Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Буча - нова Серебриниця **(А потім стало зрозуміло що - це не одиничний випадок)

"єблівушка"  - якась русапєтска хуета..
ви шо - кацап?

Єблівушка  -- це кацапія -- єбліво-нємитая срасіюшка. ( Єблівушка -- це стара, дешева, бомжувата і п'яна повія ) . Це є моє відкриття і мій винахід:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108376.200
 Глибоко переконаний, якби українці раніше масово так називали кацапію єблівушкою, то не було би війни. Я це легко можу довести.

Він сам це придумав і хоче, щоб всі так писали...

 :-)o
.

Повторюсь. Глибоко переконаний, якби українці раніше масово так називали кацапію єблівушкою, то не було би війни. Я це легко можу довести. Якщо українці так почнуть масово називати цю єблівушку єблівушкою, то Україна швидше виграє цю війну. Я це також можу легко довести.

Якщо ця тема про єблівушку когось цікавить, то я пропоную продовжити дискусію саме в цій темі про єблівушку:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108376.200
Щоб ця тема про Бучу немає зафлуджувалась не по темі.





Останнє редагування: 5 травня 2022 06:26:48 від Slawv
   
Він сам це придумав і хоче, щоб всі так писали...

 :-)o 
був тут один. Через слово якіхось "пусек" згадував. Це не цей кадр?
   
був тут один. Через слово якіхось "пусек" згадував. Це не цей кадр?

Ніхто не зрозуміє,  що означає слово "пусек".  А слово "єблівушка" говорить само за себе. Є це слово ( ебливушка -- русс. ) вжив на моцкальському форумі і майже всі моцкалі відразу зрозуміли про що ( єбліво-нємитую срасіюшку ) йде мова. Можу показати.

Якщо ця тема про єблівушку когось цікавить, то я пропоную продовжити дискусію саме в цій темі про єблівушку:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108376.200
Для того, щоб ця тема про Бучу не зафлуджувалась не по темі.

Останнє редагування: 5 травня 2022 06:54:14 від Slawv
   
Ніхто не зрозуміє,  що означає слово "пусек".  А слово "єблівушка" говорить само за себе. Є це слово ( ебливушка -- русс. ) вжив на моцкальському форумі і майже всі моцкалі відразу зрозуміли про що ( єбліво-нємитую срасіюшку ) йде мова. Можу показати.

Якщо ця тема про єблівушку когось цікавить, то я пропоную продовжити дискусію саме в цій темі про єблівушку:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108376.200
Для того, щоб ця тема про Бучу не зафлуджувалась не по темі.
ви як дитина. Вважаете, що як на вбивцю лаятися підарасом, то він зникне з всесвіту.
   
ви як дитина. Вважаете, що як на вбивцю лаятися підарасом, то він зникне з всесвіту.

Постійно треба виражати до них зневагу. Стрелков-Гіркін не раз заявляв, що він проти того, щоб Західну Україну приєднували до кацапів. А чому ?
Бо в ЗУ дуже великий рівень русофобії. Про всіх інших українців він говорить, як про частину кацапського.

Останнє редагування: 5 травня 2022 07:28:59 від Slawv
   
Єблівушка  -- це кацапія -- єбліво-нємитая срасіюшка. ( Єблівушка -- це стара, дешева, бомжувата і п'яна повія ) . Це є моє відкриття і мій винахід:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108376.200
 Глибоко переконаний, якби українці раніше масово так називали кацапію єблівушкою, то не було би війни. Я це легко можу довести.



Господи, яка маячня ..
Ну є жтакі люди, яким нема чим зайнятися навіть під час війни!!
Краще перерахуйте Натіві на військових 20 доларів - хоч якась користь від Вас, " найбільшого націоналіста", буде!
   


Я вже перерахував $2,000 на ЗСУ і ще планую перерахувати.
   
Я вже перерахував $2,000 на ЗСУ і ще планую перерахувати.
То чого відкладати?
Зараз перерахуйте Натіві - тоді точно буде видно, а то словам віри нема...
   
То чого відкладати?
Зараз перерахуйте Натіві - тоді точно буде видно, а то словам віри нема...

В неї є PayPal? Де є її тема?

Це та тема:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1124008.0
 
?

Словам віри нема? Я вже виставляв на форумі копії документів переводів грошей.

Останнє редагування: 5 травня 2022 07:47:47 від Slawv
   
Яка ебливушка плять.. чувак хватить форсити це слово
   
Яка ебливушка плять.. чувак хватить форсити це слово

А хулі?

 Треба до них кацапів постійно виявляли зневагу!
   
В пана манечка вибрати слово й сунути його всюди. Ну подобається це йому. Не виходить дописувати без того.
   
В пана манечка вибрати слово й сунути його всюди. Ну подобається це йому. Не виходить дописувати без того.
Я вище все дуже популярно пояснив.
   
Я вже перерахував $2,000 на ЗСУ і ще планую перерахувати.

платіжки покажите?
   
Сегодня же в Facebook-группе Los Solomas Соломенского района Киева предложили собственную идею концепции мемориального комплекса в городе. Мемориальная группа представляет собой изваяния людей, прячущихся под мостом посередине реки.


   
так ніби нічьо, але звідки Ірпінь така повноводна  ))


   
платіжки покажите?

Я вже їх на форумі ФУП в темі про ковбасників
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1123758.40 )
виставляв.

Останнє редагування: 5 травня 2022 16:52:12 від Slawv
   
Повторюсь. Глибоко переконаний, якби українці раніше масово так називали кацапію єблівушкою, то не було би війни.
Як цей дурень альтернативно розумний замахав вже, особливо в цій темі  :X Глибоко переконаний...
   
Reuters: к убийствам в Буче причастны подразделение «Витязь» Росгвардии, десантно-штурмовая дивизия из Пскова и чеченские войска
   
Reuters: к убийствам в Буче причастны подразделение «Витязь» Росгвардии, десантно-штурмовая дивизия из Пскова и чеченские войска

 отборные гестаповцы из дивизии дзержинского  под москвой
   
Покинутих в лісі (було в телефонному перехопленні) ще не знайшли (звідти навряд би окупанти ховали чи вивозили)?
(Хто сидить без логіна - ця штука витягує рестриктед відео).


Є перехват, має бути номер співрозмовника. За номером є шанс встановити особу, а потім - родича, який прийшов вбивати за корочку «убд».
   
Як цей дурень альтернативно розумний замахав вже, особливо в цій темі  :X Глибоко переконаний...

У вас немає цієї великої ненависті до єблівушки, яка в мене є!!
   
Re: Буча - нова Серебриниця

что тогда Мариуполь...
Алеппо.
   
Крочак Серега.
Мой коллега по работе. Почитай 20 лет вместе проработали...
   
зараз перечитала перші сторінки теми, сиджу ріву знову як дура

наче з іншого всесвіту дописи. Тоді україна все ще намагалась докричатись до заходу, що хуйло нелюдь і людожер, а всякі шольци-макрони були зайняті зберіганням обличчя тій мразоті...
Реально, як з іншої галактики. Це було з нами? це було тут, в цьому світі? Це продовжується досі поруч?...

Господи, зупини планету. Я хочу зійти
   
зараз перечитала перші сторінки теми, сиджу ріву знову як дура

наче з іншого всесвіту дописи. Тоді україна все ще намагалась докричатись до заходу, що хуйло нелюдь і людожер, а всякі шольци-макрони були зайняті зберіганням обличчя тій мразоті...
Реально, як з іншої галактики. Це було з нами? це було тут, в цьому світі? Це продовжується досі поруч?...

Господи, зупини планету. Я хочу зійти

Треба суд.

Щоб "ніколи знову" :(
   
Крочак Серега.
Мой коллега по работе. Почитай 20 лет вместе проработали...
Показати зображення...

Єрмолаєв це той шо політолог  ;o
   
Єрмолаєв це той шо політолог  ;o
Політолог Васильович
В дата народження не така
   
Політолог був в ефірах пізніше.
   
А скільки маленьких Буч!
Людей катували, а потім вбивали; жінок і дітей ґвалтували…
   
Ніколи не пробачу.
Але я ніколи не пробачу одній державі, яка претендує на світове лідерство, на посаду світового поліцейського, яка мала б гарантувати міжнародну безпеку. Ця держава має силу, але вона не захистила померлих.
Більше того, вона ще й зараз вагається… після тисячі Буч вони вагаються.
Хочеться сказати ганьба, але не буду.
Ганьба їх знайде
   
І коли якесь сите, жирне американське гімно буде вчергове торгуватись за якусь ракету ATACMS, чи танк, чи літак…
Нехай подивиться в очі матерям…
   
Ніколи не пробачу.
Але я ніколи не пробачу одній державі, яка претендує на світове лідерство, на посаду світового поліцейського, яка мала б гарантувати міжнародну безпеку. Ця держава має силу, але вона не захистила померлих.
Більше того, вона ще й зараз вагається… після тисячі Буч вони вагаються.
Хочеться сказати ганьба, але не буду.
Ганьба їх знайде
Будь яка держава в першу чергу думає про власних громадян при прийнятті рішень. США не благодійники, вони зважують ризики.
   
Будь яка держава в першу чергу думає про власних громадян при прийнятті рішень. США не благодійники, вони зважують ризики.
вони в 2008 і в 2014 роках так само зважували ризики.
Результати їхнього «зважування ризиків» маємо зараз.
   
США не благодійники

НАТО нехай так прямої скажуть, ми вам не благодійники.
Ми благодійники для підприємств в московіі, де ракети виробляють, які вам падають на голови.
Чесно
   
І коли якесь сите, жирне американське гімно буде вчергове торгуватись за якусь ракету ATACMS, чи танк, чи літак…
Нехай подивиться в очі матерям…

Абрамсів ще досі немає, обіцяють тільки на осінь :facepalm:
   
вони в 2008 і в 2014 роках так само зважували ризики.
Результати їхнього «зважування ризиків» маємо зараз.
Так їхня вина в тому, що ситуація розвинулася саме так є. Проте це ніяк не змінює нашої вини за руйнування держави та її структур. Нагадаю ми співпрацювали з Іраном донедавна, продавали туди технологічні рішення
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія