Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арестович

Re: Арестович

А що там конкретно не відповідає ціні?

Ти жартуєш?  ;o

Я спираюся на те, що бачу. Клаптик землі, очевидно каркасний будинок метрів на 120-150, собівартість якого ну нехай навіть 80т. Не знаю, може там всередині все аля-Пшонка  8-)
   
Re: Арестович

Та ми і є руські.
Ті що з москви то ерзя, мокша та чудь з монголо-татарами.
До нас вони спорідненності ніякої не мають, окрім того що намагаються вкрасти нашу історію та ім'я.
   
Re: Арестович

Ти жартуєш?  ;o

Я спираюся на те, що бачу. Клаптик землі, очевидно каркасний будинок метрів на 120-150, собівартість якого ну нехай навіть 80т. Не знаю, може там всередині все аля-Пшонка  8-)
Залежить від района, від школи, від злочинності і т.д.
Мільон може бути аж бігом.
   
Re: Арестович

Ти жартуєш?  ;o

Я спираюся на те, що бачу. Клаптик землі, очевидно каркасний будинок метрів на 120-150, собівартість якого ну нехай навіть 80т. Не знаю, може там всередині все аля-Пшонка  8-)

Якщо тебе цікавить нерухомість  на Флоріді - то вивчай ціни і за що ти платиш
https://www.realestate.com.au/international/us/fl//

Але це не про Арестовича
Який є гімно
Як і Фейгін
   
Re: Арестович

Якщо тебе цікавить нерухомість  на Флоріді - то вивчай ціни і за що ти платиш
https://www.realestate.com.au/international/us/fl//

Але це не про Арестовича
Який є гімно
Як і Фейгін
ні

ти рівняєш гівно (арестовича) з рослиною (фейгін)

по перше. арестович це йо6аний кацапський агент (украінская ракєта папала в дом в днєпрє)

фейгін - по паспорту кацап, який по суті не має топити за Україну. Але він це робить. І зашквари по типу арестовича не робив. Навпаки, він весь час повторює "рашка повинна розвалитися". Це гідна робота. Нападами на фейгіна ти працюєш на кацапів
   
Re: Арестович

до всіх тупих, які нападають на фейгіна: пі7дораси, невже ви не розумієте, що це наш актив, який допомагає. Кацапи саме так і роблять, використовують українських "фейгінів" на свою користь

Українські "фейгіни" які працюють на кацапів - Шарій, Арестович
   
Re: Арестович

кажну (6)лядь, яка топить за арестовича, треба банити
   
Re: Арестович
dig

до всіх тупих, які нападають на фейгіна: пі7дораси, невже ви не розумієте, що це наш актив, який допомагає. Кацапи саме так і роблять, використовують українських "фейгінів" на свою користь

Українські "фейгіни" які працюють на кацапів - Шарій, Арестович
Гопник, который в 22 уже сидел в Госдуме - наш актив? Где-то психушку разбомбили и все сбежали?
   
Re: Арестович

«Вам треба вмовити мене, щоб я пішов в президенти», — колишній радник ОП Олексій Арестович мріє про політичне майбутнє, перебуваючи у Нью-Йорку.

Зараз ексзаспокійливий винаймає житло біля Централ парку, бо він «не бідна людина» і нібито така рекомендація «приймаючої сторони».
Про те, як виїхав з України не розповідає.
В інтервʼю журналістці Анні Олицькій посилається на держтаємницю.
Але питань на кордоні не було.

Також розшифрував звідки взялось висловлювання про «2-3 тижні».
Арестович знав, коли має бути зустріч представників двох країн у Стамбулі і саме за цей термін мала б відбутись наступна.
Але коли результату не було, то виправився, що за його версією війна триватиме до 2035 року.

Times of Ukraine (https://t.me/+_yETx70-7kc4MTY6)
   
Re: Арестович

Гопник, который в 22 уже сидел в Госдуме - наш актив?

 :facepalm1: В ті часи хуйло ще безробітним був
   
Re: Арестович

Ти жартуєш?  ;o

Я спираюся на те, що бачу. Клаптик землі, очевидно каркасний будинок метрів на 120-150, собівартість якого ну нехай навіть 80т. Не знаю, може там всередині все аля-Пшонка  8-)

По перше далеко не 80. В Україні може і 80, а в штатах праця набагато дорожча, особливо праця ліцензованих спеціалістів. Подруге є купа стандартів, інспекцій, тощо, які треба здійснити щоб дозволили той будинок поставити та експлуатувати. Ну і взагалі, собівартість то таке, локейшин - це основне.
   
Re: Арестович

до всіх тупих, які нападають на фейгіна: пі7дораси, невже ви не розумієте, що це наш актив, який допомагає. Кацапи саме так і роблять, використовують українських "фейгінів" на свою користь

Українські "фейгіни" які працюють на кацапів - Шарій, Арестович
Palermo, який в унісон з ботами співає про загиблих полонених в літаку і створює конфронтаційні теми між українцями, відбілює фейгіна і топить арестовича.

Починаю думати, що арестович - просто довбойоб, який говорить, що думає без аналізу і фільтру, а фейгін - гарно законспірована консерва.
   
Re: Арестович
dig

:facepalm1: В ті часи хуйло ще безробітним був
Тут взагалі то про Фейгіна мова
   
Re: Арестович
dig

арестович - просто довбойоб, який говорить, що думає без аналізу і фільтру

Ну начиталась людина ФУПу, привчилась так говорити :))
   
Re: Арестович
dig

ні

ти рівняєш гівно (арестовича) з рослиною (фейгін)

по перше. арестович це йо6аний кацапський агент (украінская ракєта папала в дом в днєпрє)

фейгін - по паспорту кацап, який по суті не має топити за Україну. Але він це робить. І зашквари по типу арестовича не робив. Навпаки, він весь час повторює "рашка повинна розвалитися". Це гідна робота. Нападами на фейгіна ти працюєш на кацапів
Фейгін зробив хоч один збір на ЗСУ? А агент фсб збирає на ЗСУ мільйони по завданню з Москви?
   
Re: Арестович

   
Re: Арестович

https://t.me/O_Arestovich_official/4998

У "нас" - це у кого? З ким асоціює себе Арестович - починайте з цього  8-) 
   
Re: Арестович
Ale

https://t.me/O_Arestovich_official/4998
Арестович - дебіл
Є пісня паліндрома - мій Херсон - це те шо я слухав
   
Re: Арестович

Арестович - хуйло агент, якого викрили, і який втік через це за кордон. Починайте з цього  8-)
   
Re: Арестович
dig

Арестович - дебіл
Є пісня паліндрома - мій Херсон - це те шо я слухав
І скільки людей її теж слухали?
   
Re: Арестович
dig

Арестович - хуйло агент, якого викрили, і який втік через це за кордон. Починайте з цього
svo1973 - хуйло агент, якого викрили, починайте з цього
   
Re: Арестович

svo1973 - хуйло агент, якого викрили, починайте з цього

Тільки я в Києві, а Арестович "в екзилі"  :gigi:
   
Re: Арестович
Ale

І скільки людей її теж слухали?
Думаю сотні тисяч - люди взагалі слухають в основному гівно - але зараз реально дофіга української музики
   
Re: Арестович

Думаю сотні тисяч - люди взагалі слухають в основному гівно - але зараз реально дофіга української музики
Йолопе, хто тебе змушує слухати гівно? :lol:
   
Re: Арестович
Ale

Йолопе, хто тебе змушує слухати гівно? :lol:
Я не слухаю гівно, не верещи)
Чуть не забув - нахєр іди, дебіл)
   
Re: Арестович
dig

Тільки я в Києві, а Арестович "в екзилі"  :gigi:
Кого куди закинули - той там і відробляє 30 грошей ...
   
Re: Арестович

https://t.me/O_Arestovich_official/4998
Це говорить лише про те, що Арестович - кацапський підар, який закономірно не слухає українську музику.
   
Re: Арестович
dig

Це говорить лише про те, що Арестович - кацапський підар, який закономірно не слухає українську музику.
Підар, це той, хто не слухає українську музику?
   
Re: Арестович

Підарас вже погрожує українцям
Три ганебних уйобка вже відкрито пробують деморалізувати людей




   
Re: Арестович

Підарас вже погрожує українцям
Конкретней можно? Это же гавно 2 часа смотреть невозможно..
   
Re: Арестович

Три ганебних уйобка вже відкрито пробують деморалізувати людей

відео не дивився але двох бачу: люся і дацюк.
третій то сурок?
   
Re: Арестович

Это же гавно 2 часа смотреть невозможно..

нууу..

є соскін, але доцюк - то вже для справжніх "естетів"
   
Re: Арестович
ATF

Сука.

336 сторінок обговорення кремлівського проекту, що був радником іншого кремлівського проекту...

 :facepalm1:
   
Re: Арестович

Сука.

336 сторінок обговорення кремлівського проекту, що був радником іншого кремлівського проекту...

 :facepalm1:

Я даже больше скажу, будет 1000 страниц, пока его слушают и смотрят миллионы, покупают онлайн семинары. На форум будут и дальше тягать что он там опять в очередной раз сказал...

   
Re: Арестович

Сука.

336 сторінок обговорення кремлівського проекту, що був радником іншого кремлівського проекту...

 :facepalm1:

 :facepalm1:

Як же все запушено у парафіян московського диякона...  :(  "Кремлівський проект" замість того, щоб посадити на трон або біля трона "ефективного переговорника" цих "патріотичних" дебілів, посадив його за грати, а потім обміняв на 200+ азовців.  :lol:
Ех, ще б цих зайвохромосомних дебілів обміняв на інших наших полонених, то взагалі ціни йому не було б. (tu)
   
Re: Арестович
dig

Сука.

336 сторінок обговорення кремлівського проекту, що був радником іншого кремлівського проекту...

 :facepalm1:
Есть лучше предложение? Кого обсуждать? Бубочку с Пецей? Кого? Кто еще хоть какие-то мысли высказывает - чем это все закончится???
   
Re: Арестович

Тут взагалі то про Фейгіна мова

Те що фейгін в думі був у ті часи абсолютно нічого не означає
   
Re: Арестович
dig

Те що фейгін в думі був у ті часи абсолютно нічого не означає
Та звичайно ж! І те, що хуйло був гдбешником - теж нічого не означає. І те, що Янукович двічі кримінальний злочинець - теж нічого не означає. І те, що Пеця був мільярдером під час президентства - теж нічого не означає. У всіх - просто випадковий збіг обставин :))
   
Re: Арестович

Та звичайно ж! І те, що хуйло був гдбешником - теж нічого не означає. І те, що Янукович двічі кримінальний злочинець - теж нічого не означає. І те, що Пеця був мільярдером під час президентства - теж нічого не означає. У всіх - просто випадковий збіг обставин :))
  По сумі дописів - кацап детектед. (td)
   
Re: Арестович

Кого обсуждать? Бубочку с Пецей? Кого? Кто еще хоть какие-то мысли высказывает - чем это все закончится???
:lol:
Слухай Скабєєву та Соловйова напряму.
Навіщо через оті проксі ?  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія