Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арестович

Re: Арестович


У русни традиционно многочисленные строительные и жд войска. Со всей необходимой тяжелой техникой.
Не знаю, есть ли что- то подобное в составе ЗСУ.
треба було у приятеля із ГШ питати. Наступного разу спитаєш, розкажеш усім нам.
   
Re: Арестович

треба було у приятеля із ГШ питати. Наступного разу спитаєш, розкажеш усім нам.
Об этом нельзя спрашивать и рассказывать  :)
   
Re: Арестович


от вам всі пояснення
   
Re: Арестович

у більшості наших бригад та оперативно-тактичних управлінь системна інженерна робота з застосуванням техніки не ведеться. І деякі навіть військові пишуть інколи, що обладнувати позиції має сама піхота - лопатами та наявними силами.

це таки зашквар Залужного, при всій повазі
   
Re: Арестович

у більшості наших бригад та оперативно-тактичних управлінь системна інженерна робота з застосуванням техніки не ведеться. І деякі навіть військові пишуть інколи, що обладнувати позиції має сама піхота - лопатами та наявними силами.

це таки зашквар Залужного, при всій повазі

Ну якщо послухати декого з експертів, особисто Зеленський забороняє окопи копати...
   
Re: Арестович

це Білгород, на півдні у кацапів самі військові будували

Нет. Речь о Запорожье.

----------

"В Запорожской области строят дорожные рабочие, дорожники конкретные. А у вас кто строить будет? - поинтересовался он. - Мы в Запорожье возим через Ростов, Таганрог. Мы сейчас только с Мелитополем работаем. Все в том районе".

Об участии дорожных строителей Би-би-си рассказали и еще в одной компании - "Техносфере" - она тоже поставляет пирамидки в Мелитополь, правда не сама их делает, а закупает у подрядчиков. Компания зарегистрирована в Санкт-Петербурге и сама занимается дорожным строительством.

"Основная проблема не в производстве, а в логистике. Самое сложное и дорогое - доставить. Мы (возим) через Ростов-на-Дону, через Мариуполь, через Мелитополь, Брянск на половине пути до нашего объекта. До Брянска от Питера 1000 км, а до нашего Мелитополя - побольше 2000", - рассказывает начальник отдела снабжения "Техносферы" Наталья Сергеевна.

Она уточнила, что стандартный заказ у них от 6 до 8 тысяч пирамидок - в зависимости от протяженности линии. Заказчик, по ее словам, "Автодор" - это государственная компания, которая занимается строительством дорог.

Крупные строительные компании также могут участвовать в строительстве укреплений. По крайней мере, об участии в таком строительстве под Бердянском в Запорожской области Украины рассказал Би-би-си источник в крупной строительной компании ФСК. Компания участвует в строительстве укреплений и в Белгородской области, убеждает собеседник Би-би-си."
   
Re: Арестович

Нет. Речь о Запорожье.

----------

"В Запорожской области строят дорожные рабочие, дорожники конкретные. А у вас кто строить будет? - поинтересовался он. - Мы в Запорожье возим через Ростов, Таганрог. Мы сейчас только с Мелитополем работаем. Все в том районе".

Об участии дорожных строителей Би-би-си рассказали и еще в одной компании - "Техносфере" - она тоже поставляет пирамидки в Мелитополь, правда не сама их делает, а закупает у подрядчиков. Компания зарегистрирована в Санкт-Петербурге и сама занимается дорожным строительством.

"Основная проблема не в производстве, а в логистике. Самое сложное и дорогое - доставить. Мы (возим) через Ростов-на-Дону, через Мариуполь, через Мелитополь, Брянск на половине пути до нашего объекта. До Брянска от Питера 1000 км, а до нашего Мелитополя - побольше 2000", - рассказывает начальник отдела снабжения "Техносферы" Наталья Сергеевна.

Она уточнила, что стандартный заказ у них от 6 до 8 тысяч пирамидок - в зависимости от протяженности линии. Заказчик, по ее словам, "Автодор" - это государственная компания, которая занимается строительством дорог.

Крупные строительные компании также могут участвовать в строительстве укреплений. По крайней мере, об участии в таком строительстве под Бердянском в Запорожской области Украины рассказал Би-би-си источник в крупной строительной компании ФСК. Компания участвует в строительстве укреплений и в Белгородской области, убеждает собеседник Би-би-си."
Поставлять пирамидки и строить - две большие разницы
не натягивайте сову на глобус

Хотя вижу вы знаток кацапских сайтов
   
Re: Арестович

Billi
cьогодні в 20:19
IP/Host: ---.222.198.114.static.quadranet.com
Лос-Анжелес

ви мабуть з виборців Марджері Грін?


   
Re: Арестович

Хотя вижу вы знаток кацапских сайтов

А где ещё данные о их строительстве взять??

Внимательно почитайте, там не только про пирамидки, но и про укрепления тоже.
И это только Запорожье. Есть ещё Крым. Там тоже активно строительные фирмы задействуют.
   
Re: Арестович

Billi
cьогодні в 20:19
IP/Host: ---.222.198.114.static.quadranet.com
Лос-Анжелес

ви мабуть з виборців Марджері Грін?

Не, чтоб по русским сайтам лазить прокси надо же. Все просто. Хотите из Турции напишу?
   
Re: Арестович

у більшості наших бригад та оперативно-тактичних управлінь системна інженерна робота з застосуванням техніки не ведеться. І деякі навіть військові пишуть інколи, що обладнувати позиції має сама піхота - лопатами та наявними силами.

це таки зашквар Залужного, при всій повазі
чомусь порядок використання інженерного майна здійснюється за наказом міністра оборони https://zakononline.com.ua/documents/show/375064___375129
 за цим наказом
3. Рішення на використання ЗІО приймає командир військової частини.

 Згідно положення про Генеральний штаб - в компетенції ГШ тільки планування в питаннях пов'язаних із обладнанням територій.
 Тепер питання "це таки зашквар Залужного" через що саме?
 -не спланував
 -не замовив відповідні ЗІО, і тому частини ним неукомплектовані.
 -і те і інше

Будьте ласкаві, поясніть.
 
 
   
Re: Арестович

   
Re: Арестович

Re: Арестович

Бутусов:

Опис інженерних робіт під Токмаком, виконаних російською  будівельною компанією "Ростдорстрой" на замовлення Міноборони РФ

Цитата з російських джерел про обладнання позицій батальону "Тімер" зі складу 72-ї мотострілецької бригади ЗС РФ, який оборонявся проти українських військ у районі села Роботіно у червні-липні 2023-го:

"Находясь в резерве, за полгода батальон выстроил мощнейшую систему сооружений. Солдаты живут под землей, где расположены, если так можно выразиться, 200-метровые «дома». Это системы коридоров с комнатами, кухней, банями, складами, электричеством, светом и интернетом. Спят бойцы на двухэтажных «нарах», обедают тут же — на кухне.

Мы побывали в двух таких сооружениях, а есть еще одно, там длина домов достигает 2,5 километра.

«Мы оборудовали все, чтобы не выходить на поверхность. Здесь люди могут полноценно жить, мыться, стираться. Тут и рабочие кабинеты, и спальни. Данное сооружение строилось компанией „Росдорстрой“, после чего мы его доработали, сделали вентиляцию». В целом эти бункеры напоминают муравейник или подземный город. Стены, полы и потолки обиты деревом".

Наявність таких споруд дозволяє російським військам за межами населених пунктів вести бойові дії без ризику ураження місць постійної дислокації.

Важливою відмінністю є те, що будівництво інженерних споруд вела компанія з цивільного сектору, яка займається дорожним будівництвом, стала підрядником Міноборони та в короткі терміни виконала будівельні роботи по обладнанню позицій батальйону недалеко від лінії фронту.

Цікавий досвід.
   
Re: Арестович

ви мабуть користуєтесь гуглперекладачем бо україньске " дрочити" має зовсім інший сенс, ніж у вашій російській.

я вибачився перед вами зовсім не тому, що ви "читали Скоропадського і принесли на фуп його цитату" - зовсім не тому.
Ви його не читали і цитували цитувальника, котрий сказав що то "цитата з мемуарів Скоропадського".
Я "вибачився" лише тому, що мені западло вступати з вами у дискусію.
Бо ви не триндун - ви ніце лайно. 

Не пєшіть відповідь - не побачу я вас із ігнору.

киця дві сторінки бидлоту вмикав, а коли макнули у власне лайно - абідєлась.  :gigi:
   
Re: Арестович

Много лишних слов.
Очень легко можно было доказать, что Арестович врет.
Просто заявить обратное. Без координат и планов ( понятное дело, это военная тайна)
Просто заявить , что такие укрепления есть. Или они хотя бы строятся.
Не солдатики лопатами копают, а экскаваторы работают и бетоном заливают.
Кстати вот куда должны были бы местные громады деньги тратить , а не на реконструкцию стадионов и дорожных развязок.

хто цей нєкто, хто повинен реагувати на кожен висер вислів арестовича?

залужний? зеленський? буданов? чи прес служба повинна виходити і коментувати що там арестович десь в ютюбчику знову пuздонув?
   
Re: Арестович

до речі - ти таке тупе, що сам визнав що не читав Скоропадського, цитату якого притягнув.
Бо перше що зробив то побіг у гугл шукати, а  не до своєї "бібліотеки історії України".


так тупо паляться тупі рашаботи... :facepalm1:

ні не читав. я ніде і не казав протилежне, моя ти зайка.

і ти не читав. але ти як останнє чмо тут пальци розкидало що він такого не казав бо не міг такого сказати.

а тепер обтікаєш  :gigi:
   
Re: Арестович

Це мабуть найпопулярніша цитата з мемуарів Скоропадського, дивно, що в когось взагалі могли виникнути сумніви щодо її автентичності  :)
   
Re: Арестович

Признавайтесь, кто из нас на Арестовича молился? :lol:
   
Re: Арестович
ATF

Признавайтесь, кто из нас на Арестовича молился? :lol:
https://t.me/info_ua2022/3008

Ще раз нагадую всім присутнім. Арестович - частина команди Зеленського і Єрмака...
   
Re: Арестович

Ще раз нагадую всім присутнім. Арестович - частина команди Зеленського і Єрмака...
який вдає що розсварився з Єрмаком і вішає імперську локшину як начебто незалежний експерт
   
Re: Арестович

   
Re: Арестович

Ось дивіться.
Він вже рахує скільки «загине українців» і прямо відпрацьовує що «треба здати території».

А потім скаже що треба що, здати Харків чи Одесу?

А хто винен, що такі як арестович, якраз і брехали про війну. Лапшали народу про 2-3 тижні. Тупо розводили всіх як лохів

Тобто тепер він пропагує що? ЗАМОРОЗКУ.
Заморозку хоче хто? хуйло і рашисти.

Заморозку щоб кремль підготувався до нової війни. Ми це вже проходили.

Арєстовіча цитують всі росЗМІ.
Всі «харошіє руzzкіє».
А тепер і кремлівські виродки.

Соловйов, росія 1, РиаНовости та інші. Герой росії. Бо сере Україну та все українське.

Я це пишу не тому що мені хочеться.
Моя воля, я б забув хто це такий назавжди.

Пише, бо ці внутрішні рускоміровці все більше хитають країну і суспільство на користь росії. І з цим треба щось робити.

І не просто щось.
Відповідь лежить в СБУ та інших органах. Розберіться. Це вже переходить всі межі.
   
Re: Арестович

Ось дивіться.
Він вже рахує скільки «загине українців» і прямо відпрацьовує що «треба здати території».



Проблема наразі не в тому. Він цілком адекватно описує військову картину. Але, він використовує це для дестабілізації воюючої країни з середини. Теза про найскоріші вибори, про провину політичного керівництва- майже те саме що робив Пригожин в рфії
   
Re: Арестович

Ось дивіться.
Він вже рахує скільки «загине українців» і прямо відпрацьовує що «треба здати території».

А потім скаже що треба що, здати Харків чи Одесу?

А хто винен, що такі як арестович, якраз і брехали про війну. Лапшали народу про 2-3 тижні. Тупо розводили всіх як лохів

Тобто тепер він пропагує що? ЗАМОРОЗКУ.
Заморозку хоче хто? хуйло і рашисти.

Заморозку щоб кремль підготувався до нової війни. Ми це вже проходили.

Арєстовіча цитують всі росЗМІ.
Всі «харошіє руzzкіє».
А тепер і кремлівські виродки.

Соловйов, росія 1, РиаНовости та інші. Герой росії. Бо сере Україну та все українське.

Я це пишу не тому що мені хочеться.
Моя воля, я б забув хто це такий назавжди.

Пише, бо ці внутрішні рускоміровці все більше хитають країну і суспільство на користь росії. І з цим треба щось робити.

І не просто щось.
Відповідь лежить в СБУ та інших органах. Розберіться. Це вже переходить всі межі.

Люся просто побачив можливість заробити політичні очки на зрадойобстві. Можна подумати, що він вперше перевзувається.
   
Re: Арестович

   
Re: Арестович

 і прямо відпрацьовує що «треба здати території».

Ну,не совсем, просто натякає, что при нынешних раскладах силовое освобождение территорий нецелесообразно
   
Re: Арестович

і прямо відпрацьовує що «треба здати території».
Ну,не совсем, просто натякає, что при нынешних раскладах силовое освобождение территорий нецелесообразно

Так чем дальше - тем менее и менее будет целесообразно
   
Re: Арестович

Ось дивіться.
Він вже рахує скільки «загине українців» і прямо відпрацьовує що «треба здати території».

А потім скаже що треба що, здати Харків чи Одесу?

А хто винен, що такі як арестович, якраз і брехали про війну. Лапшали народу про 2-3 тижні. Тупо розводили всіх як лохів

Тобто тепер він пропагує що? ЗАМОРОЗКУ.
Заморозку хоче хто? хуйло і рашисти.

Заморозку щоб кремль підготувався до нової війни. Ми це вже проходили.

Арєстовіча цитують всі росЗМІ.
Всі «харошіє руzzкіє».
А тепер і кремлівські виродки.

Соловйов, росія 1, РиаНовости та інші. Герой росії. Бо сере Україну та все українське.

Я це пишу не тому що мені хочеться.
Моя воля, я б забув хто це такий назавжди.

Пише, бо ці внутрішні рускоміровці все більше хитають країну і суспільство на користь росії. І з цим треба щось робити.

І не просто щось.
Відповідь лежить в СБУ та інших органах. Розберіться. Це вже переходить всі межі.
Портнікова не забудьте здати також. В нього іноді проскакує про можливу реальність з неповерненими територіями
   
Re: Арестович

Портнікова не забудьте здати також. В нього іноді проскакує про можливу реальність з неповерненими територіями

угу
бо, у Портникова "проскакує", що фінал ще взагалі не відомий. це ж страшне "мислєпрєступлєніє"!
ти ба, гад якій,  думати наважується
   
Re: Арестович

Так чем дальше - тем менее и менее будет целесообразно

Не забывай, что освобождение оккупированного возможно не только военным путём
   
Re: Арестович

Не забывай, что освобождение оккупированного возможно не только военным путём


То треба було київську ,харківську та херсонську теж спробувати так звільняти ,як до 24.02 звільняли Крим та Донбас ?
   
Re: Арестович

То треба було київську ,харківську та херсонську теж спробувати так звільняти ,як до 24.02 звільняли Крим та Донбас ?

Нет
   
Re: Арестович

То треба було київську ,харківську та херсонську теж спробувати так звільняти ,як до 24.02 звільняли Крим та Донбас ?

Угу, а потім чекати, коли хуйло відповзе і сподіватися на нєшуточную битву між  башнями…
   
Re: Арестович

Проблема наразі не в тому. Він цілком адекватно описує військову картину. Але, він використовує це для дестабілізації воюючої країни з середини. Теза про найскоріші вибори, про провину політичного керівництва- майже те саме що робив Пригожин в рфії
Стабільно-наростаюче безладдя у воюючій країні краще?
У безладді завжди є конкретний винуватець.
Арестович єдиний з широковідомих, хто виносить на розгляд суспільства проблеми країни, викликані її політичним керівництвом.
Чим дає шанс все виправити.
Ви проти такого шансу?
   
Re: Арестович
den

Арестович єдиний з широковідомих, хто виносить на розгляд суспільства проблеми країни,
Це не так

Окрім того з його боку лише зрадой..ство без пропозицій ( окрім як "стати їжаками ")


   
Re: Арестович

Це не так

Окрім того з його боку лише зрадой..ство без пропозицій ( окрім як "стати їжаками ")
Озвучення та визнання недоліків - це вже половина шляху.
Пропозицій у нього повно.
   
Re: Арестович

Аресттвічь уже звізда у помьота
   
Re: Арестович

Та він невиправний оптиміст.
Каже, що для виходу на кордон 91 року треба втратити всього 150 тисяч військових.
(Я ж кажу, що і мільйона не вистачить. Просто тому, що Захід на такі плани зброї не дасть)
   
Re: Арестович

Аресттвічь уже звізда у помьота

у ЛеКарре є такий роман де по сюжету співробітника "звільнили", він типо загрустив,
став "показово" бухати, занедбався. І ворожі сили прийшли вербувати його.

І почалася тонка шпіонська гра.




соупадєніє?  :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія