Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прокуроршу уволили

Прокуроршу уволили

Сейчас кипиш

Хочет разрешить по быраму вопрос
   
Re: Прокуроршу уволили

венедиктову?
   
Re: Прокуроршу уволили

інтриган)
   
Re: Прокуроршу уволили

інтриган)
скорее %%%ан
   
Re: Прокуроршу уволили

Тему в смітник гамарджьобу в казємати за такі теми !  :X
   
Re: Прокуроршу уволили

а хто в нас прокурорша?
   
Re: Прокуроршу уволили

а хто в нас прокурорша?
пшонка
   
Re: Прокуроршу уволили

Сейчас кипиш

Хочет разрешить по быраму вопрос

Кіко-стайл інфо (с)  або про шо гаварят дєвачкі у цюрульні
   
Re: Прокуроршу уволили

Кіко-стайл інфо (с)  або про шо гаварят дєвачкі у цюрульні

Ну он же не сказал какую  :laugh:
   
Re: Прокуроршу уволили

   
Re: Прокуроршу уволили

фуясе
мо ми чогось не знаємо?
президента, часом, не будуть міняти?
   
Re: Прокуроршу уволили

абсолютно насрати на цих свиней.

головне щоб Залужного і Рєзнікова не чіпали.

а на це сміття мусорське - наплювати. (td)
   
Re: Прокуроршу уволили

абсолютно насрати на цих свиней.

головне щоб Залужного і Рєзнікова не чіпали.

а на це сміття мусорське - наплювати. (td)

Та ні.
Не наплювати.
Бо бач оно що у Харкові полізло ? Добре що все скінчилося пшиком, але я можу уявити ЩО ТАМ ...  :(  :X
   
Re: Прокуроршу уволили

Вы будете смеяться, но злые языки с Банковой говорят о том, что в ближайшее время нас ждет снятие трех руководителей важных ведомств. В темных коридорах ОП уже многие знают и громко обговаривают то, что в ближайшее время в отставку должны отправить министра МВД Монастырского, Генпрокурора Венедиктову и... Главу СБУ лейтенанта Баканова.
(tu)  (tu)  (tu)
   
Re: Прокуроршу уволили

Та ні.
Не наплювати.
Бо бач оно що у Харкові полізло ? Добре що все скінчилося пшиком, але я можу уявити ЩО ТАМ ...  :(  :X

від перестановки доданків сума що - не зміниться.
не вірю нікому з того кодла.
моє нмд.

п.с.Медведчука арештували за державну зраду.
а потім вже Медведчук нівіновєн - відеозвернення кощея-чука розкрутили - плахой парашенка і ко.
тьху б***ь. сбушники - виродки.


Останнє редагування: 1 червня 2022 22:35:13 від Бандер1вець
   
Re: Прокуроршу уволили

(tu)  (tu)  (tu)


Можешь эти пальцы вставить боевой Березе,бегающей от повесток
   
Re: Прокуроршу уволили

Можешь эти пальцы вставить боевой Березе,бегающей от повесток
хто це ? що він вирішує ? пох. 
   
Re: Прокуроршу уволили

Можешь эти пальцы вставить боевой Березе,бегающей от повесток

Тобі вже пояснювали, що він був  в теробороні
Поїхав на 1 день до сім''ї і єрмаки змусили воєнкома йому повістку вручити
Той і не приховував, що змусили
І Береза взяв і пішов, зараз на фронті
   
Re: Прокуроршу уволили

від перестановки доданків сума що - не зміниться.
не вірю нікому з того кодла.
моє нмд.

п.с.Медведчука арештували за державну зраду.
а потім вже Медведчук нівіновєн - відеозвернення кощея-чука розкрутили - плахой парашенка і ко.
тьху б***ь. сбушники - виродки.

Знаєш воно в мене теж змінюється
Я вважаю абсолютною дурнею випуск Медведчука з його розповідями - є у вас факти то у суд подавайте, а не показуйте нам в гастях у сказкі + цирк з випуском Порошенка. Я не люблю його, та перепрошую - нащо отаке виробляти  ?

Не можна чіпати Рєзнікова, Кулебу та Залужного. Все інше - треба робити так як кажуть західні партнери, як самі нездатні поставити когось окрім всяких свайбових фотографів та дєвочок-з-фондів-пріпєвочок-на-гендерні-гранти.

Бо в нас є таки внутрішня зрада, є.  Й я думаю що Захід нам допоможе її вичистити .
   
Re: Прокуроршу уволили

абсолютно насрати на цих свиней.

головне щоб Залужного і Рєзнікова не чіпали.

а на це сміття мусорське - наплювати. (td)
(tu)
   
Re: Прокуроршу уволили

Знаєш воно в мене теж змінюється
Я вважаю абсолютною дурнею випуск Медведчука з його розповідями - є у вас факти то у суд подавайте, а не показуйте нам в гастях у сказкі + цирк з випуском Порошенка. Я не люблю його, та перепрошую - нащо отаке виробляти  ?

Не можна чіпати Рєзнікова, Кулебу та Залужного. Все інше - треба робити так як кажуть західні партнери, як самі нездатні поставити когось окрім всяких свайбових фотографів та дєвочок-з-фондів-пріпєвочок-на-гендерні-гранти.

Бо в нас є таки внутрішня зрада, є.  Й я думаю що Захід нам допоможе її вичистити .
надіюся,що коли підуть гроші на відбудову,то вони підуть під покрокові реформи ключових "галузей промислововсті випускаючих хапуг,корупціонерів і т.д." і найжосткішим контролем витрати грошей. і бажано щоб там у плануванні були західні партнери. Тотальний контроль без права дихнути "системі уміючих жити та любителів схем і звичного кумівства". а починати таки треба з судової ЧИСТКИ на корню а не реформи(там реформувати НІЧОГО,все гниле),прокуратури і поліції. там теж все треба чистити до основ. і прямо сказати новим-крок в сторону-вовчий білет,щоб ті що пробуватимуть іти наперед знали-жити будуть по закону.
   
Re: Прокуроршу уволили

Знаєш воно в мене теж змінюється
Я вважаю абсолютною дурнею випуск Медведчука з його розповідями - є у вас факти то у суд подавайте, а не показуйте нам в гастях у сказкі + цирк з випуском Порошенка. Я не люблю його, та перепрошую - нащо отаке виробляти  ?

Не можна чіпати Рєзнікова, Кулебу та Залужного. Все інше - треба робити так як кажуть західні партнери, як самі нездатні поставити когось окрім всяких свайбових фотографів та дєвочок-з-фондів-пріпєвочок-на-гендерні-гранти.

Бо в нас є таки внутрішня зрада, є.  Й я думаю що Захід нам допоможе її вичистити .

ну от власне.
   
Re: Прокуроршу уволили

надіюся

у зраді вже є нова група "відновлення україни" із колаборантів опзж. депутани курва. обрані "народом".
марафон стартанув.
ці бляді нікуди не ділися. (td)
   
Re: Прокуроршу уволили

Охереть
   
Re: Прокуроршу уволили

Сейчас кипиш

Хочет разрешить по быраму вопрос

https://www.president.gov.ua/documents/5002022-43325
   
Re: Прокуроршу уволили

https://www.president.gov.ua/documents/5002022-43325

Создай ветку "хуйло умер".
Рано или поздно сбудется  :D
   
Re: Прокуроршу уволили

Создай ветку "хуйло умер".
Рано или поздно сбудется  :D
не актуально, актуально - рашки больше не существует, хуйло помер и 140 или сколько там миллионов вместе с ним
   
Re: Прокуроршу уволили

https://www.president.gov.ua/documents/5002022-43325
(tu)
   
Re: Прокуроршу уволили

   
Re: Прокуроршу уволили

#fantamazпопереджав
   
Re: Прокуроршу уволили

А барышня в Гаагу съебнула на пршлой неделе
   
Re: Прокуроршу уволили

А барышня в Гаагу съебнула на пршлой неделе
норм, мабуть и хатинка там уже подготовлена
   
Re: Прокуроршу уволили

фантамаз таки прарок)
   
Re: Прокуроршу уволили

А чому в указі не пише прямо "звільнення", а хитрі формулявання типу усунення та відсторонення? Зазвичай такі формулювання вживають, якщо відкривають кримінальну справу
   
Re: Прокуроршу уволили

А чому в указі не пише прямо "звільнення", а хитрі формулявання типу усунення та відсторонення? Зазвичай такі формулювання вживають, якщо відкривають кримінальну справу

Звільнити він не має права по закону. Це тільки ВР може.
А "відсторонити" можна спробувати використовуючи "Устав ЗСУ". Там пункт про "відсторонення від командування". От таке собі натягування сови на глобус.
Це про Баканова.
А про прокуроршу хз що там за шпаринка знайшлась. Але слухи ходять що відсторонили тому ще не захотіла підписувати щось.
   
Re: Прокуроршу уволили

Але слухи ходять що відсторонили тому ще не захотіла підписувати щось.
Дивно, що її не посунули, коли внєзапно захворіла, чи в відпустку пішла, коли приймалось доленосне рішення пасадіть парашенку. Тоді зам не підкачав. Ага, цей самий.
   
Re: Прокуроршу уволили
ATF

Недостатньо віддано і результативно боролися з Порошенком.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія