Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бутусову запретили быть на передке

Re: Бутусову запретили быть на передке

Ну спроси у них))). А так, повторюсь, пусть он в Фейсбуке выложит на что ему дало добро МО, и потом сравни что он делал. И кто дал ему разрешение на все это
В кого - у ніх?
Натякни хоч, до якої інстанції звертатись.. B-)
Якщо без жартів, цього чувака заносить, явно заносить. Але залупились на нього не військові, і не, як мені думається, "військова контррозвідка".
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

Декому хайп Бутусова може коштувати життя.
Уууу... А скільки життів коштував "пазітівчік" в січні 2022... Поцікався на досуґє, хто, які підрозділи захищали гостомель в перший-другий день.
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

Я могу что угодно рассказать. Есть факт. И есть то на что ему давали аккредитацию, и что он по факту делал

а можете дати посилання хоч на одну претензію від наших ЗСУ або СБУ хоч на якийсь репортаж Бутусова з фронту?
от він каже, що такого немає,
ви кажете, що є якийсь факт, який протирічить тому, що він каже,
поділіться, будь ласка, хто з наших військових висловлював претензії до репортажів Бутусова
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

В перший раз гопник образився на те, що замість попереднього 5-річного партнерства з його кумом влада зібралася судити Me і навіть посадила того під домашній арешт. Тоді Байден зняв напруженість...
коли, в квітні минулого року?
з медведчуком все було ок, і навіть на оманську стрілку його літак когось привозив, а може ін сам був. допоки не порушив конвенцію і не почав в своїх змі гнати на 3е і компанію. в раді з коаліцією мудачука все теж ок - голосують синхронно, жопоблоківці почуваються, як риби в воді.
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

поділіться, будь ласка, хто з наших військових висловлював претензії до репортажів Бутусова
:pooh_lol:
То все ДСП, макумєнт спєциального пользованія, публікувати не можна.
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

Декому хайп Бутусова може коштувати життя.

я можу написати таке саме зовсім не про Бутусова і про точні факти, а не про умовне "може"
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

а можете дати посилання хоч на одну претензію від наших ЗСУ або СБУ хоч на якийсь репортаж Бутусова з фронту?
от він каже, що такого немає,
ви кажете, що є якийсь факт, який протирічить тому, що він каже,
поділіться, будь ласка, хто з наших військових висловлював претензії до репортажів Бутусова
Нет конечно, откуда у меня могут быть такие данные.
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

я можу написати таке саме зовсім не про Бутусова і про точні факти, а не про умовне "може"
Якщо хтось робить зло, то й бутусову можна? Це типова кацапська логіка...
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

Якщо хтось робить зло, то й бутусову можна? Це типова кацапська логіка...
Та нє, норм.
Хай би ще й реакція була одинаковою, на бутусова, і на "хтось".
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

Якщо хтось робить зло, то й бутусову можна? Це типова кацапська логіка...

можливо, я некоректно висловилася,
я мала на увазі, що дії багато кого вже привели до смертей, яких можна було уникнути,
а на відміну від них, конкретно про Бутусова не можна навести жодного факту, щоб його дії або репортажі призвели до чиєїсь смерті,
є тільки абстрактні звинувачення заради хайпу, але немає жодного факту 
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

можливо, я некоректно висловилася,
я мала на увазі, що дії багато кого вже привели до смертей, яких можна було уникнути,
а на відміну від них, конкретно про Бутусова не можна навести жодного факту, щоб його дії або репортажі призвели до чиєїсь смерті

Ще раз:
- хайп стрільби цивільного з гармати
- хайп навколо "вагнергейту"
- розповіді про те в яких частинах яких боєприпасів не вистачає на фронті
- розповіді в подробицях про нову тактику ЗСУ
- розповіді про результати попадань ворожої артилерії

Бутусову давно не вистачає клепки в голові
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

Ще раз:
- хайп стрільби цивільного з гармати
- хайп навколо "вагнергейту"
- розповіді про те в яких частинах яких боєприпасів не вистачає на фронті
- розповіді в подробицях про нову тактику ЗСУ
- розповіді про результати попадань ворожої артилерії

Бутусову давно не вистачає клепки в голові

і до чиєї конкретно смерті призвели всі ці дії Бутусова?
особливо в світі того факту, якщо військові претензій до Бутусова не висловлюють та завжди радо пускали його на свої позиції,
до недавньої заборони від Безуглої, яку перетранслював потім нашим воякам ОП
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

і до чиєї конкретно смерті призвели всі ці дії Бутусова?
особливо в світі того факту, якщо військові претензій до Бутусова не висловлюють та завжди радо пускали його на свої позиції,
до недавньої заборони від Безуглої, яку перетранслював потім нашим воякам ОП

Все ))
З сектантами не сперечаюсь...
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

коли, в квітні минулого року?
з медведчуком все було ок, і навіть на оманську стрілку його літак когось привозив, а може ін сам був. допоки не порушив конвенцію і не почав в своїх змі гнати на 3е і компанію. в раді з коаліцією мудачука все теж ок - голосують синхронно, жопоблоківці почуваються, як риби в воді.

ЧЕТВЕР, 11 БЕРЕЗНЯ 2021, 16:58
СБУ проводить масштабні обшуки у мережі АЗС, яку пов'язують із Медведчуком https://www.epravda.com.ua/news/2021/03/11/671842/

СЕРЕДА, 24 ЛЮТОГО 2021, 17:50
Укртранснафта приймає на зберігання "трубу Медведчука" https://www.epravda.com.ua/news/2021/02/24/671365/

СЕРЕДА, 24 ЛЮТОГО 2021, 15:35
ВАКС арештував частину нафтопродуктопровод у "Самара-Західний напрямок" https://www.epravda.com.ua/news/2021/02/24/671359/ Нафтопровід пов’язують з кумом хуйло членом ОПЗЖ Віктором Медведчуком, який у лютому потрапив під санкції РНБО.

ВІВТОРОК, 23 ЛЮТОГО 2021, 08:30
Нічого особистого, тільки бізнес: що відомо про компанії, на які наклав санкції Зеленський  https://www.epravda.com.ua/publications/2021/02/23/671287/

СРЕДА, 3 ФЕВРАЛЯ 2021, 09:4
Зеленский "выключил" телевизионные каналы Медведчука: 112, NewsOne, ZIK https://www.epravda.com.ua/rus/news/2021/02/3/670633/
...

Відразу ж після зміни влади того гада викинули з переговорного процесу і забрали у нього персональний повітряний коридор. СБУ перестала кришувати його бізнес, а натомість для нього було введено додаткове мито (нагадати хто обурювався з цього приводу?) Він, до речі, раптом різко перестав бути "досвідченим юристом" та "кращим переговорником" (ц).
 
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

можете подивитись чим Бутусов займається на передке :gigi:

   
Re: Бутусову запретили быть на передке

   
Re: Бутусову запретили быть на передке
TC

Бутусов - людина, в якої "емоційна складова мозку перемагає над когнитивною". По-простому - "істєрічка". Істєрічка з доступом до інтернету - може дуже шкодити.
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

Бутусов мабуть єдиний український "воєнкор" на фронті і його змішують з гімном...
   
Re: Бутусову запретили быть на передке


Re: Бутусову запретили быть на передке Нове
gorodok [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 12:22
IP/Host: ---.hspheredns.com
Бутусов мабуть єдиний український "воєнкор" на фронті і його змішують з гімном...,

этот" военкор" выскачка и работает чисто на петьку
   
Re: Бутусову запретили быть на передке


Re: Бутусову запретили быть на передке Нове
gorodok [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 12:22
IP/Host: ---.hspheredns.com
Бутусов мабуть єдиний український "воєнкор" на фронті і його змішують з гімном...,

этот" военкор" выскачка и работает чисто на петьку
А коли Петька був при владі то на кого працював?  :facepalm:
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

 Serg1965 [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] [В закладки]
   14 листопада 2023 21:05:21
IP/Host: ---.frntdeu1.pop.starlinkisp.net

Бутусов бував з нами, не на нулі навіть,  на мінусі. Особисто, в хамві, в окопі. Подивитися в цензор про загибель Іщенко з 59, це мій побратим
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

А коли Петька був при владі то на кого працював?  :facepalm:

 На Корбана, не знав?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія