Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** (Азовсталь і азовстальці )

Re: ** (Азовсталь і азовстальці )
Ale

Гм, для чого стільки питань? Вам не подобається моя "теорія заговору"? Я імхо не розумію нафіга хуйлу медведчук з такою втратою іміжду серед своїх рабів. Тому видвинула теорію, що медведчук то ширма, а обміняли на когось іншого.  Якщо вас цікавить саме "той" генерал то він відмітився тим що командував харьківським "фронтом" і його попадання в полон це повна некомпетентність командування ртв, яку кацапи намагаються "прикрити" то "жестом доброї волі"  то "героїчним перегрупіруванням". Щодо чи потрібно було міняти - звісно потрібно. наші військові повинні бути впвнені що ми про них не забули і нікого не кинемо. 
Так не задавайте тупі питання, для теорії заговору є певні ютьюб канали і будівля на Фрунзе, навіщо це на політичному форумі?)
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

кого віддали

   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

https://twitter.com/view/status/1572934960708833281
щечки нажевал  на двух разовом питании по 2-3 ложки каши. Украинская каша она такая, ядерная
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

 :weep:

Ото придурок.

Яке ж воно тупе, до нього не доходить, - що воно "ніхто" і звати його "ніяк".

Нуль помножений на нуль.


   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )
Ale

:weep:

Ото придурок.

Яке ж воно тупе, до нього не доходить, - що воно "ніхто" і звати його "ніяк".

Нуль помножений на нуль.


https://twitter.com/view/status/1573033083154096128
Це - ослойоб, нація яка єбе ослів приречена га занепад, я взагалі дивуюсь демонізації кадирівців - люди єбуть ослів - як їх можна боятися?)
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

У рамках обміну полоненими між Україною та РФ додому повернули 8 наших воїнів, які пережили теракт в Оленівці Донецької області. Про це заявив президент Володимир Зеленський.
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

Гм, для чого стільки питань? Вам не подобається моя "теорія заговору"? Я імхо не розумію нафіга хуйлу медведчук з такою втратою іміжду серед своїх рабів. Тому видвинула теорію, що медведчук то ширма, а обміняли на когось іншого.  Якщо вас цікавить саме "той" генерал то він відмітився тим що командував харьківським "фронтом" і його попадання в полон це повна некомпетентність командування ртв, яку кацапи намагаються "прикрити" то "жестом доброї волі"  то "героїчним перегрупіруванням". Щодо чи потрібно було міняти - звісно потрібно. наші військові повинні бути впвнені що ми про них не забули і нікого не кинемо. 
бо він своїх не здає. СВОЇХ. І це його козир серед СВОЇХ. Прикриває його спину  у важку хвилину (можливо).І той імідж йому важливіший ніж всякий інший. Чому-можливо то з дитинства вклалося в голову на рівні інстинкту. але є що є.
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

*Звільнені з полону іноземці знов хочуть воювати за Україну*

"10 іноземних громадян. І кожен другий із них, щойно зійшовши з борту в не найкращій фізичній формі, сказав, що хоче продовжити захищати Україну", - розповів член координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, представник ГУР Міноборони України Андрій Юсов.

Він зазначив, що один з них навіть збирається повернутись і жити в Україні, бо закохався.

 :love:
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

У рамках обміну полоненими між Україною та РФ додому повернули 8 наших воїнів, які пережили теракт в Оленівці Донецької області. Про це заявив президент Володимир Зеленський.

А шо там міссія ООН ...  доїхали до Оленівки?
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

А шо там міссія ООН ...  доїхали до Оленівки?

Дуже зайняті.. амміакопроводом
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

У рамках обміну полоненими між Україною та РФ додому повернули 8 наших воїнів, які пережили теракт в Оленівці Донецької області. Про це заявив президент Володимир Зеленський.

 (tu)
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

Головне управління розвідки має інформацію, що в колонії Оленівки покращили побутові умови для полонених. Імовірно, це трапилось напередодні візиту місії ООН, який може відбутись найближчим часом.

Про це в інтервю Суспільному розповів представник ГУР Андрій Юсов.

За його словами, є інформація, що віднедавна почали покращувати побутові умови в Оленівці.

"Вперше за дуже довгий період навіть перукаря запросили. Раціон харчування покращується. Враховуючи, що росіяни вміють робити показуху, це може свідчити про те, що вони готуються до візиту місії. Він може відбутись. Це дуже добре, і ми сподіваємось, що її робота буде об'єктивною", — сказав Юсов.(с)

Ну, хочь так
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

зараз фактично обміняли кадровий, офіцерський склад Азова
ще витягнути бійців, і буде зовсім добре
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

*Звільнені з полону іноземці знов хочуть воювати за Україну*

"10 іноземних громадян. І кожен другий із них, щойно зійшовши з борту в не найкращій фізичній формі, сказав, що хоче продовжити захищати Україну", - розповів член координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, представник ГУР Міноборони України Андрій Юсов.

Він зазначив, що один з них навіть збирається повернутись і жити в Україні, бо закохався.

 :love:

мароканец вроде и жил до 24.02 в Украине -студентом был и если не ошибаюсь жил уже гражданским браком с девушкой из Украины.(вроде так)
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )


   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

Наші лікують їх тварів, а вони з українцями що роблять суки
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

Це взагалі не налазить. Тварини йобані.

   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

Це взагалі не налазить. Тварини йобані.

https://twitter.com/view/status/1573319902001532929
та нічого не налазить, від початку (нехай умовно 2014 рік, не будемо вже зараз в цій темі згадувати минулі століття), до сьогоднішнього дня  :(
Питання до тих, хто моніторить ЗМІ у Європі, Азії, Південній та (особливо!) Північній Америці. Ці та багато інших знущань, зґвалтувань чи тортур над українцями лише за те, що вони украінці, якось висвітлюється в іхніх засобах масової інформації?
Вони ж такі нібито добрі, що мишка чи жабка має безболісно померти після дослідів, і ні в якому разі не страждати.
Завтра, доречі, буду в гостях на дні народження однієї американської пані, покажу гостям ці фото, запитаю, чи вони їх бачили, і що вони думають з цього приводу
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

Золкін у Популярній політиці сказав, що азовці поки не хочуть обговорювати своє перебування у полоні, переживають за побратимів. :(
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

Золкін у Популярній політиці сказав, що азовці поки не хочуть обговорювати своє перебування у полоні, переживають за побратимів. :(

вже відомо, що морили голодом на смерть
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

Наші лікують їх тварів, а вони з українцями що роблять суки

я говорил. то, что я видел во время оккупации Мариуполя и позже, когда вырывался из оккупации..
я знал, о чем я говорил. нашим хлопцам сейчас нужно следующее:
1. отправить на лечение в госпитали. желательно в немецкие. там хорошо лечат.
2. пройти реабилитацию после освобождения. подойдет любая страна (лучше всего проводить реабилитацию не в Украине)
3. пройти восстановление психики после плена. хлопцев морально ломали - вы себе не представляете даже как. и лучше не представляйте. но это необходимо.

после этого, скорее всего, хлопцы захотят вернуться в строй. не стоит им отказывать. у них отдельный счет к пидарасам.
но сперва их нужно откормить и вылечить. лучше - на Западе. думаю, наши союзники не откажут в помощи хлопцам из Мариуполя.
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

вже відомо, що морили голодом на смерть

там много чего с ними делали нехорошего. не стоит это все тут описывать.
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

там много чего с ними делали нехорошего. не стоит это все тут описывать.

почему?
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

почему?

потому.
во-первых, это не для чувствительных
во-вторых, многое сложно описать словами. это надо пережить. но такое пережить - я и врагу не пожелаю.

я много о чем молчу. и совсем не потому, что мне нечего рассказать. просто не хочу рассказывать.
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

потому.
во-первых, это не для чувствительных
во-вторых, многое сложно описать словами. это надо пережить. но такое пережить - я и врагу не пожелаю.

я много о чем молчу. и совсем не потому, что мне нечего рассказать. просто не хочу рассказывать.
а это надо сделать
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

а это надо сделать

Далеко не все варто розголошувати. Просто подумайте про честь наших героїв і про те, наскільки потворо-принизливі речі вони могли пережити. Просто подумайте, бачивши відео де русня оскопляла українського воїна.
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

Пташка

   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

У звільнених захисників “Азова” критична анорексія - Патронатна служба

Голова патронатної служби "Азова" Олена Толкачова розповіла, що звільнені з полону українські захисники перебувають у поганому стані – майже всі 215 осіб мають крайній ступінь анорексії. Окрім того, військові знесилені, контужені, мають багато прихованих переломів та загострень хронічних хвороб.
Нині з ними працюють лікарі, а скоро частина військових відправиться на лікування та відновлення за кордон.
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

хочется надеяться, что лучшие медицинские клиники мира вернут их к полноценной жизни.
теперь надо думать об их полной безопасности там.

кто знает, сколько еще в плену?

нашего мальчика не освободили...

   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

 :X

Хто там ще донатить на так званий "червоний", а насправді - "кацапський хрест", - там все куплено кацапами за газо-нафто долари:

МКЧХ  та ООН брали на себе зобов'язання щодо захисників "Азовсталі" 
Під їх мандатом РФ повинна була дотримуватися вимог Женевської конвенції.

"Вони були присутні під час виходу з "Азовсталі" наших героїв у Маріуполі й,
відповідно до своїх мандатів, брали на себе зобов'язання це перевіряти, за цим стежити, моніторити цю ситуацію.
 
Ми побачили, що цього взагалі не відбувалося", - підкреслив омбудсмен Лубінець.




   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

а это надо сделать
может надо во всех подробностях изнасилования описывать?
Ну,  не поверят же,  если без всех деталей.
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

может надо во всех подробностях изнасилования описывать?
Ну,  не поверят же,  если без всех деталей.

Будет то що с Денисовой :(
   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

   
Re: ** (Азовсталь і азовстальці )

Обмінний фонд для повернення українських захисників і захисниць із російського полону є і постійно поповнюється Збройними Силами.

Про це розповів представник пресслужби Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі інформаційного марафону "UAразом", повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Обмінний фонд у нас є, і він постійно поповнюється. Ми не на ринку, і не будемо говорити про курс і про обмінні речі, але повірте, Україні є про що говорити і що пропонувати. Є, безумовно, кого захищати і кого вимагати назад", - сказав він.

Юсов підкреслив, що ЗСУ зараз на всіх напрямках роблять все можливе для активного поповнення обмінного фонду. Джерело: https://censor.net/ua/n3369389
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія