Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Ну в теорії Буком могли
   
пригожинська постановка з дітями і дідуганом про "я в бахмуті, он акружьон! ваюют малакасоси і пенси" - записувався у Парасковіївці

   
Ну в теорії Буком могли
осмєлєл, розслабився, взлетів високо - і тут же отримав піздюлину. А з бука чи з с-300, вже неважливо :super:
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

  :butcher:

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

осмєлєл, розслабився, взлетів високо - і тут же отримав піздюлину. А з бука чи з с-300, вже неважливо :super:

Це вам відповідь на то, що буде в разі масової атаки літаками з боку Рашки.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)




   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

 :-)o

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Це вам відповідь на то, що буде в разі масової атаки літаками з боку Рашки.
Якийсь пдар, що знов виліз з бані, писав восени "все, що лишилось від СРСР, проєбали, від ППО лишились окремі острівці." :weep:
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Показати зображення...
https://t.me/breakingmash/42240
С пилотами — всё в порядке, катапультировались и приземлились

Сподіваюсь, всьо в порядкє - до кінця свого недолугого життя їстимуть і бухатимуть через трубочку, а родіна башлятиме їм пєнзію.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Якийсь пдар, що знов виліз з бані, писав восени "все, що лишилось від СРСР, проєбали, від ППО лишились окремі острівці." :weep:

Ти ще клістрони згадай  :weep:
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Ти ще клістрони згадай  :weep:
За клістрони і наскільки то вплинуло на ППО в перші дні, я не можу судити, хай трекер скаже, якщо схоче.
Але гондони навіть ось, недавно, до нового року, бились об землю - нам пєсда, нема в що загорнутись, повземо на цвинтар голяка.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

https://twitter.com/view/status/1631662888766124040
Сирський зайнятий не тим, чим треба.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Сирський зайнятий не тим, чим треба.

А чим треба?

Я на 90% впевнений що це фотки з попереднього візиту, зараз викладають для прикриття відходу. Скоріш за все у Базмуті вже нікого нема.

Крім замінованих будіваель
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

А чим треба?

Я на 90% впевнений що це фотки з попереднього візиту, зараз викладають для прикриття відходу. Скоріш за все у Базмуті вже нікого нема.

Крім замінованих будіваель

ага, сейчас. Прикрывают.
Мадяр с утра прикрыл
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Скоріш за все у Базмуті вже нікого нема.
З Бахмуту пишеш? Ні? Ну то закрийся.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

ага, сейчас. Прикрывают.
Мадяр с утра прикрыл
+===================================================================================+
Мадяр щойно виступав в новинах. Він, за наказом, їздив відібрати та привезти більше 50 безпілотників.
Тому не варто поширювати п*здьож що він втік.
   
Мадяр - классный дядько, но его за длинный язык наказали. Акела промахнулся в последнем длинном видео.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

+===================================================================================+
Мадяр щойно виступав в новинах. Він, за наказом, їздив відібрати та привезти більше 50 безпілотників.
Тому не варто поширювати п*здьож що він втік.

да я как бы вообще не приделах, что я могу распространять?
тем более вот новая инфа - отлучался по делам.
а так - пошла волна, получил приказ снятся с позиций, его прокомментировали воины с Бахмута. Ну я думаю они просто не знали что он вернется с новыми беспилотниками
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

І яка наступна ціль кацапів? На Слов'янськ?  Знову будемо зо  3 місяці розповідати як перемелюємо кацапів які повзуть як саранча. А потім "генштабу видніше". Доречі, 2 тижні тому забанили за панікерство, бо сказав що питання Бахмут якщо не станеться дива, це питання днів.
І до того забанили бо, бачте, з фактами в руках показував, що якщо не буде просування на фронті з нашої сторони до осені заставлять підписати перемир'я.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

І яка наступна ціль кацапів? На Слов'янськ?  Знову будемо зо  3 місяці розповідати як перемелюємо кацапів які повзуть як саранча. А потім "генштабу видніше". Доречі, 2 тижні тому забанили за панікерство, бо сказав що питання Бахмут якщо не станеться дива, це питання днів.
І до того забанили бо, бачте, з фактами в руках показував, що якщо не буде просування на фронті з нашої сторони до осені заставлять підписати перемир'я.
+===================================+
Факти в руках щодо подій восени - це сюр!
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Як кацапи в захопленому тиждень-два тому Ягідному встигли нарити такі укріплення?
Чи то українські окопи що вони захопили

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

І яка наступна ціль кацапів? На Слов'янськ?  Знову будемо зо  3 місяці розповідати як перемелюємо кацапів які повзуть як саранча. А потім "генштабу видніше". Доречі, 2 тижні тому забанили за панікерство, бо сказав що питання Бахмут якщо не станеться дива, це питання днів.
І до того забанили бо, бачте, з фактами в руках показував, що якщо не буде просування на фронті з нашої сторони до осені заставлять підписати перемир'я.

Не панікуй.
Стояв Маріполь, звільнили північ України.
Стояв Лисичанськ, звільнили Харківщину.
Стояв Соледар, Бахмут, звільнили Херсон.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Як кацапи в захопленому тиждень-два тому Ягідному встигли нарити такі укріплення?
Чи то українські окопи що вони захопили

https://twitter.com/view/status/1631714785065590784

Це колишні позиції ЗСУ
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

І яка наступна ціль кацапів? На Слов'янськ?  Знову будемо зо  3 місяці розповідати як перемелюємо кацапів які повзуть як саранча. А потім "генштабу видніше". Доречі, 2 тижні тому забанили за панікерство, бо сказав що питання Бахмут якщо не станеться дива, це питання днів.
І до того забанили бо, бачте, з фактами в руках показував, що якщо не буде просування на фронті з нашої сторони до осені заставлять підписати перемир'я.

Тебе забанили за ворожі наративи, а ти знову за своє.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Тебе забанили за ворожі наративи, а ти знову за своє.
Та повилазили сучари масово, як мухомори після дощу. Це неспроста, було б все позитивно у кацапні, не випускали б весь резерв.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Як кацапи в захопленому тиждень-два тому Ягідному встигли нарити такі укріплення?
Чи то українські окопи що вони захопили

https://twitter.com/view/status/1631714785065590784
+==================================+
Три чмобіка замінюють один ескаватор...
Особливо з лопатами..
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Та повилазили сучари масово, як мухомори після дощу. Це неспроста, було б все позитивно у кацапні, не випускали б весь резерв.

Ну треба визнати, що цього разу масової істерики, як під час втрати Соледару, уже немає. Бо народ у нас взагалі іноді забуває, що ми воюємо з величезною країною.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Ну треба визнати, що цього разу масової істерики, як під час втрати Соледару, уже немає. Бо народ у нас взагалі іноді забуває, що ми воюємо з величезною країною.

я ось цитату все ж вставлю: "Колосс, да гнилой, ткни, и развалится" (с)
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

З Бахмуту пишеш? Ні? Ну то закрийся.
Як він може з Бахмуту писати, як там вже нікого немає :)
   
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

https://t.me/petrenko_IHS/1067
"Добровольческие батальоны остаются в городе и плечом к плечу помогают ВСУ."

Може, я чогось не розумію, але які ще "добробати" в березні 23-го?
Не зустрічав цього терміну ніде, крім кацапських джерел.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Може, я чогось не розумію, але які ще "добробати" в березні 23-го?
Не зустрічав цього терміну ніде, крім кацапських джерел.

Грузинський чеченський білоруський ....
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)
HSM

ну що , третю добу мапа не показує суттєвих змін контуру Бахмуту
а срач грандіозний
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Грузинський чеченський білоруський ....
Хіба що. Українських формувань в такому статусі навряд, чи лишилось.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Якийсь пдар, що знов виліз з бані, писав восени "все, що лишилось від СРСР, проєбали, від ППО лишились окремі острівці." :weep:
у порівнчянні з тим, шо було.... просто  [KA] проїюали ще більше
   
Авдіївка
   
Хоренко в Бахмуті
   

Цю тему переглядають:

Gorsad, u311 (+ 1 прихованих) і 13 гостей
 
Повна версія