба, газопррвід, все те, з чого хуйло має особистий прибуток. Знищення газових вишок їх дуже засмутило, от же тепер видно в якому яйцє голка у кащєя
нищити кацапів це і не продуктивно і не етично в наші політ.коректні часи.
зрештою кацапи ще мають добре попрацювати для виплати репарацій.

а от нищити їм інфраструктуру і економіку - це хороша симетрична відповідь
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Шоб жахнуть по Києву, треба іметь Яйца, чи хочаб одне :)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

для того, щоб "накрити", треба щоб цей мотлох взагалі зміг до цілі долетіти
й проблема не тільки у технічному стані, воно збивається будь-яким ППО

твоя фраза подібна до фрази "я б не хтів, щоб нас накрив Т-62". А те, що цей мотлох вибивається навіть з РПГ - ти не думаєш

Думаю! Але щоб валити з рпг той Т-62 треба підійти метрів на 400.
Залізна херня посилає снаряди 115 мм зі швидкістю +1000 м/с на 2 км прямою наводкою.
Слід готуватися "приймати" в небі літаки третього покоління.
І, мабуть, хуйло готується до глобальної війни. Раз намаються розконсервовуватмо ото все в небі і на землі. Ми тут ржали, що вони знімають Д-20, забуваючи, що бригади, створені після 2014 року мають в більшості саме Д-20 на озброєні.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Шоб жахнуть по Києву, треба іметь Яйца, чи хочаб одне :)

Ти косиш під дурачка?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Я бы не хотел, чтобы колонна нашей мехбригалы была накрыта МИГ-27 с его пушкой - полным аналогом пушке А-10 Тандерболта-2.
Или кассетными боеприпасами общим весом 25 тон, сброшенными звеном СУ-17М2.
Кстати мы имели ещё 20 лет назад почти полк, 28 СУ-17М3.
Думаю, они бы очень пригодились для удара по многокилометровом колоннам, часто стоящим, под Киевом, Каховкой, Мелитополем и Бердянском
Ну в теорії все воно так, а на практиці - в якому стані вся лампово-транзисторна авіоніка тих літаків родом з 60 рр ?
Чи є ще достатня к-сть спеців по ремноту та наладці ?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

нищити кацапів це і не продуктивно і не етично в наші політ.коректні часи.
зрештою кацапи ще мають добре попрацювати для виплати репарацій.

а от нищити їм інфраструктуру і економіку - це хороша симетрична відповідь
+====================================================================================================+
Запропонуй кращий метод відрихтувати їм мізки. Досі працює лише один метод - зробити кацапа "хорошим", тобто - 200м...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Как там насчет офлайн учебы с 1.09?


Могу на счет садиков сказать ....

Жена звонила подруге(обе воспитатели) в Мену, садик работает т.к. курицы заеб...ись сидеть со своими детьми  :facepalm1:
На вопрос:
- Тревога в завтрак\обед детки кушают или спят и что делаете?
- А что делаем?! Все бросаем\будим и полуодетых детей тяним в подвал (в подвале кроме лавок нихуянет)  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:
пс, у нас в Кремне, пока вид.освиты отбивается от курятника т.к. если что-то случится - не кто, не хочет отвечать за деток  :(
псс, не один садик не имеет нормально бомбоубежища  :(  :(  :(
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія