Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Генерал армії США Марк Міллі похвалив українських захисників і захисниць за роботу з гаубицями М777, назвавши їх першокласними артилеристами. Він впевнений, що з РСЗВ HIMARS вони працюватимуть так само майстерно

Про це повідомляє CNN.

Міллі висловив упевненість, що українська армія також майстерно працюватиме з РСЗВ HIMARS щоб "бути в змозі вразити значну кількість цілей".

"Ваша здатність переносити страждання, ваша здатність переносити втрати прямо пропорційна меті, яку ви хочете досягти. І якщо мета, яку необхідно досягти, - виживання вашої країни, то ви її підтримаєте", - звернувся Міллі до ЗСУ.

Він нагадав, що США та союзники продовжуватимуть постачання зброї для української армії.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Едуть

https://twitter.com/view/status/1537294779658162177

 Хуйло, не подведи. Давай групповой КР по вокзалу или Печерску. Жги содомитов и фашиков.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Хуйло, не подведи. Давай групповой КР по вокзалу или Печерску. Жги содомитов и фашиков.
больной?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

он не обещал, а прогнозировал на основе нашей и орковской тактики ведения войны.  разницу понимаешь? :facepalm1:
никто в принципе не может знать когда закончится война, хотя бы потому шо к концу войны ведут тысячи отдельных решений (как настоящих так и будущих) обоих сторон + партнеров

странно шо находятся такие, кто этого не понимает. "угадать" - да, можно, а знать - нет.

мене дратують ті ідіоти які з відкритими вухами слухають різних арєстовічєй і Ко а потім розганяють зраду про те, що нас наіпали.
вас не наіпали, це просто ви ідіоти, а чому ідіоти, дивіться пост вище...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Тривога в Києві
Хуйло передає привіт партньорам
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

У Львові теж, сьогодні, мабуть, масовий залп буде
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Ну где эти русские со своими Калибрами?

Ну от навіщо було це казати?

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

мене дратують ті ідіоти які з відкритими вухами слухають різних арєстовічєй і Ко а потім розганяють зраду про те, що нас наіпали.
вас не наіпали, це просто ви ідіоти, а чому ідіоти, дивіться пост вище...

Я зараз слухаю його вчорашню розмову з Латиніною,  так він сказав їй, що ми теж могли пару раз лупанути по Донецьку і може навіть промахнутися.  :facepalm1:
   
сорри, если баян
но уж больно приятная новость

   
Хуйло, не подведи. Давай групповой КР по вокзалу или Печерску. Жги содомитов и фашиков.

ебанутый. или кацап
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

ебанутый. или кацап

Судячи з ніку і айпі, пише із борделя з черепахами.  :laugh:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

сорри, если баян
но уж больно приятная новость

https://twitter.com/view/status/1535078915462803456

ще невідомо чи передала.
якщо що, то побачимо в роботі.

то кацапи скулити почали ще пару тижнів тому
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

ще невідомо чи передала.
якщо що, то побачимо в роботі.

то кацапи скулити почали ще пару тижнів тому

Мікрон ще привіз у чумайдані
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3


 до речі, Подоляк дуже багато в чому правий.

Останнє редагування: 16 червня 2022 11:16:29 від gorod
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://t.me/c/1198589840/25484

 до речі, Подоляк дуже багато в чому правий.

Не видно
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Не видно

поміняв
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

странное пишут

Денис Довгополый
Избранное  · 54 мин.  ·
Инсайдерская инфа из-за поребрика.
Кабаев, конечно, жив. И даже в сознании. Понятно, что никто не будет делать операцию во время или перед событием, где он должен выступать.
Три человека, мне подтвердили, что наследника не предвидиться. Ищут консенсус, так, чтобы страной руководило условное политбюро. И вот в процессе выработки этой концепции там и идет срач с информационными вбросами от возможных участников.
Один из инсайдеров сказал, что не верит в коллективное управление - все равно передерутся и силовики пересадят друг друга. К "совету семей" может привести только бойня, которая обескровит всех участников. Пока все считают, что они достаточно сильные, чтобы монополизировать власть или претендовать на серьезное влияние.
Этот сценарий нам очень подходит.  внутриусобные межминистерские войны с самоубийствами и убийствами - да!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

странное пишут

Денис Довгополый
Избранное  · 54 мин.  ·
Инсайдерская инфа из-за поребрика.
Кабаев, конечно, жив. И даже в сознании. Понятно, что никто не будет делать операцию во время или перед событием, где он должен выступать.
Три человека, мне подтвердили, что наследника не предвидиться. Ищут консенсус, так, чтобы страной руководило условное политбюро. И вот в процессе выработки этой концепции там и идет срач с информационными вбросами от возможных участников.
Один из инсайдеров сказал, что не верит в коллективное управление - все равно передерутся и силовики пересадят друг друга. К "совету семей" может привести только бойня, которая обескровит всех участников. Пока все считают, что они достаточно сильные, чтобы монополизировать власть или претендовать на серьезное влияние.
Этот сценарий нам очень подходит.  внутриусобные межминистерские войны с самоубийствами и убийствами - да!

А не пишут, с какой стати должно руководить политбюро, а не Хуйло?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

не кипятися :)

Та я не кип'ячусь, а тихо окуїваю від обілія впевнених у всьому спеців.
Спокійний, як удав.
 :)

ЗІ. Алаверди. А я в училищі атомну бомбу вивчав, танк Абрамс, Ф-16 Файтинг Фалкон та БМП Бредлі.
І ціну тій науці знаю добре. Чисто пазнаватєльная.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Ну от навіщо було це казати?

Показати зображення...
Дай силку на сайт B-)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Та я не кип'ячусь, а тихо окуїваю від обілія впевнених у всьому спеців.
Спокійний, як удав.
 :)

ЗІ. Алаверди. А я в училищі атомну бомбу вивчав, танк Абрамс, Ф-16 Файтинг Фалкон та БМП Бредлі.
І ціну тій науці знаю добре. Чисто пазнаватєльная.

по картинках?
Я та саме можу по Вікіпєдії робити - Це буде навіть більш детальніше!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Дай силку на сайт B-)

https://vadimklimenko.com/map/
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://vadimklimenko.com/map/

Так, це скрін саме з цієї карти, але на ось цій карті є історія тривог за будь-який період:

https://alerts.in.ua/
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
IgS

странное пишут

Денис Довгополый
Избранное  · 54 мин.  ·
Инсайдерская инфа из-за поребрика.
Кабаев, конечно, жив. И даже в сознании. Понятно, что никто не будет делать операцию во время или перед событием, где он должен выступать.
Три человека, мне подтвердили, что наследника не предвидиться. Ищут консенсус, так, чтобы страной руководило условное политбюро. И вот в процессе выработки этой концепции там и идет срач с информационными вбросами от возможных участников.
Один из инсайдеров сказал, что не верит в коллективное управление - все равно передерутся и силовики пересадят друг друга. К "совету семей" может привести только бойня, которая обескровит всех участников. Пока все считают, что они достаточно сильные, чтобы монополизировать власть или претендовать на серьезное влияние.
Этот сценарий нам очень подходит.  внутриусобные межминистерские войны с самоубийствами и убийствами - да!

Україні це аж ніяк не допоможе, війна буде продовжуватись.
З іншою ідеологічною надбудовою, але буде продовжуватись.

І, скоріш за все, вони:
1) Зменшать тиск на Донбасі (бо насправді економічного сенсу в ньому для Рашки немає -
- сам по собі Донбас дотаційний, а вийти на території з покладами газу вони не здатні);
2) Збільшать тиск в напрямках Миколаїв та Запоріжжя, щоб надійно забезпечити
коридор Ростов - Маріуполь - Херсон і таким чином забезпечити Крим,
бо без цього (дешева логістика + дніпровська вода) Крим (як російська провінція) не виживе.

Останнє редагування: 16 червня 2022 12:03:49 від IgS
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

по картинках?
Я та саме можу по Вікіпєдії робити - Це буде навіть більш детальніше!
Були часи коли все писали руцями в конспект, а конспекти були прошнуровані та пронумеровані з печаткою «таємно». Причому стосувалось що західної техніки що радянської ))).
 А вікіспеціалістів за кілометр видно  :D
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Були часи коли все писали руцями в конспект, а конспекти були прошнуровані та пронумеровані з печаткою «таємно». Причому стосувалось що західної техніки що радянської ))).
 А вікіспеціалістів за кілометр видно  :D

ну і я так вчився.  Але в нас хоча б макет був повнорозмірний - реальний, але розпилений та патрашоний,
 а у Сирожи з буквою А - Ф16 та Бредли хоча б дерева були?
Не питаю вже за макет ядерної бомби.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Денис Довгополый
Избранное  · 2 ч.  ·
По данным Газпрома обвал в добыче и экспорте газа в июне резко ускорился. Если в мае падение добычи составляло -14.5% гг, то в первой половине июня уже -25.1% гг. По экспорту соответственно: -30.6% гг в мае и уже -43.2% гг в июне.
По итогам 5.5 месяцев: -6.4% гг по добыче и -28.9% гг по экспорту.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

ну і я так вчився.  Але в нас хоча б макет був повнорозмірний, а у Сирожи Ф16 та Бредли були?
Хз, у нас техніка супостата була в великих альбомах (десь формат А3) самі літаки/гвинтокрили в різних проєкціях та їх ЛТХ. Ще кіно показували))), з єпічним голосом, про всякі АУГ та інші бенілюкси)‘.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

темы рашкинского ипсо

Денис Довгополый
Избранное  · 2 ч.  ·
Мордорские разгоняют следкющие топики:
1. Много наших гибнет со слов Арахамии (не видел пруфов, но возможно, он таки и п***а про это). Отдельно, но и вместе с этим разгоняется, что когда 45+ летние женщины спросят, где их дети, то режим зеленского упадет. Как по мне, так озвучивают свои самые страшные ужасы.
2. Трио едет в Киев уговаривать Зеленского сдаться. Надеюсь он их протащит через места судмедэкспртизы
3. В наши каналы закидывают, что если война не закончится летом, то страна войдет в зиму без отопления - не успеют восстановить.
Если вы репостите что-то из этого, то вы работаете на мокшу
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

по картинках?
Я та саме можу по Вікіпєдії робити - Це буде навіть більш детальніше!
читати та розуміти навчись для початку.
ще один.
якраз я й кажу, що та наука гівна варта.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

ну і я так вчився.  Але в нас хоча б макет був повнорозмірний - реальний, але розпилений та патрашоний,
 а у Сирожи з буквою А - Ф16 та Бредли хоча б дерева були?
Не питаю вже за макет ядерної бомби.

Давай за рускім карабльом, клейстер без букви.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3


 :laugh:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Отдельно, но и вместе с этим разгоняется, что когда 45+ летние женщины спросят, где их дети, то режим зеленского упадет. Как по мне, так озвучивают свои самые страшные ужасы.

Это точно подмечено
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Давай за рускім карабльом, клейстер без букви.

піди конспекти перечитай!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

с киберфронта

зажарка - жареное рос мясо

Денис Довгополый
Избранное  · 43 мин.  ·
Знаю, что с этих карт закупалась реклама на ВК и ФСБклассниках, на которой показывали зажарку:
По данным Сбербанка, с начала войны в Украине в результате кибератак были украдены данные 65 млн россиян. Не менее 13 млн банковских карт были скомпрометированы, ущерб из-за перевыпуска этих карт составил не менее 4,5 млрд руб. Эти данные в ходе ПМЭФ озвучил зампред правления «Сбера» Станислав Кузнецов.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

ебанутый. или кацап
это синонимы
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

сорри, если баян
но уж больно приятная новость

https://twitter.com/view/status/1535078915462803456
Древний баян...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Федеральні агенти США та агенти Міністерства торгівлі, яке забезпечує експортний контроль, розпочали допити американських технологічних компаній, щоб дізнатися, як їхні комп’ютерні чіпи опинилися у російській військовій техніці: радіолокаційних системах, безпілотниках, танках тощо. Про це йдеться у матеріалі The Washington Post.
Федеральні розслідування розпочали після того, як дослідники та служби безпеки України, Великобританії й інших країн познаходили у пошкодженій, затрофеєній чи покинутій російській техніці низку зразків західної електроніки (так, наприклад, весь приціл "Сосна-У" – результат інтеграції електроніки від французької Thales, а в безпілотнику "Орлан" знайдено низку зразків американської електроніки).
Минулого місяця британська організація Conflict Armament Research, яка відстежує постачання озброєнь, боєприпасів, направила в Україну слідчих для вивчення російського вторгнення та засобів зв’язку і повідомила про виявлення в російській зброї компонентів від 70 компаній, які базуються в США та Європі – вони були знайдені у військових радіостанціях, бортових системах захисту та залишках крилатих ракет.
Так, наприклад, мікросхеми від західних компаній, які були вироблені у період з 2017 по 2020 рік, були знайдені в уламках ракети, що вдарила по Миколаєву 29 березня.
Тепер дослідники будуть вивчати, як саме, попри санкції, РФ вдалося придбати важливі технології та компоненти для тієї військової техніки, яку вони зараз використовують проти України.

https://www.washingtonpost.com/world/2022/06/15/us-computer-chips-russian-military/

Останнє редагування: 16 червня 2022 13:03:47 від Фантом
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія