Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Интервью Зеленского российским СМИ

Re: Интервью Зеленского российским СМИ

тільки час і терпіння все вияснить. нам залишається тільки  чекати і мати терпіння.
То не моя цитата.
А чекати діяти і терпіти українцям зараз доводиться під ракетами і снарядами, дай Боже, щоб хоч не заради чергової ганьби.
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

не думаю. Думай простіше-це просто його бачення на день Х. буде інший день іншого місяця і інші умови і бачення мінятиметься . і зеля сьогодні не може (ніхто не може) сказати як буде Що не зміниться ,так це у нього,що він болісно перетравив і усвідомив-прощення каців для нього нема і він це ясно сказав. Але він готовий робити все,щоб діти і внуки мали самі можливість визначитися у тому питанні з позиції сили. (тобто у своїй незалежній і міцній державі. А це вже розрахунок на перспективу свох дій не залежно від інших умов.

  Я виходив з того, що "кордони на 24" це вимога наших "партньорів".
  Це було... досить неприємно.
  Втім фраза про думати на 100 років вперед обнадійлива.

Останнє редагування: 28 березня 2022 03:10:03 від Топа
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

  Я виходив з того, що "кордони на 24" це вимога наших "партньорів".
  Це було... досить неприємно.
  Втім фраза про думати на 100 років вперед обнадійлива.

Всім має бути ДУЖЕ приємно що Україна має можливість зупинити вбивство своїх громадян, не стати придадком москви і не втратити більше теріторій  нападу другої арміі світу - це абсолютна тактична перемога!

Нажаль щоб повністю перемогти в держави з яо і повернути крим, потрібне її тотальне економічне знищення. Що вже стартувало і стало можливим ЛИШЕ завдяки ЗСУ, народу та президенту країни які надихнули світ на коаліцію з тотальної ізоляціі раші.

Якщо раша погодиться на умови до 24.02  це буде як наче просто так привселюдно пуститити собі кулю в лоба. Розбита армія, купа втрат, недосягнуті цілі, повна руйнація економіки.

Далі надіюся американці в якийся момент блокують любу можливість використання яо, і світ за день розірве рашу на шмаття.
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

Судячи із ФУПу народ вже проковтнув нейтральний, позаблоковий статус України, вже говорить про якісь там гарантії, як даність, хоча ніхто нікому на цей рахунок не обіцяв.
А тепер, дивлюсь,  вже й визнання втрати  Криму та Донбасу обговорюється і багато хто з тим погоджується. Адже то все "раді міра во всьому мірє".
Марення про репарації на цьому фоні взагалі видаються повною шизою, бо репарації платить той, хто програв війну.

Сьогоднішні каламутки із мирною угодою можуть призвести лише до одного: Україна залишиться із зруйнованою інфраструктурою, економікою, втраченими територіями, тисячами й тисячами вбитих та скалічених, з незрозумілим статусом, без дієвих гарантій від нового нападу паРаші.
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

Судячи із ФУПу народ вже проковтнув нейтральний, позаблоковий статус України, вже говорить про якісь там гарантії, як даність, хоча ніхто нікому на цей рахунок не обіцяв.

Ніхто нічого не проковтнув, просто мовчать бо в бан не хочуть.

Одразу набігають форумні дятлики з вереском про зрадойобство.

Останнє редагування: 28 березня 2022 08:04:19 від Марта
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

вообще обсуждать нечего
хуйдо не выведет войска добровольно
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

Судячи із ФУПу народ вже проковтнув нейтральний, позаблоковий статус України, вже говорить про якісь там гарантії, як даність, хоча ніхто нікому на цей рахунок не обіцяв.
жодна притомна людина не проковтнула. і там же ще референдум має бути. який відсоток після того що сталося проголосує за нейтральний позаблоковий статус?
виходячи з реальності, що ніхто з сильних світу цього не підпише Україні гарантії, що "в випадку чого" зобов'язується воювати за неї всіма своїми збройними силами і до кінця.
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

вообще обсуждать нечего
хуйдо не выведет войска добровольно
звичайно. я тільки сподіваюся на "табакерку" в будь-яких варіаціях всередині раші, помножену на вбивчі санкції.
в цьому сумнівів не маю, але проблема в термінах. хотілося би на протязі декількох місяців.
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

вообще обсуждать нечего
хуйдо не выведет войска добровольно

Почему Вы так считаете?

Что может помешать хуйло отдать приказ вывести войска из Украины?
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

вообще обсуждать нечего
хуйдо не выведет войска добровольно
100%. Украинская мясорубка перемелет большую часть российских военных и их техники, а оставшиеся или просто побегут и будут дичью для сафари Теробороне, или сдадутся в плен. Когда ВСУ выйдет к границам РФ, тогда война на территории  прекратится.
Что будет дальше- будем живы- увидим!
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

Почему Вы так считаете?

Что может помешать хуйло отдать приказ вывести войска из Украины?
його характер осoбистості.
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

Зеленський нічого взагалі не пропонує хуйло. Отже, зради немає. І не може запропонувати, бо у Конституції є запобіжники, обійти які в воєнний час не можливо навіть теоретично. Але в мене це інтерв'ю викликало тільки роздратування. Бо воно показало, що інфантилізм присутній у Зеленського в тій же мірі. що й раніше. По-перше: якого фуя відверта розмова ведеться не з українськими змі, а з ворожими (в різній мірі, але тим не менш) російськими. Особливо маючи на увазі той факт, що роскомнадзор вже заборонив публікацію й це інтерв'ю основна біомаса агресора точно не побачить. Переконувати тих, хто і так проти війни - це ні про що. По - друге, це може сприйматися хуйло і напевно й буде сприйматися як прояв слабкості, тобто можливості додавити Україну. Отже, це інтерв'ю не було обов'язковим і було скоріше шкідливим, але зради ніякої не має. Чомусь здалося, що у зелі вже якась потреба сформувалась не здорова робити якісь заяви.
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

Зеленський нічого взагалі не пропонує хуйло. Отже, зради немає. І не може запропонувати, бо у Конституції є запобіжники, обійти які в воєнний час не можливо навіть теоретично. Але в мене це інтерв'ю викликало тільки роздратування. Бо воно показало, що інфантилізм присутній у Зеленського в тій же мірі. що й раніше. По-перше: якого фуя відверта розмова ведеться не з українськими змі, а з ворожими (в різній мірі, але тим не менш) російськими. Особливо маючи на увазі той факт, що роскомнадзор вже заборонив публікацію й це інтерв'ю основна біомаса агресора точно не побачить. Переконувати тих, хто і так проти війни - це ні про що. По - друге, це може сприйматися хуйло і напевно й буде сприйматися як прояв слабкості, тобто можливості додавити Україну. Отже, це інтерв'ю не було обов'язковим і було скоріше шкідливим, але зради ніякої не має. Чомусь здалося, що у зелі вже якась потреба сформувалась не здорова робити якісь заяви.

У этого интервью есть конкретный адресат - хуйло.

   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

Чому деякі дописувачі вперто продовжують Хуйла називати хуйло?
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

У этого интервью есть конкретный адресат - хуйло.
Тоді це інтев'ю ще шкідливіше, ніж я думав. Але насправді адресатом був не хуйло, а так званий "російський народ".
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

Почему Вы так считаете?

Что может помешать хуйло отдать приказ вывести войска из Украины?


 :laugh:  невже насправді не знаєте? Чи трололо?
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

:laugh:  невже насправді не знаєте? Чи трололо?

Не понял вопрос.

   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

Тоді це інтев'ю ще шкідливіше, ніж я думав. Але насправді адресатом був не хуйло, а так званий "російський народ".

Скоріше адресатом був український народ
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

Зеленський нічого взагалі не пропонує хуйло. Отже, зради немає. І не може запропонувати, бо у Конституції є запобіжники, обійти які в воєнний час не можливо навіть теоретично. Але в мене це інтерв'ю викликало тільки роздратування. Бо воно показало, що інфантилізм присутній у Зеленського в тій же мірі. що й раніше. По-перше: якого фуя відверта розмова ведеться не з українськими змі, а з ворожими (в різній мірі, але тим не менш) російськими. Особливо маючи на увазі той факт, що роскомнадзор вже заборонив публікацію й це інтерв'ю основна біомаса агресора точно не побачить. Переконувати тих, хто і так проти війни - це ні про що. По - друге, це може сприйматися хуйло і напевно й буде сприйматися як прояв слабкості, тобто можливості додавити Україну. Отже, це інтерв'ю не було обов'язковим і було скоріше шкідливим, але зради ніякої не має. Чомусь здалося, що у зелі вже якась потреба сформувалась не здорова робити якісь заяви.

Біомасі це вже не допоможе

   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

Что может помешать хуйло отдать приказ вывести войска из Украины?
Та нічого. Як нічого не завадило дати наказ про напад. І не завадить дати команду "в атаку" ще раз і ще раз, не зважаючи на "компромісні території", нейтралітет, без'ядерний статус, і будапештський мумурандум 2.0.
Скаженому вовку нічого не заважає їсти траву, але він чогось кидається на людей, от дивина... Хоча дехто може сподіватись, що на скалічених людей з приспущеними штанами скажені вовки не нападають.
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

Біомасі це вже не допоможе

https://t.me/regionality/3152

Може я щось крамольне скажу, але мені здається, що таких зелених хлопців після таких бесід з батьками тре якось відділити від решти полонених та якось соціалізувати для наших потреб.
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

таких зелених хлопців після таких бесід з батьками тре якось відділити від решти полонених та якось соціалізувати для наших потреб.
І бочку варєнья їм, та ящик пєчєнья. Всім трьом, осознавшим і раскаявшимся. :facepalm1:
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

Може я щось крамольне скажу, але мені здається, що таких зелених хлопців після таких бесід з батьками тре якось відділити від решти полонених та якось соціалізувати для наших потреб.

Це якщо вони хочуть тут залишитися. Зараз вони полонені і в будь-яку хвилину можуть піти на обмін. Хоча вже є історії про рашавояків, які хочуть воювати за Україну. Не знаю, не потрібні мені такі вояки. Хай прибирають трупи своїх співгромадян на полях і копають могили. :nea:
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

насправді повернення до лінії на 23.02 - це дуже оптимістичні вимоги
зрозуміло ж що коцапи як мінімум хочуть утримати дві області, якщо не весь південь

на цьому фоні - якесь невдоволення про лінію на 23.02 - це просто неадекватність

+1
я теж вважаю, що хуйло не погодиться і на такі умови,
але це той максимальний компроміс, який влада зараз може йому запропонувати в поточній ситуації на фронті,
а далі треба готуватися до звільнення Криму та Донбасу та готувати позови в міжнародні суди про репарації, коли хуйло здохне
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

І бочку варєнья їм, та ящик пєчєнья. Всім трьом, осознавшим і раскаявшимся. :facepalm1:
Чого це всім трьом? Там багато малоліток нахапали. І ще поженуть після призову.
А нам ще порушене відновлювати. І потім, чому ми не можемо зробити так, як кацапи зробили в Криму з військовими? То ясно, що їм нічого не світило в плані кар'єрного росту. Але ж погодилися.
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

+1
я теж вважаю, що хуйло не погодиться і на такі умови,
але це той максимальний компроміс, який влада зараз може йому запропонувати в поточній ситуації на фронті,
а далі треба готуватися до звільнення Криму та Донбасу та готувати позови в міжнародні суди про репарації, коли хуйло здохне

Новина від 17 березня

Юридична команда України спільно з органами виконавчої влади, зокрема, Міністерством економіки, Міністерством енергетики та правоохоронними органами працює на різних майданчиках, щоб юридично закріпити провину Росії у повномасштабній війні, яку вона почала проти України 24 лютого, а також отримати репарації від агресора, повідомила директор Департаменту міжнародного права Міністерства закордонних справ Оксана Золотарьова в ефірі національного телемарафону.

Для отримання репарацій, по-перше, необхідне виконання рішення Міжнародного суду ООН, але це може зайняти тривалий час. По-друге, репарації можна отримати відповідно до норм кримінального права і процесів у рамках кримінальних проваджень (у Міжнародному кримінальному суді). Також процесу можуть посприяти політичні рішення держав-партнерів.

За словами Золотарьової, після Другої світової війни міжнародна спільнота не очікувала таких агресивних дій однієї держави проти іншої. Тому зараз із залученням найкращих юристів світу напрацьовуються рішення проблеми, але їх поки що не розголошують.
«Ми знаємо, що росія також залучила деяких юристів, щоб відбивати такі атаки України», - зазначила вона.

За три тижні війни Україна зазнала втрат на суму 565 млрд доларів, заявили нещодавно в уряді. Міжнародний суд ООН в Гаазі вже зафіксував, що Росія здійснює відкриту агресію проти України.
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

+1
я теж вважаю, що хуйло не погодиться і на такі умови,
але це той максимальний компроміс, який влада зараз може йому запропонувати в поточній ситуації на фронті,
а далі треба готуватися до звільнення Криму та Донбасу та готувати позови в міжнародні суди про репарації, коли хуйло здохне

Будь-яке перемир‘я не буде тривалим. Тривалий мир забезпечить лише поразка Росії.
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

Будь-яке перемир‘я не буде тривалим. Тривалий мир забезпечить лише поразка Росії.

саме так,
нам потрібно готуватися і далі вести війну проти рашистів, а перемир'я використати для нарощування сил,
хоча я не вірю, що хуйло погодиться на такі наші умови
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

Едина  версія, яку ви ще не  згадали.

Московітам - манюпасу то звернення до  дупи. Вони його не побачать(очікуванно), а ті хто  дивиться медуз - і так все знає.

Путлеру воно теж до дупи. Путлер мнить себе найвпливовішим  пупирьом світу,  і за равного  собі квн'щіка не вважає.
  Очно він готов чути від Зе тількі скавуління й плазуванння.
   До того,  що квн'щік його буде  тицяти  його  єбалом в гівно - життя його не готувало.

До народу України звертаються  напряму, а не через  збіглих Медуз.

Звернення заради історіі -  надто довге і складне.

Звернення заради совісті( тяжко, коли гинуть люди, за яких ти несеш відповідальність)  -  занадто сухе і буднічне.


Тому я полягаю, що звернення -   до колективного  Заходу.
   "Хлопці, я роблю все що можу, щоб зупинити це адобесіє,  Путєн недоговороспроможен,  голосу розуму не чує,    треба його, і його улус тупо розвалювати"


 Все частіше західні лідери насипають тезу -  путен - зло, нарід хароший.
 
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

Руйнівне по своій силі інтерв’ю. Перші сторінки майже всіх англомовних видань зараз під заголовками «Україна готується до нейтрального статусу», з наративом що Україна готова здатись.

Це відкриває питання для всіх, від маленьких нас, до адміністрацій великих держав, навіщо допомогати країні яка в будь який момент готова здатись?
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

Чого це всім трьом? Там багато малоліток нахапали. І ще поженуть після призову.
А нам ще порушене відновлювати. І потім, чому ми не можемо зробити так, як кацапи зробили в Криму з військовими? То ясно, що їм нічого не світило в плані кар'єрного росту. Але ж погодилися.
Ви як дитина, Алісо. "Українська" мразота в Криму побігла служити кацапам повискуючи од радості, подумки перераховуючи нові зарплати, а не "кацапи з ними зробили".
Звісно, "трьом" - це образно кажучи. Лаптєногий вбивця дев'ятнадцятилітній нічим не відрізняється від того, кому під полтинник, кожен скаже, що не стріляв і їхав на учєнія.
Хоча для тих, хто особливо по-стаханівськи трудитиметься на відбудові України, можна зробити привілей, дозволити позачерговий дзвінок мамє в єбєня.
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

Та нічого. Як нічого не завадило дати наказ про напад. І не завадить дати команду "в атаку" ще раз і ще раз, не зважаючи на "компромісні території", нейтралітет, без'ядерний статус, і будапештський мумурандум 2.0.
Скаженому вовку нічого не заважає їсти траву, але він чогось кидається на людей, от дивина... Хоча дехто може сподіватись, що на скалічених людей з приспущеними штанами скажені вовки не нападають.
(tu)
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

Скоріше адресатом був український народ
Чому через російські змі? Нажаль це інтерв'ю свідчить про те, що в ОП взагалі не прораховують ефект як в українському інформпросторі, так і у міжнародному.
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

Тому я полягаю, що звернення -   до колективного  Заходу.
   "Хлопці, я роблю все що можу, щоб зупинити це адобесіє,  Путєн недоговороспроможен,  голосу розуму не чує,    треба його, і його улус тупо розвалювати"
Твої слова, та аллаху в вуха, оптимістична людино.
Хоча про договороздатність хуйла колективному заходу вже багато міг макрон, наприклад, розказати. Після чергового сеансу "секс по тєлєфону".
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

Всім має бути ДУЖЕ приємно що Україна має можливість зупинити вбивство своїх громадян, не стати придадком москви і не втратити більше теріторій  нападу другої арміі світу - це абсолютна тактична перемога!

Нажаль щоб повністю перемогти в держави з яо і повернути крим, потрібне її тотальне економічне знищення. Що вже стартувало і стало можливим ЛИШЕ завдяки ЗСУ, народу та президенту країни які надихнули світ на коаліцію з тотальної ізоляціі раші.

Якщо раша погодиться на умови до 24.02  це буде як наче просто так привселюдно пуститити собі кулю в лоба. Розбита армія, купа втрат, недосягнуті цілі, повна руйнація економіки.

Далі надіюся американці в якийся момент блокують любу можливість використання яо, і світ за день розірве рашу на шмаття.
+100500
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

Нє, дякую. В мене від власних фантазій макітра гуде і сон пропав.
Не можу я уявити мега-убер-тупого хуйла, що в результаті перемовин отползаєт на ісходную, щоб там чекати, поки в'єбуть репараціями на сотні мільярдів... Я взагалі дуже туго уявляю речі, котрі суперечать елементарній логіці.
А слова про ганьбу, війну, їх зв'язок і причинно-наслідковий характер все не йдуть з голови, на жаль.
абсолютлі.
Хуйло не відповзе і не збирається цього робити. Несамовите прагнення домовленостей виглядає неадекватним. Після домовленостей про репарації слід забути.
Воєнна перемога і розгром ворога, іншого не може бути. Це реальні речі, якщо союзники нарощуватимуть свою допомогу.
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

Чому через російські змі? Нажаль це інтерв'ю свідчить про те, що в ОП взагалі не прораховують ефект як в українському інформпросторі, так і у міжнародному.

Краіна, президент якої відкрито дискутує можливість погодитись на якісь умови ворога, стає токсичною для співпраці. Україні ніхто за таких умов допомогати не буде і всі в тій чи іншій мірі будуть дистанціонуватись.

Світ любить героїв, сміливих, непокірних. Для світа слабкі, зубожілі, готові здатись, прийняти умови ворога - це токсичний матеріал. Як таку просту річ не можна засвоїти, не зрозуміло.
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

Твої слова, та аллаху в вуха, оптимістична людино.
Хоча про договороздатність хуйла колективному заходу вже багато міг макрон, наприклад, розказати. Після чергового сеансу "секс по тєлєфону".
Mакрон вчора  гнав беса про " нада с путеном дагаварівацца"
Макрон  -  політичний послідовнік  уряду Віши  40х років.
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

Mакрон вчора  гнав беса про " нада с путеном дагаварівацца"
Макрон  -  політичний послідовнік  уряду Віши  40х років.
а може просто "добрий коп".
   
Re: Интервью Зеленского российским СМИ

а може просто "добрий коп".

Точняк. Поряд   " дуже-дуже  добрий коп" Орбан.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія