Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арестович

Re: Арестович

не побачимо...
це хитрий і лютий ворог
Ну, якщо вам реальних ворогів мало, можете вигадувати собі ще й лютих.  :laugh:
   
Re: Арестович

Підaрас наполегливо продає себе хуйлу.

Прямо кожна його заява кричить - "хуйло, нахуя тобі той медведчук, подивись як я водю українцям хуєм по губах і насаждаю твої наративи. Дай мені п"ять мільярдів грошей - я і мої болванчики знищимо в Україні все українське і насадимо толстоєвскіх с лєонтьєвими без всілякої війни".

 :bueee:
   
Re: Арестович

  Просте, як пень питання: на яких підставах офіцер ЗСУ вільно подорожує світом?
  Для нього війни нема?
   
Re: Арестович

  Просте, як пень питання: на яких підставах офіцер ЗСУ вільно подорожує світом?
  Для нього війни нема?
Ви спочатку визначитеся хто він: офіцер ЗСУ чи лютий ворожина, бо якось незрозуміло чого хочете: або призначити його бойовим комбатом, або пустити кулю в лоба.
   
Re: Арестович

Ви спочатку визначитеся хто він: офіцер ЗСУ чи лютий ворожина, бо якось незрозуміло чого хочете: або призначити його бойовим комбатом, або пустити кулю в лоба.

  БЛаблабла. Які ви огидні. Заперечувати погони Арєстовічя?  Нюню. B-)
 
   
Re: Арестович

Підaрас наполегливо продає себе хуйлу.

Прямо кожна його заява кричить - "хуйло, нахуя тобі той медведчук, подивись як я водю українцям хуєм по губах і насаждаю твої наративи. Дай мені п"ять мільярдів грошей - я і мої болванчики знищимо в Україні все українське і насадимо толстоєвскіх с лєонтьєвими без всілякої війни".

 :bueee:

погоджуюсь з кожним словом  :X
   
Re: Арестович

погоджуюсь з кожним словом  :X
Так офіцер ЗСУ чи "противний"? Думки соратників розділилися.  :lol:
   
Re: Арестович

Так офіцер ЗСУ чи "противний"? Думки соратників розділилися.  :lol:
Буєє.
   
Re: Арестович

Ви спочатку визначитеся хто він: офіцер ЗСУ чи лютий ворожина, бо якось незрозуміло чого хочете: або призначити його бойовим комбатом, або пустити кулю в лоба.

Гупік, диви що твоя мамка каже

   
Re: Арестович

Гупік, диви що твоя мамка каже

Показати зображення...
І що з цього випливає?  :eyes:
   
Re: Арестович

І що з цього випливає?  :eyes:

Що в тебе когнітивні проблеми  :(
   
Re: Арестович

Що в тебе когнітивні проблеми  :(
Я бачу проблеми зі зворотнього боку. У мене все ок.  B-)
   
Re: Арестович

Леонтьєв? Леонтьєв?  :laugh: а чого не Лещенко чи "течет река вооолга, а мне симнацать лєт" тьотка карасива така співала )?

в нас, взагалі-то, є того часу для порівняння Софія Ротару. Вона покриває того леонтьєва як бик овцу(с)
Ну або тріо Маренічи. А наша Червона Рута? не піжена пісня, до речі, автентична, оригінальна, а не як повально спіжені пісні русняво-совецки майже усі.
пахмутова-пахмутова... - плагіатори тотально! Падмасковніе вечера..ага щазз

Люся, ти йопнувся на ненависті до українців?
   
Re: Арестович

невиглас бісов. тупіздень!
взявся про культуру розказувати  :facepalm:
   
Re: Арестович

Леонтьєв? Леонтьєв?  :laugh: а чого не Лещенко чи "течет река вооолга, а мне симнацать лєт" тьотка карасива така співала )?

в нас, взагалі-то, є того часу для порівняння Софія Ротару. Вона покриває того леонтьєва як бик овцу(с)
Ну або тріо Маренічи. А наша Червона Рута? не піжена пісня, до речі, автентична, оригінальна, а не як повально спіжені пісні русняво-совецки майже усі.
пахмутова-пахмутова... - плагіатори тотально! Падмасковніе вечера..ага щазз

Люся, ти йопнувся на ненависті до українців?
Ну, не подобається вам Люся, то не читайте, не дивіться і не слухайте його. А так – ви його ядерна аудиторія.
   
Re: Арестович

тебе заігнорити

лячно як!..
   
Re: Арестович

Ну, не подобається вам Люся, то не читайте, не дивіться і не слухайте його. А так – ви його ядерна аудиторія.
сховатися в домік? зробити вигляд, що цього фігуранта не існує?
а він, тим часом, буде просуватися в президенти?

))) НЕ ДАЖДЬОТЕСЬ"(с)
   
Re: Арестович

цуко, але з Лєоньєва як аргумента, я реально регочу...  :weep:
знову арестович йопнувся на дно!
   
Re: Арестович

люблю цю гілочку - миші і кактус :D
   
Re: Арестович

хто пустив люсю в європарламент? на яких підставах?
він там взагалі ЯК ХТО? в європарламенті якийсь прохідний двір :-G  :zrada:

   
Re: Арестович

люблю цю гілочку - миші і кактус :D

кактус великий, з квіточкою
   
Re: Арестович

Ну, якщо вам реальних ворогів мало, можете вигадувати собі ще й лютих.  :laugh:

не треба нічого вигадувати
і орестовічь і  ти  є лютими ворогами української України
   
Re: Арестович

Леонтьєв? Леонтьєв?  :laugh: а чого не Лещенко чи "течет река вооолга, а мне симнацать лєт" тьотка карасива така співала )?

в нас, взагалі-то, є того часу для порівняння Софія Ротару. Вона покриває того леонтьєва як бик овцу(с)
Ну або тріо Маренічи. А наша Червона Рута? не піжена пісня, до речі, автентична, оригінальна, а не як повально спіжені пісні русняво-совецки майже усі.
пахмутова-пахмутова... - плагіатори тотально! Падмасковніе вечера..ага щазз

Люся, ти йопнувся на ненависті до українців?

саме так, він україноненависник, і розумним людям це давно зрозуміло.

А йолопи замість того щоб боротися з агентами хуйла накидаються на патріотів  :X
   
Re: Арестович

накину трохи. Мовоборці, цип-цип-цип
Справжніх патріотів це не стосується, звісно - вони зараз на фронті
   
Re: Арестович

хоч одне добре. З того що хуйло активувало своїх агентів в Україні для ведення гібридної війни можна зробити висновок що хуйло зрозуміло що програє у війні гарячій
   
Re: Арестович

накину трохи. Мовоборці, цип-цип-цип
Справжніх патріотів це не стосується, звісно - вони зараз на фронті
https://t.me/O_Arestovich_official/3856
чому мені хочеться послати його нахер?
я, нейтіві русскоговорящая, га?

він фальшивка.
   
Re: Арестович

саме так, він україноненависник, і розумним людям це давно зрозуміло.

А йолопи замість того щоб боротися з агентами хуйла накидаються на патріотів  :X
Він формувався з дитинства в концентрованому кацапському середовищі, йому лише там комфортно й тому він хоче відновлення того Франкенштейна, зшитого з давно померлих частин совітського та расейського міра.
   
Re: Арестович

"Крім того, непорозуміння поглиблювалось тим, що Ви визнаєте фашистську засаду безоглядної диктатури Вашої партії, а ми стояли на позиції кровної та духової єдности всього народу на засадах демократії, де всі мають рівні права і обов'язки. ...

Ми стверджуємо світоглядову багатогранність серед українського народу й не бачимо потреби ліквідувати її штучними засобами штучної єдности, а вважаємо, що єдино правильна буде та концепція, яка, замість того, щоб розпалювати внутрішню міжусобицю за владу, змобілізує всі сили народу до боротьби насамперед з зовнішніми ворогами та підпорядкує її не тій чи тій партії, а маєстатові нації й держави."
   
Re: Арестович

:heart:  (tu)
ну звісно https://www.tiktok.com/discover/%D0%BA%D0%B8%D1%80%D0%B8%D0%BB-%D0%B3%D0%B8%D1%80%D1%8F
це що і навіщо? якийсь хлопець знову розказує що є погані україномовні і гарні російськомовні. є. дякую кеп!

і?

особа арестовича -фальшивка.  його слова не варті і копійки. до того ж агресивно пафосний телепень. )
хай продовжує - скоро жодної жінки не буде в прихільниках.

   
Re: Арестович

особа арестовича -фальшивка.  його слова не варті і копійки. до того ж агресивно пафосний телепень. )

тим не менш саме він з фейгіним зараз працюють на європу по катастрофі з гес.
Крім них, виявляється, більше нема кому перебивати той гігантський потік кацапського іпсо про нє всьо так однозначно та це хохли самі

прікінь...
   
Re: Арестович

люблю цю гілочку - миші і кактус :D

А я як полюбляю.  (tu)

Зайти інколи подивитися на гупіків які в клювику тягають Найвилизанішого, але при цьому намагаються зробити вигляд "а мнє пофіг на нєво, я с вас тут ржу проста"  :gigi:

Ви такі потєшні, мої киці накідатєльніци  :gigi:
   
Re: Арестович

А я як полюбляю.  (tu)

Зайти інколи подивитися на гупіків які в клювику тягають Найвилизанішого, але при цьому намагаються зробити вигляд "а мнє пофіг на нєво, я с вас тут ржу проста"  :gigi:

Ви такі потєшні, мої киці накідатєльніци  :gigi:
мені не пофігу на люсю :) я його ціную і шаную
це ви тут щодня вереск здіймаєте, як він вам огиден, і як вам на нього пофіг :air_kiss: а я нє, мене люся цілком влаштовує, як і все що він робить
   
Re: Арестович

мені не пофігу на люсю :) я його ціную і шаную
це ви тут щодня вереск здіймаєте, як він вам огиден, і як вам на нього пофіг :air_kiss: а я нє, мене люся цілком влаштовує, як і все що він робить

Хто ці "ви"? Я тут пишу раз на тиждень чи два на відміну від тебе, коли Найвилизаніший пробиває чергове україноненависницьк е дно.

мене люся цілком влаштовує, як і все що він робить

 :weep:

Ну тебе і РПЦвУ цілком влаштовує, як і все що вона робить.

Бенчмарк так собі  :gigi:
   
Re: Арестович

раз на тиждень чи два на відміну від тебе,
а я як часто? :S аж задумалась. О! ти маєш знати
можна було б пошукати, але ви тут такий срач розвели, що ну його нафік копирсатись
   
Re: Арестович

а я як часто? :S аж задумалась. О! ти маєш знати
можна було б пошукати, але ви тут такий срач розвели, що ну його нафік копирсатись

Скажімо так - ти тягаєш в цю тему ледь не кожен раз коли люся пукнув, а я реагую лише коли пробивається чергове дно.

але ви тут такий срач розвели, що ну його нафік копирсатись

Це так мило - сама щойно брала участь у розведені срачу - але потім "а я в бєлом пальто, а ви тут копирсаєтесь"  :gigi:
   
Re: Арестович

мені не пофігу на люсю :) я його ціную і шаную
це ви тут щодня вереск здіймаєте, як він вам огиден, і як вам на нього пофіг :air_kiss: а я нє, мене люся цілком влаштовує, як і все що він робить
свідомий пройоб півдня - це його робота
   
Re: Арестович

Скажімо так - ти тягаєш в цю тему ледь не кожен раз коли люся пукнув,
тобто, щонайменше 3-4 рази в день
да?
люся продуктивний, пердить як кулемет без вихідних і перерв на обід :D

нуну, визнай, що я просто тобі подобаюсь, тому ти так прискіпливо слідкуєш за мною :) Ну або ж - що ти пісдун вульгаріс, аби шось ляпнути
   
Re: Арестович

свідомий пройоб півдня - це його робота
куясє :gigi:  (tu) оце пред"ява усім пред"явам пред"ява))))
я чула, що він винний в окупації київщини і як наслідок, закатованих в бучі. А тепер ти кажеш, що і Південь - теж він...

ай да люся. Прям бомба, а не чувак
   
Re: Арестович

куясє :gigi:  (tu) оце пред"ява усім пред"явам пред"ява))))
я чула, що він винний в окупації київщини і як наслідок, закатованих в бучі. А тепер ти кажеш, що і Південь - теж він...

ай да люся. Прям бомба, а не чувак
А які ще офіцери мали доступ до вух верховного? Крім Арестовича перед війною нікого не було чути.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія