Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кияне, повертаемось до дому.

Re: Кияне, повертаемось до дому.

ну наприклад ракетні прильоти були і у Львові і людям вікна повибивало але це ж не активні бойові дії.

Не ракетні. А саме артилерійські. Включно з РСЗО.
А ДРГ Львовом теж бігали?
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Мається на увазі 5 років після війни.

Інвестиції підуть відразу у все те, що було зруйновано і в оборонку. Це те, що необхідне прямо зараз. Ніхто не буде чекати 5 років.

Те, про що ти кажеш -довгострокові  то їх і так не було останні 8 років. Було АТО.

   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Для початку потрібно бути під повним захистом НАТО. Якщо тут не буде НАТО, то забудь. Тут буде Абхазія


Україна - не Грузія
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Інвестиції підуть відразу у все те, що було зруйновано і в оборонку. Це те, що необхідне прямо зараз. Ніхто не буде чекати 5 років.

Те, про що ти кажеш -довгострокові  то їх і так не було останні 8 років. Було АТО.


и кто будет инвестировать?
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

За какие деньги? Строителство это дорого. А сейчас будет еще дороже



 За  ті що буде платити Кацапстан після нашої перемоги і які вже заарештовані Заходом
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Активні бойові дії за 5-10 км від будинку - це трохи стрьомно, і зовсім інше, ніж сидіти на ЗУ

За 5-10 км. Лучше не доводить, надо эвакуироваться, иначе будет Буча.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Вже давно повернулись :)
Ніякого "давлєнія" на їхні ціни ми не створювали.
Бізнес у правильних киян працює незалежно від того де вони сидять.

Тут пишут, что хата которая до войны была 300 долл. стала 2000. Как не створювали? Там взлет цен на все на ЗУ был
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.


Бля :facepalm:
Ну, тьі и дурак!
Це у  вас  це називають спеціальною операцією.
У нас війною.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

За 5-10 км. Лучше не доводить, надо эвакуироваться, иначе будет Буча.

именно
но многие особенно старики думают типа переседим
очень наивно
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

За  ті що буде платити Кацапстан після нашої перемоги і які вже заарештовані Заходом

Если будет мирный договор, то никаких репараций не будет. Для репараций нужна капитуляция или решение международных судов. А Кацапстан повыходил из большинства международных организацй.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

именно
но многие особенно старики думают типа переседим
очень наивно

Я кстати тоже не предполагал такой уровнь мародерства, убийств, насилия.
Даже жене говорю
- ты что… это регулярные войска, там за мародерство в отношении мирняка к стене

Пистец… какая наивность  :facepalm:
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Я кстати тоже не предполагал такой уровнь мародерства, убийств, насилия.
Даже жене говорю
- ты что… это регулярные войска, там за мародерство в отношении мирняка к стене

Пистец… какая наивность  :facepalm:
Среди пенсов встречал фаталистические настроения типа: родились в СССР и умрём в СССР.
Возражения типа: они прийшли сюда не для того чтоб платить вам пенсии - не принимались.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Среди пенсов встречал фаталистические настроения типа: родились в СССР и умрём в СССР.
Возражения типа: они прийшли сюда не для того чтоб платить вам пенсии - не принимались.

Т.е. даже с неким ожиданием?
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

и кто будет инвестировать?

інвестори
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Тут пишут, что хата которая до войны была 300 долл. стала 2000. Как не створювали? Там взлет цен на все на ЗУ был

Ну значить я на другій якійсь ЗУ був. Якщо викреслити львівських бариг з квартирами, то ніякого злету цін не було. Я за три тижні побував в чотирьох містах і трьох селах.
Порівнюю асортимент і ціни в їх магазинах і на печерську зараз... чесно - хочеться повернутись на ЗУ. Але є робота. Та й вдома краще.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

інвестори

Первый инвестор это внутренний, а они бабло повыводили
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Ну значить я на другій якійсь ЗУ був. Якщо викреслити львівських бариг з квартирами, то ніякого злету цін не було. Я за три тижні побував в чотирьох містах і трьох селах.
Порівнюю асортимент і ціни в їх магазинах і на печерську зараз... чесно - хочеться повернутись на ЗУ. Але є робота. Та й вдома краще.

Тут дорого, бо доставка наразі дуже тяжка.
Так, дом є дом! Київ - Батько!
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Тут дорого, бо доставка наразі дуже тяжка.
Так, дом є дом! Київ - Батько!

Доставка - так, виросла на 300% :( Але й сучі магазини накручують стільки ж. Ми з початку війни, на другий день, послали ашан і метро в кільватері російського корабля, і не помилились. Чого і всім бажаю.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Доставка - так, виросла на 300% :( Але й сучі магазини накручують стільки ж. Ми з початку війни, на другий день, послали ашан і метро в кільватері російського корабля, і не помилились. Чого і всім бажаю.

У нас сетевые в Козине в первые дни наепнулись. На удивление вырулили маленькие частные магазинчики, которые работают сейчас на порядок круче той же Форы, ну и рынки тоже отлично.
В принципе все есть, цены конечно - да…
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

У нас сетевые в Козине в первые дни наепнулись. На удивление вырулили маленькие частные магазинчики, которые работают сейчас на порядок круче той же Форы, ну и рынки тоже отлично.
В принципе все есть, цены конечно - да…
сільпо пахало як прокляті ...в залах працювали навіть пекарі (пекарні тоді не пекли а купа робітників не добралась із передмісць)
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

сільпо пахало як прокляті ...в залах працювали навіть пекарі (пекарні тоді не пекли а купа робітників не добралась із передмісць)

Сільпо виявилася самою нормальною мережею, як це не дивно. Хоча кацапи дофіга їхніх магазинів розграбували та знищили. До речі, Фора та Фоззі - то теж все є мережа Сільпо, хто не знав.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Т.е. даже с неким ожиданием?

С обречённостью.

То есть просто тупо не хотели вьіезжать без каких-либо аргументов.
Смерть значит смерть.

Это страшно.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Доставка - так, виросла на 300% :( Але й сучі магазини накручують стільки ж. Ми з початку війни, на другий день, послали ашан і метро в кільватері російського корабля, і не помилились. Чого і всім бажаю.
Как поставщик или как потребитель?
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Кияни були майже в оточені. Оточеня то щоб ви зрозуміли Буча але Ірпінь. То реальна загроза. Тому я не засуджую киян що євакуювались. Це зрозуміло, краще виїхати ніж залишиться в окупаціі або отченні
Про Львів та Козин ви чи постидались дати порівняння, чи просто не зрозуміли. Дуже дивно що через місяць після повномасштабного вторгнення ви так і не зрозуміли, що то є не наступ на Київ чи Донбас, а війна на знищення всієї України.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Сільпо виявилася самою нормальною мережею, як це не дивно. Хоча кацапи дофіга їхніх магазинів розграбували та знищили. До речі, Фора та Фоззі - то теж все є мережа Сільпо, хто не знав.
Фоззі-груп. В Києві біля мене Фора працювала без жодної перерви, крім комендантських днів. І аптека Лекхім, інші закривались періодично, одна й досі стоїть закрита
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Т.е. даже с неким ожиданием?
От одной бабули услышала ,- скорей бы или туда или сюда. Я сказала - не, не, туда нельзя. только сюда.
Я думаю мои из Рубежного не выехали приблизительно по той же причине - они смогли бы жить и в лугандоне.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

В Харькове на Салтовке прицельно били в супермаркеты, естественно днём, когда там точно люди. Первым был именно Сильпо.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Україна вистоїть і переможе.
расію ізолюють як скаженого звіра
буде як Північна Корея
Україна буде як Південна Корея
будуть вкладати гроші, бо побачили, що Україна вистояла, коли була слабка
а якщо її озброять до зубів, то кацап сюди не полізе, як не лізе у Фінляндію після отримання пізди
до цього не було інвестицій, бо ті ублюдки гримали зброєю на кордоні 8 років
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

У Києві спокійно, асортимент продуктових покращився.
Час від часу чутно вибухи -сапери.
Додому пишеться разом.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Додому пишеться разом.

Та й "повертаємось" треба писати українською.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Про Львів та Козин ви чи постидались дати порівняння, чи просто не зрозуміли. Дуже дивно що через місяць після повномасштабного вторгнення ви так і не зрозуміли, що то є не наступ на Київ чи Донбас, а війна на знищення всієї України.

Ви не бачите різниці між Львівом та Козиним місяц тому? А ріницю наприклад між Бучей та Сиховим бачете? А між Маріуполем та Франківськом?
Ви це серьеозно? А біженця з Харкова та з Закарпаттья ви зможете відрізнити?

Останнє редагування: 9 квітня 2022 14:57:43 від Турчинофф
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

От одной бабули услышала ,- скорей бы или туда или сюда. Я сказала - не, не, туда нельзя. только сюда.
Я думаю мои из Рубежного не выехали приблизительно по той же причине - они смогли бы жить и в лугандоне.

В оккупацию нельзя, оккупация это как минимум железный занавес с миром, как максимум это Сибирь, лишения, а возможно и потеря жизни.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

А шо з трасою Київ - Житомир, вже відкрили, чи ще ні?
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Натіві, а що за скотарство наразі у Киіві по оренді? Що бариги почали ціни лупити для біженців? Так Київ майже пустий наразі
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

А шо з трасою Київ - Житомир, вже відкрили, чи ще ні?

нет
ехали проселками знакомые
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

нет
ехали проселками знакомые

И где на нее можно выскочить? навигатор рисует что у Бузовой
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.
Ale

Натіві, а що за скотарство наразі у Киіві по оренді? Що бариги почали ціни лупити для біженців? Так Київ майже пустий наразі
З наступного місяця оренда в Києві 50-60 відсотків від довоєнної, зараз пару місяців беру тільки комунальні
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Турч ни один родитель не захочет подвергать своих детей опасности. Вопрос не не в движимости а в том что будет депрессия. Пока есть такие соседи никакие гарантии не убедят меня привезти своих детей в Киев.

Так само думатимуть і інвестори
Нема сталого миру і спокою - інвестиції не йтимуть
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Страшно выглядит, но это все восстановить можно за год, а год это ни о чем.

Десяток років мінімум на зруйновані багатоповерхівки, мости
Плюс немає стільки спеціалістів

Інша справа що багато людей вже не захочуть повертатись, і тому якщо буде пропозиція «взяти гроші за зруйноване житло» то багато хто іх візьме і ніякої квартири відбудовувати буде не треба
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія