Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скільки часу буде продовжуватись війна?

Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

...закінчиться 2025 року не при цьому президенті...
   
...закінчиться 2025 року не при цьому президенті...

Ти вважаєш, під час війни можливі вибори?
   
Ти вважаєш, під час війни можливі вибори?

Натякає на держпереворот  :shuffle:
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

Натякає на держпереворот  :shuffle:
чому обов'язково переворот? можливо за прикладом
https://www.radiosvoboda.org/a/news-skichko-zalyshyv-posadu-holovy-cherkaskoi-oda/31731945.html
ПС так, такої процедури не передбачено, але якщо дуже захотіти можна в козмоз полетіти.
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

Ти вважаєш, під час війни можливі вибори?
..а що, у 2019 році війни не було??? МОЖЕ ДЛЯ ТЕБЕ Й НЕ БУЛО, а люди гинули...
   
..а що, у 2019 році війни не було??? МОЖЕ ДЛЯ ТЕБЕ Й НЕ БУЛО, а люди гинули...

І воєнний стан був оголошений?
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

І воєнний стан був оголошений?
...то плани воєнний стан тримати до 2030 року??? боюсь, що україна такого не витримає...
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

І воєнний стан був оголошений?
вам про щось говорить таке визначення
"Широкомасштабне вторгнення Росії в Україну" ?

і цілком слушна стаття ВВС, чому не оголошували ВС за часів Петра Порошенка.
"З ким воюємо?
Третя причина не оголошувати воєнний стан має символічний характер.

Цей статус має чітко окреслити противника, проти якого нині ведуть бойові дії.

Зараз це – бойовики, які контролюють частину Донецької та Луганської областей. У випадку запровадження воєнного стану можливих опцій, як виглядає зараз, дві.

По-перше, українська влада може назвати своїми противниками невизнані Донецьку та Луганську "народні республіки" - і тим самим символічно визнати їх.

"Воєнний стан - це ситуація, коли є протилежна сторона. І та сторона, з якою ми воюємо, має відповідні права. Її можуть підтримувати, у тому числі й інші держави, вона захищена міжнародним правом", - ще у липні говорив про це Петро Порошенко.

Другий варіант визначення супротивника українських військ - офіційно проголосити ним Росію, яка, за твердженням київської влади, НАТО та низки західних держав, ввела свої регулярні війська на схід України.

"Оголошення Україною воєнного стану і пов'язана з цим активізація бойових дій на Сході розглядатиметься як те, що Україна формально є джерелом ескалації конфлікту. Такий крок викличе підвищений ризик провокування Росії на прямі воєнні дії проти України", – каже Володимир Фесенко.

Зараз Росія заперечує участь своїх військових у конфлікті на Донбасі, а голова МЗС РФ Сергій Лавров минулого тижня заявив, що наразі ніхто не продемонстрував переконливих доказів російського втручання.

Після того, як Україна фактично оголосить війну Росії, остання зможе витлумачити ситуацію як "агресію Києва" і завдати "превентивного удару" силами своєї регулярної армії, аби ліквідувати цю загрозу власній національній безпеці, каже пан Фесенко."
https://www.bbc.com/ukrainian/politics/2015/01/150126_poroshenko_martial_rl
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

тривалість залежить від цілей. якщо встановити український прапор на руїнах кремля, це одне, якщо ж просто припинити війну-це інше.
за першої цілі- то Чмут має рацію. Якщо ж друга- то цього можна досягти набагаааато швидше.
ці різні цілі не особливо віддалені одна від одної.

ми ж говоримо НЕ про припинення війни через капітуляцію. чи не так?
а припинення війни через перемогу України. і не просто перемиря а переконлива перемога. Така що РФія більше не зможе загрожувати Україні в найближчий історичний період.
перемога України = крах кремлівського режиму (навіть якщо кремль при цьому не буде в руїнах,і над ним не буде майоріти укр. прапор)

там де написано Україна - читай Україна і Європа і Захід.
Європа і Захід вже сильно вклалися в перемогу України. і будуть дожимати. бо поразка України це була би поразка Європи і Заходу. Україна це тут же, це не якийсь абстрактний Афганістан чи Сомалі де можна втекти від поразки і лишити хаос за собою.
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

ці різні цілі не особливо віддалені одна від одної.

ми ж говоримо НЕ про припинення війни через капітуляцію. чи не так?
а припинення війни через перемогу України. і не просто перемиря а переконлива перемога. Така що РФія більше не зможе загрожувати Україні в найближчий історичний період.
перемога України = крах кремлівського режиму (навіть якщо кремль при цьому не буде в руїнах,і над ним не буде майоріти укр. прапор)

там де написано Україна - читай Україна і Європа і Захід.
Європа і Захід вже сильно вклалися в перемогу України. і будуть дожимати. бо поразка України це була би поразка Європи і Заходу. Україна це тут же, це не якийсь абстрактний Афганістан чи Сомалі де можна втекти від поразки і лишити хаос за собою.
Європейський військовий і західний військовий в такому разі приречені  відкрито встати пліч-о пліч з українським військовим і боротися за перемогу.
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

Європейський військовий і західний військовий в такому разі приречені  відкрито встати пліч-о пліч з українським військовим і боротися за перемогу.
...до цього ще дійде, як тільки московіти підуть на Київ з білорусі...
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

...і не тільки на Київ...
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

Європейський військовий і західний військовий в такому разі приречені  відкрито встати пліч-о пліч з українським військовим і боротися за перемогу.
ще не вечір. невідомо як розгорнуться події.
прямого воєнного залучення Захід, зрозуміло, прагне уникнути. Але в риториці все більше ноток звучить щоб бути готовими до різних сценаріїв.

якщо не відволікатися від теми гілки.
що називати  "завершенням війни"?
в моєму розумінні це завершення "гарячої фази". коли вже не стріляють (тобто або перемога або перемиря?) і тим більше не літають ракети. Найчіткіший критерій НМД - це відновлення цивільних авіапольотів в країнах противниках. Відміна воєнного стану.

чітке завершення війни по типу 8 травня 1945 коли в розбомблений Берлін вїхали танки переможців - малоймовірне (хоча теж не виключено в якомусь екстремальному варіанті подій). Більш ймовірно що напів-переможена воєнно росія "догниє" і здеградує під санкціями аж до точки коли вона не зможе диктувати умови світові і сусідам.

моє бачення подій таке що до кінця листопада грудня 2022р конвенційні воєнні можливості Росії будуть серйозно надломані. І це співпадає з прогнозом Буданова.
поступово Росія буде відступати під тиском ЗСУ. вихід України на кордон 23.02.2022р  - це моральна поразка РФ. "акела промахнулся"
або які тоді ще варіанти лишаються в Росії?
- тактична ЯЗ?
- чи масова мобілізація? якої Кремль уникає бо це чрєвато
- відкриття "другого фронту" деінде?

Останнє редагування: 1 вересня 2022 16:56:23 від T.Blair.
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

ще не вечір. невідомо як розгорнуться події.
прямого воєнного залучення Захід, зрозуміло, прагне уникнути. Але в риториці все більше ноток звучить щоб бути готовими до різних сценаріїв.

якщо не відволікатися від теми гілки.
що називати  "завершенням війни"?
в моєму розумінні це завершення "гарячої фази". коли вже не стріляють (тобто або перемога або перемиря?) і тим більше не літають ракети. Найчіткіший критерій НМД - це відновлення цивільних авіапольотів в країнах противниках. Відміна воєнного стану.

чітке завершення війни по типу 8 травня 1945 коли в розбомблений Берлін вїхали танки переможців - малоймовірне (хоча теж не виключено в якомусь екстремальному варіанті подій). Більш ймовірно що напів-переможена воєнно росія "догниє" і здеградує під санкціями аж до точки коли вона не зможе диктувати умови світові і сусідам.

моє бачення подій таке що до кінця листопада грудня 2022р конвенційні воєнні можливості Росії будуть серйозно надломані. І це співпадає з прогнозом Буданова.
поступово Росія буде відступати під тиском ЗСУ. вихід України на кордон 23.02.2022р  - це моральна поразка РФ. "акела промахнулся"
або які тоді ще варіанти лишаються в Росії?
- тактична ЯЗ?
- чи масова мобілізація? якої Кремль уникає бо це чрєвато
- відкриття "другого фронту" деінде?
якщо ми це розуміємо, то наша влада і поготів це розуміє і я чогось собі так думаю, що знаючи Зе,  він уже дав вказівки проводить консультації на рахунок участі західного військового.
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

Пока будет существовать хуйлорежим, Кацапы никогда не подпишут мирный договор и не признают Украину. Я думаю что война на десятки лет с ракетными обстрелами типа Израиль Палестина.
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

Пока будет существовать хуйлорежим, Кацапы никогда не подпишут мирный договор и не признают Украину. Я думаю что война на десятки лет с ракетными обстрелами типа Израиль Палестина.
тоді у України тільки один вихід-стати другим Ізраїлем.
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

Пока будет существовать хуйлорежим, Кацапы никогда не подпишут мирный договор ...
тому я і пишу що перемога України = крах хуйло-режиму.
в якій формі і коли це може статися - тут широкий простір для прогнозів здогадок і гіпотез.
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

тому я і пишу що перемога України = крах хуйло-режиму.
в якій формі і коли це може статися - тут широкий простір для прогнозів здогадок і гіпотез.
я не дуже вірю що з крахом хуйла, політика московії до України зміниться, тому наша доля- це стати другим Ізраїлем.
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

тут аргументи, чому 
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?
Bmx

уточню прогноз (в сторону зсування далі, враховуючи затримки в процесах ленд-лізу і повязаних)
Який сенс у прогнозі, який ви вже "зсуваєте" два рази? Він же ж не правдивий, а просто зсунутий
   
тут аргументи, чому 
https://www.youtube.com/watch?v=wSBv76vCo64
Бедная страна с сильной армией не может быть демократией, а может быть только автократией или диктатурой.
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

Бедная страна с сильной армией не может быть демократией, а может быть только автократией или диктатурой.
...фуйню написав...по перше, Україна не бідна, як хтось там  стверджує, а друге - це те, що в Україні дуже багато розумних людей,  яким не подобається диктатура...це в генах українців...можливо ви не українець...:)))
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

Який сенс у прогнозі, який ви вже "зсуваєте" два рази? Він же ж не правдивий, а просто зсунутий
маємо що маємо.
Мені на оракула-ясновидця майбутнього ще довго вчитися, тому аматорствую як вмію.
Арестовичі, Швеці та інші інтернет-голови свої прогнози "ще 2 -3 тижні" зсовують щомісяця. І нічо, публіка довірливо слухає і радується.
   
Недовго.. 404 вже пєсда...
3-4 роки
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

що  вкладено в поняття пєсда? хто розшифрує?
   
ТС то та цьотка що з Рудьковським в Париж каталась?
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

Пока будет существовать хуйлорежим, Кацапы никогда не подпишут мирный договор и не признают Украину. Я думаю что война на десятки лет с ракетными обстрелами типа Израиль Палестина.

Ой да ладно. Хасавьюрт они подписали и шо
   
Ще 3-4 роки. Це якщо бути оптимістом.
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

Ще 3-4 роки. Це якщо бути оптимістом.

Варто бути реалістом.
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

Тоді проголосував- місяць. Був в окупації і сподівався на скоре звільнення. Зараз я в ЗСУ сказав би, що 2-3 роки. В окупації завищені очікування і сподівання. Тому десь розумію Сергія Передерея, Немо які інколи просять, інколи вимагають негайного звільнення території. Але зараз я просто забираю свою сім'ю з окупації і готую їх до того що повернення доведеться чекати не менше року. Скоріше і не менше 2-х.
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

що називати  "завершенням війни"?
в моєму розумінні це завершення "гарячої фази". коли вже не стріляють (тобто або перемога або перемиря?) і тим більше не літають ракети. Найчіткіший критерій НМД - це відновлення цивільних авіапольотів в країнах противниках. Відміна воєнного стану.

https://www.pravda.com.ua/news/2022/09/10/7366893/
Цитата: Рєзніков, міністр оборони
Я вам дам критерій мого розуміння завершення цієї війни. Він дуже простий, їх є два – наші прикордонники на всіх кордонах, визнаних в 1991 році, це такий формально-юридичний. А реалістично-життєвий, коли ми з вами зустрінемося в аеропорту "Бориспіль", ви будете сідати на літак… Це означатиме, що в Україні наступив мир.
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

Украина победит 29 ноября 2022 года.
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

Украина победит 29 ноября 2022 года.
14 жовтня
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

14 жовтня
2024 року
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

Ще три роки приблизно.
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

згідний що 2-3 роки, якщо не буде якихось поворотних подій
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

Та не буде три роки враховуючи стан кацапського воїнства. Зиму в окопах померзнуть під артою, десятки тисяч мороженого мняса, і під постійними ударами ЗСУ. І зламаються.
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

моє бачення подій таке що до кінця листопада грудня 2022р конвенційні воєнні можливості Росії будуть серйозно надломані. І це співпадає з прогнозом Буданова.
поступово Росія буде відступати під тиском ЗСУ. вихід України на кордон 23.02.2022р  - це моральна поразка РФ. "акела промахнулся"
або які тоді ще варіанти лишаються в Росії?

- тактична ЯЗ?
- чи масова мобілізація? якої Кремль уникає бо це чрєвато
- відкриття "другого фронту" деінде?

Сьогодні маємо мобілізацію і активну підготовку псевдореферендумів. Що ж далі?
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

Сьогодні маємо мобілізацію і активну підготовку псевдореферендумів. Що ж далі?
побачимо наст. тиждень.
яка реакція рос.суспільсва і світу.

поки що все те саме.
до зими ніяких принципових змін з рос. боку не буде. Всі ці мобілізовані потребують час на навчання.
а ЗСУ тим часом навалює копняків окупантам, незважаючи на трьоп про "рефередуми"

Захід мав би ескалювати ситуацію з свого боку шляхом посилення постачання зброї. хуйло так чи інакше звинуватив Захід. от якраз зараз на ГА ООН будуть йти різного роду зустрічі і розмови.
   
Re: Скільки часу буде продовжуватись війна?

44% виявились фіговими вангами.. Далі буде...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія