Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арестович

Re: Арестович

Ви чо тут всі, пізданулись.
Та навіть якщо наше ПВО так невдало збило би ту ракету, це не робить їх і нас винуватими в трагедії.
Винуватий завжди той хто запустив ракету по місту і за цей черговий злочин ворог повинен понести відповідальність.

Як завжди, найбільш тупа аналітика - від Аналітика.
   
Re: Арестович
Geo

Re: Арестович

Хто душевнохворий ?
Серед душевноздорових (відносно), записатись в адепти людини з іменем Авєссалом Подводний може тільки психіатр під прикриттям, з метою вивчення явища.
   
Re: Арестович
HSM

ВО!!  (tu)  (tu)

десь так
все має мати свою межу
але ж , ця історія має мати якесь логічне продовження
   
Re: Арестович

Не нагнетайте.
Кизданул лишнего не подумав - да.
Вам дай волю, то сразу расстреливать будете.

1. Я оцінюю Арестовича за його словами і діями
2. Розстрілювати - то совєцько-кацапмький наратив, то до Арестовича, а не до мене.
   
Re: Арестович

Венедіктов, хоть і лайно кацапське, але зразу сказав що фейгін у якого арестович ошивається - діючий агент фсб, тож думайте)

Венедиктов сам дружил с Песковым и в Кремль бегал ,а потом электронные выборы оправдывал.Там на всех пробу негде ставить потому что любой российский опппозиционер сидит в тюрьме или под статьей в бегах,а те ,кому давали говорить в основной своей массе под контролем властей
   
Re: Арестович

А мені подобається реакція суспільства на цей факап. Дуже оптимістично.
Алан Чумак наших днів злетів кxуям з п'єдесталу вмить. Значить, не все безнадійно. (tu)  [ua]
   
Re: Арестович

Є три категорії фупчиків, які по різному ставляться до Арестовича: одні слухають як заспокійливе, другі слухають в пошуках іпсо, а треті його не помічають, не слідкують за його розмовами.
Якщо не зважати на фуп, то востаннє він мені траплявся на тв місяці 3-4 тому.
Ото пристаю на думку перенести гілку, наприклад, у вільне щоб було менше політсрачів і не обов'язкової дискредитації влади
   
Re: Арестович

а мені здалось, що фейган сам прибалдел от такой простоты.


Мне тоже показалось что он был просто в ахуе от такого ответа и просто не знал что сказать ,потому что он вроде как ведущий и от себя ничего добавлять не может
   
Re: Арестович

А ось і Олексій Гриценко дещо згадав  про Арестовича. Каже, що і раніше про це розповідав вже друзям. 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0x4VmzFxFBJQ9nF26BCVobwYALbq7rBsApyfXWA8ADuHvJxFu8JmBgaWxZRgjnhrml&id=1538561415&eav=AfbMForpLycYCCMI4TA0tSd5oSlt5rTvu7vh_pdeMYMZqr3FrbZmcqkEQ54gsemAB0M&m_entstream_source=timeline&ref=content_filter&paipv=0#

[ Invalid Facebook URL ]
   
Re: Арестович

Венедіктов, хоть і лайно кацапське, але зразу сказав що фейгін у якого арестович ошивається - діючий агент фсб, тож думайте)

Агент ФСБ навалив на агента ФСБ  :laugh:
   
Re: Арестович
Geo

десь так
все має мати свою межу

Людська дурість межі не має.

"Мнение большинства людей всегда ошибочно. Потому как большинство людей-идиоты" Алан Эдгар По.

Есть "грицацуевы" - будут и "арестовичи", и 95 кварталы, и сопутствующие персонажи на соответствующих должностях.
Удивляться нечему уже давно.

Як казав український філософ Григорій Сковорода: "хіба мати винувата, що дитина пи*дувата?"


(порохобот)
   
Re: Арестович

Впевнена, що навіть коментарів ніяких не буде.

З надією, що люди побухтять-побухтять, і перекинуть увагу на щось інше, і цей шкандаль вщухне.

Адже сам Арестович казав, що вважає людей рибками гуппі, які радо підпливають туди, де пальцем стукають скло акваріуму.

Просто постукають з протилежного боку, і Люся знову спокійно буде розповідати, як наші солдати , наприклад, тікають з Бахмута, як він це казав вже не так давно. І що? А ніякої реакції зверху теж не було.

Агент Арестович свою задачу виконав: замість обговорювати влучання російської ракети як злочин проти населення всі обговорюють висер Арестовича.
   
Re: Арестович

Є три категорії фупчиків, які по різному ставляться до Арестовича: одні слухають як заспокійливе, другі слухають в пошуках іпсо, а треті його не помічають, не слідкують за його розмовами.
Якщо не зважати на фуп, то востаннє він мені траплявся на тв місяці 3-4 тому.
Ото пристаю на думку перенести гілку, наприклад, у вільне щоб було менше політсрачів і не обов'язкової дискредитації влади
Де ти побачив політсрач, класифікаторе?
ЗІ. Класифікація невірна, м'яко кажучи.
   
Re: Арестович

Думаю, що все трохи простіше. Інфа про те, що кацапська ракета була збита нашим ППО вже гуляла ТГ-каналами, і Арестович, який видає себе за поінформоване і наближене до реальної інфи джерело,( а реально будує свою "аналітику" на моніторингу тєлєги), просто скопіпастив цю нісенітницю.
   
Re: Арестович

я чесно кажучи в черговий раз на початку війни прифигіла від фупівців які тут оргазмували від Aрестовича. ну далекі від політиків українці то зрозуміло, але досвідчені фупівці?! 8-:  ну зразу ж видно, що це алан чумак&остап бендер.
перший раз офигіла від того скільки досвічених повелися на #дебурейко.

але з цим камінгаутом дійсно стало ясно, як хтось написав, що "бувших сєлігєровців не буває".
москвогебня навіть не маскуючись одним рухом вскрила чергову консерву в потрібний момент. консерва непересічна була, як і сама вчорашня подія.
   
Re: Арестович

Ви чо тут всі, пізданулись.
Та навіть якщо наше ПВО так невдало збило би ту ракету, це не робить їх і нас винуватими в трагедії.
Винуватий завжди той хто запустив ракету по місту і за цей черговий злочин ворог повинен понести відповідальність.
Не звертайте увагу. Суспільство зле бо не може відповісти кацапам то накинулось на Арестовича.
   
Re: Арестович

Думаю, що все трохи простіше. Інфа про те, що кацапська ракета була збита нашим ППО вже гуляла ТГ-каналами, і Арестович, який видає себе за поінформоване і наближене до реальної інфи джерело,( а реально будує свою "аналітику" на моніторингу тєлєги), просто скопіпастив цю нісенітницю.
е ні.. Арестоцич - це не Чаплига з пропитими мізками, там де мозок буде довго інфу обробляти і гальмувати. таке, якби навіть і було правдою видавати в ефір неприпустимо. тим більше йому.
   
Re: Арестович
Geo

А мені подобається реакція суспільства на цей факап. Дуже оптимістично.
Алан Чумак наших днів злетів кxуям з п'єдесталу вмить. Значить, не все безнадійно. (tu)  [ua]

Ха-ха! Ну-ну! Засекайте врем'я, оптимистичный Вы наш ..:)

(порохобот)

Мавроди ПОСЛЕ ОТСИДКИ ПРЯМО ПИСАЛ, что МММ-финансовая пирамида и на*балово для всех, кто не влез ПЕРВЫМИ. И он создаёт ещё одну пирамиду аналогичную. И честно предупредил. И что? НАРОД ПОВАЛИЛ ОПЯТЬ...
   
Re: Арестович

Думаю, що все трохи простіше. Інфа про те, що кацапська ракета була збита нашим ППО вже гуляла ТГ-каналами, і Арестович, який видає себе за поінформоване і наближене до реальної інфи джерело,( а реально будує свою "аналітику" на моніторингу тєлєги), просто скопіпастив цю нісенітницю.

Согласен.
Давно гуляет инфа, что его по тихому убрали с должности.
   
Re: Арестович

Думаю, що все трохи простіше. Інфа про те, що кацапська ракета була збита нашим ППО вже гуляла ТГ-каналами, і Арестович, який видає себе за поінформоване і наближене до реальної інфи джерело,( а реально будує свою "аналітику" на моніторингу тєлєги), просто скопіпастив цю нісенітницю.
То не інфа гуляла. То кацапи так ЗАВЖДИ коментують попадання їх ракет по мирняку, типу стебуться над нами. От Арестович їм і підсобив.
   
Re: Арестович

Нащот арестовича, якщо дуже багато п*издіти то рано чи пізно доп*издишся.
От арестович і доп*издівся, збитий льотчик.
   
Re: Арестович
HSM

И что? НАРОД ПОВАЛИЛ ОПЯТЬ...

бо народ хтів бути першим


Людська дурість межі не має.

"Мнение большинства людей всегда ошибочно. Потому как большинство людей-идиоты" Алан Эдгар По.

Есть "грицацуевы" - будут и "арестовичи", и 95 кварталы, и сопутствующие персонажи на соответствующих должностях.
Удивляться нечему уже давно.

Як казав український філософ Григорій Сковорода: "хіба мати винувата, що дитина пи*дувата?"


(порохобот)
це не про "люсю "
я про терпіння  оточуючіх , хоча  це пов"язано  , соціум  :shuffle:


Останнє редагування: 15 січня 2023 11:52:35 від HSM
   
Re: Арестович
HSM

,

   
Re: Арестович

е ні.. Арестоцич - це не Чаплига з пропитими мізками, там де мозок буде довго інфу обробляти і гальмувати. таке, якби навіть і було правдою видавати в ефір неприпустимо. тим більше йому.

Ви слухали хоча б один випуск Арестовича?)) Там же ж одна банальщина з ТГ-каналів, починаючи з огляду карти (вчорашній діпстейт), завершуючи "мєждународной панорамой")). Просто дехто потребує саме такої подачі-загадковий погляд, лукава посмішка, щоденне "я устал" тощо))
   
Re: Арестович

Ха-ха! Ну-ну! Засекайте врем'я, оптимистичный Вы наш ..:)

(порохобот)

Мавроди ПОСЛЕ ОТСИДКИ ПРЯМО ПИСАЛ, что МММ-финансовая пирамида и на*балово для всех, кто не влез ПЕРВЫМИ. И он создаёт ещё одну пирамиду аналогичную. И честно предупредил. И что? НАРОД ПОВАЛИЛ ОПЯТЬ...
Та розумію я, що це не перший і не останній "чумак" в українському просторі. Але все ж швидкість, з якою "відкрились очі" поциентів - радує і надає оптимізму.
   
Re: Арестович
Geo

я чесно кажучи в черговий раз на початку війни прифигіла від фупівців які тут оргазмували від Aрестовича. ну далекі від політиків українці то зрозуміло, але досвідчені фупівці?! 8-:  ну зразу ж видно, що це алан чумак&остап бендер.
перший раз офигіла від того скільки досвічених повелися на #дебурейко.

але з цим камінгаутом дійсно стало ясно, як хтось написав, що "бувших сєлігєровців не буває".
москвогебня навіть не маскуючись одним рухом вскрила чергову консерву в потрібний момент. консерва непересічна була, як і сама вчорашня подія.

А я прифигів від Вашого "досвідчені фупівці". Це, до речі "Арестович. Початок". Тут такі ж люди, як і скрізь. Не ліпіть з Мудня Пророка, а з Упячки - елітний філософський клюб національного масштабу. І буде всім щастячко!

(порохобот)
   
Re: Арестович

Є три категорії фупчиків, які по різному ставляться до Арестовича: одні слухають як заспокійливе, другі слухають в пошуках іпсо, а треті його не помічають, не слідкують за його розмовами.
Якщо не зважати на фуп, то востаннє він мені траплявся на тв місяці 3-4 тому.
Ото пристаю на думку перенести гілку, наприклад, у вільне щоб було менше політсрачів і не обов'язкової дискредитації влади

Ти нагадуєш людину, яка, замість того, щоб випрати обдристану білизну, сором'язливо заштовхує її в куточок - мо, там відлежиться, висохне і какахи самі відпадуть. А тоді можна знову надягати.

Тобі ж пофіг, яку чергову хню несе Арестович, як цілий речник самого ОП, тобі головне - владу не дай Боже не зачепити. А Арестович нехай трохи відлежиться в куточку, як та обдристана білизна, сковирне какахи і знову почне сіяти розумне, добре, вічне.
   
Re: Арестович
DBA

Возможно вина Люси не в том что он типа обвинил в корявости ПВОшиков, а в том что рассекретил месторасположение насамса

Иначе как воспринимать слова представителя ВСУ о том что мы не модем сбить X22 если можем?

—-
В случае с Х-22 ситуация еще сложнее из-за того, что эта ракета большую часть полета совершает на высоте 22,5 км и на скорости до 4,7 Маха. То есть на маршевом участке ее сбить с NASAMS невозможно. Но Х-22 при атаке начинает снижение примерно на расстоянии 60 км и пикирует с углом 30 градусов. В момент атаки ее скорость составляет до 2-2,4 Маха. То есть, как в случае с "Ониксом", есть возможность ее уничтожения на встречных курсах. В то же время, даже собственный радар NASAMS заметит Х-22 задолго до того, как она попадет в зону поражения.
Таким образом, NASAMS может быть использован для перехвата Х-22 и "Оникс", но только на встречных курсах и с не максимальной гарантией. К тому же он должен находиться в непосредственной близости от объекта, который эти ракеты атакуют.
   
Re: Арестович

То не інфа гуляла. То кацапи так ЗАВЖДИ коментують попадання їх ракет по мирняку, типу стебуться над нами. От Арестович їм і підсобив.
але тільки зараз його вскрили. є здогадка така - саме це влучання отримало найбільший розголос, хоча влучання в житлові будинки в нас вже майже рік триває. + оце емоційне відео жінки, що кричить як вони кацапів завжди приймали, а зараз вона проклинає їх до 7 коліна, воно дуже широко розйшлося серед людей, і його родичам-кацапам відправляють(моєї мами подруги зокрема). тому швидко треба було це знівелювати, причому комусь з голосним ім'ям і популярному.
   
Re: Арестович

Нащот арестовича, якщо дуже багато п*издіти то рано чи пізно доп*издишся.
От арестович і доп*издівся, збитий льотчик.
Ага. От тільки лишилось риторичне питання, хто і навіщо посадив за штурвал суспільної думки цього хуєпльотчика збитого.
   
Re: Арестович
Ale

Венедиктов сам дружил с Песковым и в Кремль бегал ,а потом электронные выборы оправдывал.Там на всех пробу негде ставить потому что любой российский опппозиционер сидит в тюрьме или под статьей в бегах,а те ,кому давали говорить в основной своей массе под контролем властей
Венедіктов до сих пір дружить з пєсковим) а фейгін де сидить?)
   
Re: Арестович

Де ти побачив політсрач, класифікаторе?
ЗІ. Класифікація невірна, м'яко кажучи.

Ти не вмієш розуміти прочитане.
Я писав про фуп взагалі, а не те що політсрач в цій гілці є.
Але він може бути, якщо почати реагувати на дискредитацію влади.
Присутність дописів з дискредитацією влади ти ж не заперечуєш?
Тому й підтримую перенос гілки.
Правда, повторюсь, що я не вишукую в інтернетах, чи на тв місця де би почути його думку
   
Re: Арестович

Ага. От тільки лишилось риторичне питання, хто і навіщо посадив за штурвал суспільної думки цього хуєпльотчика збитого.

Ги, у Вашому запитанні є і відповідь, якщо згадати "посаду" Арестовича B-)
   
Re: Арестович

А я прифигів від Вашого "досвідчені фупівці". Це, до речі "Арестович. Початок". Тут такі ж люди, як і скрізь. Не ліпіть з Мудня Пророка, а з Упячки - елітний філософський клюб національного масштабу. І буде всім щастячко!

(порохобот)
я просто регулярно, ще до реєстрації фуп читала, і тут практично всі люди вірно розуміли політичні процеси, що відбуваються. на відміну від людей в реалі.
один приклад хоча б , що стосується нападу кацапів на Грузію в 2008р. так, тут свої політичні розбірки і чвари були, і якщо перекручування розуміння подій, то свідоме. "сліпих кошенят" тут практично не було.
   
Re: Арестович
HSM

Де ти побачив політсрач, класифікаторе?
ЗІ. Класифікація невірна, м'яко кажучи.

підтримую дописувача , хвуп як ніколи одностайний  (tu)
   
Re: Арестович

Ага. От тільки лишилось риторичне питання, хто і навіщо посадив за штурвал суспільної думки цього хуєпльотчика збитого.

То хто ж, твоя думка?
   
Re: Арестович

Думаю, що все трохи простіше. Інфа про те, що кацапська ракета була збита нашим ППО вже гуляла ТГ-каналами, і Арестович, який видає себе за поінформоване і наближене до реальної інфи джерело,( а реально будує свою "аналітику" на моніторингу тєлєги), просто скопіпастив цю нісенітницю.

Мабуть так і було. Я вже писав черпає інфу з кацапопабліків.
Розвідник ж йопт  :D

Останнє редагування: 15 січня 2023 12:05:54 від Bogkuz
   
Re: Арестович
Geo

Ага. От тільки лишилось риторичне питання, хто і навіщо посадив за штурвал суспільної думки цього хуєпльотчика збитого.

Мудрий нарід.

Бо "слава божествєнная" до Арестовича прийшла задовго ДО. Народна слава...Мгм?

Це все ще з часів "Юля- це Україна" і "Янукович-ти наш бох!". Тому у Арестовича фанати, або бувші юльки, або "синяки". Зараз всі ці "стєоли" давно перефарбувались у "зелених".  ВСІ!

(порохобот)
   
Re: Арестович

Ти не вмієш розуміти прочитане.
Я писав про фуп взагалі, а не те що політсрач в цій гілці є.
Але він може бути, якщо почати реагувати на дискредитацію влади.
Присутність дописів з дискредитацією влади ти ж не заперечуєш?
Тому й підтримую перенос гілки.
Правда, повторюсь, що я не вишукую в інтернетах, чи на тв місця де би почути його думку

 :facepalm:

кому - що, а Стеолу одне болить. Головне, щоб усьо було чинно-благородно, а гівно можна прикрити гарною серветочкою і заштовхати під стіл, ніхто і не помітить.

Стеоле, більше, ніж сам Арестович зараз дискредитував владу, навряд чи жоден зможе.
   

Цю тему переглядають:

Beerimor і 3 гостей
 
Повна версія