Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Олексій Данілов: план росіян був простий

Олексій Данілов: план росіян був простий

знищення Зеленського.
https://www.bbc.com/ukrainian/news-61108199
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

інтерв'ю ББС з нашим секретарем РНБО.
Читається на одному диханні (tu) дуже гарне інтерв'ю. Багато таких моментів, про які ти чуєш вперше.
Наприклад, що він був другим, хто зайшов до кабінету президента другим!!! Його випередив лише МВС.
 
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

що мені, особисто мені, сподобалося
"Починаючи з жовтня-листопада у цьому приміщенні ми спілкувалися з великою кількістю делегацій - зі США, Великої Британії, інших країн - і я їм пояснював, чого вони не враховують.

Вони рахували танки, гармати, інші речі, а я казав: у нас є та зброя, про яку мало хто знає. Це - воля нашого народу до свободи. Ми боротимемося до останнього, але нікуди звідси не підемо, бо це наша земля."
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

 :facepalm1:
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

реакція на вислів Макрона (tu)
ВВС: Це ви про цю цитату Емануеля Макрона про те, він би з обережністю вживав слово "геноцид" через те, що українці і росіяни - це братні народи?

Олексій Данілов: Пан Макрон - такий самий, як і решта росіян. Ну які ми брати, скажіть, будь ласка? У нас інша мова, інша культура, у нас взагалі все інше. У нас поведінка інша.

Ну якого біса я маю мати такого брата? Нащо він мені потрібен? Брати ж не вбивають.

І коли Макрон через свої вибори починає загравати… Не треба так робити. Ми різні. І це велика помилка, коли "великі політики" починають нас єднати.
   
Класний дядько, дай Боже йому витримки і здоров"я.
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

що мені, особисто мені, сподобалося
"Починаючи з жовтня-листопада у цьому приміщенні ми спілкувалися з великою кількістю делегацій - зі США, Великої Британії, інших країн - і я їм пояснював, чого вони не враховують.

Вони рахували танки, гармати, інші речі, а я казав: у нас є та зброя, про яку мало хто знає. Це - воля нашого народу до свободи. Ми боротимемося до останнього, але нікуди звідси не підемо, бо це наша земля."

ну власне НАТО так і "воює" - збираються на "штабні" навчання, вводять у компьютери данні - і вуаля!
Компьютер показує що вони перемагають рашку з великим відривом.
Далі фуршет, тьолкі, мєдалі за перемогу!

   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

Тільки зі слів Данілова я дізнався про запеклі бої біля Офісу президента України з ворожими ДРГ
ВВС: Чи правда, що на підході до офісу президента була стрілянина?

Олексій Данілов: Стрілянини в перші дні було немало. Я не хочу казати кількість людей, які поклали в перші дні, ДРГ, які були на території.

Вони тут були. Ви не думайте, що вони йшли непідготовленими. Була сітка, були опрацьовані багато моментів. Але я вдячний і охороні президента, і УДО, яке тримало і тримає урядовий квартал, і всім нашим військовим.

ПС Я й не знав, що там точилися такі бої.


   
Тільки зі слів Данілова я дізнався про запеклі бої біля Офісу президента України з ворожими ДРГ
ВВС: Чи правда, що на підході до офісу президента була стрілянина?

Олексій Данілов: Стрілянини в перші дні було немало. Я не хочу казати кількість людей, які поклали в перші дні, ДРГ, які були на території.

Вони тут були. Ви не думайте, що вони йшли непідготовленими. Була сітка, були опрацьовані багато моментів. Але я вдячний і охороні президента, і УДО, яке тримало і тримає урядовий квартал, і всім нашим військовим.

ПС Я й не знав, що там точилися такі бої.
а танки були на банковій?  :facepalm:
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

а ще у нашаого секретаря РНБО відмінне почуття гумору (tu)
як класно він відповів на запитання про того, хто мав посісти місце гауляйтера
"ВВС: У вас є розуміння, хто мав очолити маріонетковий уряд, який мали утворити в Києві росіяни? Припустимо, їхній план спрацював, Зеленського немає? Хто мав бути замість нього?

Олексій Данілов: Скажімо так, я розумію, кого вони готували на цю посаду. І це не Медведчук і не Янукович.

ВВС: Мураєв?

Олексій Данілов: Смішно.

ВВС: Царьов?

Олексій Данілов: Ще смішніше.

ВВС: Не скажете?

Олексій Данілов: Не можу. Єдине, що я можу сказати, що це люди в погонах. У великих погонах."
 
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

Пішли цитати  :facepalm1:  будь ласка, коментарі під статтею хоч не перепощуй, як робив коли виклав відео з Арестовичем.
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

а танки були на банковій?  :facepalm:
ні, про танки ні слова не сказав.
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

Гарне інтерв'ю. Сподобалося.
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

дуже цікаве інтерв'ю (tu) 
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

Гарне інтерв'ю. Сподобалося.
що тобі сподобалося найбільше?
Мені скупа розповідь ворожих ДРГ та про "Стрілянини в перші дні було немало. Я не хочу казати кількість людей, які поклали в перші дні, ДРГ, які були на території." 
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

а ще цікаво, хто той воєнний, який мав посісти місце гауляйтера? перебирав перебирав, так і нікого не уявив. які в кого є думки на цей рахунок?
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

Класний дядько, дай Боже йому витримки і здоров"я.
Як свідчить це інтерв'ю видно, що з витримкою і здоров'ям у нього все гуд.
   
а ще цікаво, хто той воєнний, який мав посісти місце гауляйтера? перебирав перебирав, так і нікого не уявив. які в кого є думки на цей рахунок?
Підтримую питання, хочу послухати версію ФУПа.
   
Підтримую питання, хочу послухати версію ФУПа.
А хто відповідав за оборону Херсона?
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

а хто знає, скільки рашистів поклали в урядовому кварталі біля ОПУ? Де можна ще почитати про цей "гарячий" день?
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

Підтримую питання, хочу послухати версію ФУПа.

гіркін нещодавно сидів п***а з якимось дідом — Квачковим, той обмовився що пройоб відбувся тому що мало грошей дали. В 2014 році грошей дали достатньо, а в 2022 грршей мало дали. Насправді скоріш за все гроші медведчук вкрав, Але зрадник, який мав отримати кошти, все ж таки таки існує. За допомогою електричного струму медведчук скаже хто ця особа.
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

а хто знає, скільки рашистів поклали в урядовому кварталі біля ОПУ? Де можна ще почитати про цей "гарячий" день?
0
не було жодного дня щоб там стріляли.
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

0
не було жодного дня щоб там стріляли.
як так? ти хочеш сказати, що секретар РНБО стрілянину вигадав, як рашисти вигадали космодемянску?
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

а ще цікаво, хто той воєнний, який мав посісти місце гауляйтера? перебирав перебирав, так і нікого не уявив. які в кого є думки на цей рахунок?
каци після зашквару на півночі, розганяли, що верхівці зсу заплатили 4 ярди за здачу родіни, але кляті піндоси прознали і дали більше :weep:
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

каци після зашквару на півночі, розганяли, що верхівці зсу заплатили 4 ярди за здачу родіни, але кляті піндоси прознали і дали більше :weep:
хто ж цей ушлий чоловяга, який отримав і від каців і "клятих піндосів"?)))
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

Підтримую питання, хочу послухати версію ФУПа.

А помните, как хуйло на второй день булькнул, мол обращаюсь к военным Украины - берите власть в свои руки? Вот кого он имел ввиду? Кто из "больших" пропал из виду?
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

ще з інтерв'ю. ось як наш секретар РНБО бачить закінчення війни
Для того, аби закінчилася війна, росіянам потрібно зробити одну дуже просту річ: забратися з нашої країни. Просто взяти і забратися. Визнати, що це була їхня дуже велика трагедія.
Сплатити всі репарації, які вони мають сплатити. Але я не знаю відповіді на питання: скільки коштує життя, скільки коштує життя тієї дитини, яке забрали ці нелюди. Ну як це можна оцінити?
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

А помните, как хуйло на второй день булькнул, мол обращаюсь к военным Украины - берите власть в свои руки? Вот кого он имел ввиду? Кто из "больших" пропал из виду?
хто?
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

хто ж цей ушлий чоловяга, який отримав і від каців і "клятих піндосів"?)))
а зробив як хитрі бабки на виборах - пайку/гроші від кандидата взяли, а проголосували за іншого.
насправді навряд чи. можливо водили за носа контору, як лохів і ржали.
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

хто?
Теж цікаво... Мож Кузьмук? Шось давно його не чутно...

Останнє редагування: 16 квітня 2022 19:32:56 від holic
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

Теж цікаво... Мож Кузьмук?
напомажена істота хорошковський теж генерал армії ;o
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

Теж цікаво... Мож Кузьмук?
  :=V
по логіці, це мав бути той/ті, хто має вплив на армію і командирів, і то багатьох родів військ.
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

я знаю хто!
Смешко.
   
Теж цікаво... Мож Кузьмук? Шось давно його не чутно...
Якщо це правда то скоріш за все це Петрові генерали
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

от же ж головоломка. перебирав, перебирав, перебирав. фантазії нуль цілих нуль десятих
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

що тобі сподобалося найбільше?
Мені скупа розповідь ворожих ДРГ та про "Стрілянини в перші дні було немало. Я не хочу казати кількість людей, які поклали в перші дні, ДРГ, які були на території." 

Сам настрій розповідаючого
Де-факто Данілов теж бандюк з двохтисячних.
Але він,здається, став державною людиною.
Без дурнів.

На жаль, але тільки війна проявлює чесноти людей.
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

Якщо це правда то скоріш за все це Петрові генерали
б***ь, зрозумійте, нема в нас ПЕТРОВИХ генералів.
Є генерали України.
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

Якщо це правда то скоріш за все це Петрові генерали

 :facepalm1:
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

Про генералів питаєте ?
Хто міг ?

А я знаю . Міг хто завгодно.
Гелетей той самий. Абсолютно безпринципна істота.
   
Re: Олексій Данілов: план росіян був простий

я знаю хто!
Смешко.

Тоже вариант...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія