Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Україна підтримує ініціативу про чотириденне Великоднє перемир'я

https://www.pravda.com.ua/news/2022/04/20/7340965/

"Вдячні генеральному секретарю ООН Антоніо Гуттерішу за ініціативу запровадити Великодню чотириденну "гуманітарну паузу" в Україні, починаючи з Чистого Четверга 21 квітня.

"Україна завжди була і залишається відданою вирішенню конфлікту мирним та дипломатичним шляхом. Ми також підтвердили свою згоду на пропозиції щодо гуманітарного перемир’я, передані заступником генерального секретаря ООН з гуманітарних питань – Кризовим координатором Мартіном Гріффітсом під час його візиту в Україну", – зазначили в МЗС.
   
Який з цього профіт Україні?
   
Який з цього профіт Україні
Время работает на нас  :-)o
Кацапы полюбе не согласятся
Мы их опять выставляем мудаками перед всем миром так как это была инициатива ООН
   
Время работает на нас  :-)o
Кацапы полюбе не согласятся
Мы их опять выставляем мудаками перед всем миром так как это была инициатива ООН

Надо Патриарха Кирилла попросить поспособствовать.
   
Який з цього профіт Україні?
"0"
   
Який з цього профіт Україні?

Україні ніякого


проте русня буде повним ходом окопуватись і перти сюди "гумконвої"
   
Україні ніякого


проте русня буде повним ходом окопуватись і перти сюди "гумконвої"

Їм не окопуватись, їм в атаку йти треба.
А "конвої" якраз їм зараз возити легше, ближче.
Це під Київщину було тяжко везти.
   
одно плохо: с такими инициативами обычно выступает та сторона, которая в более тяжелом положении   B-)

видно с подвозом обещанной щедрой помощи от Запада задержка какая-то
   
одно плохо: с такими инициативами обычно выступает та сторона, которая в более тяжелом положении

з ініціативою виступило ООН
   
одно плохо: с такими инициативами обычно выступает та сторона, которая в более тяжелом положении   B-)

видно с подвозом обещанной щедрой помощи от Запада задержка какая-то

Загалом перемир'я зараз вигідне для України.
Кацапи , які розпочали наступ на сході, вимушені будуть зупитнити його на 4 дні, і розпочати потім все, по суті, з початку.
Звідси висновок, що ніякого перемир'я не буде. Хіба що кацапи змирилися, що в них нічого не вийде навіть з виходом на адмін. межі Донецької і Луганської обл.
   
з ініціативою виступило ООН
зразу видно що ООН "в более тяжелом положении" (с)  :idea:
   
Який з цього профіт Україні?

успіють привезти більше артилерії перед черговим наступом,  але кацапи все одно на то не підуть
   
Україні ніякого


проте русня буде повним ходом окопуватись і перти сюди "гумконвої"

То чому кацапи відмовились від такого профіту 8-:

Росія відповіла відмовою на пропозицію генерального секретаря Організації Об'єднаних Націй (ООН) Антоніо Гуттеріша про введення в Україні 4-денної "великодньої гуманітарної паузи".

Джерело: постійний представник України при ООН Сергій Кислиця у Twitter.
   
...що символізує та ще раз підкреслює безпорадність, абсолютну непридатність і безсенсовність існування ООН.

   
Хуйло вже відмовився
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія