Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лендліз коли конгрес підпише?

Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Трампівське падло з'явилося  :facepalm:
"Болить" сучаре.
модерам напиши,щоб нею тут і не пахло.

Підгорає у потвори, яка теж ні копійки не дала.

Всі зверніть увагу, коли будете далі збирати по копійці на черговий трак та шкарпетки :X

Не знаю, хто такий цей юзер "proton",
але по банальним танкам які НЕ ДАЮТЬ та не дають ракет більшої дальності ніж 70 км,, дозволяючи росії робити тут геноцид в промислових масштабах, мені зрозуміло одне - захід має план...скоріше за все план поступової евтаназії, щоб своє лице не втратить, якщо вже зовсім нічого не давать, і Україна загине дуже швидко.

Доречі, лендліз від Ірану працює, і для того не знадобилося галасливих підписів, як то зробив Байден.

Можете банить.

На цьому дискусію вважаю закінченою. Тим більше що моє перебування тут було тимчасовим, і це навіть не тому, що мене забанять, а тому що це мій власний вибір   :K

Якщо вам не все одно і ви хочете знати, що насправді відбувається, то ігноруйте брехню місцевих проплачених пропагандонів та скабеєвих і дивіться та слухайте Іларіонова, Любарського, Табаха та інших реалістів та справжніх, а не фейкових, друзів України.

А якщо ви живете в США, то незалежно від вашої політичної афіліації, ідіть та лобіюйте своїх представників влади, щоб давали більше зброї. Деми, респи, рожеві, малинові - не має значення.

Ігноруйте бла-бла-бла, слідкуйте за руками, довіряйте лише СПРАВАМ і РЕЗУЛЬТАТАМ.

And nothing else matters (C).

Звичайно що Байден недостатньо допомагає Україні у війні з хуйло,
але це не означає що Трамп допомагав би більше і краще.

але по банальним танкам які НЕ ДАЮТЬ та не дають ракет більшої дальності ніж 70 км,, дозволяючи росії робити тут геноцид в промислових масштабах, мені зрозуміло одне - захід має план...скоріше за все план поступової евтаназії, щоб своє лице не втратить, якщо вже зовсім нічого не давать, і Україна загине дуже швидко.

Доречі, лендліз від Ірану працює, і для того не знадобилося галасливих підписів, як то зробив Байден.

Можете банить.

Так ці мразі-бідоноїди скромно мовчать, що рашку тому і не щемили деми, що в них був геніальний план використати хуйло у перемовинах з Іраном. А відомий гравець демпартії Кері має доньку, яка замужем за видатним іраноїдом, і мутив лобістські мутки з Іраном. Та зробіть елементарний пошук в гуглі, це ж секрет полішинеля. Обамівське бабло Ірану, це ж ті самі люди керують США і приймають рішення  :X

Тому я і кажу, цинізму нема меж. Але нема більшого цинізму, коли всі мутки покривають і прикривають оці всі циніки, редьки, юкішки, татусі і це їм дозволяється. А юзери, які про це розповідали (типу Ольги Тейлор) чаляться у вічному бані.

Евтаназія рашки за рахунок кращих синів та доньок українського народу? Та ви подивіться, скільки кожного дня приходить загиблих ... а діти ... молоді люди, скільки ще треба пролити української крові на "евтаназію" рашки такою ціною??

Звичайно що Байден недостатньо допомагає Україні у війні з хуйло,
але це не означає що Трамп допомагав би більше і краще.

Ми тут про Трампа взагалі не ведемо мову, тим більше що до президентських виборів далеко.

Також при його каденції була дуже реальна допомога, почалась реальна розбудова українського війська за натівськими стандартами, та й багато чого.

Ми говоримо про тих, хто саме зараз відповідає за стан речей.

Так ці мразі-бідоноїди скромно мовчать, що рашку тому і не щемили деми, що в них був геніальний план використати хуйло у перемовинах з Іраном.

Так само як трампівська адміністрація чомусь сподівалася на допомогу Росії у боротьбі проти Китаю. Ніякої різниці

Ми тут про Трампа взагалі не ведемо мову, тим більше що до президентських виборів далеко.

Також при його каденції була дуже реальна допомога, почалась реальна розбудова українського війська за натівськими стандартами, та й багато чого.

Ми говоримо про тих, хто саме зараз відповідає за стан речей.

Трампідори - це взагалі кінець

Евтаназія України, а не рашки

А як по мені - то все там домовлений цирк між трампами і бідонами

Так само як трампівська адміністрація чомусь сподівалася на допомогу Росії у боротьбі проти Китаю. Ніякої різниці

Ще раз повторю і не переводьте стрілки на Трампа, ми говоримо про чинну адміністрацію, яка відповідає за статус кво (хоча при  Трампі Китай був оголошений ворогом номер один і його адмін працював над зменшенням залежності від Китаю. Що в принципі є  одним із постулатів МАГА).

Зараз вас бомблять іранські дрони і ракети на підході, а ви такі - а чому?

А ось тому.

Трампідори - це взагалі кінець

Евтаназія України, а не рашки

Ви вже жили 4 роки при Трампі і в мирі (крім Донбасу). Вас не тільки ніхто нікому не злив, а армія розбудовувалась і навіть тоді українські втрати постійно знижувалися.

Я навіть це обговорювати не бажаю. Ви живете в якійсь альтернативній реальності і не здатні аналізувати об"єктивні факти. Говорите слоганами.

Можливо, це варіант психологічного захисту. Я не живу під бомбами, мені важко зрозуміти.

треба Байдена нх послати, ну і Трампа,
щоб не мучатись ..
Евтаназія, то взагалі швидко і безболісно ..

треба Байдена нх послати, ну і Трампа,
щоб не мучатись ..
Евтаназія, то взагалі швидко і безболісно ..

Просто треба не триндіти по форумах і не відбілювати і забріхувати реальність, як відомі всім тут особи, а йти в реалі і ДУШИТИ, ВИМАГАТИ від влади у країнах-союзниках конкретної реальної допомоги.

Спитайте у цинь, юків, редьків, чи вони це зробили? дуже сумніваюсь.

Тому що за результатами демографічних опитувань в тих же США, переважна більшість американців за допомогу Україні.

Питання, чому чинна влада США не виконує побажання своїх виборців?

Моя відповідь і теорія - тому що чинна влада США не вбачає у Росії ворога навіть зараз, а вбачає політичного і торгового партнера. А взагалі не допомагати Україні не може собі дозволити.

Ось і маємо те, що маємо.

Тому треба не робити вигляд, що все ок, а вимагати, вимагати, вимагати зброю, боєприпаси, ВСЕ. Перевертати небо і землю, говорити, кричати, репетувати - всі засоби хороші, щоб був результат.

Якщо хочете вижити.

Просто треба не триндіти по форумах і не відбілювати і забріхувати реальність, як відомі всім тут особи, а йти в реалі і ДУШИТИ, ВИМАГАТИ від влади у країнах-союзниках конкретної реальної допомоги.

:facepalm1:  :facepalm:

Нет, там все серьезно, между ними разница еще больше, чем была между Ющенко и Януковичем в 2004.
Второе пришествие Трампа будет фактически концом демократического устройства США и переходом к автократии с элементами олигархической клептомании.
Для хуйла возврат Трампа будет спасением. Даже переход сейчас конгресса под руководство трамписта-Маккарти станет неплохим облегчением для кацапов, т.к. Маккарти не поставит на голосование ни один законопроект, где будет выделяться хотя бы копейка Украине.
Ну а с 2025, когда вернется Трамп,  для Украины начнется все самое "веселое".

взагалі то лендліз не тільки про зброю, а і про грошову допомогу, яка зараз наповнює бюджет краіни більш ніж наполовину
зарплатню службовцям, владі, пенсам, теж відтуда
 :shuffle:

взагалі то лендліз не тільки про зброю, а і про грошову допомогу, яка зараз наповнює бюджет краіни більш ніж наполовину
зарплатню службовцям, владі, пенсам, теж відтуда
 :shuffle:

Ні, це не лендліз. Це окрема стаття допомоги.

Скільки з вас хоч особисто прочитали той закон?

Ні, це не лендліз. Це окрема стаття допомоги.

Скільки з вас хоч особисто прочитали той закон?

а що там читати?
в законі про лендліз тексту на півсторінки, і все про гроші ..

Нет, там все серьезно, между ними разница еще больше, чем была между Ющенко и Януковичем в 2004.
Второе пришествие Трампа будет фактически концом демократического устройства США и переходом к автократии с элементами олигархической клептомании.
Для хуйла возврат Трампа будет спасением. Даже переход сейчас конгресса под руководство трамписта-Маккарти станет неплохим облегчением для кацапов, т.к. Маккарти не поставит на голосование ни один законопроект, где будет выделяться хотя бы копейка Украине.
Ну а с 2025, когда вернется Трамп,  для Украины начнется все самое "веселое".

А цьому все Трамп пече.

Не те, що СЬОГОДНІ третину країни захоплено в окупацію.

Не те, що СЬОГОДНІ кожного дня на голови українців падають ракети, що кожного дня в когось нема світла чи води.

Не те, що СЬОГОДНІ життя мільйонів людей зруйноване назавжди, що вони втратили своїх рідних, свої домівки і поневіряються на чужині.

Не те, що СЬОГОДНІ вже загинули сотні тисяч військових та мирних жителів, а війні ще і краю не видно.

Йому болить повернення Трампа у, підкреслюю, 2025 (!) році (і який може навіть не балотуватися чи навіть елементарно не дожити чи не виграти праймаріз).

Бідоністи, у вас є якась елементарна совість?  :X  :X  :X

У мене лише одне пояснення такої поведінки - ні ви самі, ні ваші рідні не воюють, і ви просто don't have a stake and don't give a shit about what will happen to Ukraine and Ukrainians  :X  :X  :X

Тому треба не робити вигляд, що все ок, а вимагати, вимагати, вимагати зброю, боєприпаси, ВСЕ. Перевертати небо і землю, говорити, кричати, репетувати - всі засоби хороші, щоб був результат.

Якщо хочете вижити.
вимагати можна, але це не означає що ці наші вимоги будуть виконані,
он Верещук ще в березні благала закрити небо аби захистити Україну...

але Захід можна зрозуміти, вони ж не глухі і не сліпі,
добре чули і бачили як тут туєві хучі мільярдів десятиліттями розкрадалися
зокрема на митницях, та скрізь... за ті кошти можна було озброїти Україну
краще ніж це можуть зробити десять Америк, і це зробити було конче необхідно,
тим більше маючи такого сусіда...

а що там читати?
в законі про лендліз тексту на півсторінки, і все про гроші ..

Ну от підіть і почитайте, перш ніж пороти тут дурню МІСЯЦЯМИ, або хоч послухайте Іларіонова чи Любарського, який спеціально для скромних розумом (С) розклав все на пальцях.

вимагати можна, але це не означає що ці наші вимоги будуть виконані,
он Верещук ще в березні благала закрити небо аби захистити Україну...

але Захід можна зрозуміти, вони ж не глухі і не сліпі,
добре чули і бачили як тут туєві хучі мільярдів десятиліттями розкрадалися
зокрема на митницях, та скрізь... за ті кошти можна було озброїти Україну
краще ніж це можуть зробити десять Америк, і це зробити було конче необхідно,
тим більше маючи такого сусіда...

Звичайно, що не означає. Але я відповідала на закидони тих, які писали, що всього достатньо і що казати, що це не так, це робота на ворога. Коли це насправді навпаки.

А щодо України ... ой, тут аналізувати не переаналізувати. Але що зроблено, то зроблено. Зараз пізно заламувати руки з цього приводу. Реально чинник виживання нації, крім мужності та патріотизму українського народу - це матеріально-мілітарна допомога союзників.

І цієї допомоги повинно бути ДОСТАТНЬО.

Трампівське падло з'явилося  :facepalm:
"Болить" сучаре.

Вона проплатила за нік і тепер жене кацапську пропаганду.

А тобі і тобі подібним дозволяється гнати кацапську пропаганду за безплатно.

Ну ми в курсі.

Зафіксуємо, що і ця тваринка теж не дала на трак ні копійки  :X

Вона проплатила за нік і тепер недоторкана.
Її вже один раз заманили за кацапську пропаганду, але хома з йожою почали вимагати її розбавити.
Тут схема проста платиш ході 650 баксів і можеш гнати кацапську пропаганду без проблем.

Вона проплатила за нік і тепер недоторкана.
Її вже один раз заманили за кацапську пропаганду, але хома з йожою почали вимагати її розбавити.
Тут схема проста платиш ході 650 баксів і можеш гнати кацапську пропаганду без проблем.

Не 650, а 3000 КАД.

Ти і ні цента не дав.

Можете банить.
йеп... їх перший план взагалі був партизанська війна.

йеп... їх перший план взагалі був партизанська війна.

Я вже писала, що якби бідоноїди хотіли, вони б наситили Україну зброєю ще до початку війни і ціна для кацапів була б такою, що вони б не полізли.

Це просто доконаний факт, і татусі з циніками ніколи не зможуть його забрехати.

Це ціна життя мільйонів українців, розваленої інфраструктури, і можливо, навіть територіальної цілісності та суверенітету держави Україна. Бо я не знаю, скільки ще наш героїчний народ та збройні сили здатні утримувати навалу при статусі кво  :X

а процитувати ту її "кацапську пропаганду" можеш?

В них кожен, хто каже, що Бідон кака, то за визначенням кацапський пропагандон.

Як там Хома написав - дайте таких більше. Кацапські пропагандони донують бабло, щоб вбивати кацапів? То такий сікрєдний план (також у другому розумінні слова  :laugh: ).

Я вірю, що вона не навмисне жене пропаганду, а реально психічно хвора.
Ще б сметана мав гроші, щоб розбанитись, то би був повний комплект тут

Хєхє !
Я вилетів з бані !
Свєжій і крєпкій іду шугати абізянок трампанзі  X(  X(

См. выше сообщения трампистов, в которых утверждается что СЕГОДНЯ все проблемы Украины - из-за Байдена и американских демократов, а не из-за хуйла. То же самое чуть ли не словов-в-слово говорит и кацапская пропаганда  :laugh:

Хєхє !
Я вилетів з бані !
Свєжій і крєпкій іду шугати абізянок трампанзі  X(  X(

Ой бозє, бозє - шугати нас йдуть  :weep:

Дядьку, враховуючи Ваш вік, don't get overtly excited ... хоч Ви і старий кінь, який борозди не ..., але ж не треба вже так бити копитом. Вважайте, як казали мої місцеві друзі (пані, на жаль, не дожила декілька місяців до 100 років :().

Тільки довго не затягуйте з прелюдією. Тут скоро потемніє, треба буде цукерки роздавати місцевій дітлашні. Хелоувін - то святе  :super:

Постик мій у темі про Обаму бачили?

Ой бозє, бозє - шугати нас йдуть  :weep:

Дядьку, враховуючи Ваш вік, don't get overtly excited ... хоч Ви і старий кінь, який борозди не ..., але ж не треба вже так бити копитом. Вважайте, як казали мої місцеві друзі (пані, на жаль, не дожила декілька місяців до 100 років :().

Тільки довго не затягуйте з прелюдією. Тут скоро потемніє, треба буде цукерки роздавати місцевій дітлашні. Хелоувін - то святе  :super:

Постик мій у темі про Обаму бачили?

Ніт. Руки чухалися сюди написати.
Отже.
Мадам, чому ви вважаєте, що Україна має недостатньо зброї від США ?

Ita

Ну да, а постійне ниття Трампа з сином, Такера та інших трампістів про те щоб припинили виділяти гроші Україні виносимо за дужки

Це не факти, а саме однобока політична істерика з перебільшенням зашкварів у одних та замовчуванням ще більших зашкварів у інших..
[/b]
Где, когда и в какой стране было по другому? Как минимум везде виноваты попередники... :shuffle:

См. выше сообщения трампистов, в которых утверждается что СЕГОДНЯ все проблемы Украины - из-за Байдена и американских демократов, а не из-за хуйла. То же самое чуть ли не словов-в-слово говорит и кацапская пропаганда  :laugh:
кацпропаганда критикує Байдена за те що він мало допомагає Україні озброєнням? ;o
це ви особисто чули таке від них чи вам "Міша напєл"? :gigi:

Тому і кажу, що у бідоністів нема ніякої совісті. Це ж треба так вивернути логіку.

Тобто це хуйло винне, що в України недостатньо зброї захистити себе?

Чи бідоноїди повинні просто сидіти і спостерігати, коли агресор БЕЗКАРНО бомбить українські міста та вбиває українських військових та цивільних (за що, звичайно, саме агресор несе абсолютну відповідальність)?

Нагадую всім, що США та інші країни пообіцяли захистити Україну за те, що та здала ядерну зброю. І хоча не було прописано механізмів імплементації, моральна відповідальність нікуди не поділась.

І ще раз нагадаю, що так хоче НАРОД США.

Саме кацапам вигідно, щоб Україні поставляли недостатньо зброї, а краще, щоб взагалі не поставляли. Тому що якщо зброї буде достатньо, то вони ніколи не виграють цю війну і втратять захоплені території.

до речі да.
вони розповідають про дебільного Байдена, який нічого Україні не дає і великого Трампа що все-все-все давав, аби попросили
Забуваючи, що Трамп з Тіллєрсоном спочатку не те що збиралися не знімати збройне вето, а й навпаки - його посилювати.
То треба сказати спасибі Помпео, бо Трампу головне було - блядюжок з Росії встигати трахати.

Питання друге.
Скажіть будь ласка, чого Україні все-таки постачається якась зброя, якщо ви кажете, що головне бажання Байдена - здати Україну ?
Ну то якби Байден не хотів - він би того й не робив би у березні, кинув би все на самотік і все, Україна б загинула.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія