Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арестович

Re: Арестович

Шотам , Люся вже надіслав свої щирі співчуття своєму корєфану дугіну? :beach:

Головне, щоб не бігав до нього на таємні нічні інструкажі і не переконував усіх, що каламутить шашні не з ворогом, a з "найкращим переговорником"  :shuffle:
   
Re: Арестович

Головне, щоб не бігав до нього на таємні нічні інструкажі і не переконував усіх, що каламутить шашні не з ворогом, a з "найкращим переговорником"  :shuffle:

Люся — адепт ідеології хароших рускіх, будуть вам ще переговорники але просто з іншими прізвищами. Із хароших руських мені подобається тільки Фейгін, бо він пропонує усіх повісити.  :gigi:
   
Re: Арестович

мені подобається тільки Фейгін, бо він пропонує усіх повісити.  :gigi:

 :lol:

а я Яковину дивлюсь він прикільний сурок  :D
   
Re: Арестович

Люся — адепт ідеології хароших рускіх, будуть вам ще переговорники але просто з іншими прізвищами. Із хароших руських мені подобається тільки Фейгін, бо він пропонує усіх повісити.  :gigi:

Знову новини з майбутнього.  :(  Якщо не позбутися, то хоч якось замаскувати цю ознаку "додаткової патріотичної" вже ніяк?
   
Re: Арестович

Знову новини з майбутнього?  :(  Якщо не позбутися, то хоч якось замаскувати цю ознаку "додаткової патріотичної" вже ніяк?

Ну, він же каже що з руськими треба буде домовлятися і дружити, і не можна від них і їх культури відмовлятися. От і будуть вести переговори з іншими прізвищами.
   
Re: Арестович

і не можна від них і їх культури відмовлятися.

бо наша культура містечколва, а іхня огого
   
Re: Арестович
Ale

Знайома пісня "всі крадуть". Чогось пропустили слушний момент її затягнути коли він сказав що працює радником без оплати...)
Так він позаштатний радник - яка оплата?)
   
Re: Арестович

Ну, він же каже що з руськими треба буде домовлятися і дружити, і не можна від них і їх культури відмовлятися. От і будуть вести переговори з іншими прізвищами.

От коли будуть, тоді й поговоримо. А заразом і подивимось чи буде він бігати на таємні нічні інструктажі та барижнічати з адептами хуйла чи ні.  ;)
   
Re: Арестович

Так він позаштатний радник - яка оплата?)
Так і я про те, як можна ТАКЕ пропустити щоб не роздмухати, бо "то ж все не просто так", мабуть обіцяли переписати на нього "фабрику Віллі Вонки", не менше. Отож і рве дупу Люсьєн)
   
Re: Арестович
akv

https://t.me/voynareal/32014

Лілу Даллас Люся Арест, мультіпасс
   
Re: Арестович
nik

У Лещєнко теж не було - нічого, після війни навєрстає)

наверстає, тоді й скажеш
   
Re: Арестович
nik

будуть вам ще переговорники


будуть, тоді й скажеш
   
Re: Арестович

   
Re: Арестович
nik

до чого людина стала популярна  (tu)
   
Re: Арестович

   
Re: Арестович

   
Re: Арестович
nik

Re: Арестович

Арєстовічів по осєні щітають

Хулі там до тої осєні?
Двє-трі нєдєлі... :beach:
   
Re: Арестович

Головне, щоб не бігав до нього на таємні нічні інструкажі і не переконував усіх, що каламутить шашні не з ворогом, a з "найкращим переговорником"  :shuffle:

Сірожо, ти з діджейкою розвівся?
Чи так і страпонить вона тебе поволі отим огидним ділдо?
   
Re: Арестович

Сірожо, ти з діджейкою розвівся?
Чи так і страпонить вона тебе поволі отим огидним ділдо?

Кабс, не треба повторювати тут вигадки Шарія. То не дільдо, а ваза.
   
Re: Арестович

Чи так і страпонить вона тебе поволі отим огидним ділдо?

ганьба...
краще вже дрочити
   
Re: Арестович

бо наша культура містечколва
а еще какая? ;o
а іхня огого
іхня тоже провинциальная. И Арестович говорил не про "іхню" а про "большую"
Вот Голливуд - большая культура
нетфликс опять же
   
Re: Арестович

Lighta в тому то і справа, що їхня теж містечкова і вторинна, але нас хочуть переконати що вона огого  і "стидна такога не знать  " :facepalm:
   
Re: Арестович

Вот Голливуд - большая культура

Ото масштаб Арестовича  X(
 :D
   
Re: Арестович

Lighta в тому то і справа, що їхня теж містечкова і вторинна, але нас хочуть переконати що вона огого  і "стидна такога не знать  "
Уверена, я не все рассуждения Арестовича о культуре слашала
Его ж не переслушаешь! :gigi:

Но те тезы, что слышала
- украинская культура провинциальная - согласна
- украинские мытци типа Лирника заняты только одним - собственным выживанием, ради чего пытаются
не допустить конкурентов на украинские угодья. А над думать о цивилизационном выборе и о том, чтоб стать "большой культурой"
Т.е стать культурным центром хотя бы для славян - согласна

Ото масштаб Арестовича
это просто масштаб  :)
турецкое кино - тоже масштаб.Очень востребованный экспортный продукт, и не только для исламского мира
Но для этого Турция вложила в кино громадные деньги.
Долго учила в США специалистов
Было бы идеально повторить их опыт
   
Re: Арестович
Ale

а еще какая? ;o
іхня тоже провинциальная. И Арестович говорил не про "іхню" а про "большую"
Вот Голливуд - большая культура
нетфликс опять же
Ну на нетфліксі я б сказав зараз лгбт культура, дивився останній серіал - там там гетеро взагалі нема)
   
Re: Арестович
Ale

Уверена, я не все рассуждения Арестовича о культуре слашала
Его ж не переслушаешь! :gigi:

Но те тезы, что слышала
- украинская культура провинциальная - согласна
- украинские мытци типа Лирника заняты только одним - собственным выживанием, ради чего пытаются
не допустить конкурентов на украинские угодья. А над думать о цивилизационном выборе и о том, чтоб стать "большой культурой"
Т.е стать культурным центром хотя бы для славян - согласна

это просто масштаб  :)
турецкое кино - тоже масштаб.Очень востребованный экспортный продукт, и не только для исламского мира
Но для этого Турция вложила в кино громадные деньги.
Долго учила в США специалистов
Было бы идеально повторить их опыт
Де наша культура провінціальная? - тупидло кацапське)
   
Re: Арестович

Lighta Арестович то голова безперечно, але я не довіряю російськомовним проектам, що претендують на глобальність
   
Re: Арестович

- украинская культура провинциальная - согласна

 :facepalm1:

Бінго!

На таких темах, як на лакмусовому папері, проявляється справжнє відношення людини до України.
   
Re: Арестович

турецкое кино - тоже масштаб.Очень востребованный экспортный продукт

 :facepalm1:

І ці люди намагаються тут щось дискутувати про українську культуру.

Пи. Си. Боллівудське індійське кіно - то теж масштаб. Його взагалі мільярд людей дивиться. І весь СРОСР ридав над пригодами Зіти та Гіти. І ти, мабуть, теж?
   
Re: Арестович

Боллівудське індійське кіно - то теж масштаб.

Отож. Проте чомусь не викликає збентеження, що людина не знає про те кіно нічого крім зіти гіти і тонцора диско. А от спробуй ще нещодавно напиши що не знаєш якоїсь русскої звізди, то починалось стидно такого не знать  :facepalm:
   
Re: Арестович

Провінційність визначається лише боблом вкладеним в піар цієї культури. і все.
україна довгий час була колонією, звідки в ній взятись великій культурі за арестовичем. про це і лесь казав.
про руссокульту ж чув просту тезу: результатом цієї культури є Буча, отже нафуй
   
Re: Арестович
Ale

Отож. Проте чомусь не викликає збентеження, що людина не знає про те кіно нічого крім зіти гіти і тонцора диско. А от спробуй ще нещодавно напиши що не знаєш якоїсь русскої звізди, то починалось стидно такого не знать  :facepalm:
Про індійське кіно знали тому-що за совка це одне з небагатьох іноземних
   
Re: Арестович

Про індійське кіно знали тому-що за совка це одне з небагатьох іноземних

про російське тому, що ми довгий час були колонією росії
   
Re: Арестович

- украинские мытци типа Лирника заняты только одним - собственным выживанием, ради чего пытаются не допустить конкурентов на украинские угодья. А над думать о цивилизационном выборе и о том, чтоб стать "большой культурой"

Ти хоч щось знаєш про те, чим зараз займається, як ти презирливо пишеш,  "митець" Сашко Лірник?

Між іншим, він зараз займається з дітками переселенців, навчає їх спілкуватися українською, волонтерить, зараз записав п'ять аудіальбомів зі своїми казками, піснями та рецептами та охоче розсилає їх по всьому світу, якщо його в ФБ просять люди. Записів майже на п'ять годин прослухання.

 Грошей за це не бере, але не проти, якщо хтось заплатить , скільки вважає потрібним. Я не бачу в цьому нічого "такого", адже і ти, Лайта, не сонячними промінчиками годуєшся. То чому Лірнику не заробляти на своєму казкарстві, як і будь-якому іншому митцю - письменнику, музиканту, художнику або танцору, якщо всі вони роблять свою справу професійно? 

Вважаю, що це досить шляхетно - ділитися під час війни з охочими своїм доробком безкоштовно, як вважаєш?

До речі, що значить - "не допустить конкурентов на украинские угодья"?

Це ти незадоволена тим, що не можеш тепер послухати своїх улюблених російськомовних співаків, чи що? Так на це є постанова нашого уряду. Не подобається - пиши у Спортлото.

Або кацапам пожалійся, як тебе утискають в Україні.

До речі,  хто тобі заважає видумувати та писати казки, щоб бути гідною конкуренткою тому ж Лірнику?

І ще. те, що  зараз робить Лірник для країнських дітей, відомо багатьом, а ось що саме робиш ти, щоб через губу критикувати і Лірника, і, як ти написала, "провінційну українську культуру", поки невідомо нікому.

Може, похизуєшся своїм доробком в українську культуру?
   
Re: Арестович

відомо багатьом
відомо. То ж я онуку сам і начитую і напряму в Вайбері вечірню казку читаю/розказую щоб не слухав, не дай Боже, той доробок...
   
Re: Арестович

відомо. То ж я онуку сам і начитую і напряму в Вайбері вечірню казку читаю/розказую щоб не слухав, не дай Боже, той доробок...

А що з доробком не так? :S













   
Re: Арестович

А що
Перепрошую, для якого віку це?
   
Re: Арестович

Перепрошую, для якого віку це?

Запитай у Лірника.

А що не так?
   
Re: Арестович

Хоча... ось знайшла таке:

"«Мої казки — той щасливий випадок, коли подобаються і дітям, і дорослим. Я розказую їх — і всі слухають. І тішаться всі. Цей жанр — українська химерна казка, — і в ньому кожен знаходить щось для себе. Хтось — цікаву оповідь, хтось — гумор, хтось — дивовижні пригоди, ще хтось — романтику, або й народний характер і побут» — говорить Сашко Лірник.

У другому томі «Казок Лірника Сашка» вміщено дев'ять нових казок від найвідомішого казкаря України з ілюстраціями неймовірного Інокентія Коршунова. Класичні українські персонажі, як-от дівчина Маруся, швець, циган чи купець — постали в казках з гумором, але не без моралі. Самобутні та не нудні — це про казки Сашка Лірника. Вони яскраво ілюструють факт, що українська традиційна казка — це весело, не нудно та ще й неймовірно красиво. Все завдяки ілюстраціям, які більше схожі на картини-полотна, аніж на малюнки у дитячій книжці."
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія