Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Свежий Стрелков

Свежий Стрелков

Все «героическое ополчение» ЛДНР практически уничтожено на данный момент..
Призываются профессора ..
Российская морская пехоты в Марике потеряла практически всех своих офицеров
Ценно это услышать из первых уст..
   
Re: Свежий Стрелков

Підсів я на чатрулетку. Вчора мав розмову зі зрадником з Донецька. Очевидно, москалем, бо не скаче. Під Маріуполем хребет йому перебило. Неходячий він. То він мені сказав, що втрати дирівців мінімум вдвічі перевищують втрати русні. Отакоєот.
   
Re: Свежий Стрелков

Все «героическое ополчение» ЛДНР практически уничтожено на данный момент..
Призываются профессора ..
отже, є підстави, при виході української армії на кордони ордло не зупинятися а рухатися і далі на Донецьк і Луганськ
   
Re: Свежий Стрелков

Призываются профессора ..

Та ну, які професори. Всі, хто мав клепку, звідти давно поїхали. Може, проффесори?
   
Re: Свежий Стрелков

Підсів я на чатрулетку. Вчора мав розмову зі зрадником з Донецька. Очевидно, москалем, бо не скаче. Під Маріуполем хребет йому перебило. Неходячий він. То він мені сказав, що втрати дирівців мінімум вдвічі перевищують втрати русні. Отакоєот.
москалі і до своїх ставляться як до гімна

а до "лднр" тим більше як до витратного матеріалу
   
Re: Свежий Стрелков

отже, є підстави, при виході української армії на кордони ордло не зупинятися а рухатися і далі на Донецьк і Луганськ

Ти будеш в перших рядах?  Чи ти з дивану стратегуєш-прикидаєш перемогу вже швидку?
   
Re: Свежий Стрелков

отже, є підстави, при виході української армії на кордони ордло не зупинятися а рухатися і далі на Донецьк і Луганськ

Спілкуюся з людьми на передових, потім заходжу на ФУП і розумію що хтось неадекватно сприймає ситуацію.
   
Re: Свежий Стрелков

Якщо професор російської мови і літератури, то це було б епічно.  :pooh_lol:
   
Re: Свежий Стрелков

Та ну, які професори. Всі, хто мав клепку, звідти давно поїхали. Може, проффесори?
професорів може ні.
але були відео з полоненими жителями Донецька і Луганська.
то там були вчителі та інші педагогічні працівники.
це капець. кацапи просто звичайних манюпасів женуть на м'ясо на убой. ясно що там втрати будуть більше ніж у професійних вояків тренованих
   
Re: Свежий Стрелков

Ти будеш в перших рядах?  Чи ти з дивану стратегуєш-прикидаєш перемогу вже швидку?
я з дивану міркую.
по даних які мені надають з перших рядів.

якщо воєнна потуга "лднр" серйозно ослаблена, тоді це впливає на подальші дії, в момент виходу ЗСУ на "лінію розмежування". Певна річ що до цього моменту ще не завтра дійде.
   
Re: Свежий Стрелков

Якщо професор російської мови і літератури, то це було б епічно.  :pooh_lol:

Не плутайте науковий ступінь та вчене звання.  Професор - то посада, ніяких "з "або "по чомусь" професорів не буває та бути не може!
   
Re: Свежий Стрелков

Росіяни там женуть їх перед собою
Як чорносвитників ото в 43 році
Їх б'ють як худобу й  в наших нема до них жодних почуттів, бо вони й є худоба. Хто хоче - той тікає.
   
Re: Свежий Стрелков

москалі і до своїх ставляться як до гімна

а до "лднр" тим більше як до витратного матеріалу

Цікаво, як там дончанен та його син (вже повнолітній)  :shuffle:
   
Re: Свежий Стрелков

Все «героическое ополчение» ЛДНР практически уничтожено на данный момент..
Призываются профессора ..
Российская морская пехоты в Марике потеряла практически всех своих офицеров
Ценно это услышать из первых уст..

Нещодавно в Маріуполі якогось відомого джазмена з Донецька завалили, той ніколи не воював взагалі, просто мобілізували, і він загинув.

   
Re: Свежий Стрелков

Нещодавно в Маріуполі якогось відомого джазмена з Донецька завалили, той ніколи не воював взагалі, просто мобілізували, і він загинув.

https://t.me/kazansky2017/2465

Так скоро буде по всій Росії.
   
Re: Свежий Стрелков
U2

Не плутайте науковий ступінь та вчене звання.  Професор - то посада, ніяких "з "або "по чомусь" професорів не буває та бути не може!

Профессор кафедры…
   
Re: Свежий Стрелков

Якщо професор російської мови і літератури, то це було б епічно.  :pooh_lol:

Таких не существует нигде.
   
Re: Свежий Стрелков
YL


 :good:
   
Re: Свежий Стрелков

Все «героическое ополчение» ЛДНР практически уничтожено на данный момент..
Призываются профессора ..
Российская морская пехоты в Марике потеряла практически всех своих офицеров
Ценно это услышать из первых уст..



Нагадало
   
Re: Свежий Стрелков

https://www.youtube.com/watch?v=z7h2g77rlL8
:good:

Я вважаю це навмисні вкиди. Яка мета, не знаю.
Але я повністю виключаю, що в країні, де на бутилку садять за плакат *** ***** , можна ось так бєзнаказанно піздєть і ти досі на свободі.
   
Re: Свежий Стрелков
YL

вкиди чи не вкиди - це пох.
головне що особисто я чомусь погоджуюсь з висновками уєбана


   
Re: Свежий Стрелков

Та ну, які професори. Всі, хто мав клепку, звідти давно поїхали. Може, проффесори?

професори фізичної культури
   
Re: Свежий Стрелков

Не плутайте науковий ступінь та вчене звання.  Професор - то посада, ніяких "з "або "по чомусь" професорів не буває та бути не може!

Професор - це посада або вчене звання. Вчене звання присвоюється за спеціальність або по кафедрі. Науковий ступінь - то кандидат чи доктор наук, і до професора, доцента чи старшого наукового співробітника (зараз старшого дослідника) він не має прямого стосунку.
   
Re: Свежий Стрелков

Професор - це посада або вчене звання. Вчене звання присвоюється за спеціальність або по кафедрі. Науковий ступінь - то кандидат чи доктор наук, і до професора, доцента чи старшого наукового співробітника (зараз старшого дослідника) він не має прямого стосунку.

Ну це моя предметна область, якби так висловитись, я намагався пояснити іншому дописувачу на найпростішому прикладі.
І, до речі,  кандидатів наук в Україні вже декілька років немає,  вони теж доктори зараз, філософії або мистецтва.
   
Re: Свежий Стрелков

Я вважаю це навмисні вкиди. Яка мета, не знаю.
Але я повністю виключаю, що в країні, де на бутилку садять за плакат *** ***** , можна ось так бєзнаказанно піздєть і ти досі на свободі.

Ну так в кінці він її озвучив - "опереться на русский народ", тобто загальна мобілізація.
   
Re: Свежий Стрелков

І, до речі,  кандидатів наук в Україні вже декілька років немає,  вони теж доктори зараз, філософії або мистецтва.
як нема?
а що тоді ківа намагався отримати в минулому році?
   
Re: Свежий Стрелков

як нема?
а що тоді ківа намагався отримати в минулому році?

Ну так, нема :) для тих, хто після 2015 року вступив до аспірантури. Ківа може раніше до неї "вступив".
Реформа в МінОсвіти під світові стандарти.
   
Re: Свежий Стрелков

Якщо професор російської мови і літератури, то це було б епічно.  :pooh_lol:

Есть еще доктора философии:

https://lgz.ru/article/-10-6824-09-03-2022/chetvyertaya-otechestvennaya-voyna/?fbclid=IwAR0sTaPhT4swVYWoDJpB4Frk5bnuNMdOh4bYDLkB8OqBpq44-qi9NkI0bsI
   
Re: Свежий Стрелков

Есть еще доктора философии:

https://lgz.ru/article/-10-6824-09-03-2022/chetvyertaya-otechestvennaya-voyna/?fbclid=IwAR0sTaPhT4swVYWoDJpB4Frk5bnuNMdOh4bYDLkB8OqBpq44-qi9NkI0bsI

 :bueee: яке блювотне створіння. Теж буде нити в полоні, що простий вчитель? Хоча ця криса може і в тилу строчити свої переможні памфлєти.
   
Re: Свежий Стрелков

вкиди чи не вкиди - це пох.
головне що особисто я чомусь погоджуюсь з висновками уєбана

https://www.youtube.com/watch?v=JnFozkH6hXc

Ви погоджуєтесь тому, що це радує слух. Мені теж. Але наголошую: у тоталітарній рф говорити про хуйла погано дозволялося безнаказанно лише жириновському. Він здох. Тож цей тепер у ролі такого ж придворного шута. Кожне слово погоджено з гори. А ось навіщо, це питання.
   
Re: Свежий Стрелков

https://www.youtube.com/watch?v=z7h2g77rlL8
:good:

Здається,  [KA]  починають щось підозрювати...
   
Re: Свежий Стрелков

Ви погоджуєтесь тому, що це радує слух. Мені теж. Але наголошую: у тоталітарній рф говорити про хуйла погано дозволялося безнаказанно лише жириновському. Він здох. Тож цей тепер у ролі такого ж придворного шута. Кожне слово погоджено з гори. А ось навіщо, це питання.

Щоб виправдати повну мобілізацію. Але проблема в тому, що вата в свою пропаганду насправді не вірить. Вони готові славити фюрера з диванів, але вмирати за нього в окопах не готові.
   
Re: Свежий Стрелков

Щоб виправдати повну мобілізацію. Але проблема в тому, що вата в свою пропаганду насправді не вірить. Вони готові славити фюрера з диванів, але вмирати за нього в окопах не готові.

Для виправдання мобілізації привід мали би прокачувати один: расія винуждєна ваєвать с НАТО, а ми так нє договпрівалісь.
Але аж ніяк на підставі колишнього військового, що ледь не називає хуйла хуйлом
   
Re: Свежий Стрелков
YL

Ви погоджуєтесь тому, що це радує слух. Мені теж. Але наголошую: у тоталітарній рф говорити про хуйла погано дозволялося безнаказанно лише жириновському. Він здох. Тож цей тепер у ролі такого ж придворного шута. Кожне слово погоджено з гори. А ось навіщо, це питання.
БубкаГоп дав відповідь на це питання.
Терорист гіркин вимагає і пропагандує тотальну мобілізацію кацапья.
Особливо тих що йому вірили і реально воювали в 2014 році.
Так що мета цих вкидів зрозуміла.
Але  одночасно зрозуміла також і причина цих вкидів: "шота пашло нє так"
   
Re: Свежий Стрелков

Для виправдання мобілізації привід мали би прокачувати один: расія винуждєна ваєвать с НАТО, а ми так нє договпрівалісь.
Але аж ніяк на підставі колишнього військового, що ледь не називає хуйла хуйлом

Ну не може ж Хуйло сам визнати, що обісрався, і йому тепер потрібно набагато більше гарматного м‘яса.

Але ще раз кажу: ватники лише роблять вигляд, що вірять своїй пропаганді. Насправді вони прекрасно розуміють, що до чого, і який лютий пиzдень їх чекає в окопах. Тому вони швидше знесуть Хуйла, ніж підуть гинути.
   
Re: Свежий Стрелков

Ну так, нема :) для тих, хто після 2015 року вступив до аспірантури. Ківа може раніше до неї "вступив".
Реформа в МінОсвіти під світові стандарти.

Лайк, Павло   (tu)
   
Re: Свежий Стрелков

БубкаГоп дав відповідь на це питання.
Терорист гіркин вимагає і пропагандує тотальну мобілізацію кацапья.
Особливо тих що йому вірили і реально воювали в 2014 році.
Так що мета цих вкидів зрозуміла.
Але  одночасно зрозуміла також і причина цих вкидів: "шота пашло нє так"

Ти так і не зрозумів, що я мав на увазі.

Казати про вище керівництво рф так,як це робить гіркін можна або перед смертю, або із повним погодженням із ФСБ=кремлем. Оскільки смерті немає, значить погоджено.

Але, якщо навіть кінцева мета загальна мобілізація, то навіщо у його промовах постійна критика вищого керівництва рф? Адже для переконливості можна було б і інші аргументи/формулювання використати
   
Re: Свежий Стрелков

Ти так і не зрозумів, що я мав на увазі.

Казати про вище керівництво рф так,як це робить гіркін можна або перед смертю, або із повним погодженням із ФСБ=кремлем. Оскільки смерті немає, значить погоджено.

Але, якщо навіть кінцева мета загальна мобілізація, то навіщо у його промовах постійна критика вищого керівництва рф? Адже для переконливості можна було б і інші аргументи/формулювання використати

Які, наприклад? Що росармію розікрали, і вона - паперовий тигр?
   
Re: Свежий Стрелков

Ти будеш в перших рядах?  Чи ти з дивану стратегуєш-прикидаєш перемогу вже швидку?

це вже синдром воєначальника у людини
   
Re: Свежий Стрелков
YL

Ти так і не зрозумів, що я мав на увазі.

Казати про вище керівництво рф так,як це робить гіркін можна або перед смертю, або із повним погодженням із ФСБ=кремлем. Оскільки смерті немає, значить погоджено.

Але, якщо навіть кінцева мета загальна мобілізація, то навіщо у його промовах постійна критика вищого керівництва рф? Адже для переконливості можна було б і інші аргументи/формулювання використати
та я зрозумів.
але і ти маєш зрозуміти що у гіркіна своя специфічна цільова аудиторія обіженіків на хуйла
відповідно і риторика типу критична

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія